t ftLhL Ls Jr Sportnieuws. Kerk en School. Predikbeurten Rechtszaken. Fan eeti Ingezonden Stukken Nieuws in een paar regels. 2000X'; Wetenschap en Techniek. Gemengd Nieuws. TWEEDE BLAD. MAANDAG SI JULI TOSS. No. 8234. NIE ZEOENINO. MAST-PARADE. waarin door zelfmoord slachtoffer slachtoffer wordt geëischt, richten De tntocbt sterdam bqge baar zevent van b NIEUWSBLAD VOOR ZUID-HULL A NI EN UTRECHT, Sthtronhawrachv Courant der te In gczelrch H. M. Konlr t« Amiterdc NED. HERV. KERK. Bedankt voor IJsselstein en Vreeswijk (toez.) Db. E. E. de Looze te Renswoude. ADONNIÏ'8 vnn VorschUnt Mnn en VryJng. Pry ling: voor Bch rnnnntlen f 1.21 Met vorzokorln NED. HERV. KERK. BERGAMBACHT. Voor de Uitgetred nen uit de Ned. Herv. Kerk alhier hoopt Woensdag 2 Augustus, ’s avonds 7.30 uur, voor te gaan Ds. Van Brammen, van Driebergen. goede bron vernemen, rijn de onkosten, gemaakt door de hulp van den polder Pa- pendrecht, van half October 1032 tot 1 Jan. 1933, namelijk f 837 (zeker verre kend op de rekening 1932) en van 1 Jan. tot half Maart 1933 (f 1107) thans, 13 Juli, nog niet betaald, hoeWel beide reke ningen respectievelijk op 1 Jan. en April gepresenteerd zijn. AFSCHEID EN INTREDE DS. M. VERWEIJ. Resuwljk. Ds. M. VerWeij is voorne mens Zondag 27 Augustus afscheid te no men van de Ned. Herv. Gemeente en in trede te doen in zijn nieuwe gemeente Driesum op Zondag 8 September. Als bevestiger hoopt op te treden Dn. J. C. Terlouw te Suawouda. PROF. 01 Kort raadsverslag. Goudriaan. De raad vergaderde Don derdag 27 Juli. Afwezig de heer'M. N Drinkwaard.. Met algempene stemmen werd besloten zich aan te sluiten bij de regeling inzake de drinkwatervoorziening van 13 ge meenten in de Alblasserwaard en 7 ge meenten in de Vijfheerenlanden. Tot lid van het daarvoor te vormen rechtspersoonlijkheid bezittend lichaam werd benoemd de hr. G. J. de Vos, tot plaatsvervangend lid de heer J. Boelo. De aartsbisschop van Parijs deelt elk jaar zijn zegen uit $an de auto’s en autobe stuurders. Ditmaal liet Mgr. daarin ook de kleine fietsers, vliegende hollanders en stepbestuurders doelen. 2 de zaak uit te vechten met het wapen, dat zij het makkelijkst hanteerden, n.l. de zeis. Binnen enkele minuten lag een dood op den grond, zijn hoofdwas bijna geheel afgesneden. De winnaar zou het meisje krijgen; in plaats hiervan wacht hij evenwel de beslissing van den rech ter af. Uit de nederzetting van lepra-lij- ders te Tichilesti in Roemenië zijn Woensdag zeven zieken ontsnapt. Zij gingen naar het stadje Isacra, waar zij door hun afstootend uiterlijk een paniek verwekten. De winkeliers lieten hun rol luiken neer; de voorbijgangers op straat vluchtten in alle richtingen. Pas avonds gelukte het de voor een deel dron ken lepra-lijders naar het kamp terug te brengen. De politie onderzoekt, in welke oafé’s de rieken tijdens hun bezoek aan de stad zijn binnen geweest. Het Amerikaansohe luohtzohip Ma- kon zal binnenkort een tocht naar Euro pa ondernemen. De Amerikaansohe con sul te Sevilla (waar, zooals men weel, de Graf Zeppelin ook vaak landt) zou zich met de autoriteiten aldaar in verbinding gesteld hebben om over de mogelijkheid van een landing te spreken. DE VIERDAAGSCHE. Totaal 170 uitvallers. De vierdaagsche afstandsmarachen zijn, ondanks de warmte, een groot suo- oes geworden, Den vierden dag was trou wens de temperatuur geschikter voor de wandelaars dan op de vorige dagen. Er hebben in totaal 2406 deelnemers de marschen met succes volbracht, der halve zijn er in totaal 170 deelnemers uit gevallen. Den laatsten dag was de be langstelling indien mogelijk nog grooter dan op de voorgaande dagen. Bij het binnenkomer^ moesten de