PALMOUVE DE HOLLANDSCHE KAPERS. Wat geeft de Radio. Steltprüs op kwaliteit, vraagt sSocp€/i Ingezonden Stukken j 1415 4763 ss vffA \sa k f§ m is ss Nieuws in een paar WOENSDAG 6 FEBRUARI 1835. Donderdag 7 Februari. Hilversum. 1875 M AV.R.O. 8—10 Gra- mofoon; 1010.15 Morgenwijding, 10.15 10.30 Gramofoon; 10.3011 Pianospel; 1111.30 Knipcursus Kinderkleed mg; 11-3012 Gramofoon, Jg2 Concert door het Ensemble LismondG en Gramofoon, 2 2.15 Gramofoon; 2.153 Viool en Pia no; 3—3.45 Naaicursus; 4-^4.30 Mevr. Ant. van Dijk spreekt voor zieken en ouden van da^en, 4.304.45 Gramofoon; 4.45 5.30 Voor grootere Kinderen. Opvoering van „Alleen dp de Wereld"; 5.30—6.30 Concert door het Om roe p-Orkest; 6.30— Sportpraatje door den heer H. Hollander; 77.30 Radio Volkszang, onder leiding van P. G. Poortman; 7.308 Engelsche les voor gevorderden; 88.05 Nieuwsbe richten; 8.05—8.15 Gramofoon; 8.15— pion. 1030 Concert door het Concertge bouw-Orkest; in de pauze: Romantische liederen door Julia Culp; 10.3011 Gra mofoon; 1111.10 Nieuwsberichten; 11.10 12 Dansmuziek door het Orkest Majo Marco. Huizen. 301.5 M. K.R.O. 80.15 Concert; N.G-R-V. 1010.15 Leger des Heils-kwar- tiertje; 10.1510.45 Morgendienst door Ds. G. W. van Deth; 10.4511 Gramo foon; KJt.O. 111130 Gramofoon: 11.30 12 Godsdienstig halfuurtje door Pastoor L. H. Perquin; 12.152 Concert door het K.R.O -Orkest en Gramofoon; N.C.R.V. 2 Cursus fraaie handwerken; 33.30 Vrou wenhalfuurtje; 3.303.45 Gramofoon; 4 6 Bijbellezing door Ds. A. Adriani, 55.30 Onrsus handenarbeid voor de jeugd; 5 30 6.43 Concert door het Amsterdamseh Sa lon Orkest; 6.436.58 C.N.V.-kwartiertje. Spreker: A. Stapelkamp; 7plm. 7.15 Nieuwsberichten, pl.m. 7.157.30 Gramo foon of een kwartiertje Radio-reportage; 7306 Weekoverzicht: „Wat er op de we reld gebeurt" door Corn. A. Grayé; 8 8.06 Nieuwsberichten; 8.0510.15 Natio nale Avond in de Groot© Kerk t© Arnhem, uitgaande van den Rond van Ghr. Oranje- Yereenigingen in Nederland; 10.1610.20 Nieuwsberichten; 102012 Gramofoon. Vrijdag 8 Februari. Hfhrwsuro. 1875 M. V.A.R.A. 8 unr Gra mofoon; V.P.R.0. 10 uur Morgenwijding; Y-A.RJL 10.15 uur Orgelspel; 10 45 uur Yoordraoht door Garel Rijken; 11 uur Gra mofoon; 11.30 unr Voordracht door Carol Bijleen; 11.45 uur Gramofoon; A.VR 0. 12 >1230 Gramofoon; 12.302.30 Concert door het Omroep-Orkest en Gramofoon; 2.304 Afrikaansche voordrachten door P. Deys, Viool en Piano en Gramofoon; Y-AJI.A. 4.05 'uur Knipcursus; 4 50 uur Gramofoon; 5 uur Na Schooltijd; 5.30 uur Gramofoon: 5.45 uur Concert door örvi- tropda; 6.20 uur Berrie Kieviets in haar repertoire; 6.40 wur De Zesdaageche te Brussel. Reportage van de finish door Jan Broeksz; 6.50 uur Berrie Kievits in haar repertoire; 7 uur Orgelspel; 7.30 uur Wet ten van dezen tijd (I). „De wet op de vreemdelingen". Lezing door G. v. d. lin de; 730 uur Gramofoon; 737 uur S.O.S.- berichten; V.PJR.O. 8 uur Cursus: Gods dienstig© vormen en gebruiken in het ge- sin. 6de voordracht: Het kind in de hui selijk© eemiianet. Spreker: Ds. J. W. van Nieuwenhuyzen; 830 uur Concert; 9 uur Cursus Vader- en Moederreligie. 5e voor dracht: Het moeder-motief in het Nieuwe Testament. Spreker: Dr. J. G. A. Fetter; 9.90 uur Concert; 10 uur Nieuwsberichten; 10.15 uur Lezing: Beschouwingen over ge dachten uit de moderne Fransohe litera tuur: André Chamsen. Eerste voordracht. Spreekster: Mej. Dr. A. G. M. Duinker, V.A R A. 1112 Gramofoon. Huizen. 3013 M. K.R.O. 8—0 15 Concert; 1010.30 Gramofoon; 103011 Muziek- uitaending voor fabrieken; 11—1130 Gra mofoon; 11.3012 Halfuurtje voor zieken en ouden van dagen; 12.151 Cinemaorgel «pel; 11.20 Gramofoon; 1.202 Cinoma- or ge Is pel; 2—2.20 Gramofoon; 2 20—2 45 Cinemaorgelspel; 2453 Gramofoon; 3 8.15 Zangrecital; 3.154 Concert door het 5 Concert door het K.R.O.