zaterdag 13 december 2014 Huurwoningen Bernhardflat Gouda Overdag een lagere snelheid dan 's avonds en 's nachts 10.00 -13.00 uur Zorgpartners Midden-Holland 28 HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 10 DECEMBER 2014 Bent u of is iemand in uw omgeving 55 jaar of ouder en zoekt u woonruimte in Gouda? Op zaterdag 13 december 2014 houdt Zorg- partners van 10:00 tot 13:00 Open Huis in appartementencomplex Bernhardflat. Op deze ochtend kunt u een kijkje komen nemen in de woningen die per direct te huur zijn. Hier is de maximumsnelheid tussen 6 uur 's ochtends en 19 uur 's avonds 100 km/h. Buiten die tijden geldt de algemene maximumsnelheid van 130 km/h. Hier is de maximumsnelheid tussen 6 uur 's ochtends en 19 uur 's avonds 120 km/h. Buiten die tijden geldt de algemene maximumsnelheid van 130 km/h. Het tijdvenster is voor alle autosnelwegen gelijk: andere tijden komen niet voor en de combinatie is altijd 100 en 130 of 120 en 130. En als u even niet meer weet hoe hard u mag, kijk dan naar de hectometerborden. Op elke kilometer staat ook op de hectometerborden de maximumsnelheid aangegeven. Meer informat www.rijkswaterstaat.nl/130km Open Huis Bernhardflat Langs de oever van het kanaal de Gouwe, aan de rand van de woon wijk ligt de Bernhardflat. Voorzieningen als bushalte, apotheek, supermarkt, buurtwinkels en wijkgezondheidscentrum zijn in de directe omgeving aanwezig. Het complex heeft 60 woningen. De woningen zijn gelijkvloers en het complex is rolstoeltoegankelijk. De appartementen hebben twee kamers. De Bernhardflat is specifiek voor 55-plussers. Faciliteiten in het complex zijn de volgende faciliteiten aanwezig: gezamenlijke fietsenstalling, twee liften, parkeerterrein en twee multifunctionele ruimten waar bewoners en omwonenden elkaar kunnen ontmoeten. Hier organise ren verschillende verenigingen allerlei activiteiten. Bewoners van het complex Bernhardflat kunnen gebruik maken van het Zorgpartners Servicepakket. Dit pakket bestaat uit diensten zoals Thuiszorg, personenalarme- ring en Maaltijd aan huis. Huur en servicekosten Huurprijs: 554,70 Servicekosten: 155,00 (inclusief verwarming, algemene ruimten, water, schoonmaakkosten) Het aanvragen van huurtoeslag is mogelijk. Voor meer informatie verwijzen wij u naar de site van de Belasting dienst, www.huurtoeslag.nl Voor meer informatie kunt contact opnemen met Zorgpartners Midden-Holland op telefoonnummer (0182) 35 60 00, via mail centraleservicedesk@zorgpartners.nl of www.zorgpartners.nl/woningaanbod Rijkswaterstaat Ministerie van Infrastructuur en Milieu Hoe hard mag ik hier?

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 28