GHZ start Hoofdpijn spreekuur voor kinderen Ontdek de nieuwste kersttrends bij Intratuin Zevenhuizen Introductie nieuwe generatie Hyundai i20 bij Van der Linden Groep Slimste Passat ooit nu bij de Volkswagen M. de Koning HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 3 DECEMBER 2014 25 Passat ruimer, zuiniger en completer Er gebeurt van alies op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. Gouda - Het Groene Hart Ziekenhuis (GHZ) is gestart met een nieuw spreekuur voor kinderen met hoofdpijn. Kinderen met hoofdpijn klachten worden tijdens het nieuwe gezamenlijke spreekuur van de afdeling Kindergeneeskunde en Neurologie beoordeeld door de kin derarts en de neuroloog. Hoofdpijn komt vaak voor bij kinderen. Het grote voordeel van deze opzet is dat de verschillende specialisten tijdens het spreekuur met elkaar kunnen overleggen en meteen de beste behandelmogelijkheden kunnen adviseren. Doordat het bezoek aan meerdere artsen wordt gecombineerd, hoeven het kind en de ouders minder vaak het ziekenhuis te bezoeken. De hoofdpijnpoli voor kinderen wordt eenmaal per vier weken gehouden. Er is een verwijzing van de huisarts nodig. Overleg daarom met uw huisarts of uw kind voor dit spreekuur in aanmerking komt. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Waddinxveen - Donderdag 4 de cember is het zover, de introductie van de nieuwe generatie Hyundai i20 bij de Van der Linden Groep. Langer, breder én lager, de spe cificaties rijker, de binnenruimte riant, dat zijn de belangrijkste kenmerken die duiden op een ho gere klasse. De nieuwe generatie Hyundai i20 is dan ook specifiek ontworpen om te voldoen aan de hoge verwachtingen van Europese automobilisten. De derde gene ratie van Hyundai's succesvolle B-segmentauto - waarvan sinds 2002 al bijna een miljoen exem plaren zijn verkocht - zet nieuwe maatstaven op het gebied van in terieurruimte, techniek en verfij ning. Vanaf begin december staat de nieuwe compacte Hyundai die verder opvalt door uitgekiend design, toonaangevende ruimte, Europees karakter, topveiligheid, hoogwaardige materialen met een beproefde benzinemotor voor krachtige prestatie en efficiency, in combinatie met een lage in- stapprijs vanaf 13.995,- Meer info: www.vanderlinden-groep.nl of Van der Linden Groep, Coene- coop 140 - 141 Waddinxveen T 0182 632100. Zevenhuizen - Een bezoek aan Intratuin Zevenhuizen is een feest voor jong en oud. In plaats van een uitstapje naar een pretpark, ga je nu een dag met het hele gezin naar de mooiste Intratuin van Nederland! Waan je machinist in de kersttrein, ga op de foto met rendieren, geniet van heer lijke koffie met taart in het tuincafé en laat je betoveren op de grootste kerstmarkt van Nederland. Kersttrends Ook in de kerst zie je verschillende trends terug. Intratuin Zevenhui zen heeft deze kersttrends ver deeld in verschillende thema's. Zo kan je in één oogopslag zien welke trend het beste bij je past en is het heel makkelijk om je kerstaan kleding bij elkaar te shoppen. Op de eerste etage is een sfeervolle route uitgezet waar alle thema's de revue passeren. Van Modern Et Stoer via Vrolijk, Traditioneel tot Romantisch. Het favoriete thema is echt wel Landelijk; een verras sende verzameling van 'the best of nature' en het mooiste van zolder. Nostalgische items, botanische prints, oud glas, vogels en insecten zie je terug in deze trend. Laten we koesteren wat onze geschiedenis en de natuur ons geeft. Stuk voor stuk pareltjes, die prachtig samen gaan. Laat de natuur ook in de winter een inspiratiebron zijn. De mooiste kerstartikelen, inspi ratie en cadeaus zijn bij Intratuin Zevenhuizen te vinden dus laat de sfeervolle kerstdagen maar komen. Intratuin Zevenhuizen is geopend van maandag tot vrijdag van 09.30 uur tot 21.00 en op zaterdag van 09.00 tot 17.30. Innovatie op alle fronten De Passat maakt autorijden mak kelijker, comfortabeler en veiliger dankzij vele innovaties en met een volledig digitaal dashboard. Er is keus uit liefst vijf multimedia- systemen met (kleuren)aanraak- scherm. Meer info: Wormerhoek 16 - 2905 TX Capelle aan den IJssel T 010 4599 400 of via www.mde- koning.nl Capelle aan den IJssel - De nieuwe Passat is slimmer dan ooit. De Pas sat blinkt uit met hypermoderne, zuinige motoren, een zeer hoog veiligheidsniveau en volop online mogelijkheden. De Passat biedt daarmee als vanouds veel waar voor het geld. Hij is vanaf vandaag te beleven bij Volkswagen-dealer M. de Koning. De Passat is er als 1.4 TSI (92 kW/125 pk) vanaf 30.190 euro. De Variant heeft een vanaf- prijs van 31.690 euro. Dan zijn zaken als Multi Collision Braking, radio met aanraakscherm, airco, cruise control, LED-achterlichten, keyless go en vermoeidheidsherkenning inbegrepen. De Passat is er als Trendline, Comfortline of Highline. Gunstige bijtellingpercentages Voor zakelijke rijders zijn er diverse dieselversies (t/m 190 pk) van de Passat en Passat Variant die bij re gistratie in 2014 én 2015 vijf jaar goed zijn voor 20% bijtelling. De Passat 1.6 TDI is er vanaf 34.090 euro (Variant: 35.390 euro) en de leasetarieven starten bij 499 euro. De Passat en Passat Variant met 1.4 TSI benzinemotor (110 kW/150 pk) zijn bij registratie in 2014 goed voor 20% bijtelling gedurende 60 maanden. Essentiële Passat-cijfers De nieuwe Passat is ondanks nieuwe comfort- en veiligheids voorzieningen tot 85 kilo lichter dan voorheen. Hij heeft nog meer ruimte voor passagiers én bagage. De sedan heeft een kofferruimte van 586 liter en in de Variant is 650 liter beschikbaar, met neerge klapte achterbank zelfs 1.780 I.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 25