GrienfluernaciitinD Bouuimansuionlng Ulei en Werkelijk flouimnoiiUig, 'tudelIiie reclame Ugmpe^ MM! imping Aladdin en de Tooveriluit. Een Huis Een Huis Winterdienstreéeling Auto bus diens ten Alleen voor Vrouwen. Burgerlijke Stand. Advertentiën. te Ameide. Onder Tienhoven, Onder Langerak, Waddinxveen, Wei- en Hooiland, Onze Kachel-etalage 1. C. MORTIER Zonen Onze lezers onze adverteerders Eerst kijken VAN DRIEL Buikbanden. BreuKbanden en Elas- ileken Kousen, Is le adres: DroQ. „Hel Broene Kruis" Uitknippen s.v.p.! Uitknippen s.v.p.! Schoonhoven (Vee r)-A meid e-M e e r k e r k-Gorinchem v.v. UW ADRES voor fijne Gebakjes en Koekjes kbl| d» N.V. DE LANDB0UWBANK TE UTRECHT H. A, BOUTER, Ameide en J. JONGENEEL, Oud-Alblas. TWEEDE BLAB NlEtfWfBLAB VOOR till P-HOLLAND EN UTRECHT, Schoonhovensche Courant Gemeenteraad. Brandwijk. In de vergadering Tan dan gemeenteraad op Dinsdag 2\ September, gehouden onder roonzittersch&p van den heer H. A. van der Hoeven, burgemees ter, waren de heeren M. Mounk an G. Suiker afwezig. D. en W. stellen voor, om voor het jaar 1033 te heffen 80 opcenten op de person eele belastingen en 40 op de ge meen tefondsbelas tingen, waartoe ward besloten. Daarna word da begrooting voor 1933 vastgesteld. De voorzitter las vervolgens voor ten schrijven van den seoretaris-penning meester van den B. V. L. afd. Brand wijk, waarin gevraagd werd, om een sub sidie van f 1CX), die de afdeeling noodig zou hebben voor bijzondere onkosten van een algemeene vergadering en amumtie van een schietwedstrijd. De raad besloot dit verzoek mü te houden, daar er nog een vergadering zal plaats hebben van den Bijz. Vnjw. Land storm, waarin rekening en verantwoor ding zal worden gedaan, en men die eerst wilde afwachten. Coop. Landbouwvereenlgfng „Samtn- werking". Giessen-Nieuwksrk. üit het verslag der Coöperatieve Landbouwvereenigmg jSamen werking" alhier, over het boek jaar litól—dOÖL namen va het navol- gende over: Het bestuur ia samengesteld uit de heeren F. Schakel Adr.z., voorzitter, G. de Bruijn, J. Donk, Aib. Muijlwijk en D. K-Ooijman Cz., secretaris. Bedrijfslei der is de heer H. RozendaaL De raad van commissarissen is samengesteld als volgt: G. Korevaar, voorzitter; J. Schep,. IJ. Muil-wijk, "Wi de Kuiper, J. Aantjes, W. Boer, en P. van Wijngaarden, secre taris. Het aantal leden bedraagt thans 146. De coöperatie is lid van een elftal vereenigingen. Filiaalhouder te Ottoland is de heer H. Tukker en de Noordeloos de heer A. H. van Mee teren. Voorts zijn er werkzaam (kantoorpersoneel inbegre pen) 23 personen. De omzet van goede ren bedroeg van 1 Juli 1934 tot en met 00 Juni 1932 in totaal JO5.505.28 K.G., natte ptilp 1Ö.0Ö8.8O K.G. en voederbieten 153L3Ö9 K.G., zijnde voor een bedrag van f 664.102,69. Aan het filiaal Noor deloos was de omzet f 98.641,66 en te Ot toland f 223.160,90. De balans geeft aan in activa en passiva i 274.644,54 (winst f 16.031,88). De winst- en verliesreke ning bekoopt f 112.660,69. De brutowinst heeft bedragen 17.6 pGt. van den omzet. De omzet aan de leden was. f 305.560,85. Van debiteuren was nofc te vorderen f 50.475,80. Alle bescheiden werden nagezien en in orde bevonden door den directeur van den accountantsdienst der Hollandsche Maatschappij van Landbouw, den heer J- G. Ooeterbeek. Ten slotte vermeldt het verslag enkele opmerkingen omtrent de mestproef 1931 1932 in verband met de regeerings- maatregelen betreffende de varken terij. Gezien het winstcijfer over het afgeloo- pen jaar, kan „Samenwerking" weer ge rust de toekomst tegemoet gaan. Gemeenteraad. Goudsrak. De gemeenteraad vergadert hedenavond half acht, ter behandeling van de volgende onderwerpen: 1. Mededeeiingen. 