r Dreigend ontslag? SERRY "DANE HART VAN HOLLAND FAMILIEBERICHTEN 24 DECEMBER 2014 75 't Verlies was er voor het einde, de rouw voor het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van je gedachten nam. Wij voelden mee, je stil verdriet nu rouwen wij, doch treuren niet. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa, broer en zwager Kees Brouwer 19 juni 1944 116 december 2014 Beppie Brouwer - Swüste Irene en Henri Vincent, Marloes Lilly, Fay Hans Familie Brouwer Familie Swüste Correspondentieadres Irene Brouwer Merenriet 16 4021 VL Maurik De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Vertrokken met vogels, wolken en winden Met verdriet, maar tevens met een gevoel van bevrijding, geven wij u kennis van het overlijden van mijn moeder, onze oma, "onv" en zus Antje Teeuwen - Troost 'Annie' 3 januari 1934 15 december 2014 Weduwe van Huibert Teeuwen Cora, Bert, in herinnering Dewi Ut hvan en Sylvia Esmay Kim en Emile Myrthe Xander Cock Troost Correspondentieadres: De Haan Rijkaart van Cappellen Uitvaartverzorging Zwanendreef 2, 2841 NT Moordrecht Haai' uitvaart heeft op vrijdag 19 december plaatsgevonden in crematorium Meerbloemhof te Zoetermeer. Het heeft ons bijzonder goed gedaan zoveel blijken van belangstelling te mogen ontvangen na het overlijden en de begrafenis van mijn lieve man, onze lieve pa, schoonvader en trotse opa Nico Fokkes te weten hoe hij gewaardeerd werd tijdens zijn leven, hoe geliefd hij was is voor ons een grote steun en troost. Moerkapelle, december 2014 'De Heer is mijn herder. Psalm 23 Op 88-jarige leeftijd is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en mijn overgrootvader Marinus Leendert Dorst Rotterdam 15 maart 1926 Nieuwerkerk aan den IJssel 22 december 2014 Nel Agnes en Peter Rita en Leo Leonard Marco Petra en Bas Ruud Janneke P. Dorst-van Esch Bospolderstraat 49B 2912 PB Nieuwerkerk aan den IJssel Geen bezoek aan huis. De dankdienst zal gehouden worden dinsdag 30 december om 11.15 uur in De Bron, Ringvaartlaan 16 te Nieuwerkerk aan den IJssel. Voorafgaand aan de dankdienst is er in eerdergenoemde kerk vanaf 10.30 uur gelegenheid tot condoleren. Na afloop zal de begrafenis in familiekring plaatsvinden. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon hoe ik was toen ik alles nog kon. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij ons toch los moeten laten. Na alle fijne jaren die wij met haar hebben mogen beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Adrie de Bruijn-Multem zus Jaantje in de leeftijd van 80 jaar. Joke en Rien Arie (in lieve herinnering) en Ali Tineke en Bas John en Trudy Riny Piet Matthieu en Freya Martijn en Angela Suzanne Jeanine Mila Tijn Jolie Rotterdam, 15 december 2014 De begrafenis heeft op maandag 22 december plaatsgevonden. Monuta Puravida I Voor een uitvaart I op uw manier! Ellie, kinderen en kleinkinderen Personeelsrecht helpt werknemers Wij hebben veel van je geleerd, je leerde ons alleen niet, wat het is om jou te moeten missen. Bedroefd, maar dankbaar voor de mooie herinneringen, geven wij kennis van het overlijden van mijn schoonmoeder, onze oma, overgrootmoeder en betovergrootmoeder Johanna van Vliet-Kreuk weduwe van Hannes van Vliet 1 april 1920 22 december 2014 Jan van Vliet t Henny van Vliet-Krijgsman René en Anita Kris en Daniëlle Ilse, Tygo Maijolein en Erwin Erika Correspondentieadres: R.E. van Vliet Goudmos 89 2914 AG Nieuwerkerk aan den IJssel Er is gelegenheid tot afscheid nemen in de aula van begraafplaats Essehof, Kerkhofpad 1 te Nieuwerkerk aan den IJssel, maandag 29 december van 14.00 tot 14.15 uur. Aansluitend zal de plechtigheid voorafgaand aan de begrafenis plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. WENDY ROOS Wij zijn verhuisd! NATUURSTEEN Grafmonumenten Gedenkstenen Grafzerken I Monuta Puravida I Yvette van Dorp Marnix Gijsenstraat 10, Berkel en Rodenrijs Telefoon: 06 - 20 98 78 91 puravida@monuta.nl www.monutapuravida.nl Website: www.personeelsrecht.nl E-mail: info@personeelsrecht.nl Telefoon: 06-20774494 UITVAARTVERZORGING persoonlijk en betrokken www.uitvaartverzorcingskrry.nl Gespecialiseerd in thuis opbaren Uitvaarten in de gehele regio Ongeacht waar u verzekerd bent DIRECT CONTACT 010 - 524 01 23 dag en nacht bereikbaar Postbus 79 2660 AB Bergschenhoek WWW.WENDYROOS.NL 06 - 166 98 479 mail@wendyroos.nl Industrieweg 16 Krimpen aan den IJssel 0180 51 69 75 - danenatuursteen.nl

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 75