Natte maar gezellige Ladies Winternight Kids Superstyle dagen bij Bac Mode en Schoenen succes Kerstshow bij de Zespunt voor goed doel DFN WÊÊÊÊÊÊÊÊÊiÊi^^mÊÊiÊÊmÊmmÊÊÊiÊÊÊÊÊÊÊmÊÊiÊÊmmmÊiÊÊÊÊÊÊÊÊimÊÊÊmÊimÊmmÊÊmÊm HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 3 DECEMBER 2014 29 Er gebeurt van a lies op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Zevenhuizen - Woensdag 19 en 26 november organiseerde Bae Mode en Schoenen twee zeer geslaagde en gezellige 'Kids Superstyle' da gen. Meiden en jongens in de leef tijd van 6-12 jaar mochten bij Bac voor één dag model zijn en wer den van alle kanten in de watten gelegd. Rombout kappers stylde de haren, Berry Sol verzorgde de make-up, de nagels werden gelakt en Clips fotografie verraste alle kinderen met een heuse fotos- hoot. De kids mochten zelf twee stelletjes kleding met schoenen uitzoeken en showden deze op de spetterende modeshow die geor ganiseerd werd voor alle ouders en belangstellenden. Al met al twee middagen die voor herhaling vat baar zijn! Zevenhuizen - Donderdagavond 27 november hielden de winkels rondom het plein bij de Jumbo een 'Ladies Winternight'. Een sfeervolle koopavond met leuke aanbiedin gen, proeverijen en workshops. En natuurlijk ontbraken de bubbels en een goedgevulde goodiebag niet. Het weer zat niet mee; het was koud en het regende. De bezoekers lieten zich daar echter niet door tegenhouden. "Om zes uur ston den de eerste bezoekers al voor de deur", vertelt eigenaresse Elvira van TAART kUNST. Het aantal bezoekers viel erg mee volgens de organisatie. "We hadden geen idee wat we moesten verwachten, maar voor een eerste keer was het niet slecht!" Ook enkele mannen waren meegekomen. Michelle van Belo Beauty was aanwezig in Kapsalon La Sorella. Bij haar konden de ladies hun wenkbrauwen laten epileren. De hele avond stonden ze bij haar in de rij. Kapster Sharon bracht feestmake-up aan en verder was het een gezellig komen en gaan in de winkels. "Door de regen bleven de bezoekers langer", vertelt kap ster Josien."Ze gingen van de ene winkel naar de andere en maakten overal gezellig een praatje." Bij de Wonderlijke Verleiding werden de goodiebags uitgedeeld. "Ze waren zo weg!" vertelt Nellian. Een hapje en een drankje waren bij Fiets- klaar.nl uitgedeeld, terwijl de be zoekers de nieuwste ATB-modellen konden bewonderen en een work shop 'fietsonderhoud' konden vol gen. Maar ook de koffie bij TAART kUNST was in trek. "Lekker met caketruffel van de proeverij!" Bij Jumbo konden de mannelijke be zoekers terecht voor echte man- nenaanbiedingen en mannenproe- verijen. De organiserende ondernemers zijn enthousiast over de avond. "Dit is zeker voor herhaling vat baar!" Moordrecht - In zalencentrum de Zespunt zal vanaf maandagmiddag 13.00 uur tot en met zaterdag 13 december een prachtige Kerstshow worden gehouden. Gedurende deze periode zullen vele verschillende artikelen tegen scherpe prijzen worden aangeboden. Er is een ruim aanbod, variërend van Kerstbomen, met of zonder kluit, Kerststukken, ballen, verlichting, slingers, decoratiemateriaal, grafkruizen, complete bomen inclusief verlichting en nog veel meer. Tijdens deze week zijn heel veel speciale aanbiedingen en kunnen bomen en Kerststukken worden besteld. Maar ook voor sfeer proeven of een kleine donatie voor het Diabetes Fonds Nederland kan worden langs gegaan, want een deel van de opbrengst zal ook in de kas vloeien van dit goede doel. L

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 29