LandDouui en lleeieeii. •ichten. Stand. Telegrammen. Kerk en School. Stadsnieuws. Plaatselijk Nieuws. - lEPTTS»*?' 19» ACHT BLADZIJDEN Ml JAAROANL WORN» DAO tl SEPTEMBER 1SM No. S2M. i 1 82 j-, B. J. tergen, 84 J. en nber. K. van J. PARADE. café van den heer D. Blanken, De troepen van den ïsrsohen Vrijstaat Molden, te Dublin Mn OUD GEREF. OEM. Beroepen te Kinderdijk Da. N. van der Kraats te Helder, ie een linker rdtgd. er. 32 j., en 0. A. de Kluiver, m, 27 j. Beiden, echtge- I li >ms, Veemarkt. Aange- rijzen waren voor Arzen f 90-450, coeien f 90180, vaarskoeien f 90 e soort f 0.24 3, 3e soort f 0.18 1 veren f 17—38; f 5—8, 292 ma- schrammen f 13 -12, 60 schapen i f 8-42. legenheid Tan de najaarimanoeuvrH. ’n Menechenmenigte sloeg den troep gade. COLLECTE. De collecte, welke de vorige week hier voor het Nederlandeche Roods Kruis werd gehouden, heeft netto f 70.53 op gebracht. SSEL. Sept. Tongeren en 8 STRIJKORKEST. In ons vorig nummer maakten wij melding van de successen, die onder lei ding van den heer Jao. Kaasschieter zijn behaald op het Nat. Zaalooncours ie Rotterdam. Men maakt er one opmerksaam op dat ABONN.É'8 van dit bind, in het bezit A Gulden bij levenslang? A V V V ongeschiktheid. kerk en •oenewold in ons bericht is gesproken van het Schoonhovensch Strijkkwartet, wat frad moeten zijn het Schoonhovensch Strijk orkest. Het kwartet heeft aan dezen wed strijd niet deelgenomen. Wij vernemen voorts dat het orkest, waarvan ook niet-leerlingen van den heer Kaasschieter lid zijn, in Januari een uitvoering zal geven met medewer king van een solist. GEREF. JEUGDVEREENIGINGEN. Voor de Geref. Jeugdverenigingen al hier zal, blijkens een advertentie in ons vorig nummer, Donderdagavond ds. H. Knoop van Rotterdam in de Geref. Kerk een rede houden over „God en het men- achenleed”. »r. at je, d. van D - Johanna Kla- os en A. S. de iMftijd ir P. Ooi Goop. Tuiniersver. Poeteilein f 2-| 60, snijboonen f 3 5.504 70, stam- les per 100 K.Q.; bloemkool f 2— 1, komkommers f 0.50—1.10, alles 23, kroten f 1 naton A—f 1— Vereen. Groen ten- ïtrecht en omstre- 20, wortels f 1— f 0.50—1.70, an- (ekselderie f 1g 0.50—5.70, dito prei f 0.40—0.80, Toen kool f 1—4, merspiazie f 26, spruiten f 2-7, onen f 220, aui- ronkboonen f 2 —8, uien f 1—3, Iles per 100 K.G.; 17, witte druiven 5255, bramen O pond; perziken O2 50, meloenen stuks. f 1—3 per 100 indijvie f 0.50—1, -2.80, bloemkool uks; postelein f 2 13, suikerboonen 2—2.80, alles per i W. van Zoome- iden. - Jacoba, en J. de Groot, an der Aleer en 3 Sept Aan de n Zaterdag aan- H te zamen 1139 973 K.G. Prjjzenê ark le soort f 21 1920. Handel Vrachtauto te water. Polsbroek. Hedennacht om twaalf uur kwam de koopman J. d. Wit uit Bonre- pas met zijn vrachtauto uit de riohting Benechop rijden. Nabij de hoeve van den heer C. v. Roooum verloor hij de macht over zijn «tuur, met het gevolg, dat de wagen, na eenige boomen aangereden te hebben, in de Beneohopeohe wetering terecht kwam. De bestuurder kon aloh tijdig in veiligheid stellen. De haar De DUIVENVLUCHT. De postduivenvereniging „De Lucht post" hield Zondag een wedvlucht uit Caleveroir, afstand 188 K*M. De prijzen werden behaald als volgt: le, 2e, 5e, 7e, 9e, lOo en 11e prijs H. J. Saveur; 6e, 8e en 12e prijs G. Elshof; 3e, 4e en 14e prijs A. Heikoop; 13e prijs T. Pinna van der Aa. Elersnvslllng. Op de hedenmorgen gehouden Veiling bedroeg de aanvoer 8720 stuks. Prijzen: Kippeneieren f 4 f 4.65, beneieren f 2 60—f 8.20, eenden eieren f 3.50, alles per 100 stuks. Botermarkt De