Zuidpias Vrijgekomen huurwoning in Moordrecht ALTIJD 10 - 30% KORTING OP ONZE GEHELE COLLECTIE! WEEK 49 Informatiebijeenkomst De Jonge Veenen fase 2 Collectieve ziektekostenverzekering 2015 voor minima Inloopavond Schoolstraat en Burgemeester Klinkhamerweg HART VAN HOLLAND \DVERTEN 3 DECEMBER 2014 ■■Hl ÉiÉÉHHBSÉHÉ Ml Profiteer van ons "alles onder één dak" principe! Bij ons vindt u een eigen stoffeerderij, meubelmakerij, Deco Shop en deskundige woonadviseurs. Kom langs in onze showroom van 6000 m2. EUBELEn Ifjfïl ZEVEflllUIZEfl Dorpsstraat 119 2761 AN Zevenhuizen T (0180) - 63 11 11 F (Ü18Ü] - 63 3Ü 24 E info@voorbrood.nl Geopend van 9.GO tot 18.00 uur. Vrijdag tot 21.00 uur. Zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur. Zondag gesloten, ww w.voorbroodnl gemeente De komende jaren worden aan de oostzijde van Moerkapelle circa 500 nieuwe woningen gebouwd. De bouw van de eerste fase van de ont wikkeling van deze nieuwbouwwijk De Jonge Veenen is in volle gang. De voetbalvelden zijn verplaatst en er is gestart met de bouw van de eerste 138 woningen en de accom modatie van vv Moerkapelle. Ook is begonnen met het ontwerp van de brede school. Net als fase 1 valt deze ontwikkeling onder de uit te werken woonbestemming van bestemmingsplan 'Zuidpias-Noord'. Ook voor de tweede fase maakt de gemeente een uitwerkingsplan op basis van het stedenbouwkundig plan. U bent van harte welkom bij onze informatieavond over dit onderwerp. Tijdens deze avond informeren wij u over de voortgang van fase 1 en de planning voor fase 2. Daarnaast presenteren wij de uitgangspunten voor de ontwikkeling van de tweede fase. Datum maandag 15 december 2014 Locatie Dorpshuis Op Moer, Raadhuisstraat 40, Moerkapelle Tijd 20.00 - 21.30 uur (inloop vanaf 19.30 uur) Reageren heeft alleen zin als u aan alle voorwaarden voldoet Regelmatig krijgt de gemeente aanvragen binnen met onvolledig ingevulde formulieren, jaaropgave, IB60-formulieren uit een verkeerd jaar, of inschrijvingen die niet voldoen aan de voorwaarden. Deze aanvragen kunnen we niet in behan deling nemen. Land voor Water 7 2-kamer seniorenwoning (begane grond] Beschikbaar: per 15 december 2014 Bruto huur: 466,83 Voorwaarden: Vanaf 65 jaar Maximaal 2 personen Maximaal bruto verzameljaar- inkomen 46.772,- Doorstromers vanuit een huurwo ning hebben voorrang Heeft u belangstelling en voldoet u aan de voorwaarden? Vraag de gemeente naar het inschrijfformulier voor een huurwoning of woonwagenstandplaats (per woning 1 formulier]. Bel hiervoor (0180) 330 300, of download het via www. zuidplas.nl. Uw inschrijving moet 9 december 2014 vóór 12.00 uur bij ons binnen zijn. Wees volledig! Voeg bij iedere inschrijving een kopie van de meest recente inkomensverklaring (was IB60- formulier) toe van alle volwassenen in het huishouden. Dit kunt u telefonisch aanvragen via de Belastingdienst. Wijkt uw inkomen af van de inkomensverklaring? Vermeld dit dan op het inschrijfformulier en stuur bewijsstukken (jaaroverzicht) mee van het afwijkende inkomen. Afgeven of opsturen Het inschrijfformulier en de gevraagde gegevens kunt u in de brievenbus doen van het gemeentehuis, t.a.v. VROM/ Huisvestingszaken. Opsturen kan ook: Gemeente Zuidpias, t.a.v. VROM/Huisvestingszaken, Postbus 100, 2910 AC Nieuwerkerk aan den IJssel. Inwoners met een minimuminkomen kunnen ook in 2015 deelnemen aan een collectieve ziektekostenver zekering. De gemeente biedt een betaalbare verzekering voor perso nen met een minimuminkomen. Het collectieve contract is afgesloten bij zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid. De verzekering bestaat naast de basisverzekering uit een aanvul lende verzekering: de AV-Gemeente Standaard. Hierdoor krijgt u ruime vergoedingen voor medische kosten. Het totale verzekeringspakket is toegankelijk voor mensen met een inkomen tot of gelijk aan 110% van de WWB-uitkering (Wet werk en bijstand]. De normale maandpremie voor 2015 bedraagt 133,14. U betaalt slechts 108,79. Een korting dus van 24,35 per maand. Dit komt omdat Zorg en Zekerheid korting geeft en de gemeente een deel van de premie betaalt (bij een inkomen tot of gelijk aan 110% van de bijstandsnorm). U kunt pakketten vergelijken via de webpagina: www.gezondverzekerd.nl/zuidplas. Wilt u weten of u mogelijk in aan merking komt? Kijk dan in onder staand overzicht en beantwoordt de vragen. U kunt zo inschatten of u in aanmerking komt voor deze collec tieve verzekering. Wij wijzen u erop dat u geen rechten kunt onttenen aan de uitkomst van de vragen. Pas aan de hand van het volledig ingele verde aanvraagformulier en bijbeho rende bewijsstukken beoordelen wij of u in aanmerking komt voor deze verzekering. Woningcorporatie Woonpartners Midden-Holtand wil in Zevenhuizen haar woningbezit aan de Schoolstraat (1-39) en de Burgemeester Klinkhamerweg (1 -23) herstructureren. De woningen zijn verouderd en aan vervanging toe. In overleg met de gemeente heeft Woonpartners plannen ontwikkeld voor nieuwbouw. Hiervoor is een wijziging van het bestemmingsplan nodig. Binnenkort gaat deze procedure van start. Woonpartners en de gemeente nodigen u graag uit voor een inloopavond. Tijdens deze avond worden de twee conceptbestemmingsplannen op panelen gepresenteerd. Daarnaast kunt u vragen stelten aan medewerkers van de gemeente en Woonpartners. Kijk voor meer informatie over dit project op www.zuidplas.nl Wonen Leefomgeving iNieuwbouw) projecten. Datum woensdag 10 december 2014 Locatie Dorpshuis Swanla, Burgemeester Klinkhamerweg 86, Zevenhuizen Tijd 19.00-20.30 uur IMP y.'

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 5