NIEUWSBLAD VOOR ZUIMOUAND EN UTRECHT ink I PLIEDEN I I ilage loonhoven V) Bericht. Maardag 26 October 1925 57' Jaargang No. 5037 6) - BINNENLAND josito: DUDA! FEUILLETON. LEVEN toops en ten I Dit nummer bestaat uit TWEE BLADEN. Duistere Machten MooMpijntabtetJen of j Pillen, en opgeknapt. n ï'jn over de Mijnharift dagen EERSTE BLAD. De roodeTooverheks dat het toppunt is van feuilletonlectuur, wat totnogtoe geboden werd. Plaatselijk Nieuws. dar i tal Telefoon 20. Ingezonden Mededeelingen. tantoran -I i :DVORMEND als SGHOONHOVENSCHE COURANT. pCt. *1 w M II S. It W. N VAN HOOTEN. SCHOONHOVEN Uitgevers. Poetch. era QirodMBHt 18768. ifaatichoppij. .MBACHT C. de Oruijter. jr. Blanken. Hamelink. M. de Vreugd. Brouwer. M TOOT Trad en niet ook Wij ...f2,- 0,75 2,- 0,85 i. dan geschiedt t bedrag door: Pakela (Gr) •/o IO<fe«4lbl«>oMp^B ?el meer 0.80. berekend. Voor mordt de drie- en oondities N Een advertentie is als een alarm- schel; xij dwingt de hoopers om te luisteren en te koopen. TEO VAN DEN J OSAN DE. ■fsüHen^ced slechte spiji- ide, influenza, oofdpijn, enz, Vrijdag 30 October vangen wij aan met het prachtwerk Gegrepen zal worden naar het ver- Tolg van de feuilleton. Men zal elkander de bladen betwisten om het eerst te ge nieten dit ontroerende en spannende werk, Er komt in voor van strijid en lij den, terwijl daar door heen gevlochten zijn allerlei intriges. Wij raden onze lezers aan om geen enkel vervolgstuk over 'te slaan en dan de verschillende gedeelten uit te knippen en ba bewaren. Want DE ROODE TOOVERHEKS zal worden gelezen en herlezen, door hen, die de vervolggedeelten bewaren en zoo doende een magnifiek boekwerk krijgen. huurders van bepaalde typen, van met overheidssteun gebouwde woningen, voor zoover hun inkom era blijft beneden een zeker bedrag ,een tegemoetkoming te ver leenen uit de gemeentekas. Ook deze maatregel moet fnuikend werken voor de ontwikkeling van den bouw van arbeiderswoningen door par ticulieren. Dezen toch rullen in de ge meenten, waar een dergelijke bijslag op de huren van het steun gebouwde wo ningen gegeven wordt, bezwaarlijk ivoor de doorhen zonder steun te bouwen wo- ningen een zoodanigen (huurprijs kunnen bedingen, dat het in den bouw gestoken kapitaal behoorlijk rendeert. Daarenboven heeft hier te lande steeds het gezande economische beginsel gegolden, dat de woninghunen dn de eer ste plaats bepaald worden naar den kostprijs der woningen, mint naar het inkomen der huurders, al moest met dit irikomen rekening gehouden worden, toen de bouwkosten zoo hoog waren op- geloopen, dat van een normale kosbprijs- huur geen sprake meer Ikon rijn. Gaat men echter den weg van de bedoelde ge meenten, dan valt niet te zeggen, waarom aan inwonen», met een inkomen dat een zeker bedrag niet overschrijdt, ook niet steun zou verleend worden om te voorzien in andere eerste {levensbehoeften. Ik heb /gemeend, op het onwenschelij- ke van de beide bedoelde wijzen van ge meentelijke steunverleening met betrek king tot de ontwikkeling van de particu liere bouwnijverheid uwe aandacht ie moeten vestigen in het vertrouwen, dat uw college bij de beoordeeling van des betreffende 'ter goedkeuring ingezonden raadsbesluiten met de geleverde beschou wingen te rade willen gaan. Ik kan daaraan overigens nog toevoe gen, dat die gemeenten, welke een steun regeling invoeren of van gelijke strek king, van allen steun ingevolge de Wo ningwet uitgesloten zullen zijn.” Brandwijk, 20 Ook Als vorderings- piaaits voor eventueels autemcbielvorde- ring is voor deze gemeente door den Ge- neralen Staf aangewezen de gemeente Rotterdam, met als vorderingsplaate B. zijnde het gemeentelijk handelstarrein.. Hoewel de handel in pulp al reeds