GLOBAL WD fractie paait burgemeester met cadeau Open lesweek MOZ-Art Sinterklaasrit Skymasters Informatieve wieleravond Cycle for Hope HART VAN HOLLAND 12 NOVEMBER 2014 25 J SLAPEN IN EIGEN STIJL m Complete slaapkamers De juiste matras Beter en voordeliger Bezoek aan huis Junior- en senior college- en raadsleden onthullen de prullenbak. Moerkapelle - Openingen, ingebruiknames en onthullingen zijn dagelijkse kost voor een burgemeester. Voor kinderburgemeester Jeroen Bac is dat niet anders. Op woensdag 5 november onthulde hij - bijgestaan door de kinder gemeenteraad - op de Rehobothschool een prullenbak die de WD-fractie aan haar jonge collega's cadeau deed. "Met het cadeau wil de WD fractie waardering uiten voor het agende ren van duurzaamheid op de kinder- raadsagenda", vertelt raadslid Daan de Haas. "Dit was vooral een thema van de vorige kinderraad, die geld bijeen fietste voor het plaatsen van 'blikvangers' in de gemeente." De huidige kinderraad heeft ervoor gekozen om de prullenbak op het schoolplein van de Rehobothschool in Moerkapelle te plaatsen, omdat alle scholen in Zuidpias al een prul lenbak hebben. Directeur Ronald Remmers toonde zich danig in zijn nopjes met de robotachtige verschij ning op zijn schoolplein. Met een grijns liet hij weten 'zijn' achtste- groeper Bac echt niet onder druk te hebben gezet bij het maken van de keuze voor de Rehobothschool. "Toe val," zei ook Jeroen Bac. "Er zijn een paar voorstellen gedaan, daar heeft de kinderraad over gediscussieerd en dit is het geworden." De vrolijk ge kleurde prullenbak verhuist later mee naar de nieuwe in aanbouw zijnde Brede School in de wijk De Jonge Veenen. Na de onthulling stapten burgemees ter en raad in de bus. Er stond een werkbezoek aan een aantal speeltui nen op de agenda. Het is de missie van de kindergemeenteraad van dit jaar om in kaart te brengen of er vol doende leuke en veilige speelplekken zijn.We kijken vooral naar het aan bod voor de oudere kinderen", zegt burgemeester Bac. "En wanneer dat niet goed genoeg is, komen we met voorstellen voor verbetering." Nieuwerkerk aan den IJs- sel - Auto- en Motorclub The Skymasters organiseert voor vrijdag 14 november een Sin terklaasrit. Het is de zevende van in totaal acht ritten van dit seizoen. De oriëntatierit over circa dertig kilometer wordt verre den op basis van een eenvou dig reglement. Voor nieuw komers, de C-klassers, is er voorafgaand aan de start een uitleg over het rijden van een dergelijke rit. Ook niet-leden zijn welkom. Inschrijven kan tussen 19.45 en 20.15 uur in de lobby van het Van der Valk hotel aan de Parallelweg Zuid 185. Starten kan vanaf 20.00 uur. Voor meer informatie: 0182-374106 of www.skymasters.nl. Moordrecht - Cycle for Hope orga niseert voor donderdag 20 novem ber een informatieve kick-off bij 12GO Biking. Fietsers, toerfietsclubs en bedrijventeams kunnen zich deze avond laten informeren over de tochten die Cycle for Hope voor het komend jaar gaat organiseren. Oud wielrenner Johan van der Velde is deze avond aanwezig als am bassadeur van Cycle for Hope, dat onder meer voor maart een moun- tainbiketocht op de Veluwe organi seert, alsmede voor juni een rondje Nederland en later in het jaar een toertocht voor racefietsers. De op brengst van de evenementen is bestemd voor het geven van steun aan mensen die zich aan de onder kant van de samenleving bevinden. Belangstellenden zijn welkom vanaf 19.30 uur bij 12GO Biking aan de Grote Esch 1005. Voor meer infor matie: www.cycleforhope.nl. Nieuwerkerk - De ouders/verzor gers van de leerlingen van Stich ting MOZ-Art maakten vorige week veelvuldig gebruik van de mogelijk heid om naar de dans- en muziek lessen van hun kinderen te kijken. Ook was er veel belangstelling voor de 'open morgen' voor de jongere oudere en de oudere jongere op dinsdag 4 november. Deelnemers konden kennismaken met instru menten of workshops volgen. bedtextiel en interieurstoffen zijde en satijn persoonlijke samenstelling ook voor tweepersoons complete slaapkamers persoonlijke vormgeving "Mijn vader is met succes al meer dan dertig jaar actief in dit vak, vertelt Rutger Hofman van Slapen in Eigen Stijl. "Hij is begonnen met het maken van bedden op maat. Sinds mijn broers Bart, Casper en neef Wim er bij zijn gekomen is dat uitgebreid naar complete slaapkamers." Rutger: "Nu kunnen we met onze vakmensen zowel prachtige bedden en kasten maken, als wensen voor dressoirs en tv-meubelen vervullen." Hofman Wim Hofman Rutger Hofman uitgebreid programma "We maken bedden en matrassen voor mensen met allerlei klachten," vertelt broer Bart. "Dat kan zijn als er sprake is van Parkinson of in geval van rug- of nekklachten. Natuurlijk ontmoeten we ook veel mensen die gewoon echt lekker willen liggen. Wat de vraag ook is, we vinden altijd een weg om de juiste matras te maken. Dat is al heel goed mogelijk voor 710,- euro," benadrukt Bart. "Door eigen productie zijn we ook veel voordeliger dan de andere merken", vult Rutger aan. "Bieden we persoonlijke vormgeving en maken we zelfs verstel bare modellen met verborgen hoog/laagfunctie. Het fijne voor mensen is, dat het bed alle gewenste functies kan hebben en prachtig is om te zien." kasten op maat "Op afspraak bezoeken we mensen thuis. Het kan zijn dat, door omstandigheden, een bezoek aan huis beter past of dat men een deel van het bestaande bed wilt behouden. Een voordeel van deze service is dat we ter plekke de situatie goed kunnen bekijken en bespreken wat mogelijk is." Global Bedden Meubels voor info en bezoek aan huis: 0182 375022 showroom en productie: Zuidplaspolderweg 11 2841 DC Moordrecht dinsdag t/m zaterdag 10.00 - 17.00 uur koopavond: donderdag tot 21.00 uur www.slapenineigenstijl.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 25