-Orkcst; 5 K R O.-Orkest: 4 lf>4.30 Zangrecital; 4.30 5 Concert door het K R 0.-Orkest; 5 5.30 Land- en Tuinbouwhalfuurtje door Th. Arts; 5.306 Gonoert door het K.R.O.- Orkest; 66.15 „Robbie doet verkeers-exa- men (Veilig Verken); 6.157 Concert door het K.R.O.-Orke.st; 7.157.35 „Krnis- tochten door Equatoriaal Afrika" door l)r. Paul Julien; 7.358 Gramofoon; 8805 Nieuwsberichten; 8.058 20 Zangrecital; 8.209 Concert door het Stedelijk Orkest van Maastricht; 99.15 Zangrecital; 9.15 —10 Conoert door het Stedelijk Orkest van Maastricht; 1010.10 Gramofoon; 10.10 1030 Concert door Havède en zijn Band 10 9010.86 Nieuwsberichten; 10 35 10 45 Gramofoon; 104511.30 Concert door Havède en zijn Band; 113012 Gra mofoon. Hoofl-Blokfund. De heer C. Verspui is benoemd tot zaakvoerder der varkens- centrale. Wij wijzen erop, dat zijn post- adres Hoog-Blokland is. Om vertraging van de bestelling der poststukken te voor komen, lette men daarop Meerkerk. Bij den agent der arbeidsbe middeling «taan als werkzoekeuden 62 personen ingeschreven. Zondag had de echtgenoo'e van W. A. den B. het ongeluk in net kanaal te vallen.' Door voorbijgangers werd dit bij tijds gemerkt, die haar uit haar beoarde Noordeloos. Over 1934 is aan iwerkloo- zensteun door de gemeente een bedrag van f 2929,77 uitgekeerd Het wegdek van den oprit bij de brug op het dorp, hetwelk thans zeer slecht is, zal verbeterd worden. Voordeel en schade. Oud-Alblas. Het gemaal van den pol der Zuidzijde; welke polder ruim 600 H.A. groot is heeft in 1934 sleohts 10 vaten stookolie gebruikt voor een bedrag van pl m. f 80 a f 90 De polderlasten die in 1934 f 2 per H.A bedroegen, kunnen voor 1935 waarschijnlijk gebracht worden op f 1.50 per H.A Minder bevoorrecht zijn de polders Noordzijden en Gr, Nes, die door voortdurenden hoogen waterstand in de Graafstroom door het niet op tijd ma len van het gemaal van de Nederwaard en door het slechte onderhoud van de z.g n. voorkadon, zeer veel lekwater in de polder krijgen, waardoor de machines bui tengewoon veel moeten malen, tot groote schade van de ingelanden. DE TANKSCHEPEN VOOR DE BATAAFSCHE. De opdrachten die de Bataafsche Pe- trolemn-Maatschappij aan de Nederland- sche scheepswerven heeft verstrekt, heb- brn betrekking op twee tankschepen van 12 000 ton en vier van 9250 ton. De twea grootste schapen zullen worden gebouwd door 'de Scheepsbouw-maatschappij te Amsterdam. Van de vier kleinere zullen twee worden gebouwd op de werven van Wilton-Feyenoord te Rotterdam en de resteerende twèe door de werf „De Schel de" te Vlisingen. De opdracht loopt over een bedrag van ruim zes millioen gulden. Werkspoor zal de motoren leveren voor de twee schepen, die op de Nederlandsche werven op stapel worden gezet. De Shell zal in Italië en in Denemar ken één motortankschip en in Engeland eenige dier schepen laten bouwen, voor welke Werkspoor eveneens de motoren zal leveren. DE GEHEIMZINNIGE VUURPIJLEN. Naambord van een schip gevonden. Een vischer uit de Cocksdorp heeft gis teren .terwijl hij met zijn boot ter hoogte van de Vliehors (het Zuidelijke deel van Vlieland) voer, een naambord van een schip drijvende gevonden. Op het zwarte bord stond met witte letters de naam „Akia" aangegeven. Men brengt deze vondst in verband met de vnurpijlen, die Zaterdag zijn waarge nomen. De .,Brandari8", die toen is uit gevaren, heeft evenwel geen schip gezien Men herinner! zich. dat Zaterdagmiddag een Deenseh visschersscheepje ter hoogte van de Cocksdorp is gesignaleerd. Er was echter ook na de vondst van het naambord geen enkele overtuigend be wijs, dat er Zaterdag nabij de Vliehors een boot vergaan zon zijn en dat daar bij sprake zon zijn van den Deenschen