2. Ingekomen stukken. 8. Vaststelling gemcente-begrooting, bedrijfsbegrooting en begrootmg Burger lijk Armbestuur voor 1933. 4. Reclames. Crisis-Comité. Hei- en (Joeicop. Deze week kwam het plaatselijk |crisis-comitó in vergadering bijeen. Behandeld werd o.m. een circulai re van het Nationaal oriais-comité, be treflende het houden van een nationale inz&melingsweek. Besloten werd van de daarin vermelde propagandamiddelen voor dit doel geen gebruik te maken, als Zijnde voor deze gemeente niet geschikt en tevens om langs de huizen der inge zetenen geen oollecte te houden. Men kwam echter overeen om de week van 8 tot 8 October a.s. beschikbaar te stellen tot het doen storten van gelden voor dit doel bij den penningmeester van bet PI. crisis-comité, den heer J. Bikker, van welke gelden 10 pCt. gestort moet wor den in de kas van het Nat. Crisis-Comité. Gevonden: Een portemonnaie met Inhoud. Inlichtingen: gem. veldwachter. De Unie-collecte heeft hier f 161,16 opgebracht. Gemeenteraad. Hoornaar. In de Dinsdag gehouden vergadering van den gemeenteraad kwam een verzoek van den consulent der Ned. Herv. Kerk ter tafel, om concerten niet meer zoo lang in den nacht te laten voortduren. Besloten werd. voortaan alleen vergun ning te verleenen onder voorwaarde, dat om 10 uur alles afgeloopen is. Een verzoek van het burgerlijk arm bestuur om een aanvullend subsidie, wordt t 1000 toegestaan. De rekening en verantwoording van het burgerlijk armbestuur werd goedge keurd. De gemeentebegroting 1939 werd aan geboden en in handen der oommissie ge steld voor controle. Een bespreking van het punt werkloo- zensteun werd uitgesteld tot de volgende vergadering. Hoornaar. Mej. L. Sloh, van Qorin- ehem, is alhier benoemd als tijdelijk on derwijzeres aan de 0. L. School, wegens ziekte van mevr. BaronZuidhof. De heer B. reed met zijn dochtertje achterop de fiets. Toen hij eenige loa- loopende koeien moest passeeren, kwam hij met één van deze dieren in botsing, waardoor hij en het kind in het water terecht kwamen. Beiden kwamen er met een modderbad af. Mej. J. S., van hier, bevond zich bij familie te Soest, waar zij met eenige fa milieleden een fietstooht maakte en haar VRIJDAG 80 SEPTEMBER 1981 fiets even onbeheerd liet staan, en bij te rugkomst bleek, dat haar portemonnaie gestolen was. Zij heeft daar aangifte ge daan bij de rijkspolitie. Werkloezemteun. Hoornaar. Bij de oitkeering van den werkloozensteun wordt in den vervolge 50 pCt. van de verdiensten ran de vrouw afgetrokken. Jaarsveld. Tot tijdelijk onderwijzeres aan de Ghr. School te Ridderkerk is be noemd mej. A, A. Benschop al ier. Waddlnxvsen. Doordat de hond, ge spannen voor een vemerswagen van een fluit van een paaseerende stoomboot