Mwle Ken Loop der Bevolking Burgerlijke Stand. F E U11 L Nieuwe l Obligatie! ten laste dier gemeent in hoofdzaak ter conver leeningen plaatsing wordt 56 vier procents ol elk groot f 500.— mi coupons vervallende 1 M Storting vóór of op 1 Gegadigden gelieven z schriftelijk aan te meld secretarie. TWBEDB ÖLAD No. 5021. NTEUWSBtffD VÜOMUTD-'HOEEAND EN UTRECHT, SctroonhovenschrCourant MKAMDWI 8 XOTOTHJl ÏWH, NlEIfi 3 GLAD IOLUS-TEN TOONSTELLING. DIT NUMMER BE TWEE BL/ Ons blad is aangesloten b Publiclteltswaarde en b. Adverteerders (l.ti.A.) u adverteerders zich &egan kunnen verschaffen. Gemeente Ber ABONSB’B v»n dit blad. OflAA dulden bij let ^VvU ongeechiktheii DE GEHEIME KAI CECIL-HC Aankoop Grond. iVooris besluit de Raad tot aankoop van ongeveer 600 vierk. M. van hot aan de Wilhelminastraat hoek Fredorikstraat gelegen perceel tegen den prijs van f 6.50 per vierk. M. onder de gebruikelijke voor waarden. Dan wordt de verordening op den Keu ringsdienst van vee en vleesch overeen komstig het voorstel van B. en-W. gewij zigd. I I Het voorstel tot toekenning van een euteidie van f 572,55 aan het bestuur STOLWIJK. Over de maand Juli. Ingokomen personen: Ferdinands Stru ve, van Lokkerkerk naar Plein A 113; Anna Haase, van Duitechland naar F 9; Cornelia Zwanenburg, van Lekker- kerk naar F 19; Adriana A. Koogje, van Gouda naar E 83; Pietertje Koolwijk, van Krimpen a.<L IJssel naar G 11; Teuntje van Dam, van Gouda naar G 11; Ernst G Metóke, van Overschie naar F 5; Gerrit H. Mathijssen, van Dodenwaard naar E 1; Meta Wendlandt, van Duitech land naar C 28; Margaretha Büsma, van Duitechland naar G 85. Vertrokken personen: Sieteke Ken ning, naar Dantumadeel 426; Neeltje Macdaniöl, naar Waddinxveen, Weegje 8; Anna Kooistra, naar Haastrecht, C 816; Johan Klemenz, naar Duitechland; Emma Augustin, naar Duitechland; An- nigje J. v, d. Berg, naar Bergambacht; Neeltje Schipper, naar Moordrecht. Rondvraag. De heer Blokland vraagt of het juist is, dat de armenverzorger Martijn- se J. Elshout onhebbelijk heeft behan deld, toen deze een voorschot verzocht in de verplegingskosten van zijn zoon, die door een ongeval in oen ziekenhuis ver pleegd moest worden. Ook wil spr. graag vernemen, of het armbestuur in dergelijke gevallen ver plicht is een voorschot te verleenen. De Voorzitter zegt, dat het arm bestuur tof dit laatste nimmer verplicht kan worden. Wat het eerste betreft, zegt spr. toe een onderzoek te zullen instellen. De heer Hardijzer zag gaarne een maatregel getroffen om bij brand aan den Hoofdweg spoedig verbinding met het ge meentehuis te verkrijgen. DeVoorzitter meent een oplossing te kunnen treffen door het verspreiden van een circulaire mot de telefoonuumers van de dichtetbijwonenden, waar men in geval van 'brand kan alarmeerem De heer Van Capellen meent aan merking te moeten maken op de leveran ties van gordijnen, linoleum en vloermat ten aan school 2 en 4, waartoe geen ge gadigden uit de gemeente zijn uitgenoo- digd. De Voorzitter zegt, deze zaak in orde te zullen brengen. Voorts wijst de heer Van Capellen er op, dat er op verschillende plaatsen nog slootvervuiling voorkomt. De Voorzitter zegt ook hierin voorziening te zullen treffen. De heer Streefkerk vraagt, waar om de Chr. Vakvereeniging evenals in 1922 geen vertegenwoordiger in de com missie voor steunverleening heeft gekre gen. In 