ONDERNEMER IN BEELD CÜÏNNE» HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 3 DECEMBER 2014 i ram** la Daka Sport: familiebedrijf met 50 jaar historie Zeg je sportkleding of winter sport, dan zeg je Daka Sport. De zaak met de hoofdvestiging aan de Abraham van Stolkweg in Rotterdam biedt in elk van haar winkels een gespecialiseerd as sortiment. Dat is dé grote kracht van Daka Sport. In 1965 begonnen de ou ders van Jan-Peter Dan- kaart op de Bergweg in Rotterdam met een klein pandje. In een woonhuis met twee verdiepingen werden onder de naam Sporthuis Daka honk bal- en voetbalartikelen verkocht en ook tuinmeu belen. Al vrij snel werden ook wintersportspullen verkocht. Zo kon het ge zin alle seizoenen lang de klanten bedienen. twee zussen zijn bij Daka Sport te vinden. Heel bij zonder, zo'n werkrelatie, vindt Jan-Peter Dankaart, die de passie voor zijn vak en het bedrijf niet onder stoelen of banken steekt. "Het is speciaal om met je eigen familie samen te wer ken in zo'n dynamisch be drijf als dat van ons. Waar mensen werken van ver schillende leeftijden. Het fijne is dat de consumen ten voor iets leuks naar ons toe komen, zoals vakantie en sporten en dan zie je al tijd wel blije gezichten als je in de winkel rondloopt. Mooi om te zien. Dan krijg je echt die drive om hier te blijven werken en het fa miliebedrijf nog groter te maken. Door het nog ster ker maken van de filialen en ons nog meer te richten op de webshop." De fili alen van Daka Sport zijn gemakkelijk te bereiken en zijn centraal gelegen in het land. Met name voor de wintersportartikelen ko men klanten uit het hele land naar de zaken toe. Voor grote aankopen op dit gebied is Daka Sport speci alist! En dat alweer 50 jaar lang in 2015. Het jubileum wordt zeker gevierd en dat zal de klanten ook niet ont gaan. Kom gerust eens langs om de collectie te bekijken. Op www.daka.nl is vast een voorproefje te vinden van het uitgebreide assor timent. Ook zijn hier alle filialen te vinden, van de superstore bij Blijdorp tot en met de vestigingen in Leidschendam. DAKA SPORT Abraham van Stolkweg 64 Rotterdam 010-4150644 www.daka.nl Dankaart is niet de enige die bij het familiebedrijf werkt. Ook zijn vader en het product bekijken dat zij graag willen hebben. De webshop is echt een toe voeging voor onze winkel formule." Er zijn merken te vinden als Adidas, Asics, Dita, Dunlop, Gaastra, Goldbergh, Lacoste, Mizu- no, Nike, Puma, Salomon en Under Armour. Ofwel: voor iedere portemonnee wel iets passends. Voor zowel de winkels als de webshop geldt dat Daka Sport service biedt. Tel daarbij op het deskundige personeel en je hebt een goedlopende kwaliteits winkel. "Wanneer mensen bij ons binnenkomen en advies norjig hebben, geeft ons vakkundige personeel altijd uitvoerig uitleg. We communiceren sowieso veel met onze klanten. Door het verspreiden van folders en digitale nieuws brieven, maar ook met de vaste klantenkaart die we hebben. Twee keer per jaar ontvangen klanten een klanten-cadeaucheque. We willen mensen graag het gevoel geven dat ze welkom zijn in onze win kels. Dat begint al met ge dag zeggen als klanten de winkel in komen. Zulke dingen vinden wij heel be langrijk. Nadat meerdere vestigin gen gekomen en gegaan waren, heeft Daka Sport inmiddels zes vestigingen in met name Rotterdam. Al deze winkel hebben een eigen identiteit, ver telt Jan-Peter Dankaart. "Zo hebben we in onze hoofdvestiging veel artike len voor wintersport, zoals ski's, snowboards, helmen, brillen en jassen. Onze winkels bieden een grote verscheidenheid. Alleen al in Rotterdam hebben we 13.000 vierkante meter aan winkeloppervlakte. Per vestiging zijn de sporten en specialiteiten anders. Zo hebben we de nadruk liggen op hockey en tennis en verder worden er ook spullen verkocht voor run ning, voetbal en secundai re sporten als funwheels en golf. ook outdoorsport maakt deel uit van het as sortiment. Voorheen heb ben wij ook groot windsurf en andere watersporten verkocht, de verkoop daar van is nagenoeg verdwe nen." Die verscheidenheid aan producten voor zowel dames, heren als kinde ren is ook terug te zien bij de webshop. Die is be hoorlijk gegroeid, volgens Dankaart. "De webshop is de etalage van de winkel. Mensen kijken op onze site en komen in de winkel

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 30