I orchids 1 so... L mW Gezocht: Wereldlichtjesdag Kerstmaaltijd voor alleen staanden Dierencentrale Cursus voor aanpakken eenzaamheid Sing-in bij Vivere 4ÊÊSSËS& Speciale aanbieding voor Hart van Holland lezers 20% korting op alle arrangementen uit onze winkel Orchids SO HARTVAN HOLLAND I ZUIDf'i S I 10 DECEMBER 2014 23 Kerstnachtdienst in Nieuwe Kerk Inzameling voor Voedsel- bank tijdens kerstmarkt much more Op vertoon van deze advertentie ontvangt u (deze actie is geldig van 11 december tot en met 20 december 2014) Bekijk het nieuwe workshop aanbod Er staan weer een hooi Bredeweg 62 2752 AB Moerkapelle donderdag 9:00 17:00 T 131 (0)79 -593 52 TO vrijdag 9:00 -1 7:00 F +31 (0)79 593 52 22 zaterdag 9:00 16:00 www.onhids and so.com www.facebook.rom/orchidsandso Auto-Didact bv is een groothandel in schadeauto's. De auto's en ook andere voertuigen, worden via de verzekering gekocht van de eigenaar en weer doorverkocht naar klanten over de hele wereld. - Is op oproepbasis. - Verwachting 1 a 3 dagen per week - Rijbewijs B/E cq D/E met chauffeursdiploma - Salaris in overleg te bepalen Sollicitanten kunnen telefonisch contact opnemen met Dicko Kaashoek of via de mail naar info@auto-didact.nl Auto-Didact Noordeinde 59A 2761 BR Zevenhuizen ZH tel: 079-5933229 fax:079-5932022 Moordrecht - De gezamenlijke ker ken van Moordrecht organiseren voor zaterdag 20 december een kerstmaaltijd voor alleenstaanden en voor mensen die in huiselijk ver band een paar gezellige uren willen doorbrengen. Tijdens de maaltijd wordt een kerstverhaal voorgelezen en het geheel wordt omlijst door stemmige kerstmuziek. Belangstel lenden zijn om 17.00 uur welkom in het clubgebouw van harmonie Kunst na de Arbeid aan de Sportlaan. Voor meer informatie en aanmelden, ook voor vervoer: 0182-373887. Nieuwerkerk aan den IJssel - In de Sint Joseph Parochie aan de Kerklaan 20 wordt zondag 14 december van 18.45 tot 19.30 uur een Wereld lichtjesdag bijeenkomst gehouden. Wereldwijd worden op de tweede zondag in december om 19.00 uur kaarsjes aangestoken om stil te staan bij alle kinderen die zijn over leden. Door de verschillende tijdzo nes ontstaat er over de hele wereld een symbolisch lint van licht en wordt de wereld letterlijk even wat lichter voor mensen die een kind ver loren hebben en kunnen voelen dat zij niet alleen staan in hun verdriet. Tijdens de bijeenkomst worden kaarsjes aangestoken en worden de namen genoemd van overle den kinderen. Het geheel wordt omlijst door teksten en muziek en het speciaal geschreven lied 'Precious Child' wordt ten geho re gebracht, ledereen is welkom. Wie de naam van een dierbare ge noemd wil hebben kan zich aanmel den via info@wereldlichtjesdag- nwk.nl of 06-10366295. Gevonden Kat, cypers, witte borst, buik, poten en snuit, Hoofdweg Nieuwerkerk aan den IJssel. Poes, zwart, met witte aftekenin gen, zwart stipje op neus, halsband, J.A. Beyerinkstraat Nieuwerkerk aan den IJssel. Poes, zwart, Irenestraat Nieuwer kerk aan den IJssel. Voor meer informatie: 0186-601199 of www.dierencentrale.nl Moordrecht - Bewoners van vivere, hun familie en belangstellenden zijn donderdag 18 december welkom bij de sing-in met kerstliederen en ca rols. Het Krimpense Kamerkoor Sega di Canto geeft een kerstconcertje in de trouwzaal. Er worden Engelse carols en kerstliederen ten gehore gebracht. Aanvang 19.30 uur, de toegang bedraagt 2,50. Ingang aan de dijk Westeinde 1. Het aantal plaatsen is beperkt; aanmelden kan via info@ segadicanto.nl Nieuwerkerk aan den IJssel - De cursus 'Creatief leven' is erop gericht om eenzaamheid aan te pakken. In acht lessen werken de cur sisten toe naar een toekomst met nieuwe mogelijkheden en inzichten waarin men voor zich zelf durft op te komen, waarin men zelfbewust keuzes kan ma ken, waarin men leert praten en luisteren en waarin men leert tot actie over te gaan in plaats van het te laten bij een voorne men tot. De cursus vindt onder leiding van Mattanja van Oudenaarden plaats bij ZieZoZuidplas in De Meidoorn 1a en gaat woensdag 4 februari van start van 13.00 tot 17.00 uur. Voor meer informatie: 0180- 310050, mattanja@ziezozuid- plas.nl of www.ziezozuidplas.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - In de Nieuwe Kerk aan de J.A. Bey erinkstraat 53 wordt op woens dag 24 december om 21.00 uur een kerstnachtdienst gehouden. Met woord, muziek en zang van projectkoor Kerst en van de de Gideonband wordt stilgestaan bij het thema 'Valt er wat te vieren?' Tijdens de dienst wordt gezocht naar een antwoord op de vraag hoe kerst te vieren in tijden van veel ellende in de we reld. ledereen is welkom. Zevenhuizen - Tijdens de jaarlijkse kerstmarkt in Zevenhuizen, op vrij dag 12 december, staan op het plein voor de hervormde kerk diverse kra men opgesteld van goede doelen alsmede een kraam waar producten ingezameld worden voor de Voed- selbank. (Smeer)kaas, vlees en vis in blik en andere lang houdbare pro ducten zijn welkom evenals aller hande toiletartikelen en wasmidde len. Huis aan huis is inmiddels een flyer met een boodschappenlijstje bezorgd. Wie producten wil done ren kan deze tijdens de kerstmarkt tussen 16.00 en 21.00 uur afge ven bij de kraam op het kerkplein. De kerk is deze avond ge opend voor iedereen die in aan loop naar kerst op zoek is naar een moment van bezinning. Voor meer informatie: www.her- vormdzevenhuizen.nl. Chauffeur

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 23