eeni gen tijd begonnen is, kunnen vele vee houders nog niet besluiten te koopen met het oog op de hooge prijzen., die f 14 per 2000 KG. beloopen. Oud-Alblas, 20 Oot. Door de Vereeni- ging De Hollandsche Molen zullen po gingen worden aangewend om zoo mo gelijk de molen van den polder Zuidzijde, welke tot afbraak staat gedoemd, te behouden. Mej. T. S wijnenburg alhier slaag de voor het te Rotterdam gehouden exa men coupeuse. Capello a.d. I Jsssl, 26 Oct. Aan de Ver. Chemische Fabrieken rijn deze week weder een 60-tal werklieden aangeno- „Toen dat plaats had, was de huidi ge lord Lokrin in het kasteel te logee- ren. De oude lord nam zijn neef in op tima forma aan als zijn zoon entoen la ter het overlijden van zijn eigen zoon uit Canada wae bevestigd., trad do neef als reclutmatge erfgenaam van den ti- vereeniging, sluit de voorzatter deze bij eenkomst. Krimpen ad. IJmsI, 26 Oct In ds j.l. Donderdagavond gehouden raadsvergade ring werd besloten tot conversie eener leening groot f 67.000 van 6 8/4 pCt. in 6 pCt. Vastgestald werden de begroeting 1920 Tan het eteertriedteitsbedrijf, herleiding, grondbedrijf armbestuur gemeen tebegroo ting. Deze laatste aluit in ontvangst en uitgaaf op ds gew. dienst met f 102.804,86 1/2. Uit (bezuinigings- oogpunt hadden B. en W. voorgestald,1 een ambUmaarsbetrekking op te heffen en hadden daarvoor een wachtgeldregeling ontworpen, doch uit den boezem van den Raad kwam hiertegen te reed verzet en is ten slotte het voorstel door B. en W. te ruggenomen met de toeaeging, dat op an dere wijze getracht zal worden nog «eni ge bezuiniging te verkrijgen. Bij de be handeling van de. begroeting kwam mede ter tafel het voorstal van den Vrijheids bond om de zakelijk» belasting op bedrij ven ad te schaffen welk voorstel met 9 tegen 2 stemmen werd verworpen. Vast gesteld werd een verordend ng regelende het ontslag aan onderwijzeressen bij hu welijk vóór het bereiken van den 46-ja- rigen leeftijd, wkelke verordening met 6 tegen 6 stemmen (rechts tegen links) werd aangenomen. Molenaarsgraaf, 26 Oct. De watermole naar P. K. alhier bemerkte tijdens het malen, dat er iets mankeerde aan de molen. Bij nader onderzoek bleek hem, dat een roede pLm. 17 c.M. uit het mid den was gezakt. Door de moten aami ij dellijk uit haar werk te stellen, en vak kundige hulp in te roepen, werd de om geving van een groot gevaar gevrijwaard. De cursus voor hsrhaÜngsondarwijB gegeven door het hoofd derOpenbare La gere School dezer gemeente, wordt -ge volgd door 12 leerlingen. Onderwijs wordt gegevenin de vakken leizen, rekenen. Ned Taal, aardrijkskunde en de beginselen van hei boekhouden. De levering van kunstmest ten be hoeve der Landbouwvereenigitng Do Een dracht alhier is bij inschrijving opgedra gen aan den heer C. van Zijl te Giessen- Nieuwkerk. Date Courant wordt des Maandag»-, dea Woentdaga- en des Vrifdagimiddagi uit- i gegeven. Prijs voor Schoonhoven per 8 maanden 1.26, franco per post in Nederland 1A0. Over het abonnement wordt in de eerste maand beschikt Men kan sieh abonneeren by onse Agenten, Boekhandelaren en Kantoor houders. 742 kippen- enl!4 eeradeiereu. Men teerde voor kippeneieren van f 9.95 f 13; en voor eendeieron van f 8,05 f 8,70, beide per 100 stuks. Aan den Goudschen Dijk heeft men, thans een (begin gemaakt me*, het graven van een geul voor de daarin te leggen kabel. De arbeider De B. had het ongeluk, rich zoodanig met een hooivork aan hert hoofd te verwonden, dat geneesünundige behandeling moest worden ingeroepen. De echtgenoote van den heer S. had het ongeluk zwavelzuur in de oogna te krijgen. Zij is op advies van den genees-1 heer voor behandeling naar Utrecht ver voerd. Naar wij vernemen, ligt het in