"Mt TANK SCHENK Anders denken, anders tanken. sen goed doel of een lokale sport-, muziek- of cultuurvereniging. Deelnemers Wat is Tank Schenk? In tegenstelling tot de bekende spaarsystemen van andere merken voeren wij geen spaarsysteem in, maar een schenksysteem. Per tank beurt schenken wij één cent per liter aan een doel, dat jij bepaalt. Dat kan een landelijk goed doel zijn, maar ook een lokale muziek-, sport- of cultuurvereniging. Na het afrekenen kunt u op een tablet op de balie uw keuze maken. Tweemaal per jaar maakt Peut Van Gennep het totaal gespaarde geld over naar jouw doel. Dus een volle tank, een sportieve daad en een goed gevoel, want iets geven voelt beter dan iets krijgen. Voor meer informatie: Peut Van Gennep 0182 370414 en www.tankenschenk.nl KWF Kankerbestrijding Nationaal MS Fonds Stichting Tiga Batang Air Giro 555 Stop de Ebola ramp Dameskoor Eigen Wijs De Boezemvrouwtjes Fiarmonievereniging Kunst na de Arbeid Shantykoor De MoordtZangers Zangkoor Immanuel NGPMB Popkoor Pokomotions Badmintonvereniging Zuidpias Biljartclub Moordrecht Biljartvereniging East End Bridgeclub Never Down Damesbridgeclub Troef Vrouw Duivenvereniging De Gevleugelde Vrienden Gymnastiekvereniging TuMo Flengelsportvereniging Moordrecht Moordrechtse IJsclub Korfbalvereniging IJsselvogels MVC Moordrechtse Volleybal Club Orka '97 Zwem- en Waterpolovereniging Paardensportvereniging De Zuidplasruiters Squashvereniging De Sluipers SV Donk Tennisvereniging Moordrecht Voetbalvereniging Moordrecht De Zonnebloem, afdeling Moordrecht EHBO Moordrecht Historische Vereniging Moordrecht Hoop voor Albanië, kledinginzameling Vrouwen van Nu Moordrecht Oranjevereniging Moordrecht Scouting Moordrecht Stichting Hulp aan Roemenië, Moordrecht Stichting Twinbrothers Moordrecht Volkstuinvereniging De Knollentuin Avond4Daagse Moordrecht Gambia 2015 Seniorenreis Moordrecht Stichting Viviamo

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 63