Sintjes wachten op Sint ANWB wijst Sinterklaas de weg naar Nessevliet Pietendiploma voor gymkinderen Tarzan (Peper)noten van MOZ-Art voor Sinterklaas Kleuters Nessevliet bezoeken Sinterklaasmuseum Voetjes van de vloer met Sint en pieten Zwarte banden Piet in houdgreep genomen Zwarte Pieten dollen met badmintonjeugd IHHH f-r\c of 1 I fA I .H HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 10 DECEMBER 2014 51 Piet was het niet... Judo Zevenhuizen - Een van de pieten heeft een bijbaan op de vuilnis wagen; goede aanleiding voor Sin terklaas om voor dit vervoermiddel te kiezen om naar 't Reigerbos te gaan. De minisintjes van de basis school wachten vol spanning op zijn komst. De schapen grazen rustig door als twee pieten hun weiland doorkruisen. Moerkapelle - Sinterklaas en Zwarte Piet kwamen vorige week donderdag bij gymsportvereniging Tarzan kijken of zij nog wat Pie tendiploma's konden uitreiken. Alle kinderen lieten zien dat zij zeer be dreven zijn in het dragen van pakjes over de nok van een huis, in het be klimmen van steile wanden, in het kruipen door krappe ruimtes en in het mikken van cadeautjes door de schoorsteen. Alle kinderen slaagden met vlag en wimpel. Oud Verlaat - Traditiegetrouw viert Sinterklaas zijn verjaardag op 5 de cember op de scholen. Ook in Oud Verlaat bij De Nessevliet werd Sint verwacht, al moesten de kinderen dit jaar wel erg veel geduld hebben. Startproblemen met Ame rigo zorgden ervoor dat de goed heiligman een telefoontje moest plegen met directeur Riekelt Korf, die de ANWB inschakelde. Iets later dan gepland kon het sinterklaas feest dan toch nog losbarsten. Sinterklaas is eindelijkin aantocht. W t M Piet Veenstra staat te kijk en voelt zich ongemakkelijk De rijmkoppen in de krant zijn helemaal niet van zijn hand De omroep, die het las en lachte zag in de gepensioneerde assistent de verdachte Piet wil een rectificatie Want de eer moet naar een andere organisatie De redactie vond het rijmen heel erg leuk en lag de hele week in een deuk Als veel lezers ervan genieten Mag de eer naar allerlei pieten Oud Verlaat - De kleuters van ba sisschool de Nessevliet brachten vorige week donderdag een bezoek aan het Sinterklaasmuseum in Nes- selande. Hier konden zij naar har- tenlust zelf cadeaus inpakken, zich uitdossen als de Sint, sinterklaas boekjes lezen of knutselen. Ook werden diverse spelletjes gedaan en uiteraard werd een aantal sinter klaasliedjes gezongen. Nieuwerkerk aan den IJssel - Tij dens de vaste speelavond van de jeugd van BCN doken ineens twee vrolijke Zwarte Pieten op. Het werd een dolle boel. Uiteraard gingen de pieten ook nog even op de foto met de jeugdleden van de badminton vereniging. (foto: Richard Val) Nieuwerkerk aan den IJssel - Sin terklaas en Zwarte Piet hadden vorige week woensdag een leuke verrassing voor de judoka van ju doschool Ondori. Zij reikten aan alle kinderen een rugembleem met hun eigen naam erop uit. Als 'dank' werd Zwarte Piet door een van de kinderen in de houdgreep genomen. De opbrengst van de Sinterklaasac tie is bestemd voor Livingstone, een organisatie die een jeugdproject in Angola ondersteunt. Nieuwerkerk aan den IJssel - Sin terklaas luisterde vorige woensdag avond aandachtig naar het Peper- notenconcert dat speciaal voor hem door vijftig leerlingen van Moz-Art, muziekonderwijs Zuidpias, werd op gevoerd. De Sint raakte zichtbaar ontroerd bij het luisteren naar de jonge muzikanten en genoot van zijn bezoekje aan de muziekschool. Geen Engelse V\/als maar Limbo. Nieuwerkerk aan den IJssel - Sinterklaas nam zeven pieten mee bij zijn be zoek aan de ANBO-dansclub. Twintig danslustigen werden woensdag 3 de cember tijdens het oefenen van de Engelse Wals door het bezoek verrast. Na gezamenlijk een sinterklaaslied gezongen te hebben werden de deelnemers bij Sinterklaas geroe pen. Tot slot stelde Sinterklaas de dansers voor een Limbo te dansen, om te tonen hoe ver gevorderd ze zijn. De lenige pieten dansten ook onder de staf, die dienst deed als limbo- stok, door.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 51