www.vakgarage-boode.nl VAKGARAGE BOODE APK keuring Rallyrijder Van der Eijk wil stappen maken in het nieuwe jaar MONROE SAFETY EXPERT PREMIUM f l Kennismakingsaanbieding www.schoenenherstel.nl HART VAN HOLLAND ZUIDPLAS 24 DECEMBER 2014 65 Nijverheidscentrum 4 Zevenhuizen Tel.: 0180-631420 All in prijs voor alle benzine- en diesel auto's, incl. afmelden, viergastest, roetmeting of EOBD-meting. Schokbrekertest op onze nieuwe testbank. Haal en brengservice. Gratis scooter of fiets als vervangend vervoer beschikbaar. Levering en onderhoud van alle merken, nieuw en gebruikt. Ook de mogelijkheid voor zoekopdrachten. Schadetaxaties en reparaties. Bij elk werkplaatsbezoek ontvangt u een 50% kortingspas voor een jaar, voor de wasstraat bij Garage Schmidt. Gezamenlijk wensen wij u prettige feestdagen en vooral een goed en gezond 2015! Actievoorwaarden: Schoen en Sleutelservice Frank Panhorst Dorpsstraat 42, Nieuwerkerk aan den IJssel Nieuwerkerk aan den IJssel - Voor rally rijd er Leo van der Eijk was 2014 niet het meest gelukkige jaar uitzijn nog prille racecarrière. De coureur uit Nieuwerkerk aan den IJssel kende veel mechanische pech tijdens zijn races, maar heeft zich naar eigen zeggen toch uitstekend kunnen ont wikkelen. "In 2015 ben ik klaar voor de volgende stap", aldus de 22-ja- rige Van der Eijk zelfverzekerd. Door Alex van Duin Om zich nog verder te kunnen ont wikkelen hoopt de student werk tuigbouwkunde aan de TU Delft in 2015 een Europees of wereldkampi oenschap bij de junioren te kunnen rijden. Een ambitieus plan, weet hij zelf ook. "Aangezien de sport meer kost dan oplevert ben ik erg afhan kelijk van sponsoren. Met crowd- funding hoop ik extra budget vrij te kunnen maken", aldus Van der Eijk. De coureur ging op deze alternatieve wijze van (project)financiering over omdat het steeds moeilijker wordt sponsoren te vinden. Naast zijn hoofdsponsor wordt Van der Eijk vooral gesteund door lokale onder nemers met een passie voor de au tosport. Met extra steun hoopt het autosporttalent onder andere meer trainingsuren in de auto te kunnen maken, zodat hij daadwerkelijk de wereldtop kan bereiken. De Neder landse sportorganisatie NOCNSF en de Autosport Federatie (KNAF) hebben zijn talent reeds erkend. Van der Eijk heeft een topsportstatus en krijgt van de KNAF de gewenste be geleiding op weg naar de top. Dipje Ondanks die veelbelovende steun verliep de carrière van de coureur begin dit jaar even niet zoals ge hoopt. "Ik wilde de overstap maken van nationale wedstrijden naar het Benelux-circuit. Budgettair bleek dat echter een lastig verhaal. Dat was voor mij zo'n tegenvaller dat ik even in een dipje terechtkwam. Na zoveel investeringen leek mijn carrière geen passend vervolg te krijgen." Gelukkig voor Van der Eijk hoefde hij niet lang stil te zitten. Zijn huidige hoofdsponsor vroeg hem eind april onderdeel te worden van een nieuw te vormen rallyteam. Een hele opluchting voor Van der Eijk. "Want stilzitten is achteruit gang." In de snelle Ford Fiesta R2 reed hij enkele wedstrijden in een internationaal deelnemersveld. Een leerzame ervaring voor de 22-ja- rige student. Met name de Omloop van Vlaanderen staat hem nog hel der voor de geest. "In de donkere Vlaamse straten reed ik toen weg van alle concurrenten. Het gaf me een enorme dosis zelfvertrouwen." In 2015 hoopt Van der Eijk vaker dergelijke races te kunnen rijden. "Ik heb dit jaar mogen proeven aan de wedstrijden in de Benelux en dat smaakt naar meer." De Nieu- werkerker hoopt komend seizoen Leo van der Eijk. wel wat constanter te presteren. Een crash, zoals hem eerder dit jaar overkwam, mag niet meer gebeu ren. "Na die crash ben ik een stuk wij zer geworden. De fout lag namelijk bij het verkennen van de baan, iets wat ik nu nog beter zal aanpak ken", aldus Van der Eijk, die vurig hoopt dat hij komend seizoen weer achter het stuur van zijn snelle bo lide mag kruipen. H Schoenmaker Kees Doornhein gaat er na vele jaren mee stoppen om te genieten van een welverdiend pensioen. Wij wensen Kees en Joke nog veel mooie jaren samen en gaan deze zaak voortzetten met dezelfde kwaliteit en service die u gewend bent! Wij maken graag kennis met u en natuurlijk combineren wij dit met een mooie aanbieding van 2-1-2015 tot en met 31-3-2015, kunt u uw 2e paar hakken met 50% korting laten vernieuwen. Korting tegen inlevering van deze advertentie. Het 2e paar wordt gelijktijdig ingeleverd, de korting geldt op de laagst geprijsde hakken en is niet van toepassing op eventueel meerwerk. Schoen- en Sleutelservice i^Frank Panhorst.^

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 65