aanvoer op de he denmorgen gehouden Botermarkt bedroeg 40 K.G. Prijzen: Goêboter f 0.90, Wei- boter f 0.85, beiden per half K.G. Handel vlug. Wit kerd. Met J. Strien, werd de auto, die licht be schadigd was, hedenmorgen op den vas ten wal gebracht. Reeuwijk. De roei- die verleden week den wai nijit tegen ongelukken verze- assistentie va!n den timmerman vnn ons Bericht vnn Inschrijving, zijn Volgens ds drtnnn vn.Rtgestolde bepalingen tegen ongevallen verzekerd IA AA Gulden bjj 7f|fi Q'***'en Ml verlies QAA Gulden bij verlies IvVV overlijden. JvU van hand of voet Vu van een oog. HET PROCES TE LEIPZIG. Van der Lybbe Is ouond. Bij de oplossing van het proces inzake den Ryksdagbrand maakte vanmorgen Van der Lubbe een iets meer opgewek- ten indruk dan gisteren. Hij spreekt lachend met zijn tolk, doch op de t raag van president Bünger of hij zich van daag eens duidelijker wil uitlaten dan de vorige dagen, antwoordt hij slechts met een aarzelend „ja". De president wijst op de berichten in de pers volgens welke Van der Lubbe zich gisteravond in de gevangenis iets vrijer, opgewekter en bereidwilliger heeft getoond. Van der Lubbe antwoordt lachend; Dat kan ik niet zeggen. De president vindt in de mededeelin- gen in de pers aanleiding om den Zweedschen criminoloog dr. Söderman, die Van der Lubbe in de gevangonie heeft bezocht, te versoeken eenige mede delingen te doen. Dr. Söderman wordt eeret ate getuige beledigd en verklaart dat hij sijn bezoek aan de gevangenie gebracht heeft, om dat in het buitenland berichten werden verspreid, dat Van dor Lubbo in do ge vangenis geslagen werd, dat hij mor phine- en cocaïne injecties kroeg, die do oorzaak soudon sijn van sijn afgestomp te houding. Dr. Söderman hooft do overtuiging gekregen dat Van dor Lubbe beter be handeld wordt dan de andero gevange nen. Dat heeft men ook aan het eton gezien. Bij het onderzoek van zijn li chaam, zoo vervolgt epr., vroeg hij mij: Waarom doet u dat? Ik antwoordde dat de buitenlandscho pers schreef, dat hij slecht behandeld werd. Hij lachte toen eens en schudde het hoofd. Ik heb hot bovenlichaam onderzocht. Hij wao sterk Oud-Alblae, Op 79-jarigen te Haarlem overleden de heei oud-hoofd, eener oohöol alhier, DOODELIJK ONGELUK, Auto te water. Polibroekerdam, De oierenhandelaar J. Ligohaam kwam gisterenmiddag terug van de markt te Rotterdam, met een vrachtauto, waarin voorla waren geze ten de kooplieden W. van Elteron on A. den Oudsten, allen wonende te Jaars veld. Bij de hooge brug van den Oudewator- schen Damweg, waar de bestuurder een bocht moest nemen, antmoette hij juist een anderen auto. Bij het uitwijken te de wagon van don heer L. te ver op don kant van den weg gekomen, waardoor hij verzakte en’ het gewicht van den auto een oogonblik grootondoelo op één wiel kwam te drukken. Het feit dat de auto oud wae do hoor L. had hem voor enkele maanden uit do hand ge kocht i— heeft er misschien toe bijgedra gen dat het wiel brak, waardoor do auto kantelde en in de oloot viel. De heer en Ligohaam on VAn Elteron, die voor in don wagon zaten, wisten zich te redden, hoewel met moeite; de laat ste moest in het water onder den auto doorkruipen om den kant te bereiken en ook de bestuurder liep een nat pak op. Erger was het gesteld met den onge veer 70-jarigen heer Den Oudsten, die achterin zat en geheel onder water kwam te liggen. Toen de beide anderen hem op het droge hadden gehaald, leefde hij nog, maar opoedig daarna te hij overleden. Het lijk is naar sijn woning overge bracht Advertentiën sl-6 regels 