1922 had men wel iemand, die als zoodanig zitting had, nu de Chr. vakbeweging aanmerkelijk is versterkt, komt het spr. gewenscht voot, ook thans iemand uit 'haar midden te benoemen. De Voorzitter meent, dat hier geen kwadetrouw in het spel is. Hij zegt toe, met B. en W. dit punt onder oogen te zullen zien. Voorts vraagt de heer Streefkerk, of de bouwers van school 4 reeds aan de loonbepalingen van het landelijk collec tief contract voldaan hebben, daar hem bekend is, dat een werknemer nog f 90 zou te vorderen hebben. Spr. vraagt een onderzoek of bedoelde werknemer een contract had als volwaardig timmerman. De Voorzitter zegt het te zullen onderzoeken. Aan het einde der vergadering ver zocht de Voorzitter een crediet voor de benoeming van een tijdelijke typiste voor de vele werkzaamheden ter secreta rie. De heer B. S o h o u te n heeft geen be zwaar, wanneer men besluit tot aanstel ling van een mannelijke kracht. De Voorzitter zegt, hiervoor dan een grooter bedrag noodig te hebben. Bo vendien heeft men meer aan een vrou welijke kracht, daar deze op dit gebied gespecialiseerd zijn. De heer Hardijzer spreekt de vrees uit, dat het tijdelijk wel weer „vast” zal worden. Het crediet wordt toegestaan, waarna de Voorzitter de vergadering sluit. worden gesproken, worden goedgekeurd en vastgesteld. Aan de orde zijn de ingekomen stuk ken: Van den heer A. de Jong, hoofd der 0. L. School, is een verzoek om weder om een jaar ziekteverlof. Het verzoek wordt toegestaan. De heer Slob vindt, dat de school DCC onder lijdt, dat er telkens andere hoofden zijn.. Men is het hier eenparig mee eens, doch in geval van riekte er er piete aan te doen. Van den Commissaris der Koningin is bericht ingekomen, dat als lid der Ge zondheidscommissie te Sliedrecht is be noemd de heer Dr. Moolhuizen te Papen- drecht. De gemeente Gorinohem heeft verzocht over te gaan tot aansluiting en betaling in de kosten der ziekenbarak. De onkos ten zijn geheel gewijzigd en zullen nu be dragen voor een vijfjarig contract 5 ct. per inwoner met f 2.75 verpleeggeld per dag. Hieromtrent wordt nog al druk van ge dachten verwisseld, doch ten slotte wordt aangenomen, hiermede in beginsel accoord te gaan, bij de inwerkingtreding der wet, terwijl er steeds ruimte moet dis ponibel zijn, wanneer er besmettelijke ziekten voorkomen. De Keuringsdienst van Waren te Dor drecht heeft de belans, .winst- en verlies rekening over 1930 aangeboden. Verder is ingekomen het procesver baal van het hoofdstembureau der gehou den verkiezingen. Aanleg Waterleiding. Dan een schrijven der commissie van. onderzoek inzake de waterleidingplan- nen tot bijdrage in de kosten, welke hier voor gemaakt zullen worden, en die zul len bedragen ongeveer 1000 gulden. De Voorzitter geeft omtrent deze waterleidingplannen een zeer nauwkeuri ge beschouwing, en maakt de opmerking, dat, wanneer men rivier-waterleiding heeft, dit water ook niet altijd in orde is. Bovendien moet Hoornaar in bezit rijn van vele goede pompen. Hier komt nog bij, dat wanneer men hiertoe eenmaal besluit, er ook een verordening zal ge maakt moeten worden, dat ieder Ingeze tene bij de totstandkoming der waterlei ding verplicht zal worden aan te aluiten, hetwelk een harde zaak is. Wethouder A a n e n onderatreept het gesprokene, want al heeft men zelf goëc! water uit de pomp, toch moet er betaald