MAG! I jouwen met donselaar Q^bouw 6 daagse Kerstmarkt in de Zespunt r3 Oranje zitvolleyballers laten eerste team, alle hoeken van Swanla zien AANBIEDINGEN: ASSORTIMENT: KLIKKEN 'lAxyv vwo &rv orvy, fxeXTtwuifr Openingstijden: HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 3 DECEMBER 2014 35 Heel veel koren laten 13 december van zich horen Keukens Glasweefsel behang Toilet renovatie Tegelwerk Onderhoud Kitwerk Laminaat vloeren Badkamer renovatie Electra Timmerwerk Schilderwerk Keuken renovatie Stucwerk Verbouwingen Leidingwerk Sanitair Email: ajsmontage@planet.nl Tel. 06-51282366 Moordrecht Profiteer nu van de BTW verlaging op de arbeid van maandag 8 t/m zaterdag 13 december 2014 www.donselaarbouw.nl info@donselaarbouw.nl Lijsterbesstraat 9 2742 XS Waddinxveen ma. 13.00 - 20.00 uur, di. t/m vr. 08.30 uur - 20.00 uur, zat. 09.00-18.00 uur 3 dozen kerstballen, diverse kleuren 5,- Sneeuwschuivers per stuk 6,- 3 zakjes decoratiemateriaal 1 Zware kwaliteit kerstboomstandaard 5,- Kerstbomen met of zonder kluit Slingers Verlichting Kerststukjes (ook kunst) vanaf 2,95 Grafkruizen voor dierbaren Complete versierde bomen Diverse huisjes Duizend verschillende artikelen Koffie en thee staan klaar! KLIK DUS SNEL NAAR www.hvhonline.nl Vervolg van voorpagina Nieuwerkerk aan den IJssel - Symfonisch blaasorkest Da Capo, koor Intermezzo, Groot Kerstprojeetkoor Zuidpias en kinderkoor de 's Wingerdjes verzorgen gezamenlijk op za terdag 13 december om 20.00 uur een kerstconcert in de Nieuwe Kerk aan deJ.A. Beije- rinkstraat 53. Onder leiding van Bart Roobol en Cees-Willem van Vliet wordt een groot aantal kerst liederen ten gehore gebracht. Koren en orkest spelen samen, maar brengen ook een aantal eigen stukken ten gehore. De toegang voor volwassenen bedraagt 5 euro en voor kin deren 2,50 euro. Da Capo en Intermezzo. Vee! jeugdleden van VC Nesselande doen mee aan de clinic. Zevenhuizen - De zitvolleybalclinic bij VC Nesselande zorgde zondag voor veel hilariteit. Het losschudden van de armen tijdens de warming-up ging nog ogenschijnlijk makkelijk, zich verplaatsen bleek een ander verhaal. Door Alex van Duin In de warming-up onder leiding van Oranjespelers Tom Poortman en Timo Mans kwamen eerst alle belangrijke zitvolleybalelemen- ten aan bod. De vijftig deelnemers hadden er een zware dobber aan. Ook aanvoerder Paul van der Meer van VC Nesselande kon niet goed wennen. "Ondanks dat ik al twee eerdere trainingen heb gehad blijft het verplaatsen op mijn handen heel apart. Het vergt een heel an dere motoriek van een volleyballer." Van der Meer, die het later die mid dag met zijn team opnam tegen de zitvolleyballers, heeft dan ook veel respect voor de Oranjeheren. "Wij kunnen als team echt wat leren van deze jongens. Op het mentale vlak zijn ze zoveel beter. Juist om dat ze al zoveel meegemaakt heb ben is hun weerbaarheid groot." Terwijl de aanvoerder van Nesse lande zijn waardering uitspreekt over de speciale gasten van die dag, proberen zijn teamgenoten hun zitteehniek nog wat bij te spij keren. Samen met veel jeugdleden van de club werken ze een pittige clinic af. Met name het 'smashen' van de bal blijkt voor velen een on mogelijke opgave. De enkeling die het wel voor elkaar krijgt, begroet het gemaakte punt dan ook met veel gejuich. Voetbalkeeper Loek Hendrix kijkt tijdens de af sluitende partijvorm tevreden toe hoe 'zijn'jeugdige team veel talent blijkt te hebben. "Hopelijk is dit een goede promotie voor de sport", al dus de 29-jarige Limburger, die zelf ooit een talentvol voetbalkeeper was. Helaas kwam zijn voetbalcar rière abrupt ten einde. "Op mijn zestiende kreeg ik een trap op mijn been met een wond als gevolg." Eenmaal in het ziekenhuis ging het helemaal mis. "De wond werd na een medische ingreep steeds gro ter. Het bleek dat ik een auto-im- muunziekte had. Uiteindelijk heb ik er een vaststaande enkel aan over gehouden en mis ik een kuitspier." Ondanks die tegenslagen liet Hen drix zich niet uit het veld slaan. Hij ging zitvolleyballen en bleek veel talent te hebben. "Het dragen van het Nederlandse shirt maakt me heel trots. Bovendien ben ik blij dat ik op deze manier maatschappelijk mijn steentje kan bijdragen", zegt hij vlak voordat hij de strijd aan gaat met de heren van Nesselande. Mede dankzij een in vorm verke rende Hendrix maakt Nesselande geen schijn van kans. De Oranjehe ren winnen met 5-0 in sets. AJS MONTAGE ^^ÊÊÊÊÊÊÊÊÊaÊmiÊmÊÊÊmÊÊÊÊKÊÊÊÊiÊiaÊÊÊÊÊaÊÊmÊÊiÊÊmÊÊKÊtÊÊtÊÊÊtÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊtÊÊÊÊÊtÊÊÊmÊÊmiiÊÊÊÊÊmÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊtÊÊÊÊÊiiiiÊÊimÊÊÊt^^ donselaarbouw wil graag met u meedenken in het realiseren van de aan- of verbouw van uw huis. Wij adviseren u en zorgen voor een snelle en goede afhandeling. NI 06 53 28 83 85 M 06 10 43 87 87 Adres: Zalencentrum de Zespunt, Molenlaan 1a in Moordrecht, (achter de kerk) Een deel van de opbrengst komt ten goede aan het Diabetes Fonds Nederland.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 35