loumzfü* HETHOUT NOOIT OP! WmTiïMJüüi Moerkapelse schakers blijven winnen Nesselande vergeet winst te pakken Oosterom nipte winnaar Moerkapelle verrast Rohda '76 HOUTHANDEL Verduijn Iticl voed advies en maatwerk! BOUNCERS BASKETBALL HART VAN HOLLAND I 12 NOVEMBER 2014 59 Schaken Volleybal Jeu de boules Korfbal Wederom verlies voor CKV in openings duel zaalseizoen Voetbal Waddinxveen Gouda Wil jij ook een keer basketball proberen? JEUGDCLINICS BIJ BOUNCERS BASKETBALL Voor aannemer, klussenier, tuinier, particulier WANNEER? &19 november groep 4, 5 en 6 13.30-15.30 &26 november groep 6, 7 en 8 -» 13.30-15.30 WAAR? in sporthal de Duikelaar, Zuidplaslaan 550 in Waddinxveen DOOR WIE? De clinic staat onder leiding van Ben Ponsioen (voormalig bondscoach Nederlands team) en diverse andere trainers. Schuttingpalen, vlonder planken en gordingen: geschaafd of fijnbezaagd Beschoeiingschotten Bevestigingsmaterialen Gronddoek ZEVENHUIZEN Moerkapele - Het eerste team van schaakvereniging Moerkapelle heeft de tweede wedstrijd tegen Sliedrecht 3 met 6-2 gewonnen. Hoewel de cijfers anders suggere ren was het zeker geen gemakke lijke overwinning. Op het moment dat de partijen in het eindspel be landden leek de ervaring van het jarenlang spelen in hogere klas sen het verschil te maken. André Nieuwlaat, Wouter Vroegindeweij en Dick Bac speelden remise. Maar ten Vroegindeweij kwam moeilijk uit de opening maar na het ver overen van een iets te enthousiast opgespeelde pion won hij de partij. Ook Gerard van Ommeren won zijn partij. Hugo van Elteren kwam met één van de jeugdtalenten van Slie drecht remise overeen terwijl Jesse van Elteren een vol punt pakte. Arno Luinenburg wikkelde zijn be tere stelling af naar een eindspel met een vrije pion. Toen deze tot promotie gebracht kon worden gaf zijn tegenstander zich gewonnen. In de onderlinge competitie speel de Kevin Bakker remise tegen Mart Jan Luteijn en ook Dirk Molenaar en Jan Blok kwamen remise over een. Daarmee laten deze vier spe lers de kans liggen hun positie op de ranglijst te verbeteren. Overige uitslagen: Ad Voerman - Arie Ymker 1-0, Remco de Zwart - Hans Geerling 1-0, Ron Droog - Henk Doornhein 1-0. Aan de top van de ranglijst verandert er niets: 1. André Nieuwlaat, 2. Hugo van Elteren, 3. Gerard van Ommeren. Nieuwerkerk aan den IJssel - De clubcompetitie bij de Nieuwer- kerkse Jeu de Boules Club werd met een zinderde avond afge sloten waarbij Bas Oosterom als onverwachte winnaar uit de bus kwam. Door zijn drie winstpar tijen en een saldo van 36 punten (39 is het maximum), liet hij met in totaal 14 winstpartijen en 81 punten, Peter Troost achter zich in het eindklassement. De tweede en derde plaats werden deze avond ingenomen door Willem Zwang en Conny Smithuis. In het eind klassement was de tweede plaats voor Peter Troost en derde werd Dick Verkuil. Zevenhuizen - De heren van Etee- Nesselande speelden afgelopen zaterdag uit tegen Next Volley Dordrecht. Deze ploeg, een naaste concurrent in de onderste regio nen van de Topdivisie, is een ge lijkwaardige tegenstander. In de oefenperiode wisten de heren al een keer met 3-1 van de Dordte- naren te winnen, maar zaterdag verzuimde Nesselande de overwin ning in de vierde set naar zich toe te trekken. Dordrecht maakte hier handig gebruik van, won met 3-2 Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor de derde keer op rij verloor Nieu werkerk 1 de openingswedstrijd van een zaalseizoen. Ditmaal was ODIK uit Barneveld met 22-25 te sterk in sporthal de Kleine Vink. Op basis van de tweede helft was ODIK de verdiende winnaar. Bij rust ging Nieuwerkerk nog aan de leiding met 15-13, maar vervol gens was het spel van CKV zowel aanvallend als verdedigend onder de maat. ODIK sloeg na 16-16 een beslissend gaatje. Lichtpunt bij Nieuwerkerk was het basisdebuut van Tamar Plieger die een prima in druk achterliet. (setstanden 22-25, 25-19, 23-25, 25-22, 25-11) en passeerde Nes selande op de ranglijst. Zaterdag spelen de heren om 19.30 uur in Dorpshuis Swanla tegen VoCasa. Dames winnen na zware strijd De dames van VC Nesselande speel den zaterdag in Delft tegen Kra- tos'08. In een spannende eerste set, waarbij de beide teams niet voor elkaar onderdeden en de score alle kanten op kon gaan wist Kratos het thuisvoordeel te benutten en de set met 29-27 winnend af te sluiten. Ook in de tweede set hield Kratos de dames van Nesselande onder druk en won de set met 25-23. Nesse lande kwam in de derde set weer in haar spel en kon de gastdames on der druk zetten met hun service wat resulteerde in een 20-25 setwinst. VCN won met 22-25 vervolgens ook de vierde set. De beslissende vijfde set werd na een gelijk opgaande strijd met 10-15 door Nesselande gewonnen. Hiermee blijft de ploeg bovenaan de ranglijst staan. Moerkapelle - Moerkapelle speelde zaterdag 8 november thuis tegen Rohda'76. Beide ploegen begonnen vol overgave aan de wedstrijd. De eerste grote kans was na enkele minuten voor Rohda'76, maar de bal ging voor langs. Moerkapelle zette aan en na een goede voorzet van Justin van den Hoven werd de bal door de vrijstaande Stefan Sallevelt di agonaal binnen gekopt. Remon de Bruin bracht Moerkapelle op 2-0 door een omhaal over een verde diger en een lob over de keeper. De gemoederen raakten ver volgens bij Rohda'76 nogal verhit, wat resulteerde in een gele kaart op het veld en een rode op de bank. Vlak voor rust werd zelfs een afkoelingsmo- ment ingelast. Na de spelher vatting zette Jaron van Dom- mele de teller voor rust op 3-0. Na rust herpakte Rohda'76 zich en begon beter te voetballen. Dat resulteerde na tien minuten in een buitenspeldoelpunt. Tien minuten voor tijd was het wel raak. Het bracht de overwinning van Moerkapelle niet in gevaar. In de 90ste minuut omspeelde Tim Koorevaar, op een lange pass van achter, de achterhoede van de tegenstander en tikte de 4-1 binnen. (i.p.v. het scholentoernooi) Meld je nu aan via dinics(5>bouncersbasketball.nl voor een middagje basketbalplezier! Omdat je je nu niet als team hoeft in te schrijven kan iedereen meedoen! Wij hopen op veel enthousiaste reacties. Inschrijfgeld is slechts €1,00 en je kunt op de dag zelf betalen. Zuidelijke Dwarsweg 13a T 0180-632159 info@houthandelverduijn.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 59