worden. De heer Van IJzeren zou waterlei ding voor Noordeloos noodzakelijk vin den, doch voor Hoornaar niet, wij heb ben hier weinig met de Giessen te maken. Ook de overige leden hebben hierom trent hun eigen meening, wat ten slotte hierop neerkomt, dat voor deze gemeen te waterleiding niet strikt noodzakelijk is. De heer Hakkesteegt is persoon lijk een groot voorstander der waterlei ding, doch hij meent, wegens de vele goe de pompen, er tegen te moeten zijn, en brengt dit als voorstel ter tafjjL Na stemming wordt beslotensvoorloo- pig af te wachten en derhalve insde te maken kosten voor onderzoek niet [mede te betalen. Een herhaald verzoek der gemeente Sliedrecht is ingekomen om mede te be talen in de onkosten voor de gehouden vergaderingen door de commissie inzake den wegenaanleg Rotterdam—Eist. Men is van meening, dat dit voor deze gemeente absoluut niets nuttigs met rich brengt en daarom wordt wederom op voorstel van den Voorzitter besloten in deze kosten niet mede te betalen. Dan komt ter tafel een nieuw ambte- naren-reglement Aangezien in deze ge meente uitsluitend de gemeente-veldwach- ter hieronder valt, is dit voor de verga dering van geen belang. Op verzoek van den heer Van IJ z e- r e n wordt besloten het reglement ter le zing neer te leggen. Subsidie Burgert. Armbestuur. Aan de orde is hetwoorstel tot het verleenen van een aanvraag van f 10.000 aan het burgerlijk armbestuur over 1931, zulks in afwijking van do aanvraag om dit op f 15.000 te stellen, omdat na on derzoek gebleken is, dat een subsidie van f 10.000 voldoende is. De heer.B. Schouten maakt er be zwaar tegen, en verzoekt er aanteekening van te doen, dat hij tegen gestemd heeft. Het voorstel wordt dan aangenomen. Verhooglng opcenten gemeente fondsbelasting. Bij het thans ter tafel gebrachte voor stel tot verhooging van het voor het be lastingjaar 19311932. te heffen aantal opcenten van 40 op 60 op de gemeente fondsbelasting, geven B. en W. een toe- lichting, waarin zij uiteenzetten, dat, in dien de Raad niet overgaat tot de voor gestelde verhooging der opcenten, hetge- heele batige slot van 1930 zal moeten worden gereserveerd voor den dienst 1932. De heer Oosthoek vraagt, of de ver hooging een gevolg is van de toenemende malaise. De heer B. Schouten had gaarne gezien, dat het tekort was gevonden op een andere wijze, dan door belastingver- hooging, b.v. door verlaging der ambte naarssalarissen. De V oorzitter antwoordt den heer Oosthoek, dat de voorgestelde verhooging inderdaad noodig is als gevolg van de steeds zwaarder drukkende malaise. De heer B. Schouten do$. een voorstel de ambtenaarssalarissen boven do f 2000 per jaar met 10 pGt. te verla gen. Daar dit voorstel niet wordt onder steund, kan het geen onderwerp van be spreking uitmaken. Het voorstel van B. en W. wordt hier na aangenomen. Voorts wordt zonder hoofdelijke stem ming het voorstel aangenomen tot het aangaan van een overeenkomst met de gemeente Rotterdam betreffende het be schikbaar houden van gelegenheden voor vervoer, afzondering, waarneming, rei niging, ontsmetting en verpleging van personen en vervoer, reiniging en ont smetting van goederen, een en ander (krachtens art. 18 Besmettelijke Ziektewet Wijziging Uitbreidingsplan. Besproken wordt dan het voorstel tot definitieve vaststelling van het op 5 Ju ni genomen ontwerp-besluit tot