Een mooie Kerst voor ieder kind. Steun Free a (jirl via de adventskalender. Natuurlijke oplossing bij reumatische pijn TTTI Vijf luxe herenhuizen in de Goudse binnenstad fTTMIffl Karakteristiek wonen met alle comfort van nu! WE REDDEN KINDERLEVENS 5 52 HART VAN HOLLAND 'ERTENTIE 10 DECEMBER 2014 Inschrijven: www.nonnenwater.nl Alpha Advent koffie kalender Bestelbon NONNEN WATER Adventskalender Een adventskalender komt voort uit de christelijke traditie en stamt uit de 19e eeuw. De kalender maakt het leuk om de dagen voor Kerst af te tellen. In de adventsperiode bereiden christenen zich voor op kerstfeest. De kalenders zijn razend populair. Bij aanschaf van deze unieke 'Free a Girl' adventskalen der met koffie steunt u de nood hulporganisatie Free a Girl. Deze organisatie bevrijdt meisjes uit de gedwongen prostitutie en pro beert de daders achter de tralies te krijgen. Bij elk kopje koffie dat u drinkt geeft u steun aan deze groep kinderen. Geef deze kinderen de kans op een normaal leven en laat deze kerstwens in vervulling gaan. 'Een natuurlijke pijnstiller voor de gewrichten' Goed drinken is goed doen Goedcupje is een Nederlandse koffiebrander van koffiecups ge schikt voor Nespresso apparaten. Er zijn drie smaken: een lekkere milde Lungo, sterke Espresso en een goede stevige Ristretto. Lekker voor uzelf of om cadeau te doen! Deze adventskalender en de kof fiecups zijn exclusief verkrijgbaar voor lezers van dé Weekkrant vanaf 12,50 en worden gratis thuisbe zorgd. Dus bestel snel via onder staande bestelbon of via: deweekkrant.nl/webwinke Dat kan in deze prachtige herenhuizen aan het Nonnenwater. De woningen, die elk voorzien zijn van een andere gevel, hebben een woonopp. van maar liefst 143 m2. Ze zijn bijna 6 meter breed en 8,5 meter lang. Deze omvang biedt alle mogelijkheden voor de inrichting van een heerlijke leefruimte. Afwerking naar eigen smaak en inzicht. Gegarandeerd een eigen parkeerplaats voor de eerste twee jaar. Kies voor sfeervol wonen aan het Nonnenwater in Gouda! Interesse of wil je op de hoogte blijven? Schrijf je in via de site! VERKOOP EN INFORMATIE: MT Makelaardij Mirna Bredt Tel. (0182) 51 14 24 BURGLAND Makelaan Stolwijk Huib Berkhout Tel. (0182) 62 22 22 Dit is een project van WCIAWO K I t 100 koffiecups adventskalender incl. 24 koffiecups - van 45,95 voor 29,95 50 koffiecups adventskalender incl. 24 koffiecups van 37,50 voor 24,95 adventskalender incl. 24 koffiecups van 24,95 voor 12,50 Voornaam: Achternaam: Straat nr: Plaats: Postcode: Telefoon: E-mail: Handtekening: De Adventskalender wordt gratis thuisbezorgd. Ik machtig Buckaroo F'ayment Services in opdracht van Wegener Media eenmaiig het verschuldigde bedrag te incasseren van: IBAN: Vragen? Bel 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Let op: verwerking van een bon order duurt tot 5 werkdagen. 'Bij een online bestelling betaalt u geen administratiekosten Lees de overige voorwaarden op www.deweekkrantnt/webwinkei Stuur deze bon in een gefrankeerde envelop naar: Webwinkel, Postbus 1090, 5004 BB Tilburg Bel 0800-1747. Red hun leven. Red hun dromen. Red hun toekomst. savethechildren.nl Save the Children ADVERTORIAL herenhuizen Pijnlijke gewrichten of pijn door reuma, zo'n 2 miljoen Nederlanders hebben er dagelijks mee te maken. Veel mensen hebben baat bij een natuurlijke behandeling met extracten van de Harpago- phytum plant. In Duitsland en Zwitserland wordt de Harpagophytum procumbens al veelvuldig gebruikt als natuurlijke oplossing om deze pijn te verlichten. Extracten van de plant bevatten namelijk stoffen die helpen om reuma tische pijn te verminderen. Chronische gewrichtspijn Gewrichtspijn komt vaak voor in handen, vingers, polsen, rug, nek en knieën. lichaamsdelen die we bij zo'n beetje iedere be weging gebruiken. Met pijnlijke gewrichten is iedere beweging onprettig en dit kan de kwaliteit van leven beïnvloeden. Extra on dersteuning en verlichting van de pijn kan dan gewenst zijn. Natuurlijke oplossing Atrosan Tabletten* van A. Vogel is een natuurlijke oplossing bij reumatische pijn zoals bij artro se, artritis, fibromyalgie en jicht. Het is een natuurlijke pijnstiller voor de gewrichten en bevat een hoge concentratie Harpagophy tum per tablet (480 mg). Voor de beste groei en de hoog ste concentraties werkstoffen wordt de Harpagophytum voor de Atrosan Tabletten nog altijd in haar natuurlijke omgeving - de Kalahari woestijn in Afri ka - gekweekt. A.Vogel hanteert een speciaal kweekprogramma dat de natuur spaart en de lokale bevolking ondersteunt. Gebruik en verkrijgbaarheid De tabletten kunnen gerust langdurig gebruikt worden en naast reguliere geneesmidde len**. Ze zijn verkrijgbaar in een verpakking van 60 stuks C 0) Q. Q_ C CD bij drogist, apotheek en gezondheidswinkels. Advies prijs: 19,99. Meer weten? Bel de A.Vogel gezondheidslijn 0900-2464646 of kijk op avogel.nl. Atrosan labletten Bij milde gewrichtspijn Harpagophytum-extfdct Traditioneel kruidengeneesmid del op basis van Harpagophytum procumbens. De toepassing is uitsluitend gebaseerd op traditio neel gebruik. Lees voor gebruik de bijsluiter. Overleg eerst met uw arts.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 52