deelnemers door talrijke rijen toeschouwers heen om het einddoel te bereiken. DE POLDER SLIEDRECHT. M. de Redacteur! Ten aanzien van de lasten van den pol der Sliedrecht meenen sommige ingelan den, dat de lasten van den polder met f 2,50 verhoogd zijn, doch de polder van Sliedrecht, de Nederwaard en do Alblas serwaard zijn drie op zichzelf staande li chamen en hoewel de „Nederwaard” een olietank gebouwd heeft van pl.m. f 2500 en 160.000 liter olie in voorraad heeft te gen den prijs van f 2.92 p. 100 L. (wat kost ze voor den polder SI?) is zij toch over kunnen gaan tot verlaging van f 1 per H.A. en de „Alblasserwaard”, die de dijken moet onderhouden tot f 0,50 ver laging. De polder Sliedrecht heeft daar entegen tot een verhooging van f 4 per H.A, moeten besluiten en, naar wij vit De leerlingen van het Engelsche zeilschip „Worcester” staan opgesteld op de ra’s pn boegspriet, om de commissie te be groeten, die prijzenuitdeeling komt hou den, Een meisje van acht jaar, dat champignons zocht in het park van het kasteel Bordes onder St. Jouvent (Frankrijk), werd tweemaal door een adder in haar been gebeten. Hoewel het kind vrij spoedig door een medicus werd behandeld, bezweek het na enkele uren. De Duchess of Bedford, op weg naar New York, werd op het St. Po- tersmeer tusschen Montreal en Quebec overvallen door een storm. Tengevolge van een wervelwind trok plotseling ach ter het schip het water omhoog tot een waterzuil, ter hoogte van ongeveer 500 voet bereikte en met een doorsnee van ongeveer 50 voet. Op een afstand van eenige mijlen joeg deze waterzuil achter het schip aan, dat zijn snelheid tot 17 mijl per uur opvoerde en op deze wijze buiten het bereik van het water bleef. Te Kov&tchitza hadden twee boe ren twiet over een meiije, Zij beeloten Er zijn de laatste weken herhaal delijk koeien van veehouders uit Bun schoten uit de weilanden gestolen. Met een veeauto rijden de dieven het land in en laden de beesten op. Tot op heden worden vijf koeien vermist. Het is nog niet gelukt een spoor van de daders te ontdekken. Van E. uit Vlijmen, die Dinsdag avond naar aanleiding van een ruzie over een duif Van H. met een mes een steek toebracht, waaraan deze is over leden, ia in het Huis van Bewaring te 's-Hertogenbosch ingesloten. Hij heeft nog niet willen bekennen, hoewel het ge tuigenverhoor er op wijst, dat hij den moord bedreven moet hebben. Zaterdag kreeg het dienstmeisje van de familie Van D. te Voorburg bij haar komst geen gehoor. Zij informeerde bij de buren en toen ook deze geen in lichtingen konden verstrekken, heeft zij met de hulp der politie zich toegang tot de woning verschaft en vond in de keuken den heer mr. Gan D., advocaat te Rotterdam, en zijn echtgenoote liggen, beiden door gasverstikking om het leven gekomen. De toedracht van het ongeluk is nog niet bekend. In een kolenmijn bij Zongoeldak heeft een ernstige ontploffing plaats ge had. Er zijn 4 lijken geborgen. Zeven mijnwerkers worden nog vermist. Een meisje van acht Op 3 Juni overleden, die had guschonki Do troonopvol verzekerd, mai redenen, dio Willem III zc eerste was da prins Willem, koningin Soph en dat prins De koning hu 1879 met de schoon» prins Pyrmont. Het begin w na het huweli den koning. p •van hetzelfde hem in het gi Augustus prir werd, was er f want ieder nooit op de tre overleed In 18 Toen Koningin Ei ners Herzogenrath (Keulen) en Wem- höhner (Bieleveld). Laatstgenoemde kwam tusschen de toeschouwers terecht. Ruim 20 personen werden ernstig ge wond en zijn naar het ziekenhuis overge bracht. Ook Wemhöhner werd zwaar ge wond. Herzogenrath bekwam slechts lich te verwondingen. Drie van de gewonden zijn kort na aankomst in