fcwifcfcerifr Prijswinnaars Kinderspaarweken bij de Regiobank bekend It's a Ladies Winternight, maar mannen zijn ook welkom facebook Schoentje zetten bij de Jumbo supermarkt in Zevenhuizen groot succes Like ons op www.hvhonline.nl §H ART VAN HOLLAND HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 26 NOVEMBER 2014 ©hartvanholland Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Zevenhuizen - Tijdens de Kin derspaarweken bij de Regio- Bank ontvingen alle kinderen die hebben gespaard tijdens de Kinderspaarweken een leuk presentje gekregen. Tevens konden alle kinderen meedin gen naar een extra prijs. Op de foto de gelukkige win naars Siska van der Krans met een Smoothie maker, Kees Lauwers met Triviant Persuit voor de familie. Ook op de foto de zus van Kees Lieke, en Ankie Pruijmboom-Vink van de RegioBank. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Zevenhuizen - Donderdagavond wordt door de winkeliers rondom het plein bij de Jumbo supermarkt een 'ladies winternight' georganiseerd. Een gezellige avond met leuke acties, workshops en proeverijen. Niet alleen voor vrouwen, zoals de naam doet vermoeden, maar ook voor mannen zijn er stoere aanbiedingen, workshops, bier en bitterballen. Het plein wordt gezellig verlicht en de bezoekers hoeven niet bang te zijn voor kou of regen: alles vindt plaats in de winkels. En voor de eerste 15 bezoekers staat er bij de Wonderlijke Verleiding een luxe goodiebag klaar. "We hebben een hele leuke groep enthousiaste ondernemers op het plein", vertelt Josien van kapsalon La Sorella. "We hebben veel on derling contact en zo ontstond het idee om samen iets te organi seren." Een nieuw initiatief en als het een succes wordt, zullen we meer horen van de winkels rond het plein. "Er is heel veel mogelijk op het plein", zegt Jumbo-eige naar Bert van Keppel. "Dit soort initiatieven houdt de dorpskern levendig." Workshops en tips Fietsklaar.nl organiseert work shops 'fietsonderhoud': "De be zoekers kunnen aan onze speci alisten vragen stellen over het onderhoud van hun fiets. Zij ge ven tips en kunnen dingen voor doen", vertelt Tanja Schurink. "Zowel voor vrouwen als voor mannen is het zinvol om te we ten hoe je bijvoorbeeld een band moet vervangen of je ketting moet schoonmaken." Daarnaast kunnen de mannen in de winkel de nieuwste ATB- en race-model len al bewonderen. Kapsalon La Sorella is in een nieuw jasje ge stoken. De kapsters geven in hun vernieuwde winkel graag tips over kapsels en verzorgingsproducten. Kapster Sharon kan vanaf nu ook feestelijke make-up verzorgen. Belo Beauty is tijdens de ladies winternight niet geopend, maar Michelle is aanwezig in de kap salon en bij haar kunnen de ladies hun wenkbrauwen laten epileren en verven. Bij Wonderlijke Verlei ding staan voorbeelden in de win kel van de workshops, die het ko mende seizoen gegeven worden. Proeven en genieten in de winkel van TAART Et kUNST is een gratis caketruffel proeverij. Natuurlijk is het mogelijk om bij Elvira ook een kopje koffie of thee te drinken in de gezellige Kondito- rei. Bij de Jumbo zijn verschillende proeverijtjes. "Wij hebben geko zen voor echte mannenhapjes", vertelt Van Keppel. "Warm vlees, een gehaktballetje en minisaucij- zenbroodjes." Gall Et Gall verzorgt de bubbels tijdens deze avond en bij Fietsklaar.nl wordt voor bier en bitterballen gezorgd en een goodiebag voor de mannen. Feestdagen We gaan alweer naar de feestda gen toe en bij Wonderlijke Verlei ding kunt u alvast de kerstsfeer proeven en profiteren van leuke kortingen. Wilt u iets bijzonders voor het kerstdiner? Bestel dan nu een Büche de Noël, een kerst boomstam, bij TAARTEt kUNST. Dit is een traditioneel nagerecht uit België en Frankrijk. Kleedt de tafel extra feestelijk aan met accessoi res van Talking Tables. ledereen is van harte welkom op 27 november van 19.00 - 21.30 uur. "Wij hebben er veel zin en we hopen dat veel mensen komen genieten van de gezellige ladies winternight!" aldus de enthousi aste groep ondernemers. Vanaf 26 november kunnen kin deren gratis een schoentje komen zetten bij de Jumbo supermarkt in Zevenhuizen. Kinderen hoeven daarvoor niet hun eigen schoen mee te brengen want daar heeft de Hoofdpiet aan de centrale kas sa al voor gezorgd. Bij de centrale kassa kunnen alle kinderen die dat willen een ste nen gymschoentje krijgen die vervolgens, voorzien van label met naam adres en woonplaats, in de winkel worden opgesteld. De intussen ruim 450 gezette schoentjes, kunnen op 3 decem ber van 13.00 - 15.00 uur worden opgehaald.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 47