De voordeligste en grootste collectie kunstkerstbomen O Project Sport4Work afgesloten Gideonbijeenkomst Sinterklaascentrale actief in Reigerhof Floortje Binken beste voorlezer intratuin i Koffie met speculaaspiccolo Elke 1 werkdag koopavond tot 21.00 uur facebook HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 26 NOVEMBER 2014 kleurt je leven Intratuin Zevenhuizen Bredeweg 86c, 0180-333900 www.intratuin.nl op 1 artikel uit ons gehele assortiment! 2 533000 001008 op 1 artikel uit ons gehele assortiment! 533000 00 Geldig t/m 30 november 2014, ïvotg ons op: Van links naar rechts voorzitter Henk de Snoo van HC de IJssel, wethouder Rik van Woudenberg, Jarno, Matthijs, Robin, Alex, Yoeri, Mara, jeugdwerkers Daud en Marije, Roeland, Angelique (De Jonge Krijger), Robin, jeugdwerker Allard, Richard, Ahmed, Maarten (De Jonge Krijger), Kai, Jahja en Tristan. Zuidpias - Na een intensieve periode van tien weken is vrijdag 27 november de eerste editie van Sport4Work afgestoten. Veertien werk zoekende jongeren tussen 18 en 27 jaar kre gen met dit project een steun in de rug bij het betreden van de arbeidsmarkt. De eerste zes weken kregen de deelnemers een pittig programma voorgeschoteld van coaching in de ochtend en sport in de middag. Het project werd afgesloten met een werker- varingsplek, waar mogelijk toegespitst op het talent van de jongere. Een groot aantal be drijven heeft zich aangesloten bij het project om jongeren de kans te geven werkervaring op te doen. Een aantal deelnemers heeft een baan ge vonden, anderen gaan (terug) naar school of actief op zoek naar een baan. Voor een paar jongeren is de toekomst nog niet zo concreet; zij worden verder vanuit het jongerenwerk ge coacht. De tweede editie van Sport4Work gaat maan dag 16 februari van start. Voor meer informatie en aanmelden: www.jeugdwerkzuidplas.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - In loca tie Esse Zoom van de Gideonschool aan de Donge 3 wordt zondag 30 november om 11.30 uur een Gideonbijeenkomst ge houden met als thema 'Goed betaald'. Gideonbijeenkomsten zijn bedoeld voor 'randkerkelijke' mensen die nog zoekende zijn naar het christelijk geloof of die de kerk als drempel ervaren. Deur open om 11.00 uur. Nieuwerkerk aan den IJssel - Sinterklaas en een aantal van zijn pieten brengen zaterdag 29 november een bezoek aan winkelcentrum Reigerhof. Het gezelschap uit Spanje wordt rond 11.30 uur verwacht en vanaf 13.00 uur kunnen kin deren op de foto met Sint of Piet. Een vrijwillige gift voor de Sinterklaascentrale is welkom. De opbrengst is bestemd voor Stichting Heppie. Bezoekjes van Sint en Piet op vrijdag 5 of za terdag 6 december kunnen nog gereserveerd worden via 06-20821790 (van maandag tot en met vrijdag van 18.00 tot 20.00 uur). Na een aantal voorrondes bleven Mike van Gameren en Floortje Binken uit groep 7 en Marije Clavaux en Anne Ohldevendt uit groep 8 over om het afgelopen maandag in een spannende finale tegen elkaar op te nemen. Ge jury lette vooral op stemgebruik, tempo en contact met het publiek en oordeelde dat floortje Binken op alle fronten het beste was. Zij mag zich nu voorleeskampioen van de Sint Moordrecht - De Sint Jozefschool doet mee aan de landelijke wedstrijd om voorleeskam pioen te worden. Om uit te maken wie hier aan mee mag doen, werd op de school door de proepen 7 en 8 een voorleeswedstrijd gehou den. Jozefschool noemen en kan zich nu gaan me ten met andere voorleeskampioenen uit het land. Geldig t/m 30 november 2014. De kortingsbon (15 en 25% korting) kan worden gebruikt bij aankoop van 1 artikel naar keuze uit het gehele assortiment, m.u.v. blokhutten, bestrating, bestellingen, cadeaukaarten, gasflessen, boeken, horeca en levende dieren. Maximaal 1 kortingsbon per artikel. Koop je meerdere stuks van exact hetzelfde artikel, dan geldt de korting op maximaal 1 artikel. Per bezoek kunnen er maximaal 2 kortingsbonnen van dit vel worden qebruikt resp 15 en 25% korting. De kortingsbonnen zijn niet geldig in combinatie met reeds afgeprijsde artikelen of op andere lopende (kortings-) acties en/of aanbiedingen. De korting wordt verrekend over de originele prijs.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 17