wijziging van het uitbreidingsplan west I, dn ver- band met de aanhangige spoorwegplan nen en tot afwijzing van de daartegen door den heer A. van der Velden, wed. P. Boers te Rotterdam en wed. J. Poot alhier ingebrachte bezwaren. De Voorzitter leest de desbetref- We hebben te dezer ongunstige dingen mo Rusland en over de i land tegenwoordig wor kunnen we eere wie: iets vermelden wat ten uitgestrekte land en we lijk liever dan het anc Zooals men weet is e< Zuiderzee reeds droogg ringenmeer, waar tot golven zeewater rold graan. Deze nieuwe i belangstelling en krijgt al van deskundigen, dj oogen willen overtuig® deze aan de baren on na zoo korten tijd reed Zoo heeft onlangs de C terschapsbond een bez de ontginningswerken meer; het waren voor landbouwdeskundigen e baasd te kijken over 1 het welige groeiende koren in onafzienbare dige machines, die g» worden bij de verkavel den, bij het ‘maken vai graven van slooten. De bodem, die daar in cult In het Krelagehui* te Haarlem U Vrijdag de groots internationale gladiolus-tntoonstelling geopend, welke door de Sedert Gkdiolu» Vereeniging gwrgwkeerd wordt ift verband wit baar bestaan, Een hoekje uit den toovertuin. HOORNAAR. Gemeenteraadsvergadering op 28 Juli. Tegenwoordig zijn alle leden. Afwezig zonder kennisgeving de heer De Bruin. Voorzitter burgemeester Wisboom. De Voorzitter opent de vergade ring, waarna de notulen gelezen worden, welke na een vraag van den heer Beu zekom inzake de schoorsteenschouw, die hij dacht nog niet te zijn gehouden, doch waarvan het tegendeel blijkt, hoe wel hierover met den veldwachter zal BOSKOOP. Juli. Geboren: Adriana Elisabeth, d. van H. J. de Groot en M. E. Broekhuijse An- thonius Johannes, z. van G. A. v. d. Hoek en E. J. van Rijn. Getrouwd: O. Koplenweg, oud 44 j. en A. v. Tol, oud 31 j. J. Verwoerd, oud 23 j. en M. v. Eijk, oud 22 j. Overleden: J. Blpin, oud 16 j. LAN GERUIGEWEIDE. Juli. Ondertrouwd: J. Rijswijk, weduwnaar van A. van Zwieten en N. Verweij (te Reeuwijk). MONTFOORT. Juli. Geboren: Gijsbert, z. van J. 0. Balle- gooijen en A. Visser. BURGEMEESTER en van Bergambacht make een te sluiten Bergambacht, 3 August Burgemeeste voo De Bi J. A. De W. fende bezwaarschriften voor. Spr. meent echter, dat deze bezwaren deels onge grond en voor een ander deel ondervan gen zijn. De Raad besluit met algemeene stem men de voorgestelde wijziging definitief vast te stellen. Vooris wordt ontheffing van betaling van schoolgeld aan twee ingezetenen ver leend. Een voorstel tot wijziging der gemeen- tebegrooting 1931 wordt zonder hoofde lijke stemming aangenomen. Op voorstel van den Voorzitter wordt de heer P. G. Bom. benoemd tot onbezoldigd ambtenaar van den burgerl. stand. Rondvraag. De Voorzitter deelt mede, dat het zou kunnen gebeuren, dat er binnenkort een krankzinnige in onze gemeente zou kunnen zijn, iets, alwaar we voorloopig rekening mee «uilen moeten houden, in Ifdw jml Ml h«t ondewpek van den dokter moeten worden afgewacht. De heer Slot deelt mede, op advies van den heer H. Beuzekom, dat de stee nen muur op het Schoolplein verbetering edsoht. De Voorzitter deelt mede, dat de heer Roozendaal heeft gezegd, dat on middellijke herstelling nog niet noodza kelijk is, dit komt dus later aan de órde. De heer Hakkesteegt vraagt naar enkele ongeregeldheden bij den laateten brand. Men erkent, dat het niet in