ALYPS Woning knelpunt bij scheiding MEUBELSTOFFERING SCHEEPSSTOFFERING PROJECTSTOFFERING www.stoffeerderijca lypso.n I Venrooy Tandtechniek Uw kostbaarheden zijn goud waard! I 0 0 0 O 0 goudwisselkantoor www.goudwisselkantoor.nl KUNSTGEBITTEN facebook 10 HART VAN HOLLAND ADVERTENTIE 31 DECEMBER 2014 A| meet dan 20 jaar een vertrouwd adres! „0ÏVEERo£ Cornusbaan 23 2908 KB Capelle aan den IJssel Tel. 010-441 44 18 Raadhuisplein 4 - Nieuwerkerk a/d IJssel Tel. 0180 313633, geopend van ma. t/m vrijdag www.hvhonline.nl 9H ART VAN HOLLAND v V ■'«wisselkantoor fan.,l,e De Rli/ter en ee*t ruim 25 - expertise! Ook u heeft kostbaarheden in huis. Misschien wel veel meer dan u denkt. Een paar oude munten, een ketting of een horloge, een treintj'e waar opa nog mee heeft gespeeld of een doosje met oude bankbiljetten. Laat uw kostbaarheden eens geheel vrijblijvend beoordelen door een specialist van Goudwisselkantoor. Dan ontdekt u of uw kostbaarheden goud waard zijn. Als u deze zou willen verkopen betalen wij u ook nog eens een reële prijs. Ontdek wat Goudwisselkantoor voor u kan betekenen: Like ons op i Reparaties klaar terwijl u wacht B+O gebit eendags behandeling Ook voor het klikgebit/implantaten Volg ons op Veel mensen die gaan schei den, krijgen er - naast alles wat op hen afkomt - een extra probleem bij: de eigen woning. Aangescherpte kre- dietregels maken het voor een van de partners moeilijk om de woning te behouden. Toch zijn er ook lichtpuntjes. De laatste maanden worden wij dagelijks geconfronteerd met problemen rondom de eigen woning. Nu het verkopen van de woning in de huidige markt heel lastig is, kan het een goed alternatief zijn dat één van de partners in de woning blijft wonen. Dit gaat alleen niet altijd zonder slag of stoot. Voorbeeld: Margriet en Johan gaan scheiden. Margriet zou dolgraag samen met hun 2 kin deren in de echtelijke woning blijven wonen. In overleg met De Scheidingsplanner wordt het gemeenschappelijk vermogen zo verdeeld, dat Margriet de woning van 250.000 en de bijbehorende hypotheek van 125.000 toebedeeld krijgt. De netto woonlast bedraagt circa 380 per maand. Mar griet krijgt naast haar eigen inkomen ook partneralimen tatie. In totaal bedraagt haar bruto jaarinkomen 25.000. Ook ontvangt zij 600 kinder alimentatie per maand. Na de betaling van haar woonlas ten, houdt Margriet maande lijks 2.100 netto over voor consumptieve uitgaven. De bank gaat niet akkoord: Over- kreditering! Op basis van haar bruto inkomen mag Margriet slechts 113.000 en niet de benodigde 125.000 lenen. Dus Margriet moet maar gaan wonen in een huurhuis met een huur die veel hoger is dan de netto hypotheeklast. Door een goede cijfer matige onderbouwing werd de bank door De Scheidingsplanner overtuigd. De reden van deze afwijzing ligt in het feit dat banken kre- dietregels hebben opgesteld op basis van familie "Doorsnede". In de zaak van Margriet wordt dus geen rekening gehouden met inkomen uit kinderali- Scheidingsplanner Wim de zwart geeft deskundig advies over de financiële gevolgen van een scheiding. mentatie, belastingvoordelen voor alleenstaande ouders, zorgtoeslag, etc. Ook de hypo theekadviseur van Margriet kon inhoudelijk geen weerwoord bieden aan de bank. Gelukkig bood De Scheidingsplanner wél uitkomst voor Margriet. Door slim gebruik te maken van de mogelijkheden en een goede cijfermatige onderbouwing kon de bank uiteindelijk door De Scheidingsplanner worden overtuigd. Loopt u ook tegen een dergelijk probleem aan? Aarzel niet en bel direct voor een kosteloos kennismakingsgesprek. Kijk op www.scheidingsplanner.nl voor meer informatie. Voor meer informatie en het gratis boekje 'Help, ik ga scheiden!' belt of mailt u met: De Scheidingsplanner Wim de Zwart RFEA Filosofentuin 1, 2908 XA Capelle aan den IJssel Wij zijn gevestigd in het kontoorpand van NVO Verzekeringen Tel. (010) 30 20 101 rotterdam@scheidingsplanner.nl www.scheidingsplanner.nl Meer dan 50 locaties door heel Nederland! Inkoop Verkoop Veiling Verpanden Beleggen Taxatie Goud Zilver Munten Sieraden (goud en zilver) Oude bankbiljetten Postzegels Antiek speelgoed Locatie Nieuwerkerk aan den IJssel Bij ingang Jumbo Reigerhof Reigerhof 48 2914 KC Nieuwerkerk aan den IJssel nieuwerkerkaandenijssel@goudwisselkantoor.nl Openingstijden Elke woensdag van 10.00 -16.30 uur Locaties bij u In de buurt Berkel en Rodenrijs, Kerkstraat 10 (elke dinsdag) Bodegraven, Broekvelden 27 (elke zaterdag) Waddinxveen, Groensvoorde 2 (elke zaterdag)

Hart van Holland - Editie Zuidplas | 2014 | | pagina 10