VAKGARAGE BOODE www.vakgarage-boode.nl APK keuring Heren Rowah laten winnen na Nog geen twaalf jaar oud en toch behaalt Sacha Roos MC1 heeft pech en geeft daardoor overwinning weg 't Is in- en in triest Schaakclub Moerkapelle verliest THORBECKE V. al goud MONROE SAFETY EXPERT PREMIUM HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 3 DECEMBER 2014 41 Handbal Schoonspringen Voetbal -Iharhfirtkf* Talentherkenning en talentontwikkeli Nijverheidscentrum 4 Zevenhuizen Tel.: 0180-631420 All in prijs voor alle benzine- en diesel auto's, incl. afmelden, viergastest, roetmeting of EOBD-meting. Schokbrekertest op onze nieuwe testbank. Haal en brengservice. Gratis scooter of fiets als vervangend vervoer beschikbaar. Levering en onderhoud van alle merken, nieuw en gebruikt. Ook de mogelijkheid voor zoekopdrachten Schadetaxaties en reparaties. Bij elk werkplaatsbezoek ontvangt u een 50% kortingspas voor een jaar, voor de wasstraat bij Garage Schmidt. Waddinxveen - Twee teams van Rowah speelden zondag 30 november thuis tegen ploegen met grote namen; de heren tegen FIQAS/Aalsmeer en de jongens tegen Cl KAS/Volendam. Beide verenigingen komen met hun eerste teams uit in de eredivisie van het handbal. De heren van Rowah begonnen goed en kwamen al snel vijf pun ten voor, maar bij rust was van deze voorsprong nog maar een punt over. De tweede helft ging gelijk op, maar steeds net in het voordeel van Aalsmeer, dat de wedstrijd won met 25-27. Ook jongens C begon goed en nam snel een voorsprong door mooie afstandsschoten. Volendam had echter al snel een antwoord en kwam terug in de wedstrijd. Met rust stonden ze één punt voor. Na rust had Rowah het moeilijk met scoren en liep Vo lendam verder uit naar 18-27. Nieuwerkerk aan den IJssel - Dat de meiden van Donk bovenaan in de competitie staan op de derde plek bleek al snel na de aftrap. Het was dan ook geen makkelijke wedstrijd voor het Nieuwerkerkse MCl dat al snel met 0-1 achterstond. Een goede onderlinge samenwerking le verde de 1-1 ruststand op. Na rust gingen de Nieuwerkerkse meiden vol gas en maakten de 2-1. MC1 was in de tweede helft de betere partij en kreeg genoeg kansen, maar wist deze niet te verzilveren. Als er I vervolgens door Nieuwerkerk een doelpunt cadeau wordt gegeven aan het hardwerkende Donk eindigt I de wedstrijd in een 2-2 gelijkspel. Moerkapelle - Moerkapelle heeft in Rotterdam op 28 november punten laten liggen tegen SO Rotterdam. In een spannende wedstrijd vielen teveel kwart jes de kant van de Rotterdammers op en werd het uiteindelijk 4,5-3,5 voor de thuisclub. ruild kwam hij positioneel minder te staan. Zijn tegenstander drukte Arno steeds verder weg en met de tijdnood erbij werd het teveel. Dick Bac speel de een prima partij en trok ten strij de tegen de zwarte koning. Toen de rookwolken waren opgetrokken had Dick meerdere pionnen tegen een loper. Zijn tegenstander zag dit niet zitten en bood remise aan, wat Bac afsloeg. In een stelling waarin Bac Jesse van Elteren stond verloren maar kreeg een remiseaanbod omdat zijn tegenstander onzeker was over zijn tijdsachterstand. Zijn broer Hugo had enig geluk. Nadat zijn tegenstander verzuimde een kwaliteit te winnen wist Hugo bekwaam gelijkspel te houden en mocht ook een half punt noteren. Nadat bij Arno Luinenburg razendsnel in aantal stukken was ge- de beste kansen had gaf hij een volle toren weg en ook de partij. Maarten Vroegindeweij won een mooie partij met wat tactische schermutselingen waarin hij twee pionnen voorbleef. Bij Andre Nieuwlaat was de strijd nog veel tactischer. Zijn tegenstan der offerde waarschijnlijk dubieus een stuk, maar kreeg daar wel prima kansen voor. wist hij overeind te blijven en won. Wouter Vroeginde weij verloor en Gerard van Ommeren maakte remise, hij miste in tijdnood een winstmogelijkheid door met het paard een vork te geven. Nesselande - Sacha Roos heeft za terdag 29 november in het Pieter van den Hoogenband Zwemstadion te Eindhoven goud gewonnen tij dens de tweede ronde in de Breed tesportcompetitie. Sacha kwam uit in de categorie-D (10 en 11 jaarMet dit resultaat staat zij na twee wedstrijden in het individuele klassement op de eerste plaats in een groep van 34 springers. INFORMATIEAVOND THORBECKE NIEUWERKERK: Maandag 15 december 2014 van 19.30 - 21.00 uur, Kamerlingh Onnessstraat 4,2912 BE Nieuwerkerk a/d IJssel. Op deze avond krijgen de ouders informatie over Thorbecke Nieuwerkerk en de profielen die in de onderbouw aangeboden worden: het Studiewijsprofiel, Sportprofiel, Theaterprofiel en het Media- en Entertainmentprofiel. Zit je in groep 8? Dan ben je woensdagmiddag 14 januari 2015 van 13.00 -16.00 uur van harte welkom. Je gaat theater maken, sporten of uitvinden wat het profiel Media Entertainment of het Studiewijsprofiel inhoudt. Geef vooraf door wat jij wilt doen via www.tvo-rotterdam.nl of 0180 - 312988. Tot ziensi

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 41