paar Gemeenteraden. Binn Kijk hem! mSlfcQRÉKH- Nieuws in een regels. Nleuw-LakkBrlaBd. ScMInlnen. Da opheffing i an Kante Opvoeding NltUWtBLADVrtw'WIH-HOUAN» ENUTRCTHT, MmhMm». énrart' TWEEDE BLAD WAANDAB IB OCTBMR 1OB. No. 8103 ONTSPON IN». begroeting»- NIEU EEN HERDENKINGSZEGEL. In NA DE TORNADO. <J8 Da middelste: Kijk heml Een drukwerk - en niet van Van Nooten. Bij Lüneburg is een trein ontspoord, wa erbij 12 wagons uit de rails Hepen. Er waxen geen persoonlijke ongelukken bij. ABONNÜ’8 van dit QAfïfï Gulden b 4 v v V ongeechik Tot slot volgen enkele wijzigingen. Na rondvraag, waarvan niemand ge bruik maakt, volgt sluiting der vergade ring. avontuurlijke vlucht tevreden; een radio- omroep heeft met hem een contract aan gegaan om een l__i—„2^. is Oostenrijk te een nieuwe postzegel uitgegeven met het portret van den over leden bondskanselier Dr. Seipel. rondvraag betreurt ,de heer Verhoef (s.d.) den loop van zaken met de belastingmerken voor rijwielen. Op 18 Juli vroeg een aan tal werkloozen om zoo’n plaatje op kos ten der gemeente. Eerst eind Augustus nam de Raad een beslissing; toen hadden veel werkloozen, b.v. met geleend gold, al zoo’n plaatje gekocht. Zoodoende kwa men er op 29 Aug. maar twee verzoeken in, waarvan één, om voor spreker niet te begrijpen redenen, werd afgewezen. Raadsvergadering op Maandag 26 September. Aanwezig alle leden. Voor zitter de heer P. M. A. d. Rovaart, burgemeester. De Voorzitter opent de vergadering met gebed. De notulen van het verhan delde in de vorige vergadering worden daarna gelezen en onveranderd vastge steld. Onder de ingekomen stukken die, voor zoover er niets naders bij wordt vermeld, voor kennisgeving worden aangenomen, is een dankbetuiging van den adjudant van de Koningin, voor de gelukwenschen door het gemeentebestuur aan H.M. aan geboden ter gelegenheid van Haar ver jaardag; goedkeuring door Ged. Staten van eenige vorige raadsbesluiten; schrij ven van den minister van economische zaken en arbeid, dat de winkelsluitings- verordening is goedgekeurd; procesver baal van kasopname; in kas was en moest zijn f 2822,29 54; de rekening van de Gezondheidscommissie te Schoonho ven over 1931; de begrooting van hetzelf de college voor 1933. Op voorstel van* den vierk. It, tenzij de raad da grondprijzen gaat herzien. Wsth. Dea Boer stelt dan voor in hel vervolg f 3 por vlerk. M. vaat te stel len voor iaderen koop». Versebeidane leden komen daartegen op. In stemming gebracht, wordt ep het verzoek afwijzend beschikt met 9 tegen 2 stemmen, dio van do heeren A den Boor en P. W. Hak. Op verzoek van den Voorzitter geeft de raad volmacht aan B. en W. om het pereel grond aan den heer De Jong te verkoopen voor f 8,50 per vierk. M., als deze met dien prijs accoord gaat, omdat anders weer een nieuwe raads vergadering moet worden belegd. Aan de orde komt een voorstel van B. j en W om een Openbare raadsvergadering op Woens dag 28 Sept Afwezig met kennisgeving de heer A. M. Zanen, voorzitter burge meester J. G. Diepenhorst. Ingekomen is de modedeeling van den Herv. Kerkeraad, dat hij den steun der diaconie aan werkloozen beëindigt De laatste uitkeering heeft 24 Sept, plaats gehad. De diaconie heeft een dergelijke mededeeling reeds meermalen gedaan, maar door besprekingen van ’t gemeen tebestuur met den kerkeraad en het clas sicaal bestuur werd de onderstand van f 8 per week voortgezet. Thans deelt de voorzitter mede, dat hem de lust ont breekt, nogmaals met de heeren te onder handelen. Ook geen der raadsleden heeft daar nog zin in. Weth. J. de Bruijn, die ook lid is van den kerkeraad, merkt op, dat men van de diaconie toch geen cent meer zal los krijgen. Stsunrsgsllng. Omdat reeds in een vorige zitting in beginsel is