de bedoeling van het gemeentebestuur van Gouderak om in deze geopeente aan <het veer een wachtlokaal te plaatsen Een zoontje van' oen heer Kruis brink alhier werd terwijl hij uit de auto bus stapte door een motorrijwiel aange reden met het ongelukkig gevolg, dat hij een been brak. Een auto van de firma Sanneveld van Rotterdam, beeft itwee steenen palen, slaande voor het huis van den heer Van Loon, stukgereden. Nieuwer kerk a.d. IJssel, 26 Oct. De heer G. Verhoef, arbeider bij de Nedsr- landsche Spoorwegen alhier, is geslaagd voor het examen arbaider-talegrafist. De Burgemeester heeft ander de aandacht van belanghebbenden gebracht dat vrijstelling wegens kostwia^ierechap en wagens persoonlijke onmisbaarheid voor degenen, die voor de lichting van het volgend jaar hebben geloot, in het al gemeen moet warden aangevraagd om streeks drie maanden voor het tijdstip, waarop de ingeschrevene zal warden in- gelijfd. Ten aanzien van hen, <wtar inlij ving zal plaats hebben binnen drie maan- In den nacht van Donderdag op Vrijdag is ingebrokan in de pastorie, be woond door Da. Bouwman, predikant bij de Geref. Kerk in dan Prins Alexander- poldar De dader(a) is (rijn) binnengeko- men door een kelderraampje en hebben daarna alles overhoop 'gehaaid. Vermist wordt een hoeveelheid zuverwerk, ter waarde van ongeveer f 600. Veel haast schijnen de hoeren niet gehad te hebben, daar door hen nog een flesch wijn en vleesch, hetwelk in den kelder stond, is genuttigd. Hert direct ingeetalde politie onderzoek met behulp van een speur hond, heeft tot heden nog geen resultaat gehad. Vrijdagavond werd «en ongeveer 6- jarig jongetje schreiende op den Kee- tenschen Dijk aangetroffen. Op vragen hoe hij heette en vanwaar hij kwam, kon hij geen antwoord geven. De politie heeft echter een onderzoek ingesteld en het bleek, dat hij aan dien Dordtechen Straatweg thuis hoorde. Dien zelfden avond is het ventje nog naar huis ge bracht. Moordrecht, 26 Oct. Op de veiling van 23 October 1925 waren aangevoerd no- tot tot Prov. Staten van Utrecht. Gedepu teerde Staten van Utrecht stellen aan de Prav .Staten van die provincie voor af wijzend te beschikken op een verzoek van de R.-K. Vereeniging voor Kinder- vacantie- en Herstellingsoorden te Eg- mond aan Zee om een bijdrage uit de provinciale middelen in de stichtingskos- ten van een kolontehuis aldaar voor jon gens en (meisjes. De Staten worden bijeengeroepen tegen Dinsdag 1 December, te 10 uur, des voor middag». GsmesntalQke steun voor Woningbouw. De Minister van Arbeid heeft, vol- gens het Wkbld. voor Gem.bel., aan Ged, Staten der verschillende provinciën den volgenden brief toegezonden: „Het ia mij gebleken, dat sommige ge meenten nog steeds voortgaan. met het verleenen van premies ten behoeve van den bouw van arbeiderswoningen of wal het verleenen van dergelijke premies we der ter hand nemen. Ik acht dit in zijn gevolgen ten hoog ste nadeelig voor de woningproductie door particuliere bouwers. Door de Rijksbouwpremde toch ia de particuliere bouwnijverheid voldoende 'm het zadel geholpen; allerwegen worden weder woningen gebouwd zonder eeni- gen steun van overheidswege. Waar de gemeente dien oranoodigen steun toch verleenen, moet dit noodzakelijk leiden tot stijging van de bouwkosten, met als slot, het weder stopzetten van den par- taculierera bouw. Andere ^meenten rijn blijkens cou rantenberichten. voornemens aan de den na ontvangst van de kennisgeving, betreffende de toewijzing van een onder deel van de landmacht of de zeemacht, geschiedt de aanvraag binnen 14 dagen na ontvangst van bedoelde kennisgeving. Ontstaat de reden van vrijstelling eerst na de hierboven aangegeven tijd, dan geschiedt de aanvraag binnen 14 dagen nadat de reden van vrijstelling is ont staan. In de plaat» vatn den heer A. Groe nendijk is benoemd de heer Chr. Ames als secretaris der vereen. E.H.B.O. Deze heeft de benoeming aangenomen. Alhier zal op Woensdag 28 October des voormiddag» tten uur, ««n openbare raadsvergadering worden gehouden. De agenda luidt ala volgt: 1. Notulen; 2. Ingekomen stukken «ra mededeelingen; waarocer izoanoodig besluiten. 