schrok, rende hij fhet den wagen, zonder begeleider, tegen de voorpui van den win kel van mej. 8., waarbij de winkelruit vernield werd. De schade werd onder ling geregeld. Verzakt Waddlnxvsen. De vrachtrijder D. r. A.t die Woensdag bij den landbouwer v. d. H, aan het Jaagpad vee moest laden, wilde met den auto den oprit afrijden. Hierbij gleed de wagen van den berm af en zakten de wielen tot de as in den grond. Later op den dag werd de auto met behulp van een andere weer op den weg gebracht, waarbij bleek dat er nogal eenige schade aan het onderstel was. MODERNE REDDINGSBOOT. BOEDKOOPE PATRONEN. Hoe Is bestellen? Patronen worden binnen 3—6 dagen toegezonden na overschrijving van het bij ieder patroon vermelde bedrag op postrekening 191919 ten name van den „Knippatronendjenst" te 's-Gravenhage, onder duidelijke vermelding van go- wenscht nummer en juiste maat. Aan vragen kunnen ook per postwissel en in dien niet anders mogelijk per brief onder bijsluiting van postzegels -ge richt worden aan de Moderedactrice van dit blad, Muzenstraat BB, te 's-Graven- haga Een beknopte handleiding voor het gebruik wordt met de patronen medege- sonden. MANTEL. (Nr. 217.) Deze mantel is zeer geschikt voor de komende herfstdagen en kan hetr beet van tweed of een andere fatasiestof ge maakt worden. De nieuwe mode geeft ons een bijzonder ruime keuze van ge werkte weefsels, die niet zoo duur zijn, 'en toch aardig staan. We kunnen begin nen met dezen mantel als naj aarsman- tel te dragen en sullen dan ook goed doen hem te voeren met mantelvoering of kunst crêpe de ohine en dragen er la ter, wanneer de koude dagen ons komen overvallen, een losse bont- of astrakan kraag, of, wat ook heel nieuw is, een shawl op. Van het model zelve valt niet zoo heel veel meer te zeggen, dan dat het zeer eenvoudig is. Een opstaande kraag met vrij breeds revers en gladde mouwen; de mantel zelf heeft een sportief model, sluit niet aan en klokt slechts weinig, terwijl een oeintuur met geep op zijde tevens als sluiting dienst doet. Naar ver kiezing kan men evengoed met knoop en en knoopsgaten sluiten. Patronen verkrijgbaar vanaf maat 42 tot en met 60. Prijs f 0.68. AARDIGE HUISJAPONNEN, Ook voor gszetts figuren. (Nr. 214) Sommige vrouwen gaan van het s bind punt uil; dat, als ze thuis zijn, de Idee- ding, die ze dragen er niet zoo erg op aankomt. Toch is dit een verkeerde op vatting, want het wan toch weieens ge beuren, dat we plotseling bezoek krijgen, en ook onze heer en echtgenoot zal ons liever in een aardige japon zien, dan in een slonzige werk jurk. Wie behooren dus in onze garderobe een huisjapon te bezitten, waarmee we desnoods ook liohte huiselijke bezighe den kunnen doen. Zulk een japon kan, hoe eenvoudig ze ook is, toch aantrek kelijk wezen door kleur en snit Het hier afgebeelde model kan men zonder moeite maken van eenvoudige wollen stof in een aardige kleur, die mooi harmoni eert met de witte zijden crêpe van kraag en mouwopslageh, terwijl men zich in deze japon rustig kan vertoonen aan elk onverwacht bezoek. De japon wordt af gemaakt met knoopjes en een leeren ceintuur to dezelfde kleur, doch men kan ook «en oeintunr maken va» de «tof der japon en een witte geep, benevens