visscher. AMSTERDAM EN DE RATTEN. Te Amsterdam zal in de commissie van bijstand voor de openbare gezondhe'd een credietaanvrage van f 30.000 worden be sproken voor de georganiseerde rattenbe strijding. Dit bedrag is noodig voor het aanschaffen van praeparaten enz. Voorts zal het gemeentebestuur rattenweken hou den, waarin het publiek wordt opgewekt, mee te deen aan den strijd tegen de ratten. HET PROCES-HAUPTMANN. Getuigen décharge gehoord. In de zitting van Maandag ging de of ficier van justitie, Wilentz, tot een hefti- gen aanval over op een getuige a déchar ge, die het alibi van Hauptm&nn trachtte aan te toonen. Deze getuige, Peter Sommer. had ver klaard, dat hij de werkelijke ontvoerders van het kindje van Lindbergh op dén morgen na de ontvoering op een veerboot over de Hudson had gezien en later nog eens in de tram te New-York. Het waren een man en een vrouw. Toen Haupt- mann's verdediger den getuige foto.s van deze personen voorlegde, werden deze geïdentificeerd als Isodor Fisch en Violet Sharpe, het inmiddels gestorven dienst meisje van de familie Lindbergh. Bij deze verklaring sprong Wilentz op en riep nit: „U bent een béroepsgetuige en verkoopt uw verklaringen voor klinkende munt." Een andere getuige Hans Kloppenburg die door de verdediging gedagvaard was om het bewijs te leveren, dat Isodor Fisch de ontvoerder van het kindje van Lind bergh is geweest, verklaarde, dat hij in December 1933 een bezoek aan Haupt- mann te zijnen huize had gebracht en dat hij daar Isodor Fisch had aangetrof fen, die bij het weggaan een kartonnen doos aan Hauptmann had gegeven. Kort daarna is Fisch naar Duitschland ver trokken. Klonpenbnrg was van meening dat het duidelijk was. daf Fisch op dat oocenblik het losgeld aam Hauptmann ha d gegeven Daarna legde mevrouw Bonesteel, eige nares van een restaurant te Jonkers, haar optuigen is af. Zij verklaarde, dat Violet Sharpe met andere meisjes in haar zaak was geweest, waarbij Violet Sharpe zich zeer nerveus had gedratren. Het m©tei© I had klaarhliikelijk iemand verwacht. Toen waren er vijf mannen rn eem aato geko- I men. Violet Sharpe en haar begeleidsters waren ingestapt en weggereden. Vermel denswaard uit de getuigenis tan mevrouw Bonesteel is; dat zij beweerde dat Violet Sharpe een voorwerp, dat in beddelakens was gehuld, bij zich had gehad. Zondag heeft men Hauptmann in zijn cel zijn kindje gebracht. Dit was de eer ste keersinds zijn gevangenneming, dat hij gelegenheid kreeg de kleine te lief- koozen. Volgens ooggetuigen barstte Hauptmann bij bot zien van zijn kindje in snikken nit. Nieuw* herkenning. Op de redactie te Parijs van bet Ameri- kaanscbe blad „New-York Herald" heeft zich een 4i-jarige Wit-Rus, Nicolajef Ia- saef, vervoegd en heeft medegedeeld, dat hij twee dagen na de ontvoering van het kindje van kolonel Lindbergh in de New Yorksche wijk Bronx cógnac aan een cliënt heeft verkocht, in wien hij achter af Hauptmann heeft herkend. Bij den verkoop, d'en hij destijds als dranksmok kelaar van huis tot huis deed. heeft hij in de woning van dien clëint, een klein kind met een verbonden hoofdwond opge merkt. Volgens zijn zeggen had men hem destijds uitdrukkelijk verzocht, zoo stil mogelijk te zijn om het kind niet te sto ren. Dit kind kon n:et Hauptmann's zoon zijn geweest, omdat deze toen nog niet was geboren. Issaef zou dit voorval verzwegen heb ben, omdat hij vreesde, zich anders als dranksmokkelaar aan een vervolging te zullen blootstellen. FAMILIE-DRAMA IN FRANKRIJK. Zifn vrouw en kind zwaar gewond. Te Boulogne-sur-Seine was de 33-jarige commies bij hel ministerie van financiën Lucien Million, die-sedert 1926 gehuwd was met Julia Guala, uit welk huwelijk vier kinderen geboren werden, sedert eenigen tijd