Kerstconcert in Dorpskerk Feest voor jubilerende juf Ria Snertwandeling langs Rottemeren RQGAM 2 C^v/ Mercedes-Benz A" keer op rij 'Best Managed Company' HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 10 DECEMBER 2014 Cadeautjeskraam op kerstmarkt Kerstmarkt in Zevenster 3> Rotterdam Gouda Bergschenhoek Hellevoetsluis Dordrecht Nieuwerkerk aan den IJssel - Op de kerstmarkt in het Oude Dorp, op vrijdag 12 december, staat ook een cadeautjes- kraam. Nieuwerkerk aan den IJssel - Ria van Loon werd vorige week flink in de wat ten gelegd;ze ontving cadeautjes, tekeningen en knuffels. Niet zomaar, de juf is veertig jaar werkzaam bij de stichting Klavertje Vier. Ook de ouders van de peuters van peuterspeelzaal Wollewietje - een aantal zat zelf bij juf Ria in de groep - kwamen haar feliciteren. Zevenhuizen - De Zevenhuizensche IJsclub organiseert voor zaterdag 3 ja nuari een 'Snertwandeling' langs de Rottemeren; een wandeltocht voor het hele gezin om het nieuwe jaar sportief in te luiden. De wandeling van circa vijf kilo meter duurt van 10.00 tot 12.00 uur, gaat van start bij eetcafé De Roerdomp en voert langs de Rotte, de molens en door natuurgebied het Koornmolengat. Onderweg kan men meedoen aan diverse acti viteiten en ook de Koek en Zopie kraam is traditiegetrouw aanwezig. De kosten bedragen 3 euro voor le den; niet-leden betalen 3,50 euro. Voor meer informatie: www.zeven- huizenscheijsclub.nl. Zevenhuizen - In het centrum voor senioren De Zevenster aan de Le liestraat 3 vindt op donderdag 11 december een kerstmarkt plaats. Bij de diverse kramen kan men te recht voor kerststukjes, cadeautjes en taart en voor diverse winterse lekkernijen. Het ANBO-koor verzorgt een op treden en er is live pianomuziek. De opbrengst van de kerstmarkt, die duurt van 17.00 tot 20.00 uur, is bestemd voor extra activiteiten voor de bewoners. Bedrijfsprofiel S.R.M. Technisch Beheer B.V. houdt zich landelijk bezig met het in een goede staat houden van met name kantoorpanden, garages en bioscopen. S.R.M. Technisch Beheer B.V. voert zowel correctieve- als preventieve onderhoudswerkzaamheden uit. Werkzaamheden Wegens uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar zelfstandig werkende elektriciens die tevens algemene werkzaamheden van service en onderhoud kunnen uitvoeren. Gewenste kennis/ervaring Je bent in het bezit van een technische achtergrond. Je hebt een relevante vakopleiding en je hebt ervaring in de onderhoudssector. Je bent in het bezit van een VCA diploma of bent bereid deze te halen. Een certificaat noodverlichting deskundige strekt tot aanbeveling. Persoonsprofiel Je bent positief ingesteld, leergierig, zelfstandig en communicatief sterk. Je hebt een flexibele instelling, geen 9 tot 5 mentaliteit. Je hebt een representatief uiterlijk. Je bent in het bezit van rijbewijs B/(E). Je hebt geen hoogtevrees. Verder ben je klantgericht en ben je bereid tot het doen van cursussen. Leeftijd, tussen 25 en 40 jaar. Wij bieden Een leuke afwisselende baan met een prettige werksfeer, een marktconform salaris en mogelijk een auto van de zaak. Contactpersoon Dhr. M.M. Koolhaas Hoofdweg 316 2908 LC Capelie aan den IJssel 010-2270004 lnfo@srmbv.nl Sollicitaties met bijbehorende CV uitsluitend per mail. Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld. R0GAM is bij de 'Best Managed Company' - verkiezing van Deloitte voor de vierde keer op rij tot één van de best geleide bedrijven van het Nederlandse midden- en kleinbedrijf uitgeroepen. Met gepaste trots mogen we ons nu 'Gold Member' noemen. Een mooiere start van ons 60-jarig jubileum hadden wij niet kunnen bedenken. ROG AM: al 60 jaar vitaal, gezond en vertrouwd in vakkennis, service en toewijding aan Mercedes-Benz èn aan onze relaties! .faSSBku. w it. »it^ www.rogam.nl Moordrecht - Mannenkoor Gouda's Liedertafel verzorgt onder leiding van Han-Louis Meijer zondag 21 december om 15.00 uur een kerst concert in de Dorpskerk aan het Kerkplein 12. Muzikale medewer king wordt verleend door de Rus- Mannenkoor Gouda's Liedertafel sische mezzo sopraan Ekaterina Levental. De toegang bedraagt 7,50 euro; donateurs 5 euro. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de Primera aan de Smidse 47, bij koorleden, voor aan vang aan de deur of via www.lieder- tafel.nl/winkel. Hier kunnen mensen een ca deautje komen brengen voor een kind of een gezin dat een steuntje in de rug kan gebrui ken. Het gaat om het geven van iets wat de gever zelf mooi of leuk vindt, maar toch besluit om aan een ander weg te geven, een mooi gebaar in kersttijd. Wie niks te geven heeft, kan ook ter plekke bij de kraam een cadeau kopen om weg te geven en er kun nen ook cadeaus gedoneerd worden. De cadeaukraam is van 17.00 tot 21.30 uur te vinden voor de pizzeria. C v% Pholography: Martin Rcschod 2014 MRX MEDIA www mrxnicdia.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 59