1.80; elke regel meer f 0.20derde plaatsing huiven pr^e, Adver tentiën wQ.rdon gratie ge- plaatst in „Do Gore urn er". voor bedragen, gewaarborgd door de NIEUWE HAVBANKte Schiedam, van inn Gulden .by verlies Gulden by verlies van I VU van een duim. VU een lederen vinger, Al te goed.. Dat al te goed buurmans gek is, be ginnen wij in ons land te ondervinden. Nederland begon te gelijken op een toe vluchtsoord voor huitenlandsche werk- loozen. Toen de crisistijd nog maar pas zich begon te openharen, kwamen zij reeds in drommen naar ons land, dat over de grenzen bekend staat als een rijk land. In de jaren 1920 tot 1930, dat was dus in een grootendeels normalen tijd, steeg het getal vreemde werkkrachten hier te lande van 57000 tot ruim 89000. Natuurlijk is dat aantal op ’t oogenblik veel hooger en de stroom zou blijven aanhouden als niet de regeenng er een stokje voor ging steken. Dat was te meer noodig, omdat wij vrijelijk de vreemdelingen toelieten om hier werk te zoeken, maajr dat omge keerd onze landgenooten niet behoefden te probeeren over de grenzen te gaan om in hun onderhoud te voorzien. Als zij het zouden trachten, moeten zij in die andere landen eeret een vergunning van de overheid zien te krijgen, om daar te lande naar werk te zoeken en met zulke vergunningen is men niet gul. Het wetsontwerp, dat beoogt dezen misstand tegen te gaan, houdt in, dat bij koninklijk besluit bepaald kan worden, dat de werkgevers geen arbeid in loon dienst mogen doen verrichten door vreemdelingen, zonder schriftelijke ver gunning vam den minister. Hierbij wordt onder .^arbeid” verstaan niet alleen handwerk, maar ook arbeid van leiders, technisch en administratief personeel en de arbeid in vrije beroepen, zooals die van musici, kunstenaars, kunstemakers, 4enz. I Wanneer -we het aantal vreemde ar beiders hier te lande op het oogenblik I schatten op 100.000, kunnen we er zeker van zijn beneden de werkelijkheid te blij ven. Als deze buitenlanders naar hun eigen land terugkeerden en onze landge nooten namen hun plaatsen in, dan zou het aantal werkloozen met ongeveer 50 pCt. dalen. Dat is echter niet te verwachten en dat is ook niet de bedoeling. De vreem delingen, die hier zijn, zullen hun werk wel behouden, maar het streven is om het aantal niet verder te doen toenemen. Op nog een ander doel heeft de regee- ring ongetwijfeld daarbij het oog, na melijk om met de aangekondigde wet oen wapen te hebben, dat aangewend kan worden om Nederlanders, die thans nog in het buitenland werkzaam zijn, .te be schermen tegen ontslag. Wanneer een of ander land het voorschrift zou uitvaar digen dat alleen personen uit dat laud afkomstig, daar te werk gesteld mogen worden, dan zou onze regeering dat land met gelijke munt ku.nnen betalen door te verordenen dat arbeiders uit bedoeld land naar hier gekomen, terug moeten keeren naar hun vaderland. Dat te eenlger tijd Duitschland zoo danige wet' zal afkondigen is zeker niet ondenkbaar en het te goed ate wij daar op voorbereid zijn. en zeilveresniging, - wedstrijd in het zeilen wegens gebrek aan wind moest afbreken, heeft deze Zondag gehouden. Er was op de plas een flinke briesch. Dr werd goed gezeild en uit de tijden, die gemaakt zijn, blijkt wel, dat er span ning was. De uitslagen luiden: 1 J. Pan- nevis 85 min. 10.3 sec.; 2 A. IJselstein 86 min. 10 sec.; 3 G. Soeters 86 min. 14 sec. Zondagmiddag geraakte mej. Bik, uit Gouda, bij het zeilen op den plas 's-Gravenbroek, bekneld tussohen lso touw. De top van haar ringvinger werd afgeknald. Nadat