witte knoopen nemen. Patronen verkrijgbaar ia alls maten. Prijs f 0A8, 2X4 KINDERMANTELTJE. (Nr. 216.) Ook de kleintjes hebben graag Iets om speciaal voor „netjes" te dragen; dit manteltje en hoedje van fluweel zijn daarvoor bijzonder geschikt, terwijl toch de eenvoud, die bij kinderkleeding hoofd zaak moet zijn, niet uit het oog is ver loren. - Het manteltje is geschikt voor meisjes ivan 14 jaar. Patronen verkrijgbaar Voer f 0.58. VOOR DE PRACTISCHE HUISVROUW. Oud vilt Uit de bol van on de vilthoeden. kan men solide en practieohe handtasachen maken, waarbij men dan sen beugel In Cuxhaven is een nieuwe reddingboot to dienst 'gesteld, welke men hierboven ziet afgebeeld. De boot heeft 2 motoren, biedt plaats voor 70 personen en kan 11 zeemijlen per uur loopèn. koopt Een kleine garneering van dikke wol kan een origineel geheel geven; dee- gewenscht gebruikt men Kv. Smyrna wol en hecht deze met kleine dwarse steek jes op het vilt Manchetten van handschoenen. Manchetten van handschoenen worden veelal van kant gemaakt en wal van Ier se he. Deze wordt gesteven en gelakt, waardoor ze zeer stijf wordt en doet den ken aan de oude stijve kanten manchet ten en kragen uit den ouden tijd. Men ziet deze kappen zoowel aan lee ren als aan stoffen handschoenen dragen. De kleine oape. De kleine cape, zooals znen de korte pelerine noemt en die eigenlijk met meer aan een volant is, worat zoowel op ja ponnen als op bolero s gedragen. Men ziet ze klokkend, maar ooit geheel uit plissee s bestaande oi met ruches oi tres gegarneerd Rijst mat vlsssch ea tomaten. 500 gram rundvleeech. 500 gram to maten, 2 groote uien. peper, zout, 600 gram rust. 30 gram bloem, 75 gram Vet. We snijden het vleesoh in kleine blok jes, peperen en zouten het, maken het vet warm en braden het vleesch bruin, scheppen het daarna uit en leggen het op een bord, am m het vet de uien licht bruin te fruiten, daarna komt het vleesch weer to da braadpan. We strooien de bloem er over heen en voegen 3/4 Liter water bij, alsmede de in vieren gesneden tomaten, om alles tezamen in de goed ge sloten pan pLm. 1 uur te stoven. De rijst wordt onderhall uur voor het eten met tweemaal zooveel water en zout opgezet, nadat ze eerst goed gewassohen en meermalen nagespoeld is, daarna pijn. 10 minuten gekookt an to de hooi- kist of kranten gezet. Even voor het aan tafel gaan, wordt de rijst op een groote schaal gedaan, met in het midden een opening, het vleesoh met de saus komt. 200 gram bloem, 200 gram suiker (basterd), 2Ü0 gram boter. 4 eieren, 50 gram geconfijte kersjes, geraspte schil van 1 citroen. We maken de boter week, voegen efr basterd suiker bij en kloppen dit tezamen gedurende 15 minuten, totdat de massa een 'zalfachtig aanzien heeft; één voor één worden de eierdooiers erbij gevoegd, het volgende niet vóór het voorgaande geheel en al met boter en suiker ver mengd is; daarna komt lepel voor lepel de bloem bij het beslag, die we vpn te voren gezeefd hebben en het laatste het stijf geklopte eiwit, oitroenraap en de kersjes. De cakevorm is goed ingevet en wordt met het beslag gevuld, daarna to een niet te heeten oven gedurende pl-m. $p minuten gebakken. Vragen te riohten tot de Redactrice „Onze