besloten tot invoering van een gemeentelijke steunregeling, moet thans alleen de grootte der uitkeermgen wor den bepaald. Een voorstel-Verhoef, waar over in een zitting van Juli de stemmen staakten, beoogt een uitkeering, die de minister voor kleine gemeenten toelaal n.l. f 9 per week en per gezinshoofd, 76 ot. per kind, 80 ot. voor brandstoffen tij dens den winter en voor sommigen een bijslag op de woninghuur. De voorzitter brengt dit voorstel - opnieuw in stemming. Het wordt met 3 tegen 2 stemmen verworpen; voor de heeren Verhoef en T. de Bruijn. Een voorstel-Kroon, om uit te keeran f 8 per week en 50 ct. per kind, wordt daarop aangenomen met 8 tegen 2 stem men. De heer G. den Braven wil aan geen dezer twee stemmingen deelnemen. De Voorzitter zal in verband met dit besluit zoo spoedig mogelijk in Den Haag gaan spreken over de rijkssubaidie. De eerste uitkeering zal geschieden op 1 Oct. door B. en W. Daarna zullen de werkzaamheden aan den steun verbon den, verricht worden door een raadscom missie, waarin benoemd worden de hee ren Kroon, Zanen, Verhoef, T. de Bruijn en G. den Braven. Door dit besluit zullen de belastingen zeer sterk verhoogd moeten worden. Met algemeens stemmen besluit men, voor 1933 de opcenten op de personeels be lasting te verhoogen van 50 tot 150; voorts komen er 80 opcenten op de ge meentefondsbelasting en 40 op de ver mogensbelasting. De gemeenterekening over 1931, voor af nagezien in een commissievergadering wordt vastgesteld met f 20876.58 aan ontvangsten en f 19618.49 aan uitgaven. Opvallend in deze rekening is het zeer hooge bedrag van de verpüohte uitkee ring aan de gemeente Gorinchem voor het onderhoud van den Schelluinschen Voordijk. De heer Verhoef spreekt bij d^ze rekening den wvrk-artiekelf WAARSCHUWING. De Brig. Commdt. derKon. Maré chaussee te Beverwijk waarschuwt tegen het aangaan van zakenrelaties met A. G. Noordermeer, geb. 13 Januari 1908 te Sassenheim, commissionnair en hande laar in bloembollen en wonende te Be verwijk, Adrichemstraat 80. Hij schijnt er een beroep of gewoonte van te maken om bloembollen en snijbloemen te koo- pen zonder betaling der geleverde goede ren. Deze praktijken zijn uitgekomen in de omgeving van Beverwijk, terwijl bet niet onmogelijk is, dat hij deze eveneens heeft bedreven in de omgeving van Poel- wijk en in Noord-Brabant. VALSCHE BANKBILJETTEN VAN DUIZEND GULDEN. Eenige weken geleden werd bekend, dat in het Duitsche grensgebied bij Aken valsche Nederlandsche bankbiljetten wer den uitgegeven. Naar de politie uit Aken thans mededeelt, konden alle versprei ders daarvan achter slot en grendel wor den gezet. Het was gebleken, dat een bij de politie reeds lang verdachte herber gier uit Kirchrath valsche bankbiljetten van f 1000 ten verkoop aanbood voor 300 mark. Eenige dagen geleden was het rucht baar geworden, dat de herbergier een uitstapje langs den Rijn maakte. Bijzijn terugkeer aan de grens te Kerkrade is hij gearresteerd. Men gelooft, dat déze valsche bankbiljetten in Nederland zijn vervaardigd. KOELE ONTVANGST VAN HUT8HINSON. George Hutchinson, de Amerikaan, die op onverantwoordelijke wijze het leven van zijn vrouw en zijn twee dochtertjes van 6 en 8 jaar op het spel zette, door te trachten met hen en nog 4 personen in zijn vliegtuig over Groenland van Amerika naar Schotland te vliegen, kreeg, zooals bekend, bij de Zuidkust van Groenland pech. Gelukkig wisten allen zich te redden en met de laatste boot het gebied voor-het intreden van de winter periode te verlaten. Nu is bij te New York teruggekeerd, waarbij hij als een held ontvangen dacht te worden en hij was pijnlijk verrast, dat men zich niets van hem aantrok, laat staan huldigde. Niettegenstaande deze koele ontvangst