Van Waay opent eerste "Leolux Select Store" Nesselande begroet kinderdagverbjijf Flora en buitenschoolse opvang Fiësta Saladeklassiekers van de Goudreinet ideaal voor feestdagen HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 10 DECEMBER 2014 45 LEOLUX Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. I BEDRIJVIGHEID I IN DE REGIO Benthuizen - Op 4 december opent Van Waay Interieurs de eerste Neder landse "Leolux Select StoreDe interieurspecialist laat met dit exclusieve label zien, dat de Leolux collectie een prominente rol speelt; in een gloed nieuwe Leolux studio toont Van Waay een brede collectie en de adviseurs zijn gespecialiseerd in de moderne meubelen van het Nederlands grootste merk in designmeubelen. Laatste nieuws Het eerste label wordt op 4 de cember officieel uitgereikt tijdens de feestelijke opening van een gloednieuwe Leolux shop bij Van Waay Interieurs. In samenwerking met de stylingspecialisten van de fabrikant werd de Leolux afde ling volledig opnieuw ingericht en voorzien van de laatste designmo dellen. De banken Julita en Gynko zijn er te zien en fauteuils als de klassieker Pallone en de nieuwe Elixir. Behalve een uitgebreide Le olux opleiding krijgen de adviseurs jaarlijks een aanvullende training over de nieuwste producten. Ze zijn dus helemaal toegerust om u het beste interieuradvies te kun nen bieden met de designproduc ten van Leolux. Maar uiteraard bent u ben hen ook voor andere merken in goede handen. Ruim aanbod Leolux introduceert het label "Se- De nieuwe Julita, te zien bij Van Waay Interieurs lect Store" als extra service aan de consument. Marketing Manager Hans Filippini van Leolux: 'We heb ben in Nederland zo'n 150 grotere en kleinere kwaliteitsdealers. Voor een deel zijn dat echte adviesza ken, vaak met kleinere winkels. Andere dealers hebben een veel groter vloeroppervlak en kunnen meer tonen. Omdat wij de Select Stores een speciale plek geven, op de website bijvoorbeeld, ziet de consument meteen dat deze dea ler een ruim aanbod aanbiedt, met het laatste nieuws en getrainde Leolux adviseurs. De firma Van Waay was meteen heel enthousi ast voor het idee en heeft een fan tastische shop neergezet die een voorbeeld is voor de ontwikkeling van het Select Store concept.' Geschiedenis en toekomst van Waay Interieurs De wortels van Van Waay Interi eurs stammen uit 1899. Over grootvader Arie van Waaij ging met 'de hondenkar' de boer op om band en garen te verkopen. Zijn zoon Cor trad in zijn voetspo ren. De heren van Waaij kwamen bij vele mensen in Zuid Holland over de vloer. Cor van Waaij zijn interesse lag meer bij het inrich ten van woningen. Eenmaal bin nen bij de mensen zag hij hoe men ingericht was en dat kon mooier vond Cor. Cor van Waaij nam deze mensen mee naar de toonzalen van meubelfabrikanten en verkocht op die manier zijn meubelen. De huidige generatie van Waaij doet het op een andere manier. Corné van Waaij heeft het prachtige interieurbedrijf in 2010 van zijn ouders overgenomen en met zijn team van twaalf mede werkers is hij dagelijks bezig met het vormgeven van interieurs. 'De winkel is de afgelopen jaren aanzienlijk uitgebreid en daarbij is de presentatie een zeer belang rijk onderdeel', aldus Corné van Waaij. 'Met een actuele en repre sentatieve collectie proberen wij ons plekje in de markt te verove ren en ons te onderscheiden van andere collega's. Sinds drie jaar kan men bij Van Waay Interieurs ook terecht voor keukens en out door meubelen. En sinds 4 decem ber jl. zijn wij Nederlands eerste Leolux Select Store', vertelt Corné van Waaij met trots. 