Keuken", Hofzichtlaan 4, Den Haag. BOSKOOP. September. Geboren: Adriaan, z. van P. Scholten en R. W. tan Heijningen Martina Wilhelmna, d. van G. J. van Leeuwen en E. M. Verkleij Leonardus Maria, z. van L. M. r. d. Nieuwendijk en P. M. Kersbergen Teunis en Dornardos, zoons van A. Pos en J. M. de Groot Ondertrouwd: H. S de Riet, 23 j. an M. A. Slingerland, 22 j. Overleden: M. J. Geer», echtgenoot* van J. Ramp, 58 j. N. G. v. d. Erf, 8 mnd. GOUDERAK. September. Geboren: Elizabeth, d. van Adr. Eve- groen en A. J. A. Trouwborst. Arie, z. van A. Gelderblom en M. de Bruijn Gerrit Cornelia, z. van G.# G. van Vliet en A. Boer. Wijnand, z. van W. van Dam en N. J. van Vliet Mah-igje, d. van KI. Markus en M. Loendersloot. Leen- dert, z. yan P. Boers en J. van der Poel Bertus, z. van G .den Besten en M. Stout. Dirkje, d. van R. van Sandijk en D. Pols. Getrouwd: C. Tamerus, 24 j. en G. Huisman, 21 j. F. van der Valk, 20 j. en Corn. Kolster Jd., 20 j.f Overleden: B. de Jong, 43 j., echtge- noote van F. de Bruijn L. Vermeer, 84 j., weduwe van A. van Duivendijk D. Borkus, 86 j., echtgenoot van H. van Wijngaarden. HARDINXVELD. September. Geboren: Wijntje, d. van A. Klop en H. Faro. Huibert Bastiaan, z. van G. W. J. van Vliet en E. A. den Breejen Wouter, z. van H. Advocaat en A. de Ruyter Aalbert, z. van A. Hoogen- doorn en A. Hoekwater Arie, z. van N. Rikkers en G. Konijnenburg Mo- rigje, d. van J. de Boon en M. Both. Ondertrouwd: J. W. Dorst en G. A. M. Zanen. JAARSVELD/ September. Geboren: Geertje Justina, d. van M. van de Lagemaat en D. van Gangelen Antonia, d. van P. 0. Verweij en J. H. van Grootveld Aart, z. van H. Rekoert en J. *M. den Oudsten. Ondertrouwd: G. Langerak, 23 j. en G. Hoogendoorn, 19 j. A. Alberda, 23 j. (te Amsterdam) en M. B. Molenaar, 20 j. A. Sterk, 24 j. (te Haastrecht) en J. Kers, 20 j. M. W. Berrevoets, 64 j. en A. Langerak, 26 j. H. Schimmel, 43 j. en C. W. Berkhof, 35 j. (te Soest). Getrouwd: C. Langerak en G. Hoogen doorn. M. W. Berrevoets en A. Lan gerak. Overleden: J. Reij'dels, 79 j. LOPIK. September. Geboren: Gerardina Cornelia Theresia, d. van G. Overbeek en E. M. Straver Adrianus Martinus, z. van L. A. A. van Zuijlen en Th. A. Vendrig Merrigje, d. van G. Hoogendoorn en M. van den Berg. Overleden: E. Donker, 84 j.f weduwe van H. Donker. MOERGAPELLE. September. Geboren: Jacob, z. van J. van Breedijk en J. Kok. M0NTF00RT. September. Ondertrouwd: II.,J. Bras, 29 j. (te Haastrecht) en A. M. Kraan, 19 J Overleden: G. Koogman, 75 j WILLIGE-LANGERAK. September. Geboren: Johanna Anthonia Maria, d. van P. H. den $[artog en A. Joh. Vonk. Ondertrouwd: A. den Hartogh, 28 j. (te Alphen a.d. Rijn) en T. Sjoerdsma, 25 j. A. Verhoef, 28 j. en A. de De ken, 22 j. (te Jaarsveld). Getrouwd: A. den Hartogh an T. Sjoerdsma. 43. Van den mollenganj? kwamen ze in rotstunnels, door kabouters uitgehouwen, Aladdin rende maar steeds dopr. rijn vervolgers vlak op de hielen. Plots werd hij tegengehouden doop verscheidene an dere kabouters. Ze droegen niet de liviei van de fee, maar behoorden tot een an deren stam. „Wie ben je en wat wil je," vroegen re Aladdin, terwijl «e hem ste vig vasthielden. Ondertusschen waren de beids vervolgers tosgssneld, „Hij is van 22 onze fee," riepen ze, „geef hem aan ons. Hij is ons ontvlucht." „Neen," antwoordden de vreemde ka bouters, „eerst naar onzen vorst, om te zien, hoe we daar mee aan moeten." 