is Hutchinson over zijn OP ZOEK NAAR GOUD. Een Amerikaansche vlieger heeft met de regeering van Newfoundland een over eenkomst gesloten, waarbij hem rechten worden toegekend voor het zoeken naar goud in een gebied,dat hij verleden jaar op een vliegtocht in het binnenland van Labrador heeft ontdekt. Het terrein be vat, behalve goud, ook zilver, koper, lood, zink en mica. De regeering wacht nadere resultaten en rapporten af, al vorens het terrein voor algemeens ex ploitatie open te stellen. WRAAK OF ONVOORZICHTIGHEID? Kind doodgeschoten. Te Kaldenkirchen, een grensplaatsje bij Venlo, had het gezin van den werk loozen arbeider Hölters sedert eenigen tijd bij zich in huis genomen een 16-ja- rigen broer van den man, die geruimen tijd in een zenuwlijdersgesticht werd verpleegd. Toen Vrijdagmidtteg H. en zijn echtgenoote tijdelijk de woning ver lieten, zou de jongen op het dochtertje passen. Terwijl de ouders afwezig waren, moet het kind zijn beginnen te huilen, waarop de jongen een geweer van den muur moet hebben genomen en geksche rend on het kind aangelegd, onder de bedreiging: „Als je niet stil bent, schiet ik je neer”. Het wapen bleek geladen te zijn en het schot ging af, waardoor de volle lading in het lichaampje van het meisje drong. Het kind was op slag dood. De jongen, die de woning ont vluchtte, is door de politie aangehouden en opgesloten. Tegenover dezen uitleg staat die, vol gens welke de jongen uit wraak zou heb ben gehandeld, omdat de vrouw des hui zes in verband met de behoeftige om standigheden, waarin het gezin verkeer de, bezwaar maakte tegen het opnemen van den jongen ia het gesin, Op het eiland Portorico heeft een tornado geweldig huisgehouden. Er zijn tal van huizen verwoest en het eiland ziet er uit zooals boven is afgebeeld. Er zijn 200 menschen bij omgekomen, die gered hadden kunnen worden. De bewoners van Portorico waren door den meteorologiachen dienst tijdig gewaarschuwd dat een tornado op komst was, maar sommigen hechtten geen waarde aan die boodschap en moesten dat met hun Irrtn betalen. Verschijnt Maandaf en Vrijdag. Prijs bij ling: voor Schoon! maanden f 1.26; p. Met verzekering 15 geldleenlng te sluiten, groot f 83.575 bij de Bank van Nederlandsche Gemeenten, tegen een ren te van 554 pCt., af, te lossen in 25 jaar. B. en W. doen dit voorstel, omdat het vorige raadsbesluit, om een obligatielee- mng, groot f 85.000, uit te schrijven, door Ged. Staten niet goedgekeurd te. Het voorstel wordt zonder discussie met algemeens stemmen goedgekeurd. Het volgende punt te een voorstel van B. en W. tot vaststelling van een radio- storingsverordening. De Secretaris verkrijgt het woord en geeft de noodige inlichtingen. Hij zegt dat in den laatsten tijd te Kinderdijk de radio hevig wordt verstoord en dat die stoornis veroorzaakt wordt door een of ander electrtech apparaat,Wie dit appa raat gebruikt, te nog niet ontdekt. De I storing te zoo erg, dat de luisteraars hun i radio gerust kunnen af zetten. Men zou gaan vermoeden, dat er moedwil in het spel is, omdat de storing op verschillen de tijden van den dag plaats heeft. De heer J. G. L. Smit kan zich niet vereenigen met het voorstel. Hij golooft niet, dat de storing moedwillig wordt ver oorzaakt. Alleen als er boos opzet in ’t spel te en men onwillig is, om het kwaad na te laten, kan een strafverordening in *t leven worden geroepen. De heer G. Stam zegt, dat op den Middelweg, waar hij woont, sommige ra- diobezitters hun luidspreker in ’t open raam plaatsen, zoodat het geluld over een groot deel van den Middelweg klinkt, wat velen hinderlijk vinden, vooral als ’t op Gods dag gebeurt. De heer P. de Jong zegt dat ande ren wellicht het geluid van de vele huis orgels hinderlijk