ODMH U hoort goed, maar u verstaat slecht? Ik Sk Test nu nieuw zeer geavanceerd boortoestel uit de Verenigde Staten. Ervaar zelfde ongeëvenaarde geluidskwaliteit en het optimale draagcomfort. Gratis en vrijblijvend. 44 HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 10 DECEMBER 2014 Kennisgeving Besluit uniforme saneringen Categorie Immobiel Wet bodembescherming DE TRIANGEL Dagelijks merken veel mensen dat ze moeite hebben om gesprek ken te volgen. Ze horen de spreker wel, maar verstaan niet goed wat er gezegd wordt. De oorzaak is vaak een beschadiging in het binnenoor. Hierbij maken om gevingsgeluiden, slechte akoestiek, onduidelijke sprekers en achter grondmuziek het verstaan extra lastig. Beschadiging binnenoor Optimale compensatie Sublieme geluidskwaliteit Testpersonen gezocht! Bent u geïnteresseerd? Omgevingsdienst Midden-Holland Thorbeckelaan 5, 2805 CA Gouda Postbus 45, 2800 AA Gouda Telefoon: (088) 5450 000 E-mail: info@odmh.nl www.odmh.nl Onderwerp De Omgevingsdienst Midden-Holland heeft namens Gedeputeerde Staten van Zuid-Holland op 20 november 2014 van Autobedrijf Neleman een melding op grond van de Wet bodembescherming ontvangen. De melding betreft het voornemen een sanering uit te voeren overeenkomstig het Besluit uniforme saneringen op de locatie 's-Gravenweg 34 te Nieuwerkerk aan den IJssel. De melding zal door de Omgevingsdienst worden getoetst aan artikel 39b van de Wet bodembescherming, het Besluit uniforme saneringen en de Regeling uniforme saneringen. Indien de melding in overeenstemming is met deze regelgeving, kan de melder vanaf vijf weken na de datum van ontvangst van de melding aanvangen met de sanering. Inspraak Deze mededeling is geen beschikking in de zin van de Algemene wet bestuursrecht; zodoende is geen inspraak, bezwaar en/of beroep mogelijk. Deze locatie en procedure is geregistreerd onder code met kenmerk 2014214137. Deze kennisgeving staat ook op de website van de Omgevingsdienst Midden-Holland, www.odmh.nl. - WOENSDAG 10 en ZATERDAG 13 DECEMBER wordt het ouderwets gezellig in De Triangel. We vieren de opening van DE UITKIJKTOREN! Winterse taferelen met vuurkorven en kinderen die kastanjes poffen of marshmallows smelten. Warme drankjes, muziek en een voorproefje op het complete woningaanbod. Mis niet de rondleiding en de speurtocht door de wijk. Beklim de uitkijktoren en ontdek hoe het eerste buurtje De Rietkraag zich ontwikkelt. Je komt toch wel? WIJ STAAN ALVAST OP DE UITKIJK! WADDINXVEEN www.thuisindetriangel.nl thuisindetriangel De Triangel is een WADDINXVEEN bouwfonds ontwikkeling Advertentie Haarcellen in het binnenoor zorgen voor aanpassingen in het geluid. Als deze cellen beschadigd zijn, hoort u zachte geluiden nog zachter en harde geluiden juist harder! De nieuwe hoortoestellen van Selectie zijn zo gemaakt dat ze de meeste hinderlijke omgevingsgeluiden "wegfilteren". Hierdoor helpen de toestellen u beter te verstaan en kost het u minder moeite om uw gesprekspartners) te volgen. Hoortoestellen van Selectie herkennen "De deelnemers aan ons onderzoek kunnen de nieuwste boortechnieken van de Selectie toestellen twee weken geheel vrijblijvend uitproberen. Thuis, onderweg, in de vrije natuur of bij een concert. U hebt alle tijd om van de vele functionaliteiten te genieten. ing. Marianne Knot, Productspecialist en analyseren geluiden razendsnel en zeer nauwkeurig. Dit maakt het mogelijk om exact de juiste versterking te geven die nodig is voor optimale compensatie van de beschadiging in het binnenoor. Horen wordt weer verstaan. De in de Verenigde Staten ontwikkelde Selectie toestellen zijn voorzien van de meest geavanceerde technologie. Hierdoor is het geluid van een sublieme kwaliteit. Het geluidsspectrum is zeer breed, tot wel 14 kHz. Andere merken komen meestal niet verder dan 10 of 12 kHz. Hier komt bij dat de krachtige luidspreker zeer dicht bij het trommelvlies zit. Dit zorgt voor een optimale geluids overdracht en een optimale hoorervaring. Zo kunt u weer een gesprek zonder veel inspanning volgen! Bovendien zorgt het unieke zachte materiaal voor een hoog draagcomfort. U merkt nauwelijks dat u een hoortoestel draagt. Selectie is in Nederland uitsluitend verkrijgbaar bij Schoonenberg. Voor dit zeer geavanceerde hoortoestel zoeken wij testpersonen. Herkent u de beschreven situaties, wilt u weer goed horen en deze nieuwe technologie in de praktijk testen? Dan nodigen we u uit voor ons onderzoek. U kunt dan de Selectie toestellen 2 weken gratis en vrijblijvend uitproberen in verschillende luistersituaties. Het onderzoek sluiten we af met een kort interview over uw bevindingen. Meldt u zich dan aan als testpersoon vóór 20 december. Ontdek zelf welke grote voordelen de nieuwe Selectie voor u heeft. Bel vandaag nog 0800 - 0515 (gratis) of ga naar www.schoonenberg.nl/testen. Deelname is gratis en geheel vrijblijvend!

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 44