44. In optocht ging het naar den ka bouterhoofdman, waar de dienaren van de fee vertelden, hoe ze Aladdin gepakt haddon. Deze vertelde den hoofdman, hoe •leoht hij door de tlftnktoderen wis be handeld en de hoofdman trok een zeer ernstig gezicht. In zijn hart was hij doodsbang voor de fee, maar voor zijn volk wilde hij toch voor een rechtvaardig rechter doorgaan. „Bewijs," sprak hij tot Aladdin, „wat ge beweert en u zal recht geschieden". „Dat kan ik hier niet," riep Aladdin, „maar breng me bij Sheik, den kluizenaar, en ge zult hooren, dat ik waarheid spreek," ^EEPE BLAD f, jaarlijks Ie henéea openbare te Bergambacht „I worden gehouden Ztltrdag 5 November 1932. mgr Qelegenheld tot aangifte van ÏJreeelen bestaat tot Donderdag h October a.s. ten lontore v.n wijlen Notaris MAHLSTEDE - Bergambacht. Krachtens Art. 1223-B. W. Notaris A. H. KLOKKE te Gorinchem, ral op Woensdag 5 October 1932 bij inzet, In het Koffiehuis tt J. Diepenhorst te Ameide en op Woensdag 12 October 1932 bij afslag, In het Koffiehuis van O. I. de Jong te Ameide, telkens des morgens om 10 uur, in het openbaar vellen en verkoopen: op het Hooge Land en in den Buitenwaard: Cene met Schuren, Erf, Wel- en Hooi- land, Boschhakhout en boomgaard, te zamen groot 14 Haktaran, 87 Aren, 44 Ceirtiaren in den Polder Langerak: NIEUWSBLAD VOOR ZUID-HOLLAND RN UTREOHT, Schnnhneischs Courant VRIJDAG ID SEFTEWER1M. Notaris B. J. Teijinck te Schoonhoven, zal op Donderdagen 6 en 13 October 1932, telkens des voormiddags 10 uur, in het Café ,,'t Centrum" te Berg ambacht, in het openbaar veilen en verkoopen: get. C 76, waarin Woon- en Winkel huis, met Schuur en Erf, staande en gelegen op het Dorp Bergambacht aan de Hoofdstraat, groot 1 Are 90 Centiaren. Betaling der kooppenningen 14 November 1932. Nadere inlichtingen verkrijgbaar ten kantore van Notaris Teijinck, en ten kantore van wijlen Notaris Mahlstede te Bergambacht. Notaris A. T. van der Leed en te Ouderkerk a.d. IJssel ia voor nemens op Zaterdagen 1 en 8 October '32 telkens des morgens ten 11 ure, in het Koffiehuis van C. M. Wesselo te Krimpen a.d. IJssel. in het open baar te verkoopen: onder de gemeente Krimpen a.d. IJssel aan den Lekdijk, plaatselijk getee- kend 214, met Schuren, Erf, Tuin en Buitengrond, kadastraal bekend in Sectie A nommers 3303 en 4206, samen groot 10 Aren. 37 Centiaren. Aanvaarding bij de betaling op 31 October 1932. Inlichtingen ten kantor» van den Notaris. Watering en Weg, tezamen groot 5 Hektoren, 41 Aren, 95 Centiaren. In diverse perceelen, combinaties en in generale massa. Aanvaarding en betaling 1 De cember 1932. Lasten van 1 Januari 1933 voor koopers rekening. Aanwijzing doet de eigenaar D. Verhoef te Tienhoven. De kooper kan desgewenscht gelden onder le hypothecair ver band van het gekochte krijgen. Veilingsnotitiën en nadere in lichtingen omtrent verkoop en hypotheek gratis verkrijgbaar ten kantore van Notaris A. H. Klokke voornoemd. p. dooi bij Apotti. tn Drop ZUIGELINGEN moet ge in geval van doorliggen of