den haak geweest is, doch vanaf heden zal de sleutel van het brandspuithuis rich moe ten bevinden bij den heer Wouter Slob. Hierna shiit de Voorzitter de open bare zitting en gaat men over in gehei me zitting. Verschijnt Maandag, Wi en Vrijdag. Prijs bij voor ling: voor Schoonhovei maanden 1.25; p pos Met verzekering IS een Verkoop grond. De heer J. van Houwelingen alhier heeft een verzoek ingediend om een stukje grond van de gemeente te koopen, het zoogenaamde „Wieltje”. Eenzelfde ver zoek heeft do heer J. Boogaart gedaan, eveneens om een perceeltje grond te koo pen. In verband met de vele meenings- verschillen inzake de hierop rustende erf dienstbaarheden, nam dit punt van be handeling veel tijd in beslag. Ten slotte werd besloten deze perceel tjes, na opmeting door den heer Roo zendaal, te koop aan te bieden voor 50 cent per vierk. M. Voorts wordt het volgende besloten: a. Telken vijf jaren zal er een gemeen teverslag gemaakt worden. Óp voorstel van den heer Van Ijze ren zullen de slooten bij de huizen van den Ouden Dijk, op voldoende breedte en diepte worden gehouden. o. De nieuw gekozen raadsleden wor den, na onderzoek der geloofsbrieven door de hoeren Beuzekom en Hakkesteegt, toe gelaten. d. In verband met de meevallende ult- keering der assurantie-maatschappij, zal aan het bestuur van den polder „Het Land der Zes Molens” verzocht worden, de vergoeding inzake de gehouden wacht diensten bij den brand in den „Wielmo- len” door hen te doen betalen, zijnde een bedrag van 40 gulden. e. Aan de gemeente Giesson-Nieuw- kerk zal verzocht worden bij voorkomen den brand in de „Lage Giessen" tegen vergoeding onmiddellijk assistentie te ver leenen met de motorbrandspuit. Vooris wordt aangeboden de gemeen- terekening, dienst 1930, welke gedurende 14 dagen ter inzage zal worden neerge legd. NOORDELOOS. Gemeenteraadsvergadering op 24 Juli Afwezig de heeren Van Meter en en A D. Bikker. Voorzitter burgemeester Wis boom. De Voorzitter opent de vergade ring met gebed, waarna de secretaris de notulen leest, welke zonder op- of aan merking worden goedgekeurd en vastge- steld. Ingekomen zijn o.a. de geloofsbrieven der gekozen raadsleden. Na onderzoek worden deze alle in orde bevonden, zoo- dat tot toelating wordt besloten. Het College van Ged. berichtte, dat de rijksvergoeding over het belastingjaar 1931/32 zal bedragen in totaal f 5288,88 zijnde ruim f 4,31 per inwoner., Op opn herhaald verzoek der gemeen te Sliedrecht, om een bijdrage in de kos ten der gehouden vergaderingen over den weg RotterdamEist, wordt conform het vor g besluit, afwijzend beschikt. Voorts wordt besloten om de .5 jaren een gemeenteverslag op te maken. De raad besluit tot bijdrage in de kos ten van het onderzoek door professor Visser te Delft, inzake de waterleiding, aangezien men er van overtuigd is, dat dit in het algemeen belang is. Over dit onderwerp wordt nog geruimen tijd ge- discuss.eerd, doch eenparig is men van oordeel, dat deze voorziening noodzake lijk is. Hierna wordt de gemeenterekening, dienst 1930, aangeboden, welke voor den gewonen dienst sluit met een batig saldo van f 1809,33. Nadat nog enkele huishoudelijke zaken van minder belang zijn afgedaan, wordt de vergadering gesloten. der Ambachtsteekenschool voor de ex ploitatiekosten gedurende het jaar 1932, wordt aangenomen. Dan stelt de Raad het primitief