3. Voorloopige vaststelling der gemesnte- rekeraing over 1924 4. Aanbieding der gemeentesbegrooting -voor 1926, alsmede die der reap, gemeente-bedrijven; 6. Camp met vaststelling der ontvangsten en uitga- tabiliteit (conversie geldleeningj. Ouderkerk ad. IJscel, 20 Oct. In de Vrijdag gehouden raadsvergadering werd de behandeling der gemeentebegroo- ting, dienst 1926, voortgezet en volbracht, ven, gewonen dienst, op f 95.701,89. De voorstellen tot belasting verlaging van Burg, en Weth. werden alle onveran derd aangenomen. Ten slotte werd aan mej. A. Maarlevld, onderwijzenes aan de Openbare Lagere School I en aan den heer P. J. N. Visser, onderwijzer aan de Openbare Lagere School II, eervol ont slag verleend tegen 1 Januari 1920, we gens opheffing hunner betrekking en op wachtgeldregeling Aan laatstgenoemde school zal dan een assistent werkzaam wanden gesteld. Gouderak, 26 Oct In de vacature C. P. Vleggeert is benoemd tot bestuurslid van de afdeeling Gouderak van het Gros- ne Kruis de heer T. Verkalk. Gouderak, 26 Oct. De afdeebtng Goude rak der Zuid-HoUandsche vereeniging Het Groene Kruis hield 'haar gewotré halfjaarlijkache vergadering in het café van den heer Ooms. De voorzitter, Dr. T. Beekenkamp, opent deze bijeenkomst en spreekt rijn leedwezen uit over het feit, dart slechts 15 leden van de 300 aanwezig rijn. Dat het vertrouwen in het bestuur zoo groot is, mag altijd niet als argument zijn, zegt spreker, De getrouwe bezoekers, zegt epr. welkom, waarna de notulen worden gele zen en goedgekeurd. De begroeting 1920 wordt vastgesteld aan 'inkomsten f 505-; uitgaven f 550; batig saldo f 45. Tot be stuursleden worden herkozen de hoeren B. Smalbil en H. Bergman, in de vaca ture C. P. Vleggeert werd benoemd de heer P. Verkaik. Tot afgevaardigde naar de Algemeen» Vergadering wordt be noemd Dr. T. Beekenkamp. Vervolgens wordt de agenda af gehandeld en wordt vastgesteld, dat de bandjes der dreggen een beter aanzien zal worden gegeven. Met een opwekking tot steun aan de te bewegen, haren man te verlatan. Van lieverlede maakten onze agenten tegen over lord Lokrin toespelingen rara dien aard. Hij kwam allengs healemaal in onze macht. Hij bood het geheime ge nootschap 1 millioera gulden aan, als xapitein Oxford, de eenige en rechtma tige erfgenaam, uit den weg ward ge ruimd. „Lord Lokrin had kapitein Oxford nooit gezien, maar wilde zulks gaarne. Hij woonde bij een vriend op niet ver ren afstand van het kasteel, om van tijd tot tijd met mij te kunnen confereeren over den vooruitgang onzer pogingen Aangezien hij nu gaarne zijn neef wilde zien, besloot hij ala logé zijn tmtrek te nemen in H hotetl. „Toen hij Oxford voor de eerste maal zag, schrikte hij zeer. De familie- gelij kenis tussohen hen is rverbazend groot. Nu achtte de lord het gepast en voor zichtig, rich niet aan de overige 'hotel gasten te laten zien, ten einde de 'in hei oog loopende gelijkenis tusschen hem en kapitein Oxford niet te maken tot het onderwerp der dagelijksche gesprek ken en wel op een oogenblik, dat de dood van Oxford eon vastgestodde zaak was. Daarom bleef hij ira zijn kamer on was ram .plan morgen het kasteel te verlaten. Voor zoover ik weet en kan gissen, hooft, uitgenomen Kenrit, nie mand ihem gezien. Hoogstens nog kan miss Domow hem gezien