zenuwlijder en maakte vrouw en kinderen het leven zoo zuur. dat zijn echtgenoot© besloot een verzoek tot echt scheiding in (e dienen De man verliet van tijd tot tijd de echtelijke woning om eeni ge dagen bij zijn ouders door te brengen. Op 9 Januari van dit jaar verliet hij zijn ▼rouw weer en keerde niet vóór den avond van 31 Januari bij haar terug. Hij sloot zachtjes de deur om de kinderen niet waker te maken en begaf zich met een revolver in de hand naar zijn vrouw die nog op was en zei, dat hij haar dien nacht nog zou dooden De vrouw durfde niet te gaan slapen en ging bij de bedjes van de kinderen zitten breien, terwijl haar man in een kamer daarnaast verwoed brieven ging zitten schrijven, welke hij, den een na den ander weer verscheurde. Tegen 6 uur 's morgens hoorde de vrotPw een buurman de trap opkomen en ze waagde het om hulp te roepen Voor dat de buurman echter in de gelegenheid was ook maar iets te ondernemen, snelde Million op ri, baar. Zij werd in den buik getroffen, maar slaagde er ondanks dat nog in, zich m de slaapkamer op te sluiten. Door de paneelen van de deur vuurde de man opnieuw en verwondde zijn vierjarig zoontje Yoes aan den schouder Op het geluid van de schoten kwamen eenige buren toesnellen en forceerden de deur. De woesteling werd overweldigd en aan de politie overgeleverd. Tijdens het verhoor gaf de man slechts vage antwoor den. De toestand van de vrouw, die naar bet ziekenhuis werd overgebracht, is hoogst ernstig. De kleine Yoes is zwaar gewond, doch verkeert niet in levensgevaar. DE VOORTVLUCHTIGE KASSIER GE ARRESTEERD. De OMneesche kassier van de Neder landsche Handel-Mij. te Semarang, die eenige dagen geleden met medeneming van een bedrag van f 61 000 verdween, is in de omgeving van Bod ja (bij Sema rang) gearesteerd. Hij bleek nog een be drag van f 6000 in zijn bezit te hebben. Volgens zijn beweren, zou hij het grootste deel tan het geld onderweg hebben ver loren.. DE STUWDAM TE COLORADO VOLTOOID. Een werk van 4% Jaar. De bouw van den stuwdaüi in de Colo rado (N.-Amerika) is voltooid. Donder dagavond is men begonnen met de 1340 ton zware deur in den dam aan te brengen Vrijdagmiddag was het gevaarte op zijn plaats en begon het meer rich te vormen Het stuwbekken heeft een lengte van 180 K. M. en zal eerst over drie jaar gevuld zijn. Hierdoor wil men de steden van Zuid-Californië van water voorzien en uitgestrekte gebieden bevloeien. Verder zal het water gebruikt worden voor het voe den van electnsche centrales. De totale kosten van den bouw bedroegen 385 mil lioen dollar; het werk heeft 4'A jaar go- dnnrd. Oorspronkelijk had men den duur op zeven jaar geraamd. BUILENPEST. Reeds meer dan 30 slacht offers bi den Vrijstaat In het noorden van den Oranje Vrijstaat is buitenpest uitgebroken. Meer dan 30 personen, onder wie 5 Europeanen, zouden reeds overleden rijn. De ratten, die de ziekte verspreiden, ster ven bij duizenden, want de gezondheids dienst heeft gas-patrouilles naar het ge bied gezonden om de ratten te verdelgen. Het werk wordt bemoeilijkt door het feit, dat de groote graanoogst de ratten uit an dere gebieden hierheen heeft gelokt. De jongste slachtoffers van de riekte zijn een aantal Europeesche schoolkinde ren, die men evenwel door inenting nog hoopt te redden. STRIJD TEGEN DE PIRATEN. Zuivering van de Bias-baai. Na den zelfs voor Chineesche begrip pen sensationeelen overval op het stoom schip „Tungchow", heeft de regeering van Kanton bevolen, dat krachtige maatrege len zullen worden genomen Mn het pira ten-nest in de Bias-baai te zuiveren. Sterke trpepenafdeelingen zijn uit Kan ton naar de Oostwaarts gelegen bergstre ken van Kwantoeng gezonden, om de pi raten, die met hun smokkeljonken de kust tot Straat Malakka