Dolly gaat naar Leon Oliebollen en erwtensoep voor goed doel Terp deelt vuurwerkbrillen uit Dronken bestuurder aangehouden HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 24 DECEMBER 2014 13 Dubbel nieuwjaars concert symfonie orkest Per 1 januari aanstaande zal Cor Berkouwer, na ruim 42 jaar als fysio- en manueel therapeut te hebben gewerkt, met welverdiend pensioen gaan. Zijn werkzaamheden op locatie Kleylaan zullen worden overgenomen door fysio- en manueel therapeuten Sven Metselaar en Linda Stuijfzand. Op locatie Nesselande is Lisanne Rozema ter aanvulling op het huidige team gekomen als sportfysiotherapeut en bewegingswe tenschapper. Op vrijdag 16 januari 2015 zal vanaf 16.30 uur een afscheids receptie plaatsvinden op locatie Nesselande (Groeneweg 34b, Rotterdam-Nesselande), als afscheid van Cor, een alom bekend en vertrouwd gezicht voor velen van u. U bent dan ook van harte uit genodigd om samen met ons het glas te heffen op Cor zijn indruk wekkende loopbaan. Wij zien u graag op deze borrel! Graag aanmelden via info@corpoforte.nl Team Corpoforte Moerkapelle - Bij de oliebollenkraam bij de kerk van de Gereformeerde Gemeente, naast supermarkt Plus, zijn woensdag 3 1 december tussen 8.00 en 15.00 uur oliebollen en erwtensoep verkrijgbaar. De oliebollen kosten 6,50 euro voor tien stuks, twee zakken voor 12,50 en drie zakken voor 18,50 euro. Vooraf bestellen kan tot en met dinsdag 30 december 12.00 uur via oliebollenmkp@gmail.eom onder vermelding van naam, adres en telefoonnummer of via 079-5933557, 06-14052707 of 079-5931930. Hierbij kan men aangeven of de oliebollen in de ochtend of in de middag bezorgd dienen te worden. Oliebollen direct uit de pan zijn verkrijgbaar in de loods van oliebollenbakker Hans van der Waal aan de Noordelijke Dwarsweg 61 in Zevenhuizen. De huisgemaakte erwtensoep van traiteur Dubois is in bakken van één liter verkrijgbaar voor 5,50 euro. De soep kan eveneens via bovenstaand emailadres besteld worden. De opbrengst van de oliebollen en erwtensoepverkoop is bestemd voor Ontmoeting, een organisatie die zich inzet voor dak- en thuis lozen. Nieuwerkerk aan den IJs- sel - Niet alleen bij het afste ken van, maar ook bij het kij ken naar vuurwerk valt jaarlijkse een groot aantal slachtoffers. Jenaplanschool de Terp vindt het belangrijk een bijdrage te leveren aan het terugdringen hiervan en daarom kregen alle leerlingen van de school vorige week donderdag dankzij een sponsor een vuurwerk- bril, zodat in ieder geval hun ogen beschermd kunnen worden tijdens de jaarwisseling. Regio - De blazers van Symfonie Orkest Midden Holland SOMH spelen vrijdag 2 januari om 16.00 uur onder leiding van dirigent Ghislain Bellefroid de Sinfonia nr 92 van Joseph Haydn voor bewo ners en belangstellenden in zorg centrum Savelberg in Gouda. Het concert is een voorproefje van het nieuwjaarsconcert op zaterdag 3 januari om 19.30 uur in theater Swanla in Zevenhuizen. Het orkest wil ook voor ouderen die niet zo gemakkelijk meer naar een theater kunnen gaan muziek toegankelijk maken. Voor beide concerten zijn nog plaatsen beschikbaar; reser veren voor Swanla kan via www.SOMH.nl en voorSavelberg via www.zorgpartners.nl onder 'cen tra'. Nieuwerkerk aan den IJssel - Bij een van de kramen op de kaars jesavond in het Oude Dorp kon de kerstmarktbezoeker raden naar de naam van een schaapje. Het schaap, gemaakt door hand werkgroep 'Blij dat ik brei' uit Moerkapelle luistert naar de naam Dolly. Zoon Leon van de winnaar mocht de prijs in ontvangst nemen. Blij dat ik brei zamelt onder andere geld in voor de christelijke organi satie Charis. Moerkapelle - Op de Bredeweg in Moerkapelle vond zaterdag 20 december een eenzijdig ongeval plaats. Een bestuurder kwam met zijn auto naast de weg terecht en raakte een aantal bomen. Vervol- (foto Rob deJong/112hm.nl) gens reed hij door. Bij een vakantie park verderop kon hij alsnog worden aangehouden. De bestuurder bleek teveel alcohol te hebben gedronken. Hij is afgevoerd naar een politiebu reau. Cor, bedankt!

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 13