de heer T. Verwaal, uit Gouda, eerste hulp had verleend, werd zij naar het ziekenhuis te Gouda ver voerd. Bij de door notaris Koeman, uit Haastrecht, gehouden verkooping, is eigenares geworden van elf perceelen land en water langs den Korsendijk en in den plas Elfhoeven, groot 6 H.A., de gemeente Reeuwijk. Het woonhuis met boomgaard en schuren aan den Platten weg H 193. grenzende aan plas Elfhoeven, groot 3410 vierk. M„ kocht de heer H. van Eik te Gouda voor f 8900. Van het woonhuis met schuur en erf aan den Twaalfmorgf» I 90 alhier, groot 635 vierk. M., werd köoper de heer J. de We ger voor f 340. De consumptls-melkregelino. Reeuwijk. De minister van economi sche zaken heeft met ingang van 8 Oc tober aangewezen als gebied, waarin het verkoopen. vervoeren en afleveren mn oonsumptiemelk is toegestaan op voor waarde, dat daartoe door de Grisiszuivel- centrale vergunning te verleend, do ge meente Reeuwijk. Zooals gemeld, leidde het feit, dat Gouda wel en Reeuwijk niet onder deze crisiswet viel, herhaaldelijk tot moeilijkheden. Concsrtsn. I Jmliteln. Met gunstig weer zal Vrij dagavond 8 uur de Ghr/Gem. zangvef. eeniging „Zanglust" en het kinderkoor „Zanglust's Voorbereiding", onder lei ding van harsn directeur, den heer Van Beek, uit Woerden, een concert geven in de tent op het Kronenburgplantsoen alhier. Zaterdagavond zal om 6 uur de R.-K. muziekvereniging „Amicitia", on der leiding van haren directeur, de heer Van Lint uit Utrecht, concerteeren. Laf. IJiscIstsIn. Terwijl Zaterdagavond J. van R. en D. S. de bezar bezochten on hun rijwielen waren geplaatst tegen het hek in de Schapenstraat, hebben tot nog toe onbekenden de aardigheid gehad om beide rijwielen in de gracht le werpen. C. A. en P. 1 A. de Groot. L ai j- er. Antonius Maria, denrjjn en M. J. ha Maria, d. van 1. Jacobs, irguignon, 26 j. J Von 28 j. 32 j., en B. J. Sept. Souter, 25 j. en ibor. ubeth, d. ippsr. ien Berg, 31 j., den Brink. itgenoot van T. ria, d. van J. A. burg. ber. ïsbertha, d. van Hits. Petrus, kamp en M. M. DE VARKENIMERKEN. De Nederlandschs Varkansoentrale maakt bekend, dat met Ingang van 1 Oc tober 1933 geen varkens meer zullen kun nen worden gemerkt met merken, toege kend voor de eerste periode. Na dezen datum zullen deze merken derhalve ver vallen zijn. De merken, toegekend voor da tweede periods, loopsnde van 1 April 1033 tot 81 December 1933 zullen kun nen worden aangebracht t.m. 4 Februari 1934 aan varkens geboren voor 1 Janu ari 1934. Na 4 Februari 1984 zullen geen merken toegekend voor de twesde perio de meer worden aangebraoht. Verschijnt Maandag, Woensdag en VryJng. Prijs by vooruitbeta ling: voor Schoonhoven per 8 maanden f 1.25: p. post f 1.50. Mut vorzokorlng 15 cents nieor. vermagerd, doch er was'nipt het minste vast te stellen, dat op epnige mishandel hng wees. Daarna heb ik ook iuat be- hedenlichaam onderzpcht en daarbij evenmin sporen van .«mishandeling ge vonden. Op mijn vraag; Voelt ge u goed? kntWoordde hij „ja”. Ptesident; Heeft Van der Lubbe u uit zichzelf gevraagd, waartoe het onder- zoek diende? Dr. Söderman: Ja, daarvoor heeft hij zich geïnteresseerd. Nadat dezen getuigen en ’n Nedèriand- achen journalist, die eveneens bij v. d. Lubbe is toegelaten, nog eenige vragen zijn gesteld, wordt de politiecommissaris Hetesig gehoord over de instructie in de drie eerste gevallen van brandstichting. Opder dit verhoor1 staat beklaagde Di- mltrof op en zegt aat hij een tweetal vragen heeft. -* Was er een Hollancteche tolk bil het verhoor aanwezig? De