toe onveilig ma ken, in hun schuilhoeken op te zoeken en gevangen te nemen Het is in de onher bergzame kuststreek voor de regeerings- troepen moeilijk tot den aanval over te gaan. De piraten houden zich ook verbor gen op de tdlrijke in de Bia.?baai gele gen eilandjes, hetgeen de taak van de troepen evenmin vergemakkelijkt. De re geering vin Kanton heeft een bedrag van 2500 dollar nitgeloofd voor degenen, die de gevangenneming van de bandieten, die deel namen aan den overval op de „Tung chow" bevorderen De maatschappij, waar toe de „Tungchow" behoort, heeft hier voor eveneens een bedrag van 2500 dollar uitgeloofd. HULP AAN ALBANIË. Italië schenkt 3 millioen francs. „Besa", het orgaan der Albaneesche re geering, meldt, dat de Italiaanse,he regee- rifig een bedrag van 3 mill, goud fiance ter beschikkinng van de regeering van Alba nië heeft gesteld, welk geschenk spontAan werd verstrekt als bewijs van oprechte' vriendschap tusschen de twee landen. Hei geld moet dienen om een deel der sohuldem af te doen, welke Albanië indertijd voor dei uitvoering van openbare werken enz. heeft aangegaan. Koning Zog heeft Mussolini inj een telegram uit naam van het heele Alba- neesche volk zeer hartelijk bedankt voor de edelmoedige hulp en daarbij gewezen op den onverbrekelijken band der vriend schap, die door zooveel gemeensohappetij.' ke belangen de twee landen bindt ONBRUIKBAAR BROOD. Drieduizend K.G. afgekeurd. De economische raad van Groot-Rus land, die zich met de broodverzorging van de bevolking bezig houdt, eischt raeedoo- genloos ingrijpen van de justitie. J)e raad heeft o.a. te Moskou geconstateerd, dat op één dag meer dan 3.000 K G. brood in beslag genomen moest worden, omdat het voor menschelijk gebruik niet geschikt bleek. OVERSTROOMINGEN FN PALESTINA Vele slachtoffer* Tengevolge van overstroomingen zijn te Nabloes, in Palestina, twintig huizen in> gestort, waarbij minstens drie personen om het leven zijn gekomen Dertien Ara» bieren zijn verdronken in de vlakte va* Toelkarem. Mannen waden tot de heupen door het water om naar slachtoffers te zoeken. Men ie bevreesd voor verdere zware regenbuien. In alle rivieren staat het water zeen hoog. De Jordaan is buiten zijn oever* getreden. Het Britsche regeeringBgebouw moest worden ontruimd De schepen koi* den de haven van Haifa niet binnen va» ren. Het post- en telefoonverkeer in yen broken. LAWINES IN OOSTENRIJK EN ZWITSERLAND. Veel schade, hindernissen menschenlevens In gevaar In Oostenrijk is het Arlberg-traject, dat in den loop van Zaterdag is vrijgemaakt, opnieuw versperd door drie reusachtige lawines tusschen Bludens en Langen. Hel zijn grondlawines, die veel puin en boom stammen met zich meevoerden, waardoo* het opruimingswerk geruimen tijd zaJ duren. De sneltreinen zullen worden omg©> le'd. Uit bijna alle andere deelen van Oostes* rijk komen nieuwe berichten over ernstige lawinerampen binnen .Te Lassing in Salz burg zijn twee boerenhofsteden door een lawine bedolven. De bewoners zijn inge sloten en men doet pogingen hen te be vrijden. Ook in Zwitserland hebben zich Zoo- dag lawines voorgedaan, o.a. in het Ber- ner Oberland. Enkele personen kwamen Op de Planerhütte in de Ennstalar Al pen in Stiermarken zijn Zondag een veer tigtal skiloopers, groofendeels ujt Weenen en Graz en 20 soldaten door in den nacht van Zaterdag op Zondag naar beneden ge» komen law'nes ingesloten. Onder leiding van een kapitein trachtten zij naar het dal door te breken, wat echter verhinderd werd door nieuwe lawines. Alleen de ka- pitein en een soldaat slaagden er in het dal te bere'ken en het reddingstation t« waarschuwen. Een red dngscdonne heeft de mgesloto- nen bevrijd. Te Pass-Lug in Oostenrijk aan het tra ject SalzburgInnsbruck