het Hildegards- ziekenhuis overleden. Voorts verkeeren eenige zwaargewonden in hopeloozen toe stand, zoodat het aantal dooden vermoe-, del ijk nog zal stijgen. De motorsportclub Berlin, die den wed strijd had georganiseerd, was te voren uitdrukkelijk gewaarschuwd, dat de plaatsen in de bocht van de baan niet be zet mochten worden, met het oog op het gevaar, dat juist in de bochten het grootst is. Niettemin waren deze plaat sen dicht bezet. DE GEWAANDE DIENSTMAAGD. Te Escaudain, in Noord-Frankrijk, kwam een jeugdige boerenknecht, Yvon Leblon, van zijn fiets te vallen, waarbij hij zich vrij ernstig bezeerde, zoodat hij ten huize van zijn patroon het bed moest houden. De behandelende geneesheer achtte het eenige dagen later noodzake lijk den paptiënt 'n injectie te geven doch deze verzette zich hevig daartegen en verklaarde eenige malen na injesties last van hoofdpijn en duizeling te heb ben gehad. Ondanks de warmte weiger de de patiënt eveneens, zich luchtiger te kleeden.. Vroeger had men hem reeds ge plaagd om zijn kleine banden en voeten, die naar men zei wel meisjesvoelen le ken. Eergisteren kwam de moeder van Leblon den patiënt bezoeken en toen hoorde men een woordenwisseling, waar bij de moedercel, dat het hu maar uit moest zijn met het voor jongen spelen. Thans kwam alles aan het licht en bleek •dat Yvon eigenlijk Yvonne was, ’n meis je, dat op het denkbeeld was gekomen, zich voor jongen uit te geven, omdat de boerenknechts beter betaald worden dan de meisjes op de boerderijen. Op haar arbeidskaart had zij de laatste twee let ters van haar naam weggeradeerd. TEGEN DE ZELFMOORDEN. Esn beroep op de Joden. In verband met de sterke toeneming van.' het aantal zelfmoorden van Joden te Keulen, hebben de Joodsche autori teiten in het blad hunner kerk te Keulen hef1 volgende manifest tot hun gemeente leden gericht: „Onder den overweldigenden indruk vhn de gebeurtenissen der laatste weken op wij ons tot u, mannen en vrouwen van de Joodsche Gemeenschap, met de oproep: Bewaart den levensmoed en -wil, be waart Gods- en zelfvertrouwen. Het lot dat elk van ons in het bijzon der treft, vormt een deel van het groote, algemeene Joodsche leed. Laat ons dit gezamenlijk dragen en elkaar broederlijk bijstaan. De raadgevende comité’s van onze gemeente, en eveneens het huis van ieder lid der onderstaande corporaties, staan voor u open. Komt tot ons met uw geestelijken en lichamelijken nood. Wij willen u helpen, zooveel wij kunnen. Begeeft u niet op den weg in de duis ternis, vanwaar terugkeer onmogelijk is. Denkt aan hen, die gij alleen moet over laten aan hun smart en verdriet, denkt aan uw xnenschelijke en Joodsche be stemming en verliest niet de hoop op *n betere toekomst. Het manifest was ge- lewkraid door het bes*uui, bet HaLbmaat en net Weldadigheids bureau der Syna gogale Gemeente. ONBRUIKBARE LANDBOUW MACHINES. Het zenden van onbruikbare land bouwmachines naar landbouwstreken in Rusland en de daardoor ontstane misstanden hebben den raad van volks commissarissen aanleiding gegeven een verordening uit te vaardigen en den on langs aangestelden chef van het open baar ministerie op te dragen, onverwijld op te treden. Het O. M. heeft de op dracht gekregen, de leiders der verant woordelijke lichamen te arresteeren. DE ONTVOERING IN HET SAAR- GEBIED. Een vrouw, Kennel genaamd, heeft den rechter van instructie medegedeeld, hoe zij erin geslaagd was, de drie Saar landers, die naderhand op onwettige wijze naar Duitschland werden gevoerd, haar huis binnen te lokken. Zij ver klaarde, dht zij het gedaan had, omdat de Duitschers haar beloofd hadden, dat haar man, die in Duitschland gevangen zit wegens het