Hypotheekshop Gouda Groenrijk Zoetermeer zorgt voor sfeer m ONDERNEMER IN BEELD ONDERNEMER IN BEELD 28 HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 3 DECEMBER 2014 HYPÖTf Gewoon een duidelijk verhaal De Hypotheekshop Gouda is al jarenlang een begrip in de regio. Vanuit de in het oog springende locatie aan de Karnemelksloot 2 bedient het team van De Hypo theekshop Gouda de klanten van een duidelijk hypotheekadvies. Daarnaast kunnen klanten daar ook voor woningver zekeringen of een gedegen financiële planning. Dat begint vaak al in een prema tuur stadium. Zodra de klant plannen heeft voor de aan schaf van een eigen woning, is De Hypotheekshop Gouda graag het aanspreekpunt. Door bijzonder klantgericht te werken proberen de men sen van Hypotheekshop een clickfactor te genereren. Het gaat immers vaak om een grote financiële stap in je leven. De Hypotheekshop begeleidt de klant graag in het hele proces en zet in op een lange termijn relatie. Er veranderen immers steeds zaken in je leven die je fi nanciële situatie kunnen be ïnvloeden. Denk hierbij aan zaken als gezinsuitbreiding, verandering van baan, hu welijk of een plots overlij den. Hypotheekshop Gouda denkt graag met u mee om u een advies op maat te kun nen geven. Aan de hand van het eerste gesprek, wat overigens gratis is, wordt een persoonlijk profiel sa mengesteld. Aan de hand van dit profiel kan een fi nancieel plaatje opgesteld worden waarmee gericht gezocht kan worden naar een geschikte woning. Is die eenmaal gevonden dan kunnen de mensen van De Hypotheekshop Gouda met u meegaan naar de bezich tiging. Zo kunt u enthousi ast rondkijken en zorgen de mensen van Hypotheekshop voor een kritische blik. Dan weet u zeker dat u een ver antwoord bod uit kunt bren gen. Van idee, via zoektocht, tot de overdracht bij de notaris. Deze klantvriende lijke manier van aanpak is bij steeds meer mensen be kend. Op dit moment heeft De Hypotheekshop Gouda de hoogste notering van hy potheek kantoren volgens Independer. Ondanks de spannende markt wist De Hypotheekshop Gouda haar diensten uit te breiden met een filiaal in Waddinxveen. Met dezelfde service en aan pak. En De Hypotheekshop Gouda groeit door. In de per soon van Rob Tetteroo opent De Hypotheekshop Gouda medio 2015 een derde fili- aal in Nieuwerkerk aan de IJssel. Een strategische zet, om zo de klanten in de regio nog beter van dienst te kun nen zijn. Rob Tetteroo is al vanaf 1995 actief als financieel adviseur en hypotheekadviseur. Mo menteel nog op de vestiging Gouda maar vanaf medio 2015 dus vanuit een nieuw zelfstandig filiaal in Nieu werkerk aan den IJssel. Hypotheekshop Gouda werkt rechtstreeks voor de klant en is onafhankelijk van banken of financiële instel lingen. De Hypotheekshop Gouda: Gewoon een duide lijk verhaal. De Hypotheekshop Gouda Karnemelksloot 2,2806 BG Gouda Tel.: 0182 300183, Rob Tetteroo 06 52017188 www.hypotheekshop.nl/gouda De sfeerthema's bij de vijf tig tuincentra Groenrijk in ons land zijn mede bepaald door Maria van den Bosch van Groenrijk Zoetermeer. Haar man Gerard en zij openden een van de eerste tuincen tra Groenrijk in 1992 aan de Voorweg. In 2005 werd het moderne tuincentrum van 16.500 m2 aan de Olof Palme- laan geopend. Het begon klein in 1982. "Gerard legde tuinen aan en ik ging plantjes verko pen vanuit een oude stal aan de Voorweg. Het werd steeds drukker. We bouw den een kleine kas, later nog een grotere kas," ver telt Maria. "In 1992 sloten wij ons aan bij de organi satie Groenrijk, waarna nu bijna tien jaar geleden het tuincentrum in Ooster heem werd geopend. Dat tienjarig bestaan wordt in 2015 met onze klanten ge vierd." Vijftig De organisatie Groenrijk begon met zestien tuin centra. Inmiddels is het uitgegroeid tot vijftig fa miliebedrijven in Neder land." Maria zit in de landelijke zogenaamde 'sfeercom missie' van Groenrijk. Daarin worden de thema's van de verschillende sei zoenen uitgewerkt. "Onze tuinmeubelenafde ling in Zoetermeer loopt tot eind augustus. Dan gaan we met ons gehe le team aan de slag voor de kerstshow op de plek waar de andere maanden de tuinmeubelen stonden. Met verduisteringdoe ken maken we de sfeer knusser. Een belangrijke inbreng heeft Yoianda La gerwey. Zij werkt al veer tien jaar bij ons. Allerlei hoekjes worden gevormd met iedere keer een an dere stijl. Strak, modern, romantisch, voor elk wat wils. Het is heel veel werk, maar als we dan uiteinde lijk zoveel positieve reac ties krijgen op onze kerst show, vinden we het de moeite waard. Verlichting is daarbij heel belangrijk. De nieuwe ledverlichting is echt een verbetering. En lampjes op één lijn in plaats van in een cirkel is veel gemakkelijker han teerbaar. Onze elektricien kunt u raadplegen voor uw eigen kerstverlichting in huis, want hij is in het tuincentrum aanwezig. In de herfstvakantie gaat de kerstshow met een aparte kinderhoek open. Na de kerstshow is het tijd voor de zomerartikelen." Bij binnenkomst van Gerard van den Bosch met Maria van den Bosch links en Yoianda Lagerwey van tuincentrum Groenrijk Zoetermeer. Groenrijk Zoetermeer ziet u de bloemenshop, waar u ook terecht kunt voor uw rouw- en bruidsarrange menten. Buiten- en binnenrijk Het tuincentrum kent het 'buitenrijk' met alles voor tuin en balkon: planten, bomen, potterie, tuinmeu bilair, barbecues, hout en bestrating. Het 'binnen rijk' met binnenplanten en potterie, het 'waterrijk' met materialen voor vijve raanleg en waterplanten. In het 'dierenrijk' alle be nodigdheden voor dieren en aquariumvissen. In het 'sfeerrijk' bevindt zich het tuincafé voor koffie, thee, drankjes en allerlei snacks. Tegelijk vindt u rondom de woonaccessoi res om het interieur naar smaak te stijlen. Groenrijk Zoetermeer Olof Palmelaan 15 Zoetermeer Tel.079-3200522 www.groenrijk.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 28