kohier der straatbelasting voor 1931 vast op f 11413 met bepaling, dat de aanslagen in hun geheel ’dnvorderba&r rijn op 30 September 1931. Evenzoo wordt het primitief kohier der straatbelasting voor den dienst 1931 vast gesteld op f 13021,97. Al deze besluiten worden aangenomen zonder discussie of stemming. Dan komt in behandeling het voorstel tot afwijzing van het beroep, ingesteld door den heer W. P. Schouten alhier te gen het besluit van B. en W., waarbij hem vergunning werd geweigerd tot het bouwen van vijf woningen op het per ceel achter de Nijverheidstraat 231 gele gen. De heer B. Schouten zegt, zich te gen het voorstel te verklaren^- z.i. wordt hier een gelegenheid geboden om op goedkoops wijze eenige arbeiderswonin gen te bouwen. De Voorzittef beduidt den heer Schouten, dat deze aanvrage in strijd is met de bouwverordeningen en het uitbrei dingsplan, welke de heer Schouten moet eerbiedigen. Het voorstel wordt aangenomen met 1 stem tegen van den hoer B. Schouten. Aangenomen wordt het voorstel tot toe kenning van een gratificatie aan de le den van het burgerl. armbestuur ter ver- j van meer werkzaamheden we- de steunverleening aan werkloo- zen. De heer Martijnse ontvangt dan f 55, de heer Bos f 20 en de hoer De Ruijter f 25. Heeren, zei de hij, heeft gelijk, hiermede regiment gemoeid, wij orfielderen. Het is toe wel met elkaar zouden te/voren deden, als we davhte rondloopen, da in ions gezelschap biet nieL' Het is waar, mai doen. Het lijkt me eei zeide een der anderen ons eerewoord geven i zijn, maar dan is da van een schurk bij en weer niets waard. W> ware in een kringetje we onderzoeken. Misse te, dat drie van ons i rechtbank vormen, on gen, alles onderzoeken deel uitspreken. ‘Maar dat kan n «te, het kan niet, om den ,dat we allemaal de drie die dan voor anderen zouden spelen. Maar wat dan? Mijne heeren, i ééne u.tweg, dat we et de hier niet aanwezig eereraad verzoeken, onderscheid van perai Dit voorstel vond int was van oordeel, dat zelfden avond nog gei den en een onderzoek Men wm het dadel! Steun Werkloozen. Daar in de vorige raadsvergadering deze zaak reeds ter tafel is geweest, zijn door dit schrijven geen nieuwe gezichts punten geopend, weshalve het schrijven voor kennisgeving wordt aangenomen. jVerzoek, van den Besturenbond van Gapelle over verhooging der uitkeerings- bedragen aan werkloozen. De Voorzitter zegt, dat B. en W. met de commissie tot steunverleening de ze zaak onder de oogen willen zien, voor zoover dit op hun weg ligt. Wat de dub bel uitgetrokkenen betreft, dient er naar spr. voorkomt, een conferentie van de or ganisaties met den Minister van Arbeid plaats te hebben, opdat deze kosten niet geheel ten laste der gemeente komen. De heer Blokland verwacht van een conferentie met den Minister niets. Do Raad moet hier beslissen. De heer Oosthoek is van meening, dat na een conferentie met don Minister do Raad voor het voorstel gunstiger zal gestamd zijn. Hij verzocht zijn partijge noot Blokland nu geen voorstel te doen. De heer Hardijzer meent, dat de ge meente aan de industrie een strop heeft. Als men eerst met de menschen geld ver diend heeft, stuurt men ze, als er geen werk is, naar de gemeente. Ten slotte wordt er overeenkomstig het voorstel van B. en W. besloten. De heer Van Veen is inmiddels ter vergadering gekomen, legt de vereischte eeden af