stichting Evenement Gemeente 2uidplas QtfPinter www.winterweddingfair.nl Nieuwerkerk a/d IJSSel Verlichte ster wijst weg naar levende kerststal Zonnebloemgasten komen in kerststemming Wandeling Wingerd langs kersttafereeltjes 6 januari 20 J 5 - C\K?aminxveen HART VAN HOLLAND ZUtDPLAS 24 DECEMBER 2014 43 Zij wensen u fijne feestdagen en hopen u weer te mogen verwelkomen op één van onze evenementen in 2015. Teken- en schilderles Nieuwjaarsduik Gambiagroep Van I8.3G uur tut 2I.3D uur, entree gratis. Bij Brasserie en Wijnbar Genieten, Nesse I2-I4 te Waddinxveen. Met om IB.3D uur en 2D.45 uur een bruidsshnw. Er presenteren zich deze avond diverse bedrijven, bij wie u alvast een voorproefje krijgt en heel veel leuke tips en ideeën over hoe uw trouwdag eruit zou kunnen zien. Kortom een avond vol sfeer proeven en beleven. Een echt avondje uit! Evenementen 2015 18 April 27 April 4 Mei 14 Mei 20 Juni 14 Augustus 31 Augustus t/m 3 September 19 September 3 Oktober 21 November December Gemivatocht Koningsdag Dodenherdenking Bloemen en Plantenmarkt Zomer in Dorrestein Indiëherdenking Avondfiets vierdaagse Vlootschouw Truckringsteken Intocht Sinterklaas Kaarsjesavond Oude Dorp De vrijwilligers van Stichting Evenement bedankt al haar sponsoren, deelnemers en bezoekers van onze evenementen in 2014. Nieuwerkerk aan den IJs- sel - Onder leiding van Bet- tina Wappner, docente kunst en cultuur en beeldend kun stenaar, gaat dinsdag 6 ja nuari een teken- en schil dercursus voor beginners en gevorderden van start. Er zijn nog enkele plaatsen vrij. Voor meer informatie: bettina- wappner@gmail.com of 06- 44874627. Moordrecht - De schuur achter de rooms-katholieke kerk aan het Oosteinde wordt net als andere jaren binnenkort omgebouwd tot stal om onderdak te bieden aan Jozef, Maria en het kindje Jezus. Ook voor diverse dieren wordt een plekje vrijgemaakt in de stal. Op beide kerstdagen kunnen be langstellenden tussen 14.30 en 16.30 uur een kijkje nemen in de stal en in de kerk. Een verlichte ster wijst hen de weg er naar toe. Nieuwerkerk aan den IJssel - De gasten van De Zonnebloem afdeling Nieuwerkerk gingen, geassisteerd door een groep vrijwilligers, aan de slag om kerststukjes te maken. Een paar uurtjes knutselen in het ont moetingscentrum van Dianthus le verde fraaie kerstdecoraties op. Nieuwerkerkse ondernemers lever den kosteloos kerstgroen en orchi deeën. Moordrecht - Twintig jongeren en vier begeleiders van PKN gemeente De Stroom gaan komende zomer op werkvakantie naar Faraba in Gam bia om daar mee te helpen aan de bouw van een school, om voorlich ting te geven en om spelletjes te or ganiseren voor de kinderen aldaar. Om haar doel te bereiken heeft de Gambiagroep veel geld no dig. Via tal van activiteiten wordt geld ingezameld, zoals onlangs met de Sint en Piet actie en met een kraam op de kerstmarkt. De groep is momenteel druk in de weer met de organisatie van de Nieuwjaarsduik. Op donderdag 1 januari om 12.00 uur springen de jongeren vanaf de veerstoep de IJssel in. Uiteraard laten zij zich hiervoor sponsoren. Ook de op brengst van hapjes, drankjes en soep is bestemd voor het project. Voor meer informatie: www.learn- givedogambia.nl en destroomwerk- vakantie2015@gmail.com. Nieuwerkerk aan den IJssel - Leerlingen en ouders van basisschool De Win gerd, locatie Beethovenlaan, maakten vorige week donderdagavond een wandeling in de buurt van de school. Zij passeerden daarbij zes verschil- kind en langs een groepje engelen, lende kersttafereeltjes waar leer- Na afloop verkocht de ouderraad krachten een onderdeel van het bekertjes warme chocolademelk, kerstverhaal uitbeeldden. De wande- De opbrengst, 230 euro, werd ge laars kwamen onder meer langs her- schonken aan Stichting Zuidpias ders, langs Maria, Jozef en het kerst- Helpt.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 43