Nieuw! Suzuki Celerio. ledereen rijdt ermee weg De ruimste in z'n soort Kerstconcert Adonai in Ontmoetingskerk Workshop lipgloss maken Kidsdisco Alle kleuren van de regenboog Burgemeester overweegt vuurwerkbrief aan ouders HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 10 DECEMBER 2014 Kom snel langs voor een proefrit. #celerio SUZUKI Nieuwerkerk aan den Ussel - Tij dens de meidenavond in 't Blok, op donderdag 11 december van 19.30 tot 20.30 uur, wordt een workshop 'maak je eigen lipgloss' gegeven. De lipgloss wordt gemaakt van hon derd procent natuurlijke ingredi ënten. De kosten bedragen 5 euro. Voor meer informatie en aanmel den: debbie@jeugdwerkzuidplas.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - In 't Blok wordt vrijdag 12 december om 19.00 uur een KidsDisco gehouden voor leerlingen van de groepen 4 tot en met 8 van de basisschool. Er is toezicht en er wordt geen ener- gydrank geschonken. De toegang is vrij, maar er is wel een pasje nodig om naar binnen te mogen. Voor meer informatie: www.jeugd- werkzuidplas.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Jos Eggen maakte zaterdagochtend vanaf het Zwanendaal een foto van deze dubbele regenboog. Een regenboog is een gekleurde boog van regendruppels in de lucht. De regenboog ontstaat als het regent en de zon schijnt of als er hoge vochtigheid is en de zon is erg fel. Als het licht door de regendruppels schijnt, wordt het licht gebroken en worden de kleuren apart zichtbaar. Zuidpias - Burgemeester Gert-Jan Kats wil ouders van kinderen tussen tien en achttien jaar met een brief wijzen op hun verantwoordelijk heid voor het gedrag van hun kin deren als het gaat om vuurwerk. Collega-burgemeester Frank Koen van Capelle aan den IJssel heeft de ouders in zijn gemeente al per brief opgeroepen te helpen voorkomen dat hun kinderen illegaal vuurwerk aanschaffen. Kats vindt dit een goed idee: "Ik hoop in de samenleving een be weging op gang te krijgen, zodat mensen niet alleen maar naar de overheid kijken om overlast tegen te gaan, maar ook hun eigen ver antwoordelijkheid nemen." Aan vuurwerkvrije zones in de ge meente heeft de burgemeester niet zo'n behoefte: "We krijgen ook niet de capaciteit om het vuurwerkver bod daar te gaan handhaven. Ik vind dat de minister grote woor den gebruikt zonder dat hij boter bij de vis levert." Het zit Kats ook flink dwars dat de verkoopperiode van vuurwerk niet is verkorten. "Je mag het straks wel in bezit hebben, maar op oudjaarsdag pas vanaf zes uur 's avonds afsteken. Ik vind het halfslachtig gedoe, waarbij er tegen ons als gemeen te, die daar geen capaciteit voor heeft, wordt gezegd: lossen jullie het maar op." Waddinxveen - Gospelzanger Ralph van Manen verleent dinsdag 23 de cember zijn medewerking aan het kerstconcert van regiokoor Adonai, dat dit jaar het thema 'De hemel raakt ons aan'heeft meegekregen. Het programma omvat niet de ge bruikelijke muziek van componist Joseph Martin, maar onder leiding van Peter Burger worden nieuwe werken van andere componisten ten gehore gebracht. De toegang bedraagt 15 euro, jon geren tot 17 jaar 10 euro. Kaarten zijn verkrijgbaar bij Burger aan de Dorpstraat 39 in Waddinxveen en bij l'Ecrit aan de Kerklaan 80 in Nieuwerkerk aan den IJssel of via webwinkel.crkadonai.nl. Aan de deur zijn de kaarten 2,50 euro duur der. Het concert vindt plaats in de Ont moetingskerk aan de Groensvoorde 3 en begint om 20.00 uur; deur open 19.15 uur. Christelijk regiokoor Adonai. pomruD SPECIALS Boonstoppel Jr. B.V. -^S& ÜJST «3R3jSj Jr» Met z'n enorme binnenruimte ga je zo met z'n vijven op stap. Om over de ruime kofferbak nog maar te zwijgen. Ander pluspunt: z'n lage verbruik. En net als alle Suzuki's is ook de Celerio betrouwbaar. Kom dus snel bij ons langs voor een proefrit. Brandstofverbruik volgens (EC) NM36/2014W: 3,6 1/100 km, C02-uitstoot 84 g/km. Genoemde prijs is incl. BTW/BPM en excl. kosten rijklaarmaken. Kijk voor kosten en voorwaarden op www.suzuki.nl. Boonstoppel Jr. B.V. Oranjelaan 21 2741 EP Waddinxveen Tel. (0182) 622 133 www.boonstoppel.nl L.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 47