WORDT VRACHTAUTOCHAUFFEUR!! I BAPTIST h Winterfair in Moerkapelle Dierencentrale Opbrengst collecte Oranje Fonds Sfeervol concert in Noors kerkje Alleen winst voor Team 2 ATTENTIE ATTENTIE ATTENTIE ATTENTIE ATTENTIE (Medische) Secretaresse praktijkjoosten Verkiezing Beste Buur Jeu de Boules Woensdag 3 december 2014 begint de nieuwe cursus voor bet vrachtautorijbewijs inclusief code 95 www.baptistvloeren.nl HART VAN HOLLAND 26 NOVEMBER 2014 51 Er werd gebridged Einde actie Nederland Leest Opleiding C, C-E en E bij B 18 uur per week) Verplichte werkdagen: Woensdag 8-18 uur vrijdag 8-17 uur houten vloeren lamel vloeren lamel parket laminaat PVC ttiast-eeo*** «WM-rasan Meer info over houten vloeren? Wij vertellen u er graag alles over! Bel 0182 - 760067 Moerkapelle - WoordEtDaad houdt vrijdag 28 november van 15.00 tot 21.00 uur een winterfair bij The Farm Shop Shop aan de Dorpsstraat 6. Die avond zijn ook andere winkeliers en bedrijven in Moerkapelle geopend en bieden het publiek onder het motto 'Moerkapelle in wintersfeer' hapjes en drankjes aan. Wereld winkel Z-M is vertegenwoordigd. In de stand, waar men terecht kan van 17.00 tot 22.00 uur, zijn Fair Trade chocoladeletters en geschen ken te vinden voor Sint en kerst. De kinderen vermaken zich deze avond op een springkussen en er is Gevonden Kat, rood, Zuidelijke Dwarsweg, Ze venhuizen. Kat, zwart, witte sokken, buik en kin, klein van stuk, A 20 afslag Moor drecht. Kat, rood, Middelweg, Zevenhuizen Moordrecht. Kat, grijs, witte onderkant en wit aan poten en op neus, grijs vlekje op kin, een sjoelwedstrijd. Om 20.00 uur wordt bekend gemaakt wie de beste bakker van Moerkapelle is. Taarten voor 'Heel Moerkapelle bakt' kun nen tussen 13.00 en 14.00 uur in geleverd worden bij de Farm Shop. De opbrengst van de Winterfair is bestemd voor het project Vakonder wijs in Colombia. Lampionoptocht Het Oranje Comité Moerkapelle houdt een lampionoptocht. Deze gaat om 18.00 uur van start vanaf het parkeerterrein bij supermarkt Plus. Fakkels en lampionnen zijn verkrijgbaar bij Kadiks. Lelieveld Nieuwerkerk aan den IJssel. Poes, lapje, witte kin, bef en voorpo ten, rode eb zwarte achterpoot, Eu ropalaan Nieuwerkerk aan den IJssel. Poes, cypers, met witte aftekeningen, Kroonkruid Nieuwerkerk aan den IJs sel. Voor meer informatie: 0186-601199 of www.dierencentrale.nl Zuidpias - Twintig leden van PCOB Zuidpias hebben gecollec teerd voor het Oranje Fonds. Dat leverde 1.707,79 euro op. De or ganisatie bedankt gevers en col lectanten voor hun bijdrage. Moordrecht - Corrie Hussel- man en Margot de Jong zijn vorige week bij Bridgeclub Troef Vrouw met 63,89% winnaar geworden van de vijfde zitting; 2. Ria Offerman en Anka Huijsmans 55,83; 3. Diny IJsselstijn en Fon Datema 52,50. Moerkapelle/Zevenhuizen/ Waddinxveen - Voor de verkie zing Beste Buur 2014 zijn tien personen voorgedragen. Alle genomineerden zijn woonach tig in Waddinxveen. Zaterdag 29 november wordt op het kantoor van de organisator, Stichting Huurdersbelangen organisatie Waddinxveen Ze- venhuizen Moerkapelle, bekend gemaakt wie zich 'Beste Buur 2014' mag noemen. Nieuwerkerk aan den IJssel - De actie 'Nederland Leest' eindigt op zondag 30 november. Tot die tijd kunnen volwassen leden bij de openbare bibliotheek aan het Raad huisplein terecht voor een exem plaar van Een vlucht regenwulpen; het boek van schrijver Maarten 't Hart dat dit jaar tijdens de actiepe riode in de schijnwerpers staat. V\laddinxveen/Zuidplas - Het nog jonge Symfonie Orkest Midden Hol land (SOMH) verzorgde afgelopen zaterdag in het Noorse kerkje in Rot terdam voor een uitverkochte 'zaal' haar tweede grote concert. Op het programma stonden werken van Scandinavische componisten. Onder leiding van dirigent Ghis- lain Bellefroid voerde het orkest de Eerste Symfonie van C. Nielsen uit alsmede de Peer Gynt Suites van E.Grieg waarbij het bijbeho rende verhaal op levendige wijze door Sybrand van der Werf verteld werd. Het orkest werd na afloop beloond met een daverend applaus. Op zaterdag 3 januari geeft SOMH een concert in theater Swanla in Zevenhuizen. Kaarten zijn verkrijg baar via www.somh.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Drie teams van Jeu de Boules Club Nieu werkerk kwamen afgelopen zater dag uit in de NJBB Wintercompeti tie. Team 1 en 3 zagen geen kans te winnen en moesten de winst van 4-3 aan hun tegenstanders Neder- lek uit Lekkerkerk en Les Francop hiles uit Rotterdam laten. Team 2 won met 4-3 van Les Bou- listes uit Gorinchem. Te weten: Certificaat administratieve goederenvervoer Certificaat cases goederenvervoer De cursus wordt in 5 avonden gegeven Tevens verzorgen wij de theorie- en praktijkopleidingen voor: Rijbewijs C vrachtauto Rijbewijs E bij C vrachtauto met aanhangwagen Rijbewijs E bij B personenauto met aanhangwagen Hoog slagingspercentage V'9'lVPNfPNVVPI'flffPffl Voor meer informatie: Praktijk Joosten B.V. is een praktijk voor fysiotherapie Voor de hoofdlocatie in Waddinxveen zijn we opzoek naar Deze functie is onderdeel van een duobaanconstructie waarin je nauw samenwerkt met de huidige secretaresse. Interesse? Vraag de uitgebreide functieomschrijving op bij ons secretariaat. Bel: 0182-618022 Email :info@praktijkjoosten.info Sluitingsdatum van sollicitatieprocedure: maandag 8 december 2014. telefoon (0182)64 04 42 TD JUfM mobiel (0654) 76 30 15 fax (0182) 64 05 22 ^ÊÊêJ mast oeseresovs Oranjelaan 2 Ook voor de nascholing, Code 95! 2741 ER Waddinxveen verkoop en montage scherpe prijzen persoonlijk advies onderhoud/renovatie van stam tot vloer Gratis voorinspectie Coenecoop 3-B5 2741 PG Waddinxveen Tel. 0182 - 76 00 67 info@baptistvloeren.nl Openingstijden: Dinsdag t/m vrijdag: 10:00 tot 17:30 zaterdag: 10:00 tot 17:00. 's avonds op afspraak

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 51