Alleen een passend afscheid laat een goed gevoel achter De vakantie voorpret kan beginnen Goerami Computers is verhuisd naar Capelle XS HART VAN HOLLAND BEDRIJVIGHEID 24 DECEMBER 2014 41 Vrijbuiter organiseert Kampeerbeurs Er gebeurt van alles op zakelijk gebied in het verspreidingsgebied van Hart van Holland. Op deze pagina verwelkomen we nieuwe bedrijven, bezoeken open dagen, geven informatie over prijsvragen en doen verslag van jubilea en andere zakelijke hoogtepunten. BEDRIJVIGHEID IN DE REGIO Zuid plas - Vertrouwen en eerbied, dat is wat Van der Hammen betreft be langrijk in het werk als uitvaartverzorger. Gestart in 1974, heeft Van der Hammen Uitvaartverzorging meer dan 40 jaar ervaring. Van der Hammen: "Alleen een passend afscheid laat een goed gevoel achter. De familie moet kunnen voelen dat de begeleiding van de uitvaart van hun dierbare over ledene in vertrouwde handen ligt." Begeleiding bij uitvaarten Van der Hammen geeft ruimte aan de familie, zodat er rust ont staat om goede keuzes te maken voor een passend afscheid van een dierbare. Van der Hammen: "Niet alles hoeft op de eerste dag beslist te worden. Met zorg, aandacht en een luisterend oor staan wij de nabestaanden bij om weloverwo gen beslissingen te maken voor de begrafenis of crematie van degene van wie men afscheid moet ne men." Zorg uit handen nemen Het regelen van praktische zaken blijft. "Bijvoorbeeld het uitzoeken van de locatie voor de uitvaart, het vastleggen van de tijden, het op stellen van de rouwbrief, het ver voer, eventuele bloemen, aangifte van overlijden bij de gemeente, het regelwerk met de verzeke ringsmaatschappij. Die zorg willen we de nabestaanden uit handen nemen." Verzorging van de overledene Als het overlijden in een zie kenhuis of een andere instelling plaatsvindt, wordt de overledene daar verzorgd. "Bij het overlijden thuis doen wij dit. We nodigen de nabestaanden altijd uit om te helpen of aanwezig te zijn," vertelt Van der Hammen. Verzekeringen U bent vrij om uw eigen uitvaart onderneming te kiezen. "U bent daarbij niet afhankelijk van uw verzekeringsmaatschappij. Wij ne men na het overlijden contact op met desbetreffende maatschappij en sturen in overleg de polissen voor u op. We zijn dag en nacht bereikbaar om u in moeilijke tijden tot steun te zijn." Meer info: I www.hevanderham- men.nl of T 0800 3372433. Gouda - Op zoek naar die ene leu ke camping vol met activiteiten voor kinderen of juist een rustieke camping waarbij rust en stilte centraal staat? Laat je inspireren op de Vrijbuiter Kampeerbeurs op 27,28 en 29 december aan het El- burgplein 18, gelegen vlak naast de Al2 in Gouda. De beurs staat geheel in het teken van het ko mende vakantieseizoen. Kom alvast in de vakantiesfeer en geniet van de vele campings uit Europa. Campings uit o.a. Dene marken, Duitsland, Frankrijk, Ne derland, Spanje en Tsjechië zijn aanwezig en laten je alvast ken nis maken met hun mooie vakan tiebestemmingen. Maak een gezellig praatje met de gezichten achter de camping en stel hen gelijk eventuele vragen. Wie weet vind je wel de camping voor jullie volgende kampeer- avontuur! Naast de aanwezige campings zijn er vele activiteiten voor jong en oud. Zoals gratis schmin ken, een speurtocht, live muziek, clowns en gratis glühwein. Kort om een gezellig dagje uit voor het hele gezin. De openingstijden zijn zat. 27 december van 10:00 - 17:00 uur, zon. 28 december van 12:00 - 17:00 uur en ma. 29 december van 11:00 - 17:30 uur. Meer info op www.vrijbuiter.nl Capelle aan den IJssel - Na ongeveer een jaar van voorbereidingen en organiseren is het zo ver, Goerami Computers is inmiddels verhuisd naar het mooie en gloednieuwe industrieterrein Capelle XS, op één kilometer van de oude locatie. Het nieuwe, fraaie pand bevind zich aan de Hoofdweg 302 in Capelle aan den IJssel, achter het pand van Hof land Automaterialen. De verhuizing naar de nieuwe locatie betekent voor de vaste klanten betere bereikbaarheid, parkeerplaatsen voor de deur en ruimere openingstijden. Vanaf heden is Goerami Computers geopend aan de Hoofdweg op de volgende dagen: ma. Gesloten, di. 10.00-17.00, woe. 10.00-17.00, do. 10.00-13.00, vrij. 10.00-17.00, zat. 10.00-15.00 uur en zondag gesloten. Voor de regio geldt een gra tis haal- en brengservice, zowel tijdens als buiten de openingstijden. De oude locatie aan de Dorpsstraat 28d in Nieuwerkerk aan den IJssel blijft gehandhaafd als servicepunt waar een medewerker u graag te woord staat en helpt bij computer problemen, reparaties en bestellin gen kan aannemen. Op de oude lo catie zal weliswaar geen voorraad meer worden aangehouden, maar wel kan nog worden besteld. De openingstijden aan de Dorpsstraat 28d in Nieuwerkerk aan den IJssel zijn di. woe. en vrijdag van 10.00- 13.00 uur.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 41