is een scholieren treih door een lawine getroffen. De loco motief en enkele wagons werden zwaai beschadigd, de machin'st en de conducteur bekwamen verwondingen. Bij iHeil genblut op den Grossglockoe* is een skilooper door een lawine bedolven. Men vreest, dat hij om het leven is go- 91. Ongelukkig voor de Indianen sloeg ©en van lien met z'n speer tegen de plan ken. Kapitein Springer ward met eeh «bok wakker en zag een aantal donkere figuren in het maanlicht, maar voor hij z'n wapens kon nemen, werd hij gegrepen. Bart overkwam hetzelfde en ook Marie werd meegenomen. 92. De Indianen hadden den kapitein en Bart gebonden, maar Marie werd niet ge bonden. Ze mocht naast kapitein Spnagef loopen, die baar bij de band hield. G. De ONDER WOONWAGENBEWONERS. Familievete leidt tot revolver schot Stond reeds jaren een oude veete tusschen de families van de woonwagenbewoners J. G. en G. P. P. vertoefde vrij regelma tig in het woonwagenkamp aan den Maas breeschen weg, terwijl G. daar tot dusver nog nooit verbleef. Dezer dagen kwam echter ook met zijn wagen daar aan. oude veete werd weder opgerakeld toen P Dinsdagmorgen met zijn wagen en gezin het kamp verliet en in de rich ting Blerik reed, .volgde G. hem op zijn rijwiel. Op weg naar Blerik haalde hij P Er ontstond opnieuw een woordenwisse ling Opeens trok G. een revolver en logte een schot op P., dat dezen in het linker dijbeen trof. Daarna sprong de dader op zijn rijwiel en reed in de richting Maas- bree P.' die niet ernstig üewond was, nam eveneens een rijwiel en zette den dader na. Door de wond moest hij de achtervol ging echter opgeven Intussrhen was de vrouw van P naar het nabijgelegen woon wagenkamp teruggekeerd Hier ontstond opnieuw heftige woordenwisselingen tus schen de beide families. De gemeentepolitie uit Blerik en de marechaussee uit Venlo, herstelden de orde P was intusschen wper in het kamp teruggekeerd en was bezig zijn wonde te verbinden Op last der politie heeft hq zich naar den dokter begeven. De dader is nog onvindbaar. Hij hpeft bet wapen op zijn vlucht medegenomen. MISDADIG OSS. Steiger Ingestort door kwaad willigheid. Een steiger voor een in aanbouw zijnd complex van drie huizen in de Brouwer- straat te Oee te Maandag ingestort. Vijf metselaars, die rich juist op het steiger hadden begeven, vielen, doch hebben geen leisel gekregen. Het bleek, dat de steiger- touwen moedwillig waren doorgesneden dooh de politie beeft nog geen spoor ont dekt DE RIJN STERK GEWASSEN. Dreigende overstroomingen. Sinds het einde van de vorige week de waterstand vaa den Rijn en zijn zij rivieren tengevolge van het snel smelten van de sneeuw op de bergen, zeer geste gen. Bij aanhoudenden was der rivieren vreest men op vele plaatsen overstroo- mingen. Voorloopig wordt van de zijrivie ren nog aanhoudende was gemeld. Het scheepvaartverkeer op de Saar, de Moezel en de Lahn moest worden stopge zet In het dal van de Neckar en in het Zwarte Woud heeft het hooge water reeds groote schade aangericht Naar aanleiding van de dreigende over- stroomingen aan den Boven-Rijn hebben de antoritetiten een waarschuwing tot de omwonenden gericht. Ook de Maas stijgt. Ook de was van de Maas houdt nog steeds aan. Den dooi in België en in de langs de rivier gelegen Fransche berg streken en de regenval in ons land heb ben daartoe veel bijgedragen. In 24 uur is de Maas te Venlo bijna een meter ge stegen, zoodat de stand Dinsdagavond 14.55 m. boven AP. bedroeg, welk peilde Maas dezen winter nog niet bereikte. De scheepvaart ondervindt van den hoogen waterstand groote moeilijkheden Behalve de loswal bij Venlo is ook -die van Blerick overstroomd en buiten ge bruik gesteld. Daar uit België en Zuid- I 'irburg nog''steeds was wordt geseind, vermoedt