gesmette huid behandelen met ZWITSERSCHE BALSEM H*V Sr *'»*8'OOih»*d»l v H »fhm«lli A Wtrlieh tn D. Vat» A Co Amtttn Voor Schoonhoven en Omstreken verkrijgbaar uit sluitend bij A. N. van Zessen. De Hotapieeen Schrameier Verbrugge, Lourens 4 v. d. Leeden, en Mr. G. Nauta, resideerende te Rotterdam, zijn voornemens op Donderdag 20 October 1932 bij Inzet, en op Donderdag 27 October d.a.v. bij afslag en combinatie, telkens des VQOrm. half elf uur, in H^tel „De Zalm", a. d. Markt te GOUDA in het openbaar te verkoopen: De onder nabij de Waddlnxveentche brug, in Polder Bloemendaal gelegen pl. gemerkt: Esse no. 1, met SCHUREN, (stalling voor 48stuks hoornvee), HOOIBERG, verdere aanhoorigheden,TUIN en ERVEN, en diverse perceglcB kad. bek. Zuid-Waddinxveen, sectie G nos. 271 tot en met 277, 308 tot en met 312, 317-318 319 429 tot en met 436, 447 tot en met 452, en 2024 met uitz. van 6 c.A., samen groot ong. 18 H.A., 65 A22 c.A. Grondlasten over 1932: f 138.07 totaal Polderlasten over 1932: f 9 per H.A. Rijnlandsbundergeld over 1932: f 4 per H.A. Vrij van huur ontruimd te aan vaarden terstond na de toewjjzing. Betaling der kooppenningen: 12 December 1932. Te bezichtigen lederen werkdag. Voor solide koopers hypothook beschikbaar. Breeder omschreven bij biljetten terwijl veilingboekjes (met kaartje) verkrijgbaar zijn bij genoemde Notarissen, Rotterdam, Wijn haven 13 en Wijnhaven 67, alwaar nadere inlichtingen worden ver strekt. Tijdens de maanden SEPTEMBER en OCTOBER leveren wij U bij aankoop van een E. M. JAARSMA HAARD de bijbehoorende Electrische Zomerhaard- deur voor de helft van den prijs dus voor f 14.73. GORINCHEM koopen bil Hat kleermakerswerk herkent U aan de onberispe lijke afwerking, de weerspiegeling naar buiten van goeden arbeid. Nergens zult U zoo'n pijnlijk nauw keurige afwerking vinden, zoo verzorgd in alle details als bij ons. Onze collectie Is buitengewoon. Iii bontmantels, mantels, japonnen en hoeden vindt U, wat U zoekt. Voor elk figuur, voor elke beurs. En wat U koopt, houdt waarde, want ons devies luidt Beter 10 tevreden klanten, dan 25 verkochte mantels. Komt U eens binnenloopen, niet om te koopen, maar om te kijken. Hoogstraat Spui ROTTERDAM No. 20 Vlasmarkt Rechtskundig Adviseur behandelt elke Advocaat-, No taris- en Deurwaarderszaak, regelt belastingkwesties, crisis-pachtwetzaken, maakt contracten, requesten, boedel scheidingen, successiememo ries, transporten van huizen, land, sch-pen, enz. Dagelijks kantoor van 10 tot 9 uur. R'dam Goudsche Rijw. 91c. (Over de Veemarkt.JTel.13475 Advies f 1.— (VAN DRIEL is lederen Donderdag te spreken te OOUDA, in „Het Blauwe Kruis", Westhaven 4 en 5 (aparte kamer) van 9 tot 12 u. KLEIWEG 91 - GOUDA Aparte paskamer en Dameshulp aanwezig. Let op het edres Kleiweg 91 Alleen op MAANDAG Schoonhoven (v.)- Nleuwpoort Langerak Tienhoven Ameide Meerkerk Arkel Gorinchem. 6.50 6.55 7 7.10 7.20 7.35 7.50 8.05 835 8.40 8.45 8.55 9.- 9.15 930 9.45 10 05 1.05 205 5.20 7.55 10.15 1.10 2.10 5.25 8.- 10.20 1.15 2 15 530 8 05 1025 1 25 2.20 5.40 8 10 10 30 11.45 1.30 225 5.45 8.15 10.40 12 - 2.40 6.- 11 - 12 15 2 55 6.Ï0 11.15 12.30 3 10 6.35 Gorinchem. Arkel Meerkerk Ameide Tienhoven Langerak Nieuwpoort Schoonhoven (v.) 805 10 30 12.