GLOBAL Kerstshoppen bij Wereldwinkel Opbrengst Winterfair voor jongerenproject Colombia De IJssel wint van 3 Torens HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 10 DECEMBER 2014 25 Paranormale avond VEDJ Kerstsprookje voor hele gezin Het juiste matras Bezoek aan huis Global Bedden Meubels Complete slaapkamers uitgebreid programma mers com Moordrecht - Het eerste team van schaakvereniging De IJs sel wist met 5-3 van 3 Torens uit Bergschenhoek te winnen. Na drie speelronden bezet De IJssel met vier matchpunten en 14V2 bordpunten de derde plaats in de 1e klasse B achter Krimpen aan den IJssel 2 en Moerkapelle 1. Remises taboe in clubcompe titie Eén van de smaakmakers uit de voorgaande clubcompeti- tieronde Gerard van der Wou den, kwam er ditmaal niet aan te pas. Voor hem was het na nog geen vijftien zetten over. Tegenstander Léon Jacobse had toen al een stuk buitge maakt en daarmee was het gedaan. Winst was er ook voor Hans Lodeweges tegen Wim Mul der, Ad Multem tegen Rien Duine, Arie Macdaniël sr te gen Sjaak in 't Veld, Aad van den Berg tegen Leen Boon stra, Pane Vink tegen Neal Twigt, Aad van der Meer tegen Jan van den Dorpel, Arie Macdaniël jr tegen Teus Boere, Stefan Lipschart tegen Casper de Pijper en Frans De- bois tegen Bastiaan Rietveld. De clubavond werd afgesloten met geen enkele remise en dat komt weinig voor. Stand aan kop: 1. Pim te Lin- telo, 2. Léon Jacobse, 3. Hans Lodeweges, 4. Frank Visser, 5. Ad Multem. Nieuwerkerk aan den IJssel - Stich ting VEDJ houdt vrijdag 12 de cember een paranormale avond in het gebouw van Con Musica op Sportpark Dorrestein 5. Te gast is Francoise Wesselius. Het medium vraagt de aanwezigen een foto of voorwerp van een overleden dier bare mee te nemen. Aanvang 20.00 uur, de toegang be draagt 6 euro. Voor meer informatie en aanmelden: 06-38545014. Zevenhuizen - Theater voor leder een brengt op vrijdag 19 en zater dag 20 december het kerstsprookje 'De droom van een dennenboom' op de planken. De voorstelling, bestemd voor alle leeftijden, wordt gespeeld door circa 25 acteurs en actrices, waar onder een groot aantal kinderen. Het gezelschap heeft zelf zorg gedragen voor teksten, arrange menten, kleding, decor en muziek. Op beide dagen begint de voor stelling om 19.30 uur. De toegang bedraagt 10 euro. Kaarten zijn da gelijks vanaf 19.00 uur verkrijgbaar aan de bar van Theater Swanla of via www.theatervooriedereen.nl. Een greep uit het kerstassortiment van de Wereldwinkel. Zevenhuizen - Wereldwinkel Z-M heeft een ruim assortiment aan kerstartikelen in huis. Van kaarsen en mobiles met engelen tot kerst kaarten, prentenboeken en zilveren sieraden uit onder meer Mexico en Guatemala. Tijdens de kerstmarkt, op vrijdagavond 12 december, is de win kel aan de Dorpsstraat 202D extra geopend. Het winkelend publiek kan dan proeven van de Fair Trade cho coladefontein waarin allerlei stuk jes fruit gedoopt kunnen worden. Normale openingstijden: van woens dag tot en met zaterdag van 10.00 tot 16.00 uur. bedtextiel van persoonlijke samenstelling het beste zijde en satijn SLAPEN IN EIGEN STIJL van koel tot behaaglijk warm "We maken bedden en matrassen voor mensen met allerlei klachten," vertelt broer Bart. "Dat kan zijn als er sprake is van Parkinson of in geval van rug- of nekklachten. Natuurlijk ontmoeten we ook veel mensen die gewoon echt lekker willen liggen. Wat de vraag ook is, we vinden met ons team altijd een weg om het juiste matras te maken. Dat is ook heel goed mogelijk in alle twijfelaarmaten." Beter en voordeliger "Door eigen productie zijn we ook veel voordeliger dan de andere merken", vult Rutger aan. "Bieden we persoonlijke vormgeving en maken we zelfs verstel bare modellen met verborgen hoog/laagfunctie. Het fijne voor mensen is, dat het bed alle gewenste functies kan hebben en prachtig is om te zien." kasten op maat "Op afspraak bezoeken we mensen thuis. Het kan zijn dat, door omstandigheden, een bezoek aan huis beter past of dat men een deel van het bestaande bed wilt behouden. Een voordeel van deze service is dat we ter plekke de situatie goed kunnen bekijken en bespreken wat mogelijk is." uitgebreide showroom en productie: Zuidplaspolderweg 11 2841 DC Moordrecht dinsdag t/m zaterdag 10.00 -17.00 uur koopavond: donderdag tot 21.00 uur voor info en bezoek aan huis: 0182375022 persoonlijke vormgeving "Mijn vader is met succes al meer dan dertig jaar actief in dit vak, vertelt Rutger Hofman van Slapen in Eigen Stijl. "Hij is begonnen met het maken van bedden op maat. Sinds mijn broers Bart, Casper en neef Wim er bij zijn gekomen is dat uitgebreid naar complete slaapkamers." Rutger: "Nu kunnen we met onze vakmensen zowel prachtige bedden en kasten maken, als wensen voor dressoirs en tv-meubelen vervullen." Moerkapelle - De Winterfair op het erf van The Farm Shop werd vorige week vrijdagavond goed bezocht. De oliebollen waren niet aan te slepen en de erwtensoep was aan het einde van de avond op. Anja Vijverberg won met de door haar gemaakte taart de wedstrijd 'Heel Moerkapelle bakt'. De Winterfair bracht 5.024 euro op. Dit bedrag is bestemd een jonge renproject in Colombia waar Woord en Daad vakonderwijs geeft aan jongeren. Bart Hofman Wim Hofman Rutger Hofman

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 25