Zuinig, voordelig en riant uitgerust! A Zesde Aart van Hovenloop Snelle goals helpen Nieuwerkerk aan zege Resultaat door inzet Moerkapelle BCN in evenwicht tegen Drop Shot De Space Star Bright. Atletiek Voetbal Boonstoppel HART VAN HOLLAND //f AS 10 DECEMBER 2014 67 Nieuwe auxu duurder in 201t) Koop nu en deze verhoging zeker aan u vooi Nu voor 9.990,- Voetbal Badminton •Gemiddeld verbruik 1 op 25 Standaard 5 deurs Riant uitgerust met o.a.: Climate control 14" lichtmetalen velgen Radio met cd/mp3 speler Elektrisch bedienbare ramen vóór en achter Privacy glass Juliana van Stolberglaan 1 2741 ED Waddinxveen D182 - 62 21 33 www.boonstoppel.nl Bleiswijk - Atletiek- en Wan delvereniging De Kieviten houdt zondag 14 december de zesde en laatste prestatieloop uit een se rie van zes Aart van Hovenlopen in 2014. De start is om 10.00 uur bij de parkeerplaats van 't Zeeltje aan de Kooilaan. De afstanden zijn 5 en 10 kilo meter. Ook niet-leden zijn wel kom. Aanmelden kan ter plaatse. Nieuwerkerk aan den IJssel - Dankzij een prima eerste kwartier met twee doelpunten als resultaat, schudde Nieuwerkerk met IFC wederom een kan didaat voor de bovenste plaatsen voorlopig van zich af. Het betekent verder dat de nek-aan-nek race met RKAWom de koppositie ook na deze twaalfde speelronde nog altijd voortduurt met een gelijk puntenaantal en met een miniem doelsaldoverschil in het voordeel van de Leidschedammers. Nieuwerkerk begon zondag zonder de geblesseerde Bruce Godvliet en Michel van Guldener. Menno Ho- man behield na vorige week zijn plaats in de defensie en voorin speelde Yasin Soytürk mee die al vroeg in de wedstrijd zijn visite- kaarte afgaf en de score openbrak; 1-0. Nieuwerkerk bleef gretig en in de 12e minuut scoorde Menno Ho- man via een kopbal de 2-0 op aan geven van Mitchell Hendriks. Hierna zakte het spel van Nieuwerkerk in en werd het initiatief weggegeven aan de bezoekers. Dit leverde vooral uit vrije trappen gevaarlijke mo menten op, maar geen doelpunten. Na rust zat de verdediging van Nieuwerkerk er volledig naast wat resulteerde in een tegentreffer door IFC; 2-1. Voor Nieuwerkerk brak een moeilijke fase aan, want het verloor binnen tien minuten twee verdedi gers. In de 55e minuut viel Kevin Kamerbeek geblesseerd uit en vijf minuten later volgde Shanon Koet sier in zijn spoor. In de 61e minuut werd de Nieuwer- kerkers een strafschop door hands onthouden en het spel golfde over en weer. De verdediging hield echter goed stand en na het laatste fluit signaal was de tiende zege dit sei zoen voor Nieuwerkerk een feit. De laatste wedstrijd voor de winterstop speelt Nieuwerkerk komende zon dag thuis tegen Poortugaal. Brandstofverbruik: 4,0 tot 4,3 1/100 km, C02-uitStoot: 92 tot 100 g/km. Prijzen inclusief bpm/btw, exclusief verwijderingsbijdrage en kosten rijklaar maken, tenzij anders vermeld. Wijzigingen, druk- en zetfouten voorbehouden. Vraag naar de voorwaarden Moerkapelle - Moerkapelle I speelde zaterdag 6 december in en tegen Bergambacht. Bergam bacht liet gelijk van zich spreken en begon over rechts met enkele gevaarlijke aanvallen. Moerkapelle wist de eerste aan valsgolf te pareren en kwam er zo nu en dan even uit. Een van de eerste aanvallen was meteen raak. Een mooie strakke voorzet van Brend Hoogma, vanaf links naar de tweede paal, werd door Stefan Sallevelt binnen gekopt. Bergambacht ging in de aanval maar de verdediging van Moer kapelle stond als een huis en ook keeper Patrick Slingerland wist zijn doel schoon te houden. De tweede helft begon spec taculair met kansen aan beide zijden. Het was een wedstrijd vol strijd en aardige momenten waarbij stevige duels werden uitgevochten. Moerkapelle wist zich hoe langer hoe meer onder de aanvalsdrift van Bergambacht uit te werken en counterde er re gelmatig op los. Een goed genomen corner van Frank van der Bas leverde met een goede kopbal van Jurn Hoog ma de beslissende 0-2 voor sprong op. BCN 2 speelde uit tegen TFS '57. Waar de Nieuwerkerkers thuis nog eenvoudig met 8-0 winst wegkwa men was het in Bergen op Zoom een ander verhaal. De tegenstanders haalden alles uit de kast om zoveel mogelijk punten te pakken. Niet onverdienstelijk want er werden vijf driesetters ge speeld en even keek BCN 2 tegen een 3-2 achterstand aan. Eindstand: 5-3. MITSUBISHI MOTORS Drive earth Nieuwerkerk aan den IJssel - BCN 1 speelde thuis tegen Drop Shot dat maar één punt minder heeft uit acht wedstrijden. V\/aar uit nog net verlo ren werd met 3-5 was het zaak thuis de stand te keren. Dat lukte niet: het werd 4-4. Davina Pouwelse en Stefan Broeren in hun gemengd dubbel.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 67