de kerstman eigenlijk uit Nederland komt? Week krant er* Bestel nu op deweekkrant.nl/ webwinkel Bestel nu op deweekkrant.nl/webwinkel Toen de Nederlanders in 1611 naar Amerika trokken stichtten zij de neder zetting Nieuw Amsterdam. Deze vesting werd later verkocht voor een appel en een ei en veroverd door de Engelsen. Zij noemden de nederzetting New York; nu de grootste stad van de Verenigde Staten. De Nederlanders brachten Sint Nicolaas mee en de Amerikanen hebben hem langzaam omgetoverd in de kerstman. Zo vieren zij nu hun eigen Sinterklaas. Het geven van cadeaus is een belangrijk onderdeel geworden tijdens kerstmis, net zoals de rendieren en dennenbomen. Ook wij vieren het kerstfeest en hebben de meest prachtige cadeaus voor u gese lecteerd. kunt kiezen uit diverse feeste lijke aanbiedingen voor onder de boom. HART VAN HOLLAND ADVERTENCE 24 DECEMBER 2014 fliARl/N IXVAIXHIKt I 3. Bonbondoos met 30 bonbons Ambachtelijke, Belgische handwerkbonbons, gemaakt met de allerbeste grondstoffen. Een lust voor elke chocoladeliefhebber. 4. Herenarmband Lorenzo Stoere zwart lederen heren armband met zilveren magneetsluiting. Geleverd in luxe geschenkverpakking. 8. Charles Devauchene Champagne Deze champange heeft een uitbundige geur van zomerfruit zoals abrikoos en perzik met daarnaast indrukken van honing en noten. 7. Parelcollier Margherita Waardevol zoetwater parelcollier met luxe zilveren slot. De parels van 8mm zijn hand geknoopt met echte parelzijde. Geleverd in luxe geschenkverpakking. 11. Top 5 Superfoodpakket Superfoods zijn bepaalde voedingsmiddelen met een positief effect op ons lichaam. Vaak beschikken deze producten over geneeskrachtige eigenschappen. 1. Philips Saeco Moltio Volautomaat Volautomaat Espressomachine met klassieke melkschuimer. U bereidt eenvoudig een heerlijke Cappuccino of Latte Machiatto. Tijdelijk inclusief 3 kilo NOIR koffiebonen. 2. Goedcupje Espresso 100 cups voor Nespresso® machines Een medium roast van 100% Arabica bonen met een mooi bouquet van bloemige en fruitige tonen. 9. Casa Safra Terra Alta DO Gran Reserva 2008 Deze schitterende karakteristieke Spaanse rode wijn, bekroond met een gouden medaille op de Berliner Wine Trophy 2013, heeft een intense dieprode kleur en een pittig karakter. 10. Humberto Tan - Let's Dance Met Let's Dance: Mijn Dance Classics, presenteert Humberto Tan een werkelijk uniek soundbook met daarin vier cd's. 5. Herenhorloge XL Chrono Horloges doen meer dan alleen de tijd aangeven. Het is een mode item, een statussymbool maar ook een sportaccessoire. Een horloge vertelt iets over jou, het is persoonlijk. 6. Dameshorloge Escape Een prachtig dameshorloge met een kwaliteits Quartz uurwerk met een kristallen bezetting op de wijzerplaat.

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 56