verspreiden van commu nistische brochures, in vrijheid zou wor den gesteld. In verlMgd met deze ver klaring heeft de jregeeringscommissie van het Saargebied een nieuw protest naar Berlijn gezonden en daarvan me- dedeeling gedaan aan den Volkenbond. GEVECHT IN GEMEENTERAAD. In den gemeenteraad van Sevilla heeft een zeer stormachtige zitting plaats ge had. Opgewonden leden vlogen elkaar bij de besprekingen over orde-maatregelen in de stad in de haren en het publiek daalde van de tribune af en mengde zich in het gevecht. De burgemeester, die niet in staat was de gemoederen te doen be daren, verliet de zaal en riep de hulp in van de politie, die er tenslotte in slaagde de orde te herstellen. Ook in de stad zelf is het onrustig en de autoritei ten die een nieuwen opstand vreezen, nemen zeer krachtige maatregelen. Een bijeenkomst van communisten is verbo den en bij enkele bekende pionarchisten zijn huiszoekingen verricht. ONGELUK OP WIELERBAAN. Vergeefschs waarschuwing. Bij de gisteren in het Berlijnsche sta dion gehouden motorwedstrijden ontstond in de bocht een botsing tuaeohen dn ren- OORLOQS-ZUCHTIGEN. Tijdens het verhoor te Tokio van tien zee-officieren,verdacht van den moord op den premier Inoekai, is aan het licht gekomen, dat Japanscbe samenzweer ders plannen hadden gemaakt om Char ley Chaplin, tijdens zijn bezoek aan To kio, te vermoorden, teneinde een oorlog tusschen de Ver. Staten en Japan uit te lokken! Onder-luitenant Koga, een van de ver dachten, zeide, dat de samenzweerders van plan waren het huis van Inoekai tij dens het bezoek van Chaplin 0p te bla zen, in de hoop, indien de acteur zou worden gedood, dat de Ver. Staten en Japan spoedig in een oorlog gewikkeld zouden zijn, die, zooals de gelu ge eraan toevoegde noodig was om den Japan- schen geest weer aan te wakkeren. Hun plannen konden echter niet uitgevoerd worden, daar het bezoek niet doorging DOODSTRAF VOOR ONTVOERDERS. Te Kansas-City in den staat Missouri is voor het eerst in de Amerikaansohe geschiedenis de doodstraf uitgesproken wegens het misdrijf van ontvoering. Een zekere Walter McGee, die in Mei de dochter van den ambtenaar Mo Elnoy had ontvoerd en tegen betaling van een hoogen losprijs weddl- had vrijgelaten, is veroordeeld tot dan dood door ophan ging- 1 DE ONTVOERING DOOR NAZI’S. Aangaande de ontvoering van drie be woners van het Saargebied van Fran- sche nationaliteit door Hitlerianen, ia, naar gemeld, een uitgebreii^ onderzoek ingesteld. Naar Reuter meldt neoft een zekere vrouw Kennel voor den rechter van instructie verklaard dat zijnde drie pesonen die ontvoerd zijn bij zich had gelokt. De nazi’s hadden haar in ruil daarvoor beloofd haar echtgenoot te zul len vrijlaten die in Duitschland gevan gen gehouden wordt, omdat hij commu nistische brochures verspreidde. Als gevolg van deze verklaring liet de regeeringscommisaie van het Saargebied een nieuw protest toekomen aan de regeering te Berlijn en aan den Volken bond. DR. W. STORM VAN LEEUWEN, t Te Leiden overleed Zondagavond op 50-jarigen leeftijd prof. dr. W. Storm van Leeuwen. De heer Storm van Leeuwen werd 7 December 1882 te Kampen geboren, pro moveerde op 11 Maart aan de ütrecht- sche universiteit tot doctor in de genees kunde. In Febr. 1920 werd dr. Storm van Leeuwen als opvolger van prof. Van Leersum benoemd tot hoogleeraar in de geneesmiddelenleer en de kennis geneesmiddelen aan de universiteit Leiden. Prof, van Leeuwen schreef eenige we tenschappelijke werken en ook artikelen in geneeskundige bladen. Voorts hield hij vele populair-wetenschappelijke voor drachten. MIDDEL TEGEN MELAATSCHHEID. Uit Tokio wordt gemeld, dat de Japan- sche dr. Matsoemoto en