hebben, toen hij door de geheime deur tin de toren kamer kwam, zonder te weten, dat de ze bewoond was. „Hij kende het geheim van het oude ledikant in de torenkamer. Hij heeft mij ook geholpen, Elsbeth Domow, na dat rij alarm gemaakt had en door mij op 't juiste oogenblik gevat was, naar de kamer te dragen, die vroeger door liaar bewoond werd. Het jonge meisje was bewusteloos. Het was dus het beste haar daar te laten liggen, om eerst ge wichtiger werk te doen. (Slot volgt.) tal en alle onroerende goederen op, wel ker tegenwoordig, nu er een rijke kolen laag werd ontdekt, een zeer aanrieitiijke waarde bezitten. One geheim genootschap spoorde alleen dat geheim op, maar ging alle bijzonder heden er van na. kwamen te weten, dat de jonge man ge huwd was met het meisje zijner keuze, maar dat van dan anderen kamt haar wijsgemaakt werd, dat haar huwelijk ongeldig was. Daarop verliet het jonge vrouwtje haar man. Later, toen rij al léén in armoede en gebrek verkeerde, baarde zij een zoon, doch stierf kort na de geboorte van haar 'kind. „Ons geheim genootechap bezit de beste detectives van de wereld. Wij volg den elk spoor, ook het oogensuhijnJijk minst beduidende. Na onnoemelijke moei lijkheden kwamen wij te weten, dat bet kind uit een voradelingahuis in de pro vincie, gekomen was bij een oude, mensch bevende dame, die het als haar zoon adopteerde. De oude dame wist ab soluut niets van de oiidens van 'het kind of. En dat kind is nu een man gij allen kent hem onder den naam van kapitein Oxford. „Ons genootschap heeft weliswaar geen positieve bewijzen tegen den hul digen lord Lokrin in handen, maar al kunnen wij hem dan ook net rechtstreeks van schuld betichten, dat hij voornemens is geweest zijn oom te vermoorden en rijn jongen neef te hebben overreed, nog d'ienzelfden nacht zich naar zijn beminde te begeven en zoo zander te weten, wat er achter zijn rug geschiedde on het kasteel en dit te verlaten oefen den wij toch reeds grooten dwang op den lord uit en hielden hem steeds in angst en vrees, door hem te bedreigen, zijn misdaad aan het gerecht bekend te maken. Wij waren er ook stellig van overtugd, dat de neef het jonge vrouw tje had wijsgemaakt, dat heur huwelijk ongeldig was, ten einde haar daardoor Daar John Kenrit en lady Ardil aan Elsbeth Domow vaak een en ander mededeelden, hoopte Troman, door tusechenhomet van Grant, ook Els beth als ‘werktuig te kunnen gebruiken. Grant wist van het geheime genootschap niemendal af. Hij 'meende alleen, dat Troman, die hem een hooge belooning had beloofd, belang stelde m het wel slagen van den coup ais belangheb bende. Op die manier gechledde alles ten bate van het geheime genootschap”, zonder dat dit ooit werd verraden. Maar Troman’s berekening mislukte. Elsbeth had hem, volgens zijn zeggen, een grooten dienst bewezen, door hem in staat te stellen, Hortensia te bescher men voor de vrouw, dfe de jonge lady als dievegge wilde (brandmlarNan. Iroman had Annetta Drietschka een voudig bevolen, .hem in do geheime kamer te ontmoetten en wel terstond. Annette had het niet gewaagd, zich tegen dat bevel ta verzetten, was ijlings naar het rendx'z vous gegaan en had heur plan om zich te wreken op Hortensia die haar den man, waarop zij bepaald gerekend had, had ontfutseld, naar zij dacht voor korten tijd uitgeetald. Zóó meende Annette, maar het pakte anders uit. Troman was haar onmiddellijk in de tv__ den ouden heer. Sedert dien nacht was de jonge man verdwenen en de vader meen de, tot hert einde zijns (levens, dat zijn zoon de schuldige was. Hoogstwaar schijnlijk was de jonge man door den geheimen uitgang uit zijn torenkamer gevlucht. Den volgenden morgen werden op rijn hoofdkussen bloedsporen, van