zullen vinden. De Voorzitter antwoordt den heer G. Stam, dat de luidspreker niet op den openbaren weg geplaatst wordt, dat geen burengerucht gemaakt wordt en dat m«n binnenshuis vrij is om te doen, wat men wiL De Secretaris zegt, dat de heer Smit geen last heeft van de storing te Kinderdijk, omdat bij hem de radio re gelrecht op de voedingsstroom van Dor drecht staat, doch dat de andere radio- bezitten op de liohtleiding zijn aange wezen. Besloten wordt, om het punt aan te houden en eerst trachten uit te vteschen, wie de dader is en of er moedwil in ’t spel is. De Voorzitter zegt nog, dat als de dader een apti-storingsapparaat aan- sohaft, wat slechts 70 cents kost, bet euvel verholpen zou zijn. Punt 4 is de voorloopige vaststelling van de gemeenterekening over 1931. De commissie, die belast was met bet na gaan, rapporteert bij monde van den heer G. Smit, dat geen op- of aanmerkin gen op de rekening konden worden ge maakt en adviseert daarom tot vaststel ling. Aldus wordt besloten. De rekening bevat de volgende eind cijfers: gewone dienst: ontvangsten f 201.292,50, uitgaven f 196 704, batig slot f 4588,21. Kapitaaldienst: ontvang sten f 32650,86, uitgaven f 69.732,1954, nadeelig slot f, 87.081,3354. Aan de orde komt de vaststelling van een reglement van orde voor de vergade ringen van den raad. De Voorzitter zegt dat enkele ver anderingen in het reglement noodig zijn, in verband met de gewijzigde gemeente wet. Na enkele opmerkingen van den heer J. G. L. S m i t over het rondbrengen van de convocatiebiljetten, wordt era com missie voor de vaststelling van het re glement aangewezen, bestaande uit de heeren J. G. L. Smit, G. Stam en J. M. Stam. HET WETSONT De Minister vai bij de Tweede Kai ingediend tot n het reohtegehded e banken en kantor tot de gerechtaho boech, Arnhem, 'i dam en Leeuwardc Voorgesteld wor rechtbanken en 44 We vermelden 1 trent het ontwerj rechtshof te 's-Gra Tot het ressort i hooren de kantoiu Leiden, Alphen, Gouda, Schoonhov dijk, Dordrecht, kerk, Gorinchem, l Goes, Oostburg, T rik zoo, tezamen vo: menten 's-Gravenh drecht en Middelbi Voorgesteld wore kantons Alphen, 8 dijk, Oud-Beijerla dreoht, Goes, Oost! het arrondissemei kantons en welk a overwegende bezv verdeeld over de o De kantons Schiedam en Zier derd. Hetx kanton Leic Alphen, met uit meen te Boskoop, Alkemade en Leim Haarlemmermeer Nieuwkoop en Zevi ton Woerden. Aan het kantor toegevoegd het g Beijerland, het kar uitzondering van d Ido-Ambaoht, alsr Krimpen a.d. IJsse en Lekkerkerk van hoven. Het kanton Gc net de gemeenten In do vredesstad vredesman lord Ge plan aangeprezen a ken elkaar beter te plan is geopperd do vereemging, met d< ten naam De Ned. J de naam verkeerd i eeniging ook lid ku. aan het hoofd sta maar van een court zes maal per wea ontwerp houdt in c ternationale voree directeuren. Wij kunnen de o Cecil daarover niel tisch het werk van veel anders zou zijl van de Nederlands de besturen van andere landen, mi jaar zou vergaders betwijfelen of die n vloed zullen zijn c De wereldvrede i. komst en niet eem komst. Een belang te dus om het toek voeden in interna! tot verbroedering r Daaraan ontbreekt het sou o.i. van vei als de leidende p< aandacht wilden gi boekjes, welke in B bruikt worden op d van haat-prediking In Duitschland, in staatsministerie ji circulaire gericht hoogere klassen, or begrijpen dat het i ondragelijk is voor Duitschland zijn ko gen en om het joi doordringen, dat h van vreemde smett gehouden. Zoo wordt in de de jeugd in volkor geest opgevoed dar beuren en wat de ki tijd leeren, blijft h bij. Het kan dan jeugd van dezen ti groeid tot mannen zelfde haat vervuld vijand, als thans h sche eb de Belgisc over 20 jaren, even Duitsche „boches’ schers van dien tij ringen: „Slegreich ■chlagen”. Als lord Cecil ol andering konden b' schooner werk doei van een internatte dagbladdirecteuren. In de kathedrale kerk te Roermond te vergeefs getracht de offerblokken te forceeren en in de Munsterkerk zijn zes offerblokken met beitels opengebroken. Aangezien deze kort geleden door den koster waren gelicht, was de buit gering. Te Winschoten is ter beschikking van de justitie gesteld H. uit Stadska naal, verdacht van brandatichting in ze ven korenmijten, waarvan zes van zijn te Stadskanaal wonenden stiefvader. Te Grauw is bij het uitzetten van netten een visscher te water geraakt en verdronken. Zijn zoontje, dat eveneens in het water viel, kon worden gered. Te Breyel werd een fietser uit Vier- sen, toen deze aldaar over een veldweg reed, nagehold door een stier, die blijk baar uit de weide ontsnapt was. Van den schrik te de fietser gevallen en met deerlijke verwondingen naar het zieken huis overgebracht, waar hij is overleden. Te Ledacker (N.-B.) heeft een koe een kind van den landbouwer Derksen aangevallen. Een melkster, die het kind wilde ontzetten, werd eveneens door het woedende dier met de horens en hoeven bewerkt. Beiden werden zwaar gewond. Het kind is in zorgwekkenden toestand in het ziekenhuis te Boxmeer opgenomen. De Nederlandsche schipper F. van Roosmalen, oud 20 jaar en afkomstig uit Rotterdam, is te Antwerpen van een steiger in de dokken gevallen en verdron ken. Zijn lijk te opgevtecht. Te Cairo is in de inlanderswijk een huis van vier verdiepingen ingestort. Tal rijke voorbijgangers en zeventien bewo nen van het huis werden onder de puinr hoopen bedolven. Negen personen, o.w. drie kinderen, werden gedood en er zijn verscheiden gewonden. Per eind September 1982 bedroeg het aantal bij de Duitsche wbeidsbeur- zen ingeschreven werklooz^EJ.-lOO.OOO, d.i. 168.000 minder dan haSMptember. De hoop om door bemiddeling van maarschalk Tsjang hsoe Liang de bevrij- ding te verkrijgen van mevrouw Pawley en Charles Corkran, die door roovers in Zuid-Mandsjoerije zijn ontvoerd, is opge geven, nu Tsjang hsoe Liang heeft ver klaard, dat alles vergeefs is geprobeerd. Het bestuur van de werkgevers- federatie der spinnerijen te Manchester, adviseert zijn leden een verlaging der loonen met 2 pCt. in te voeren. Hierbij zijn 200.000 arbeiders betrokken. Op voorstel vanden Voorzitter wordt besloten, dit punt aan te houden tot de volgende vergadering, als de ge- meente-begrooting behandeld wordt. Voorts een schrijven van den heer M. Dekker, dat hij ontslag neemt als ontste ker van de electrische straatverlichting. Op de aanbeveling van B. en W. zijn ge plaatst: 1. At. de Jong Jz. en 2. A. T. de Kluyver, de twee eenige sollicitanten. Gekozen wordt At. de Jong Jz. met 10 stemmen. De heer J. C. de Jong, koperslager, verzoekt een perceel bouwgrond aan de Dorpslaan te koopen voor f 3 den vierk. Meter. De Voorzitter stelt namens de meerderheid van B. en W. voor, om af wijzend op het verzoek te beschikken en den verkoopsprijs te handhaven op f 8,50 per vierk. M., zooals destijds is be paald. De heer C. Stam zegt, dat hij ook graag wil vasthouden aan den eenmaal vastgestelden prijs, doch dat met het oog op de daling van prijzen, welke overal merkbaar is, het verzoek overwogen zou kunnen worden. De heer J. M. Stam kan zich gedeel telijk aansluiten bij den heer C. Stam. Hij vraagt zich af of de prijs van f 3,50 per vierk. M. te hoog of te laag is en dan is hij overtuigd, dat de prijs niet te hoog is. Weth. Den Boer, zijnde de minder heid van B. en W., zegt, dat rekening gehouden moet worden met de onkosten, die gemaakt zijn. In Alblasserdam zijn de onkosten veel hooger geweest dan hier, waarom de grond daar dan ook veel duurder wordt verkocht Hij stelt voor om het verzoek van adressant toe te staan. De Voorzitter zegt dat hij bij zijn meaning blijft ook met het oog op de ge- meente-financtën, waar we toch al mee tobben. Weth. Veorsluijs sluit zich bij den voorzitter aan, hij vindt het ongerijmd om den vastgestelden prijs te verlagen. 