men, dat de was te Venlo nog eenigen tijd zal aanhouden. TRAGISCHE VONDST TE BERLIJN. Twee kinderen omgekomen Zondagavond werd de Berlijnsche poli tie gewaarschuwd voor een geval in de Weinstrasse in het noordoosten der stad waar rij in een kelderwoning de lijkjes vond van twee kleine kinderen terwijl 'n derde kind, dat nog zwakke teekenen vau leven gaf, naar een ziekenhuis kon wor den overgebracht. De beide lijkjes toonden geen sporen van geweld, doch slechts van verwaarloo- ring en uitputting. Bij onderzoek bleek, dat de vader reeds geruimen tijd in een ziekenhuis was op genomen, terwijl de moeder reeds ver scheidene dagen niet meer in de woning was gezien. Zij heeft zich later vrijwillig bij de po litie gemeld. Deze onderzoekt waarom de vrouw, die voldoende armensteun genoot, haar kinderen hulpeloos heeft achterge laten. DENEMARKEN GETEISTERD. Door storm en hoog water. Boven Denemarken en de Deenseh© wa teren, vooral in het Skagerak en het Katte gat, heeft de laatste dagen een hevige N.- W. storm gewoed. De scheepvaartdiensten hadden veel vertraging, in sommige geval len zelfs 7Vi uur. Hot water in de havea van Kopenhagen stond Zaterdag 74 c.M. boven normaal. Te Kopenhagen zijn eenige personen gewond Bij Nykobing is een dijk over een lengte van 100 M doorgebroken. 200 H A. land zijn onder water gezet. De gasfabriek staat onder water, noodat de gasvoorziegmg moeat worden gehaakt. Ook de watervoor ziening is in ongereede geraakt. Aan de Noorsche kust stormt het eveneens hevig. Op vele plaatsen is ernstige schade aange richt. Men vreest, dat een Zweedsch stoom- visschersvaartuig, met acht man aan boord, in den storm schipbreuk heeft ge leden. VLIEGONGELUKKEN OP JAVA. Een onfortuinlijke dag. Te Bandoeng bestond gisteren groote aanleiding voor de vrees, dat.de militaire luchtafdeoling door een derde ongeval zou zijn getroffen. Te half twaalf in den morgen is het toestel, bestuurd door den sergeant-vlieger Wulms, die in een patrouille van drie ja gers onder oommando van luitenant Te Roller vloog in den „zadel" tusschen den Tangkoeban Prahoe en de Boerangrang zoek gedaakt. D© overblijvende vliegtuigen zochten ge durende uren lang de verdwenen machine, doch zonder resultaat. Hierop werd de ge heel© luchtmacht gemobiliseerd. Bij het zoeken naar het vermiste toe stel stortte de Fokker 0.5 in een ravijn, nabij Pangheotan De bestuurder, luite nant Kuntzel bleef ongedeerd; de waar nemer kapitein Van der Eem, heeft een arm gebroken. Het toestel is totaal ver nield. Luitenant Kuntzel moest twee uren te voet afleggen alvorens hij een telefoontoe stel kon bereiken, waardoor nieuwe onge rustheid bij de luchtvaarafdeeling werd gewekt, aangezien hij uiterlijk vier uur in den namiddag aan de basis werd terug verwacht Dr. Hubetoh begaf rich onmiddellijk naar de plaats van het ongeluk De sergeant Wulms ia nog met gevonden, noodat de onzekerheid nog altijd niet is opgeheven. DE MALARIA-EPIDEMIE OP CEYLON. Dc groene bacil. Op Ceylon zijn tot nog toe een milioen of een zesde van de bevolking door malaria aangetast. De overheid heeft alle mogelijke maatregelen genomen en op rousacntige schaal de muskieten- bestrijding ter hand genomen, poelen zijn drooggelegd, rivieren en meren ontsmet, doch zonder resultaat Deze maian*-epidemie een een buiten gewoon xarakter heüben, afwijkend van de gewone malaria en geh©ei nieuw zijn voor de medische weienschap. Zq zou veroorzaakt worden door eeD merkwaar dig groene malaria-bacil,die tot nog toe zonder resultaat in de laboratoria is on- derzocht om <w» börtnjdmgsmiddel U> vinden- Thans hebben de autoriteiten van Cey lon rich gewend tot den leider van het Britsche departement voor volksgezond heid. luitenant-kolonel Sydney Price Ja mes, een