vingeraf d ruks eis, gevonden. het lijk kon gerust daar dien dag blijven Slechts hij en de lastgever van het „ge heime verband” kenden het bestaan van deze kamer, die niet, «ooais algemeen verondersteld werd, was ingeetort. v Voor dienzelfden avond had Troman het plan gemaakt, om den vleugel van het kasteel, waar kapitein Oxford logeerde, in brand te steken, Kapitein Oxford moest dan in de vlammen omkomen het vuur zou (door menschhanden ge holpen) ook den toren aantasten en alle geheimen, die hij bevatte, zouden met het oude muurwerk een prooi der vlammen worden. Toegevend aan een opwelling van teer gevoeligheid wilde Troman Elsbeth Dor- now vrijwaren voor den vlammen dood. Ware zij derhalve in den toren gebleven, dan zou xij niets gehoord, geen argwaan gekregen hebben, geen alarm kunnen slaan en het plan sou uitstekend gelukt zijn. Dat alles had Troman'In afgebrokan, korte woorden gezegd, Eerst nu sprak hij van datgene, wat voor Hortensia van het grootste gewicht was. „Ons Genootschap", aldus Troman, „speurt geheimen van rijke lieden na en tracht zulke menschen qp te sporen, die rijk zouden zijn of een aanzienlijke po sitie in de maateohappij zouden boklee- den, jals niet iemand hun den weg daar toe 4ensperde. Ons genootschap biedt zul ke lieden zijn hulp aan. Het Spreekt van zelf, dat het genootschap zich alleen wendt tot hen, die reeds Iets op den kerfstok hebben staan en alle reden hebben te zwijgen en geen alarm te ma ken. Op die manier loopt ons genoot schap geen gevaar hoegmuiamd. De man, voor wien ik in opddacht van het geheime genootschap werkt, ia reeds harkend. Kenrit iheeft hem gezien toen hij op kapitein Oxford mikte en in plaats van dezen mij trof. Bovendien trachtte een jongere man hem te arres teer en.” (Tpoman bedoelde den detective geheime kamer gevolgd, en daar hij wist dat alle woorden, en al het «moe ken bij Annette vruchteloos zou znn, was hij de OngeluklSge zachtkens van achteren genaderd en had haar zóó ver moord. Annette was voorover getuimeld en, izonder een kik te geven, dood neerge vallen. Troman had het doode lichaam laten liggen, waar het lag. In de geheime kamer was hij ten eenen male gevrijwaard voor ontdekking; die den vluchteling achtervolgde. Tro man wist echter niet, dat doze 'penzoon tot de geheim» politie behoorde). ,jk bedoel: lord Lokrin.” ,Jlet geheime genootschap was te weten gekomen, dat er op de farnlie Lo krin een smet kleefde. De zoon van den ouden lord, de zoon van den vangen eigenaar, was verdwenen; algemeen ge loofde men, dat hij dood was. Wanneer hij niet overleden was, dan zou de hui dige lord de nalatenschap niet kunnen aanvaarden. Het eigenlijke (geheim zat in elkaar als volgt: „De zoon sau den ouden lord placht te wonen in de oude torenkamer, dezer dagen aangewezen to*, verblijfplaats aan miss Dornow. Hij beminde een jong meis je beneden zijn «tand. Zijn vader kwam er achter en verbood zijn zoon verderen omgang met dat meisje te hebben. Va der en zoon kregen ruzie en niet lang na dazen twist werd er een moordaan slag gepleegd op den ouden man. Een vermomde gestalte sloop des nachts in zijn kamer en trachtte den ouden man te vermoorden. Maar hij schreeuwde om hulp en toen deze opdaagde, wist de moordenaar te ontkomen. In deze ka mer werd een dolk gevonden, die, zoo- als iedereen wist, toehohoorde aan den jongen lord, den ©enigen zoon van (L- Prijs der Advertentiën: Van 1 tot 6 regels 1.80; elke reg» Bij 8 maal plaatsing wordt de Be plaatsing tegen 0.10 per regel t advertentiën tuMchen den tekst, waarbij de kolommen breeder sijn, woi voudige prys berekend. Voor meer plaatsingen, groot aantal regels ▼rage men tarief.

Schoonhovensche Courant | 1925 | | pagina 1