president: Neen, Van der Lubbe1 ver-^ stond uitstekend Duitsoh. Wij begrepen elkaar volkomen. Dimitrof: Bij het eerste verhoor door commissaris Heicsig W.aren 50 .officieels personen aanwezig. Hoe is het gekomen dat bij een zoo belangrijk politieverhoor geen tolk was? De president: Dat hebt u reeds twee maal gehoord. Ik herhaal echter voor u vqor de derde maal: Beide commissaris sen verklaren dat Van der Lubbe uitste kend Duitsch heeft gesproken, dat allen hem uitstekend konden volgen. Hiermede is de vraag voldoende beantwoord. In het vervolg zal ik u echter-, niet meer zoo uitvoerig antwoorden en dan kunt u zeggen: „Mijn vraag was overbodig”, (Opwinding). Op een vraag van Dr. Sack zot be klaagde uiteen hoe hij tot de meening is gekomen dat de eerste drie brandstich tingen door Van der Lubbe alleen zijn geschied. Ongetwijfeld speelden hierbij politieke motieven een rol. Verhoeren v. d. Lubbe. LEIPZIG, 27 Sept. De assistent van dz crimineele politie Marowsko geeft in lichtingen over de verhooren, welke hij v. d. Lubbe heeft afgenomen. Op alles wat getuige aan v. d. Lubbe bij de ver schillende verhooren he?ft voorgehouden antwoordde de verdachte: „Dat is wel mogelijk'’. De houding vfm verdachte was zeer lichtzinnig. Getuige heeft hem' dik wijls moeten vermanen zich goed te be denken en niet te lachen. V. d. Lubbe heeft alles goed verstaan en over het al gemeen toegegeven dat het juist was wat hem werd voorgehouden. ENQEL8CHE LUCHTVLOOT LIJDT VERLIEZEN. LONDEN, 27 Sept. D« Engeteche luchteskaders, die van de gemeenschap pelijke vlootmanoeuvres bij Schotland te rugkeerden, hebben gisteren eenige zwa re verliezen geleden. Nabij North Umberland geraakten de vliegtuigen in een dichten mist. Een bombardementstoestel stortte neer en vloog in brand. De twee inzittenden kwa men in de vlammen om. Een ander vliegtuig stortte eveneens neer en word ernstig beschadigd. Een derde toestel is bij een noodlanding zeo goed ate geheel vernield, terwijl u'an vierde nog vermist wordt. Er moesten in totaal 11 vliegtuigen een noodlanding maken. ARREITATIE-BEVEL TEGEN O’DUFFYf DUBLIN, 27 Sept. Naar hedenmorgen hier verluidde, zou een arrestatie-bevel zijn uitgevaardigd tegen den leider der voreenigde nationale lersohe partijen, generaal O’Duffy. Tegen den secretaris der blauwhemden-organisatle, comman dant Gromin, werd reeds gisteren een DS. W. DEUR VERTREKT, De. W. Deur heeft het beroep naar de Ned. Herv. Gemeente te Renkum aange nomen. De. Deur heeft bijna 9 jaar de ge meente te Schoonhoven gediend. Hij heeft in dien tijd een zeer groot aantal beroepen ontvangen. Dat daarvan thano een lot zijn heengaan leidt, zal in de ge meente, die dezen predikant bijzonder waardeerde, ongetwijfeld met leedwezen worden vernomen. DE NIEUWE U.L.O.-SCHOOL. Het nieuwe U.L.O.-schoolgebouw na dert thane snel zijn voltooiïng. Het zal op 10 October worden geopend. Dien dag zal des voorm. 10 uur de opening plaata hebben van de openbare U.L.O.-aohool, waarna om 2 uur het gedeelte dat voor de Ghr. U.L.O.>school beatemd te, aan de betrokken sohoolvereeniging zal worden overgedragen. Er sullen bij de oponmga- plechtigheid verschillende autoriteiten, voornamelijk op onderwijsgebied, colleges van B. en W. uit buitengemeenten van waar kinderen de school bezoeken en an dere belangstellenden worden uitgenoo- 3igd, terwijl ook de ouders der leerlingen welkom zullen zijn. STEUNC0MMII8IE, De heer J. A. Woudenberg heeft be dankt ate lid van de SteuncommiMie 1981. afd. Gouda e.o. van den Ned. Bond van koffiehuishouders enz. om verlichting van personeele belasting voor koffiehui zen. 2 Verzoek van den Jongerenbond van Kaasproducenten en de afdeeling Haastrecht »van den L.T.B. om beschik baarstelling van een schoollokaal voor een landbouwwintercursus. B. en W. adviseeren gunstig te beschikken. 