1 Be heer J. Bob gets wil eek vast houden mb den priji Ytn f 8,60 per gegaan om een drietal lezingen over de mislukte vlucht te houden. STAD DOOR BRAND GETEISTERD. De Noorsche stad Nordheimsund, aan den Hardanger Fjord op ongeveer 90 K.M. afstand van Bergen, is door brand grootendeels vernield. De meeste huizen waren, zooals in Noorwegen gebruikelijk te, van hout vervaardigd. Zij bestonden voor een belangrijk deel uit winkelhui zen met daarboven gelegen otage-wonin- gen. Alle houtbewerkingsfabrieken van het stadje werden door het vuur ver nield, terwijl van het post- en telegraaf kantoor nog slechts een mine over is. Een groot deel van de bevolking is dakloos en zal voorloopig in Bergen on dergebracht moeten worden. De schade wordt op eenige millioenen geschal VLIEGTUIG BRANDEND NEERGESTORT. Heldendood van den bestuurder. Nabij Compton, in Surrey, is een mili tair vliegtuig brandend neergeebort. Er bevonden zich zes personen in. Door den heldenmoed van den piloot konden vier der inzittenden zich redden. Toen de pi loot namelijk bemerkte, dat zijn machine in brand geraakt was, gaf, hij aan de an deren de aanduiding, dat zij met de pa rachute omlaag moesten springen. Hij zelf bleef de stuurstang vasthouden en manoeuvreerde verder met ïijn branden de machine, ten einde het neerstorten van het vliegtuig zoolang mogol'jk tegen te houden. Vier der inzittenden konden i wensch uit, dat de harld- len voor de school voortaan om beurten door de plaatselijke hand»- laars geleverd zullen worden. Voorts besluit de Raad met algemeene stemmen te bepalen, dat de varkenshok ken minstens 40 Meter van openbare ge bouwen verwijderd moeten zijn. Dit be sluit is een gevolg van vele klachten over stank in de schoollokalen, veroor zaakt door varkens, die in de onmiddel lijke nabijheid gehouden worden. De Ge zondheidscommissie wenschte, dat de hokken 40 M .van alle huizen verwijderd moesten zijn, maar dien wensch neemt de Raad niet over. Bij de zich door de parachute redden, de vijfde vond te zamen met den moedigen be- i atuurder den dood. ROOVERS IN HET AARDBEVIN08- BEBIED. In bet Grieksche aardbevingegebied 1 zwerven tal van rooverbenden rond, wier l optreden steeds driester wordt. In den Zaterdagnacht hebben de bandieten het gebouw van de directie der Stratonion- i mijnen overvallen en een aanval gedaan op het hulpverleeningscomité, dat in den tuin overnachtte. Er ontstond een schiet partij, waarbij een soldaat werd gedood. De roovers slaagden er in, in de duister nis te ontvluchten. POLITIEKE MOORD OF FAMI LIEDRAMA? In de strafzaak tegen vier nationaal- socialisten te Dusseldorf, beschuldigd van moord op den communist Sonnen, den 9en Juni gepleegd, is een sensatio neels wending gekomen. Een partijgenoot der beschuldigden is er in geslaagd, af gaande op zekere gegevens hem verstrekt in gesprekken met communisten, de buks te ontdekken, waarmede het schot werd gelost en welke sindsdien spoorloos ver dwenen was. Deze buks bevond zich in het bezit van den broer van den vermoorde. Do politie nam het wapen in beslag en de deskun digen stelden vast, dat de kogel, waarme de Sonnen werd vermoord, inderdaad in de buks pasL Bij verder onderzoek bleek zelfs dat de. kogel slechts uit deze buks afkomstig kon zijn. Onder verdenking van moord zijn thans I de broer en de vader van het slachtoffer gearresteerd.

Schoonhovensche Courant | 1932 | | pagina 4