'Met een ac tuele en representatieve collectie van Leolux proberen wij ons bin nen de markt te onderscheiden.' Constante vernieuwing De familie van Waaij heeft altijd aangebouwd en verbouwd in de winkel. De presentatie voldeed vaak nog niet en moest daarom met regelmaat verbeterd worden, om de cliënten bij een bezoek aan de showroom te blijven in spireren. Corné van Waaij heeft om die reden een groep fabrikanten ge selecteerd waarmee hij trend- en merkbeleving wil creëren en met de nieuwe Leolux Select Store heeft hij de eerste stap gezet. Contact: Corné van Waaij, Verbreepark 27, Benthuizen, T 079-3311200, info@vanwaayinterieurs.com Leolux communicatie, Antal Németh, 077-3877297, ane@leolux.nl www.vanwaayinterieurs.com Rotterdam-Nesselande - Sinds kort is de Rotterdamse wijk Nesse- lande een buitenschoolse opvang (BSO) en een kinderdagverblijf rij ker. In november openden kinder dagverblijf Flora en BSO Fiësta hun deuren aan de Cesar Domelastraat 11-17 bij Kindcluster I. BSO Fiësta is onderdeel van BSO Zus en Zo en biedt activiteitengerichte opvang aan kinderen van 4-12 jaar met veel extra's. In de kerstvakantie wordt er een leuk programma aan geboden met winterse workshops, sport-activiteiten en uitstapjes Het hoogtepunt wordt zeker het uitstapje naar Disney on Ice, de Magical Ice Show in Utrecht. Na de kerstvakantie starten nieuwe workshoprondes, waaronder de schaatslessen in het Silverdome. Ook kunnen de kinderen van BSO Fiësta zwemles volgen voor de di ploma's A t/m C en diverse zwem- vaardigheden. De kinderen tot 4 jaar kunnen 52 weken per jaar te recht bij KDV Flora, een kleinscha lig kinderdagverblijf, waar jonge kinderen zich kunnen ontwikkelen en veilig en prettig kunnen voelen. Flora biedt tevens mogelijkheden voor extra (medische) zorg en on dersteuning. Op zaterdag 31 januari 2015 wor den BSO Fiësta en KDV Flora fees telijk geopend. Er zijn activiteiten voor groot en klein, Tinkerbell komt langs, er zijn lekkere hapjes en leuke optredens, ledereen is van harte welkom van 10-13 uur en ontvangt een goodiebag. Voor meer informatie: www.kzz.nl. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij de Goudreinet in win kelcentrum Reigerhof ken nen ze het antwoord wel op de vraag hoe je de lekkerste salades kan maken. Met verse producten, in mooie schalen en met gevarieerde smaaksamenstellin- gen van alleen de allerbeste ingrediënten. Welke salade is nu favoriet? Veelgehoord is de Waldorf salade, een gerecht dat haar naam ontleend aan het Waldorf-Astoria Hotel in New York City, waar deze salade in 1893 voor het eerst geserveerd werd, maar ook de tonijnsalade, de salade Nigoise, de insalata mista, de huzarensalade, salade Magedoine, taboulé, Ceasarsalade, maar ook fruitsalade, Griekse salade, kortom alles is mogelijk met of zonder croutons, pijnboompitten, noten, ge mengd met dressings, licht of romig en alleen met de beste olijfolie, een snufje zout en peper. Bij de Goudreinet is nu speciaal met het oog op de komende feestdagen een selectie gemaakt van leuke schalen, die gevuld kunnen worden in elke gewenste samenstelling die bovendien leuk op de feesttafel staan. De schalen zijn verkrijgbaar in drie verschil lende maten. Een leuke salade-opscheplepel wordt in het vooruitzicht gesteld bij aanschaf van een gezonde, verantwoordde feestmaaltijd, verkrijgbaar vanaf de benodigde hoeveelheid voor 4 personen bij De Goudreinet, Reigerhof 152, Nieuwerkerk a/d IJssel. Meer info op www. degoudreinet.nl of T 0180 317646.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 57