HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 24 DECEMBER 2014 67 bestemming. De reizigers beleefden met elkaar een heerlijke dag. Onder weg was er een stop voor toilet en een heerlijke bak koffie, met soms een lekker gebakje erbij. Het was gezellig druk in het winkelcentrum en de Kerst markt is met de gezellige verlichting een leuk uitstapje. compliment gaat dan ook uit naar Look Tours die de reizigers met hun prach tige touringcars veilig door het drukke verkeer naar de bestemmingen en weer terug naar huis loodsten. Tevens gaat er een woord van dank uit naar alle sponsoren en bedrijven die deze reis voor de ouderen opnieuw tot een onvergetelijke dag mogelijk maakten. Alle ouderen van Zuidpias en Wad- dinxveen willen graag alle sponsorbe- drijven uit Zuidpias en Waddinxveen die deze reis opnieuw mogelijk heb ben gemaakt oprecht bedanken. Tot volgend jaar graag. Zevenhuizen - De Ouderenreis, in het leven geroepen om zowel oude ren van de gemeente Zuidpias als van Waddinxveen de mogelijkheid te bieden om er met elkaar een dag je gezellig op uit te trekken werd voor de 6e keer georganiseerd. sen naar Rosmalen geweest voor een gezellige dag en de ouderen konden een rondgang maken over het terrein dat was omgetoverd tot Kerstland om daarna hele mooie kerststukken ma ken. Er werd druk geknutseld, bij de koffie en de lunch gingen de praatjes weer volop over tafel en iedereen had het duidelijk naar zijn zin. Ook was er de keuzemogelijkheid om op 10 december een trip naar Ober- hausen in Duitsland te maken om daar de 'Weihnachtsmarkt' te bezoe ken. Met twee vollen bussen bleek Oberhausen opnieuw een populaire In de eerste jaren werd de reis voor bewoners van Zevenhuizen en Moer- kapelle opgezet, maar de laatste vier keren was het uitstapje ook mogelijk voor ouderen van de gehele gemeente Zuidpias en Waddinxveen. Op 1, 4 en 5 december zijn meer dan 144 men- Veel van de ouderen vroegen of er het volgende jaar opnieuw een reis geor ganiseerd zal worden. Deze vraag kan regelrecht als een compliment worden opgevat voor iedereen die bij de or ganisatie betrokken is geweest. Een Sit and Go Hairstyling Moordrecht Voorbrood Zevenhuizen Restaurant Akkeroord Waddinxveen Comparco BV Nieuwerkerk a/d IJssel Va-Design Moordrecht Vincent Fijan Autorijschool Nieuwerkerk a/d IJssel Jaap Eindhoven Zevenhuizen Autoschade van der Kraats Zevenhuizen Chi. Spec. Rest. "De Gouden Oceaan Nieuwerkerk a/d IJssel Dekker Zevenhuizen Autowaspark L de Graaff B.V. Nieuwerkerk a/d IJssel De Gouden Wok Hazerswoude-Dorp Van Eijk en Partners Waddinxveen Vis Autoschade Nieuwerkerk a/d IJssel Van den Akker Accountants Zevenhuizen De Haij van der Wende Capelle a/d IJssel Kijk op Ogen Moordrecht Apotheek van den Dries Waddinxveen Baasimmedia Nieuwerkerk a/d IJssel Moerstee Verspreiding Waddinxveen Look Tours Zevenhuizen Peugeotspecialist Abbring en Zn. Nieuwerkerk a/d IJssel Sac mode en schoenen Zevenhuizen Albert Heijn Waddinxveen Reijm BV Nieuwerkerk a/d IJssel Minimaxi Verhuizing B.V. Nieuwerkerk a/d IJssel Den Ouden Assurantiën Nieuwerkerk a/d IJssel Bac Hoogwerkers Waddinxveen Aannemersbedrijf P. van Ommeren Moerkapelle Reijm BV Nieuwerkerk a/d IJssel Pension Parkzicht Nieuwerkerk a/d IJssel Bastiaan Optiek Waddinxveen Kreder: aluminium en kunststof kozijnen Zoetermeer Bac woninginrichting Moerkapelle Vakgarage Boode Zevenhuizen Ter Braak Tuinen Moordrecht Garage Schmidt Zevenhuizen Biok Hoveniers Nieuwerkerk a/d IJssel BONTENBAL INTERIEUR Moerkapelle Tom Korbee Hoveniers Nieuwerkerk a/d IJssel D.M.E. Techniek Moerkapelle Knaap Maatwoningen Zevenhuizen Stovius Auto Service Nieuwerkerk a/d IJssel

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 67