— 8.20 10.45 1115 8 40 11.- 12.30 8.55 11.15 12 40 9.- 1250 9.05 12.55 9.15 1. 9.20 1.05 12 45 1- 1.15 1.30 1 35 1.40 1.50 1.55 4.- 4.15 4.35 4.50 4.55 5.10 5 15 5.20 6.40 6 55 7.15 7.30 735 7.40 745 7.50 Dinsdag, Woensdag en Donderdag 6.50 6.55 7- 7.10 7.20 7 35 7.50 8.05 630 635 6 40 6 45 6.50 10.05 10.15 10 20 10.25 10.30 10.40 11.- 11.15 1.05 1 25 1.30 1.45 2. 2.15 7 30 7 35 7.40 7 45 7.55 8.05 8.20 8 40 8.55 9 9 05 9 15 9.20 10.10 10 25 10.40 1055 11.— 11.05 11.15 11 20 2.05 2.10 2 15 2.20 2.25 2.40 2.55 3.10 12.45 1 15 1.30 1.35 1.40 1 50 1.55 5 05 5.10 5.15 5.20 5.30 5.45 6 - 6.15 2.40 2.55 3 15 330 335 3.40 3 50 3.55 7.55 8.- 8.05 8.10 8.15 6.40 6.55 7 15 7.30 7.35 7.40 7.45 7.50 Vrijdag en Zaterdag 6 50 6.55 7 - 7.10 7.20 7 35 7 50 8.05 10.05 10.15 1020 10.25 10-30 10.40 11.— 11.15 2.05 S.10 2 15 2 20 2.25 2.40 2.55 3 10 5.05 5 10 5 15 5.20 5.30 5 45 6- 6 15 630 6.35 6.40 6.45 6.50 805 8.20 8 40 8.55 9.- 9 05 9 15 9 20 12.45 1.— 1.15 1.30 1-35 1 40 1 50 1 55 3.30 3.35 3 40 3.50 3.55 6.05 6.10 6.15 6.20 6.25 4.35 4.50 5.05 5.20 5.25 5.30 5.40 5.45 7.55 8.- 8 05 8.10 8.15 6.40 6.55 7 15 730 7.35 7.40 7.45 7.50 Pa. F». SCHULTINK Co. OorlnchemKha Brood- on Bonk«tbakkerl|on LANGENDIJK SO - TEL. 280 - GORINCHEM Schoonhoven (Veer) vla Goudrlaan - Molenaarsgraaf Dordrecht v.v. de/zakenman, dlejiimmer adverteert, krijgt slechts M klant, die bij geval passeertII verleent Cnedieten op korten termijn, onder zakelijke off- en persoonlijke zekerheid aan Landbouwers en Neringdoenden STELT VERKRIJGBAAR i Zeer geeohikt voor rustige geldbelegging, hare 41/« Obligatiën in bedragen van ff IOOO en f 500 Cmet halff- jaarlijkeohe coupons) tegen d. koera v. IOO Agent voor Schoonhoven en Omstreken: De Heer R. van Blokland, Koestraat 123 bmhww ta Schoonhoven De Directie: J. B. DE BEAUFORT. N. C. DE RUYTER Nltt op Niet op Alleen op Nief op Maandag Maandag Maandag aandag Maandag Maandag Schoonhovsn (v.) 6.50 8.48 10.20 12.35 2.20 4.35 4.50 6.15 7.35 Nieuwpoort 6.55 8.50 10 25 12.40 1.25 4.40 4.55 6.20 7.45 Goudrlaan 7.— 8.55 10.30 12.50 2.30 4.50 5.— 630 7.50 7.05 9- 10 35 12.55 235 6.05 635 7.55 Vuilendam 7.10 9.05 10.45 1.- 2.40; 5.10 6.40 8.— Molenaarsgraaf V 7.15 9.15 10.50 1.05 2 50 5.20 6.45 8.05 Bleakensgraaf 725 9.20 11.— 1.15 3 5.30 6.55 8.15 Oud Alblas 7 20 7.40 935 11.15 1.30 3.15 6.45 7.10 8.30 Papendreoht 7.30 7.52 9.50 11.30 1.45 3.30 6.— 7.30 8.45 Dordreoht 8.05 10.05 11 45 2 05 3 40 6.15 7.40 Niet op Alleen op Maandag Maandag Maandag Maandag Dordrecht a 8.50 11.10 12 20 250 4.40 6.50 750 Papendreoht 7.35 9.05 11.25 12.35 3.05 5.05 7.05 8.05 Oud-Alblas 7.45 9 20 11 40 12 50 3.15 5.15 7.15 8.20 Bleskensgraaf 8.- 8 10 9.35 11.55 1.05 3.30 5.30 7.30 8.35 Molenaarsgraaf 9 45 12.05 1.15 340 5.35 7.35 8.45 Vuilendam 8 15 9.55 12.10 l 20 3.45 5.40 740 8.50 Ottoland aai»» 8.20 10.— 12 15 1 25 3.50 5.45 Maandag 7.45 8.55 10.05 1220 1.30 3 55 5.50 4.50 7.50 9.- 8 35 10.15 12.30 1.35 4.- 6.— 5.- 7.55 9.05 8 40 10.20 12.35 1.40 4 05 6.05 5.05 8.— 9.10 Rijdt niet op Maandag. Uitknippen a.v.p. Ingaande S Ootobar 1832. behoudens goedkeuring v. Oed. Sfaten van Z.H. Ondernemers

Schoonhovensche Courant | 1932 | | pagina 4