Bij Trattoria Buon Gusto wordt Pizza met een hoofdletter P geschreven Introductie van de nieuwe Mercedes-Benz Vito en Winterdag bij ROGAM! Overname Van Gelderen wonen, slapen textiel door Cees den Breejen Woningstoffering HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 12 NOVEMBER 2014 43 Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Moerkapelle - De ingrijpende verbouwing aan de Dorpsstraat 38 is achter de rug. Sinds begin juni dit jaar is met grote inspanning toegewerkt naar de opening voor publiek op 11 november. Eerder werd voor gegadigden al een openingswoord uitgesproken door wethouder Rik van Wouden berg, zelf groot liefhebber van de Italiaanse keuken die het duo veel succes en bezoekers toewenste. Voor initiatiefnemers Arja Leh- timaki en Tony Abis is dit eerste echte Moerkapelse restaurant, dat plaats biedt aan ruim 30 be zoekers, een droom werkelijk heid geworden. Met trots wordt teruggeblikt op een periode van zwoegen, denkwerk en plannen. In overleg met plaatselijk bouw bedrijf Slooijer, hoveniersbedrijf Ter Braak is een spraakmakende onderneming tot stand gekomen. De 'finishing touch' werd verzorgd door NMT Maatwerk met prachtig smeedwerk. De menukaart in het restaurant varieert regelmatig, is seizoensge bonden, biedt altijd een dagmenu en vele traditionele mediterrane gerechten met de nadruk op Italië. De pizza's worden dagelijks vers bereid met uit Italië geïmporteerd 'meel Tenero tipo 00' als basis en gebakken in de originele Italiaanse houtoven, wat garant staat voor de zo specifieke pizzasmaak. De Moordrecht - De traditie leeft voort. Lange tijd heeft Joop van Gelderen (72) gezocht naar een serieuze overnamekandidaat voor zijn vertrouwde bedrijf aan het Kerkplein nummer 17. Van Gelderen die de zaak in 1974 als 17 jarige noodgedwongen overnam wegens overlijden van zijn vader, vertelt trots hoe zijn va der in 1935 is begonnen met een startkapitaal van 25 gulden! Met twee fietsen en later een brommer als vervoermiddel werd de zaak in textielartikelen door vader staps gewijs uitgebreid. Na de aanschaf van een 2e hands auto, daarna een nieuwe en Joop's moeder in de winkel ging de ontwikkeling snel. Het assortiment groeide, stof fering en projectinrichting werd een belangrijke bron van inkom sten die later door de jonge Joop van Gelderen is uitgebouwd en tot kunst is verheven. In de zomerpe riode van dit jaar is voor Van Gel deren toch de overnamekandidaat gekomen waar hij naar op zoek was in Cees den Breejen en kon pizza's zijn verkrijgbaar in vele ori ginele uitvoeringen. Behalve het restaurant beschikt Buon Gusto over een B&B (bed en breakfast). De twee kamers, smaakvol ingericht en beide voor zien van eigen badkamer, kun nen al worden gereserveerd vanaf 95,- per kamer per nacht. Tevens worden delicatessen zoals balsamico azijnen, olijven, olijf olie, droge salamiworst- en ham soorten uit het mediterrane ge bied verkocht. Verder bestaat het assortiment uit een prachtige col lectie wijnen en specialiteiten van het eiland Sardinië. Reserveren kan via de website www.buongusto-trattoria.nl E: info@buongusto.nl of telefonisch 079-7370105. het plan over de afbouw van zijn werkzame leven worden ingezet. Cees den Breejen is een wonings- tofferingsbedrijf dat zijn sporen heeft verdiend met winkels in Al- blasserdam en Papendrecht. Het pand in Moordrecht past volledig in de plannen van den Breejen die goede perspectieven ziet in voort zetting van de activiteiten van Van Gelderen, die overigens voor nog onbekende tijd twee dagen per week 'mee blijft lopen' om alle vaste klanten te informeren over de transformatie en uitleg te ge ven over het nieuwe assortiment dat inmiddels in de vernieuwde winkel is geplaatst. Uiteraard blijft de nadruk liggen op het uitgebrei de assortiment op het gebied van woninginrichting. Cees den Bree jen Woningstoffering biedt onder andere tapijt, marmoleum, tapijt tegels, vinyl, laminaat en gordij nen. Voor een professioneel advies kan zelfs een interieurarchitect worden ingehuurd die klanten, die zelf moeilijk een keuze kunnen maken over hun inrichting, van advies kunnen voorzien. Daarnaast leggen en monteren Cees en zijn medewerkers vele merken vloerbe dekking, gordijnen, zonweringen, parketvloeren, laminaat en vitrage bij zowel particulieren als bedrij ven. "Ook leveren wij zonwering producten zoals verticale lamellen, horizontale jaloezieën, markiezen en sereens", besluit Cees den Bree jen. Meer info: www.ceesdenbreejen.nl of T 0182 372345. Bergschenhoek - Moordrecht - Op zaterdag 15 november pakt ROGAM groot uit en zet de deuren voor u open. U en uw gezin zijn van 8.00 tot 17.00 uur van harte welkom tijdens de ROGAM Winterdag, voor heer lijke erwtensoep en andere winterse lekkernijen. Maar ook voor de of ficiële introductie van de nieuwe Mercedes-Benz Vito, de beste Vito die Mercedes-Benz ooit heeft gemaakt. Maak een proefrit en u zult direct overtuigd zijn! Ook kunt u tijdens onze Winter dag een wintercheck op uw be stelwagen laten uitvoeren. Want het gaat ROGAM bovenal om uw veiligheid! De ROGAM-technici controleren uw accu, ruitenwis sers, voeren een verlichtings- check uit en lopen uw auto tot in de puntjes na. Deze winterin- spectie op 18 vitale punten biedt ROGAM aan voor slechts 16,49 (excl. BTW). Als het om uw veilig heid gaat, gaat men bij ROGAM niet over één nacht ijs! Profiteer daarnaast van de acties op de ROGAM bestelwagen voor raadmodellen. Terwijl u op uw gemak kennis neemt van het vele Mercedes-Benz nieuws, taxe ren de specialisten van ROGAM gratis en vrijblijvend uw huidige bestelwagen. U weet dan direct wat deze nog waard is. Als u een andere bestelwagen overweegt en zaken wilt doen, komt u 'goed be slagen ten ijs'. Voor meer informa tie kunt u terecht op www.rogam. nl/winteractiebw Kom gezellig langs tijdens de ROGAM Winterdag op zaterdag 15 november. U bent van harte welkom in de vestiging in Gouda Moordrecht en Bergschenhoek, It giet oan!

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 43