dr. Horiba, bei de hoogleeraar aan de Keizerlijke Uni versiteit te Kyoto, een geneesmiddel voor melaatschheid hebben gevonden. Een speciaal instituut zal worden ge bouwd voor de behandeling der aange tasten volgens de door beide doktoren uit gevonden methode. Dr. Horiba verklaarde goede hoop te hebben melaatschen, die nog niet lang door de ziekte zijn aangetast, te kunnen genezen door behandeling met zijn medi cijn, dat uit goud en speciale olie is sa mengesteld. VREESELIJK AUTO-ONGELUK. Vader en dochter gedood. Zaterdagmiddag reed op den rijksweg Nijmegen-Venlo, nabij het gemeentehuis van Malen de familie Braggaar uit Am sterdam, bestaande uit man, vrouw en dochter, in een zeer kleinen auto. Door den regen was den weg zeer glad gewor den. In een bbcht begon de wagen te slingeren, kwam tusschen de tramrails terecht en sloeg in volle vaart eeuige malen over den kop. De wagen kwam, met een in verren omtrek hoorbare slag terzijde van den weg neer en werd vol komen verbrijzeld en tot een vormloozen wrakhoop gemaakt. De drie inzittenden lagen over den weg weg verspreid. Eerst vond men het 16- jarig meisje, dat ernstig verminkt was en vermoedelijk op slag gedood. Een eind verder lag haar Vader, de 47-jarige heer Braggaar, die bloedde uit tal van ver wondingen aan hoofd, armen en boenen. Eenige oogenblikAflh later, toen hij een onmiddellijk ontboden ziekenauto KQXd binnengedragen, gaf hij den geest, Op den berm van den weg vond men mevrouw Braggaar, die eveneens uit tal van verwondingen bloedde en het be wustzijn had verloren. Zij werd in het Garnisius ziekenhuis te Nijmegen opge nomen. Haar toestand is vrij ernstig. Geachte Heer Redacteur! Mijn. beleefden dank voor de inzage Zooals we reeds eerder mochten opmer ken, is de verhooging Polderlasten Slie drecht voor het jaar 1933 het gevolg van het machine-ongeval November 1932. In zender citeert na zijn informatie bij Penn. Polder Papendrecht gelukkig goed de be dragen kosten hulpbemaling a f 1944; als we Uw geachte lezers daarbij verklappen dat de machineschade rond t 3500 be droeg, dan is door een kind uit te reke nen, dat dekking van deze bijzondere on kosten in één jaar over 1300 H.A. meer dan f 4 per bunder bedraagt. Juist het gelukkige feit, dat zoowel Alblasserwaard als Nederwaard over 1933 iets konden verlagen, sterkte het bestuur in zijn be sluit om alles wat met het ongeval 1982 samenhing, ineen te delgen liever dan dat in 1034 wellicht onder nog ongunstiger economische omstandigheden oude schuld de polderlasten zou hoog houden. De in gelanden zien óp hun biljet duidelijk aan gegeven hoe de lasten verdeeld zijn, dus ook zonder de voorlichting van inzender voelen ze wel hoe duur een machine-on- geluk hun te staan komt. Wat inzender verder opmerkt ten aanzien van het nog niet betaald zijn van een nota April 1933 op den datum van zijn schrijven 13 Juli, is wel erg naief, eerstens was 13 Juli de eerste betaaldag voor polderlasten, dus toen ontving de polder eerst geld dar- delijk daarna is de vordering voldaan; overigens meenen we dat er en vooral tegenwoordig wel nota's langer Onvol daan blijven, zonder dat de debiteur rich beschaamd behoeft te gevoelen. Nogmaals UEd. beleefd dankend: Hoogachtend, Beer. Penn. Polder Sliedrecht. D. BRASSER Ameide. Zondagmiddag werd op het Rohda-terrein een vriendschappelijke wed strijd gespeeld tusschen Rohda I en Ar- kel I. De uitslag was 41 voor Arkel. Groot-Ammers. Groot-Ammers I speelde Zondagmiddag een vriendschap- pelijken wedstrijd tegen Ammerstol I op het terrein van laatsgenoemde club. Groot-Ammers verloor met 4—1. KANTONGERECHT GOUDA. Zitting van Woensdag 26 Juli. Overtreding Pol. Verord. Waddinx- veen: