orchids so... GRATIS: S\ Slooijer iwensen .Trattoria succes met hun nieuwe Paradise Bigband speelt op Christmas Fair kasteel De Haar Winkeldief bij bouwmarkt Team Oranje 2 herfst- kampioen Koopzondag alleen in Nieuwerkerk DE AMBACHTELIJKE SLAGER Riblappen 1 kilo11.00 Kipfilet 1 kilo9.00 Hele grillworst4.00 Eigen gemaakte 3 achterham ioo gram€1.98 Slavlinders 5 haien4 betalen Gehakt half om half per kilo5,751 Rundergehakt per kilo7,50 ïllfcfcfl HART VAN HOLLAND 12 NOVEMBER 2014 35 Tennis jïïüwffli muck more Datum: vrijdag 12 december 2014 Vrije inloop van 17.30 uur t/m 22.00 uur Kom naar onze speciale koopavond. De winkel is compleet omgetoverd in kerfstsfeer.. Wij hebben voor onze gasten een heerlijk hapje en drankje! - Speciale kortingen op arrangement en losse planten - Make &Take Workshop €25,- p.p. (van tevoren inschrijven zeker zijn van een plekje) ilen i ndriks@sonatural.nl Bredeweg 62 2752 AB Moerkapelle T +31 (0)79-593 52 10 F +31 (0)79-593 52 22 donderdag 9:00 -17:00 vrijdag 9:00 - 17:00 zaterdag 9:00 -16:00 www.orchids-and-so.comwww.facebook.com/orchidsandso VAKGARAGE BOODE - Schokbrekertest op onze nieuwe testbank. - Haal- en brengservice. - Scooter of fiets als vervangend vervoer beschikbaar. Kbovab Hij n Zevenhuizen - De Paradise Bigband, met standplaats Boskoop maar met een groot aantal leden uit Zevenhui zen, verzorgt een aantal optredens tijdens de Country ft Christmas Fair op Kasteel De Haar in Haarzuilens. De band, met daarin de Zevenhui- zense zangeressen Judith Bink, Bri gitte Kruijt en Marjan Sijbrandij, de zangers Enrico van Schaik en Geert van der Burg en met Robin Metselaar op trombone, beschikken over een breed repertoire, dat zij tijdens de vijf dagen durende fair, van woens- Nieuwerkerk aan den IJssel - Win kelpersoneel van een bouwmarkt in Nieuwerkerk hield donderdag 6 no vember een 53-jarige inwoner van Krimpen aan den IJssel aan voor winkeldiefstal. De man probeerde zonder betaling met een aantal pro ducten de kassa te passeren. Hij werd door de politie naar het politiebureau gebracht, waar een proces-verbaal werd opgemaakt. dag 26 tot en met zondag 30 novem ber, dagelijks ten gehore brengen. Voor meer informatie: www.coun- trychristmasfair.nl. Zuidpias - Komende zondag 16 no vember zullen zo'n twaalf winke liers in Zuidpias gebruikmaken van de mogelijkheid om op zondag de deuren te openen. Het gaat om win keliers in winkelcentrum Reigerhof in Nieuwerkerk aan den IJssel. In winkelcentrum Dorrestein en de Nieuwerkerkse Dorpsstraat, in Moerkapelle, Moordrecht en Zeven huizen blijven de winkels dicht. Voorzitter Henk van der Torn van de winkeliersvereniging van win kelcentrum Reigerhof vroeg de ge meenteraad twee weken geleden de verruiming van de winkeltijden al vóór 1 januari in te laten gaan. De raad stemde in met een verrui ming vanaf 15 november. "Dat over viel mij ook een beetje. De laatste zondag voor Sinterklaas hadden we leuk gevonden." Van der Torn denkt dat veel winkeliers wat meer tijd nodig hebben om zich op de weke lijkse koopzondag voor te bereiden en verwacht dat er in de Reiger hof in de loop van de weken meer winkels zullen opengaan. Nu gaat het om één op de vier detaillisten, waaronder de twee supermarkten en winkels die tot een keten beho ren. Koopavond "In Zevenhuizen is totaal geen draagvlak voor de koopzondag", stelt Eric Kuiper van de plaatselijke winkeliersvereniging. "In de Dorps straat blijft het zondag stil." Ook de supermarkt gaat niet open. De bedrijfsleider laat weten pas vanaf half december gebruik te maken van de verruiming van de winkeltijden. Volgens Kuiper zijn er in Zevenhui zen wel veranderingen op komst. "Behalve de zondag is hier zelfs de koopavond op vrijdagavond discu tabel. Binnen het bestuur zijn we op zoek naar alternatieven. In januari praten we er met onze leden over en vragen we ze ook nog eens op de man af wat ze met de koopzondag willen." Zondagsrust Optometrist Edwin Raghunath met een winkel in Moordrecht verwacht niet dat collega-winkeliers zondag hun deuren zullen openen. "We hebben het al druk genoeg. Laten we lekker de zondag bij het gezin zijn. Zo denk ik erover en dat geldt denk ik voor alle winkeliers. Daar mee houden we ook rekening met de mensen in Moordrecht die om religieuze redenen de zondagsrust zeer respecteren." Zevenhuizen - TC Zevenhuizen nam dit jaar voor het eerst deel aan de Tenniskids WorldTour; het vernieuw de concept van de jeugdcompetitie van de KNLTB. Hierbij worden kinde ren naar leeftijd en tenniservaring ingedeeld in kleuren. Team Oranje 2 van Zevenhuizen, kinderen in de leeftijd van acht tot elf jaar, kwam uit tegen Ten nisvereniging Benthuizen en ALTV Zoetermeer, won twee speeldagen en werd hiermee herfstkampioen. Op de foto staan een blije jeugd trainer Christiaan Both, functio naris Tenniskids Kim Rijckenberg, stagiaire Jordy Vis, voorzitter Peter Smits, jeugdcommissielid Yvonne Jansen en de hoofdrolspelers Yara van Spengen, Caroline Witkamp, Kate Commandeur, Nienke Hack, Rianne Hulst, Lieke Boersma, Uske Brok, Yens Everaart en Tobias Brok. VERDER... tÜpA. DORPSSTRAAT 23 - TELEFOON (079) 59314 25 - MOERKAPELLE WWW.VAKGARAGE-BOODE.NL Tel.: 0180-631420 Fax:0180-631697 BOUWBEDRIJF VOFB 079-5931689 MOERKAPELLE <1 k 4* 4* a*

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 35