en neemt na 1 gelukwensch van den Voorzitter zitting. Tot lid der plaatselijke commissie totJKF wering van schoolverzuim wordt, in de plaats van den heer J. 0. Timmer, de (heer H. Koolmees met algemeeno stem men benoemd. Ontslag esu overplaatsing on derwijzers. Varvolgens besluit de Raad tot het verleenen van eervol ontslag overeenkom stig eigen verzoek aan. J. Betist, ais on derwijzer aan de Openbare Lagere School 2, ingaande 16 Aug. a.s. Dan komt aan de orde het voorstel tot overplaatsing van de onderwijzeres D. Bezemer en dan onderwijzer L, Polder vaart van School 2 naar School 4, met de bepaling, dat de datum van overplaatsing nader door B. en ,W. zal worden vast gesteld, terwijl tevens wordt voorgesteld afwijzend te beschikken op de adressen van de heer Blolk en Ijzerman om over plaatsing van School 2 naar School 4. De heeren Oosthoek en J. Schou ten spreken er hun bevreemding over uit, dat mej. Blok, die reeds vele dienst jaren heeft in deze gemeente, niet voor overplaatsing in aanmerking komt en een der jongste leerkrachten wel, De Voorzitter zegt, dat dit voor stel gedaan is na overleg met den in specteur en het hoofd van school 2. La ter heeft genoemd hoofd verklaard, er geen bezwaar tegen te hebben, wanneer in de plaats van mej. Bezemer mej. IJzer man wordt overgeplaatst. Voor verdere bespreking van dit voor stol, - acht de Voorzitter het ge wenscht in besloten zitting over to gaan. Na heropening wordt met algemeene stemmen tot overplaatsing besloten vaa den heer L. Poldervaart, en met 7 stem men tot overplaatsing van mej. N. G. Ijzerman besloten. Mej. Blok kreeg vier stemmen. Het voorstel om voortaan te volstaan met het uitbrengen van een vijf-jaarlijksch gemeenteverslag, wordt aangenomen. Ter voldoening van het bepaalde in art. 265 (nieuw) der gemeentewet, besluit men als boekhoudkundige voor hot controlee- ren dor rekeningen van het water- en grondbedrijf en den reinigingsdienst aan te wijzen het Verificatiebureau der Ver. van Ned. Gemeenten te ’s-Gravenhage en voor het controleeren der rekening van het in gemeenschap met Krimpen a.d. IJssel’ geëxploiteerde electr. bedrijf de zer gemeen ter den accountant J. Beeron- borg te Rotterdam. Getrouwd: G. van der Wonde, oud 31 j., weduwnaar van J. M. G. L. van Ejjnthoven (te Utrecht) en M. F. Camp man, oud 29 j. OUDERKERK a.d. IJSSEL. Juli Maria, d. van M. Heuvelman en A. Vink. Wiltempje, d. van A. J. van Vliet en A. de Graaf. Maarten, z. van G. Vuijk en M. Geneugelijk. *- Hendri- ka en Jacoba, dochters van 0. Goudriaan en A. Boers. Getrouwd: A. Rolloos en G. E. Visser. H. D. Speksnijder en G. Verhagen C. Rook en J. Noorlander G. Spek snijder en A. Speksnijder. Overleden: J. Heuvelman, oud 5 mnd. T. Stouthart, oud 7 mnd. (te Gouda). PAPEKOP. Juli. Geboren: Margaretha, d. van G. Ver douw en T. W. Roo?eboom. STOLWIJK. Juli Geboren: Fop, z. van B. Kleijn en L. E. Antonowicz Gerrigje, d. van D. Vonk en H. G. van Dam Aaltje, d. van B. Stegeman en F. Brinkman Tennis en Bastiaan, zoons van T. Scheer en A. van Wijngaarden. Getrouwd: J. J. Mooten, oud 25 j. en N. Schipper, oud 24 j. H. Oosterom, oud 29 j. en D. J. Anker, oud 20 j. J- Wijland, oud 29 j. en T. van Dom, oud 27 j. Overleden: J, de Jong, oud 76 j., echt genoot van C. Altena. T. Anker, oud 41 |,i wbtgeMrie vgn C. Anker,

Schoonhovensche Courant | 1931 | | pagina 4