3 Voor loopige vaststelling rekeningen eleotri- citeits- en waterleidingbedrijven, dienst 1932. 4 Voorloopige vaststelling gemeen- te-rekening, dienst 1932. 5 Nadere vast stelling gemeente-rekening, dienst 1931. 6. Vaststelling jaarrekening van de Knegtsbosse. 7 Verzoek van het burger lijk armbestuur om verhooging van het subsidie voor 1933. B. en W. adviseeren tot inwilliging. 8 Aanvraag van de T.B. G.-Commieeie om een bijdrage voor uit zending van een patiënt met afwijsend advies van B. en W. 9 Voorstel tot het aangaan eener geldleen.ng groot f 2000 a 4K voor aanlegkostan nieuwe weg en woonwagenkamp. School met don Bijbel. Krimpen a.d. Lek. De heer A. de Jong Az. heeft wegens gezondheidsredenen ontslag gevraagd ate secretaris-penuing- meester van de School met den Bijbel. Met hem verlaat iemand het bestuur, die van de oprichting af, nu 29 jaar geleden, met eenige onderbreking door verblijf elders, zijn beste krachten aan de school gaf. Warme liefde voor het christelijk onderwijs bezielde hem. Zijn kennis van onderwijs en onderwijswet- geving deed hem de stuwkracht in bet bestuur zijn, een kracht, die de vereeni- ging slechts noode missen zal. Donderdagavond hoopt de vereeniging afscheid te nemen van den heer De Jong als bestuurslid en haar waardeering te toonen voor zijn onbaatzuchtigen arbeid in het belang der school. Inbraak. Krimpen a.d. Lok. Door indrukken van een ruit heeft mpn zich Maandagnacht toegang verschaft tot de woonkamer van den blokmaker A. de Bode. Uit de kast is geld verdwenen en ook een spaarpot van het zoontje was geledigd. De politie heeft met haar ijverige nasporing» nog geen succes kunnen boeken. Lekkerkerk. Gevonden: Een rijwielbe- laetingplaatje, 5 roods zakdoeken en een stuk bont ochortongoed. Inlichtingen gem.-politie. Nieuw-Lekker land. De melkslijtero heb ben met ingang van 25 dezer de prijs van de melk verhoogd van 8 tot 9 ceht per liter. Noordsloos. De damvereeniging „T O G." alhier speelde Vrijdag 22 September een wedstrijd tegen de damvereeniging van Meerkerk. „T. 0. G." won met l£-6 De hier gestationeerde rijksveld- wachter l>. de Ruiter, slaagde bij het te Amsterdam gehouden politie-examen voor het diploma met aanteekening. NIEUWSBIAD VOOR ZUID HOLLAN D EN UTRECHT I SCH00NH0VEN5CHE COURANT j Told 20. Tel.-udroe: Vauuooton. 8. A W. N. VAN NOOTEA. SCHOONHOVEN, HAVEN 20 Postrekening 18708. Concert, Amelde. Zaterdagavond zal de mu- zlekvoreen. „De Unie”, onder leiding van haren directeur den heer B. A. Hooh van Schoonhoven, een concert geven in de muziektent op den Dam. Na afloop volgt een attractie. De heer A. Hoogendoorn, com mies, zal met ingang van 16 October overgeplaatst worden naar Soesterberg en in zijn plaats is benoemd de heer Biesheuvel van Outgastel (N.-Br.). Dansen. Ammerstol. In ’t Gebouw is Zondag de gelegenheid opengesteld tot dansen, waar van druk gebruik werd gemaakt. Volgens de advertentie in dit blad, zal ook in het café van den heer D. Blanken, waar trouwens eiken winter gelegenheid was tot dansen, een dansclub worden opge- rioht. Haastrecht. De gemeenteraad ver gadert Vrijdag 29 September, voormid dag* 10 uur. ter behandeling van de volgende onderwerpen; 1 Adres van de

Schoonhovensche Courant | 1933 | | pagina 1