E. van O. te Waddinxveen, voor- waarlelijke tuchtschool voor den tijd van 1 piaand met een proeftijd van één jaar- Overtreding Motor- en Rijwiel wet: J- J. van L. te Zegwaart f 15 subs. 3 weken tuchtschool- Overtreding art. 460 W. van S.: E. la B. te Hillegersberg f 2 subs. 1 week tuchtschool; J. V. en B. M. te Gouda, ieder f 1 subs. 1 d. h.; L. van R. te Hil legersberg, W. de M., J. D. B., W. de M., M. G. J. van der T. en E. L. P., allen te Rotterdam, ieder f 2 subs. 1 d. h. Overtreding Pol. Verord. te Gouda: J. J. van L. te Zegwaart f 2 subs. 1 week tuchtschool; G. V. te Boskoop f 2 subs 1 d. h. Overtreding Prov regl CM. K. te Wad dinxveen f 1 Bubs. 1 d. h. Overtreding Pol. Verordening Gouda: C. van K. te Bodegraven, f 2 subs. 1 J. h. B. H. de G. te Gouda f 3 subs. 2 d. h. Overtreding Motor- en Rjjwielreglo- ment: G. B. A. L. te Boskoop f 1 subs. 1 d. h. Overtreding art. 424 W. van S.: M. G. de B. te Gouda f 5 subs. 3 d. h. Overtreding Crisiszuivelwet: L. van T te Moordrecht f 3 subs. 2 d. h.,^erbeurd verklaring voorwerpen; G. T. te Gouda f5 subs. 3 d. h., verbeurd verklaring voor werpen. Overtreding wet op openbare mk’celen van vervoer: C. de K. te Zegwaart f 1 50 subs. 1 d. h Overtreding Melkbesluit: P. H. te Gou- derak f 50 subs. 10 d. h. Overtreding Keuringsverordening te Gouda: L. G. te Tilburg f 15 subs. 3 d. h. Overtreding Visscherijwet: C. B te Moercapelle f 2 subs. 1 d. h., met ver beurd verklaring hengel of f 0.25 'S'ibs. 1 d, b. Kerkramen Ingewijd. Streefkerk. Zondagmorgen zijn in den kerkdienst, geleid door ds. Th. Hettinga, de gerestaureerde kerkramen plechtig in gewijd. In de inleiding memoreerde de predi kant, dat na den kerkbrand in 1914, de kerkvoogden voor den vraag werden ge steld welke ruiten in de ramen zouden worden geplaatst, het financieele gedeel te sprak ook een woordje mede, zoodat toen werd besloten gewoon glas in plaats van glas in lood te nemen. Al spoedig bleek dat gewoon glas in deze ramen niét deugde. Groote sommen zijn in den loop jaren Uitgegeven voor nieuwe s ruiten en nog waren de meesten steeds gescheurd. Dit jaar is dan ook in een ge combineerde kerkvergadering besloten het gewone glas er uit te pemen en de ramen van glas in lood te voorzien. De gelden werden gevonden door, eèn rente- looze geldleeAing. welke zonder eenige moeite geplaatst kon worden. De predikant vervolgde daarna met een predicatie, waarvan de tekst wordt ge vonden in 1 Koningen 6 4 en in Psal men 93 5 laatste gedeelte. Verstoorde uitvoering. Streefkerk. Zaterdagavond gaf de turn- vereeniging „Sparta” onder leiding van haar directeur, den heer Rademaker, een uitvoering op het land van notaris Ane- ma. Hoewel het terrein door de vele re- gen nu juist niet in de gunstigste om standigheid verkeerde, besloot men toch de uitvoering te laten doorgaan. Ze is echter niet tot het einde gekomen. Nadat zoowel de grooten als de kleinen ieder een beurt hadden gehad, maakte een op komend onweder een plotseling einde aan het welverzorgde programma. Eveneens door het weer, was de opkomst van het publiek zeer matig. Zaterdag hield de postduivenver- eeniging „De gevleugelde Bode’’ een wed vlucht van Gembloux. De prijzen werden gewonnen door: 1 en 2 A. Stuurman, 3, 7 en 8 B. Simons; 4 W. L. Schippers M.Hzn.; 5 M. Looren de Jong; 6, 10, 11 en 12 A. Simons en 9 H. van Meerkerk. De duiven werden gelost 8 uur; aankomst eerste duif 4.56.36 uur. De gemeente Dordrecht heeft de le vering van het timmerwerk voor 256 wo ningen opgedragen aan de laagste in- schrijfster, de fa. De Jong Van Aart- rijk alhier. Een prachtig werk in dezen crisistijd. O

Schoonhovensche Courant | 1933 | | pagina 4