der meest gezaghebbende des kundigen op het gebied van tropische ziekten De regeering van Ceylon heeft een dringend beroep op James gedaan om ten spoedigste naar Ceylon te willen ko men, teneinde te wilen medewerken aan de pogingen tot bestrijding der malaria- epidemie. DE STATEN-VERKIEZINGEN. In Zuid-Holland heeft de S.D.A.P de volgende candi datenlijs ten vastgesteld: District Leiden: 1 Mr. D. A. van Eek; 2. J. J. van Stralen3. T. Groeneteld; 4. G. M. Simonsz; 5. Pb. Fijma, 6. J. CL de GierDe Bruin. District Delft: 1. P. de Bruin, 2. J. Buis, 3. G. J. ten Velden,-4. H. Benthem De Wilde; 5. J. Emmens; 6. J. 't Hart; 7. G. Visser; 8. D. van den Burg. District Gouda: 1. J. Spronker; 2. P. J- van Harmeien, 3. W. Sanders, 4. G. J. van Borrendam; 5. J N. van Dantzig Mei les. 6. R. Querido; 7. A. van der Ent; 8. G. den Uyl. District DordrechtRidderkerk: 1. J. H. F. van Zadelhoff. 2. H. J. Horsman; 3. R. Laan; 4. J Spronkers, 5. J. San ders; 6. A 0 SwatPrs 7 J G de Bonte; 8. A. van Dijk; 9. J. B A. Rook; 10. J. H. Lexmond. Gevonden een fietstaschje met sleutels. De gem.-veldwachter verstrekt inlichtingen. Meerkerk. Tot opzichter bij het water leidingbedrijf, het 20-gemeentenplan, is beïioemd ir. Gerritse te Amersfoort. Ottoland. De bevolking dezer gemeente bedroeg op 1 Januari 1934: 616 zielen, te weten 309 mannen en 307 vrouwen. In 1934 werden geboren 3 jongens en 7 meis jes, er yestigden zich 15 mannen en 17 vrouwen. Er overleden 2 mannen en 5 vrouwen. Uit de gemeente vertrokken 19 mahnen en 21 vhouwen, zoodat de bevol- k ng in 1934 verminderd is met 3 man nen en 2 vrouwen, totaal 5 z'elen, zoodat de bevolking op 1 Januari 1935 bedroeg 611 zielen, zijnde 306 mannen en 305 vrouwen. Er werden in 1934 gesloten 6 huwelijken. Aan het bestuur van het Le^er des Heils te Amsterdam hebben B. en W. ver gunning verleend om in de maand Maart een openbare collecte te houden. Streefkerk. Maandagavond werd van wege de zending in de cons stor'ekamer van de Ned. Herv. Kerk eenzendings- film vertoond. Om vijf uur werd de film gedraaid voor de kinderen en 's avonds voor de ouderen. Verschillende beelden omtrent de zending en den zendel ng wer den te zen gegeven welke beelden dui delijk werden toegelicht. Beide voorstel lingen werden goed bezocht. Woensdagavond zal de zangver. ..Crescendo" in de zaal van café Stuur man, onder leiding van den directeur, den heer W. Verhey, een u'tvoering geven. Naast de zangnummers zullen ook eenige tooneelstukjes worden opgevoerd. dag door tot nog toe onopgehelderde oor zaken een ontploffing plaats gehad in een kruitmagazijn, waardoor drie huizen in de lucht vlogen. Drie bewoners werden gedood, zes anderen zwaar gewond. Nabij Teneriffe op de Cauarische ei landen is 'n particuliere auto met volle kracht tegen een boom gereden. Van de drie inz ttenden werden er twee gedood, terwijl de zoon van den Amerikaansehen consul-generaal te Parijs, Kens, levens gevaarlijk gewond werd. WOENSDAG 6 FEBRUARI 193». Bij Krasny Staw (Polen) te een oefenvliegtuig in een sneeuwstorm om laag gestort De piloot en de waarnemer waren op slag dood. Ia den mond van de Taag (Portu gal) zijn twee visschersschepen tegen el kaar geloopen. Een van de schepen zonk in anderhalve minuut; 36 opvarenden konden gered worden, 15 worden vermist. m hu s in Bishops-A venue te Londen is ingebi-oken, waarbij den dieven In waarde van 10.000 pond aan juweelen en kostbare voorwerpen in handen is ge vallen. Het was het zevende huis in de zelfde straat, waar in de laatste 3 maan den ingebroken is. De politie volgt een bepaald spoor 407* STAATSLOTERIJ. Vijfde Klasse. Dertiende Lijst. Trekking van 4 Februari. 15.000 No. 4072. 1.000 No. 2952 3249. 3446, 122Ö0, 23622 400 No. 19223, 21421, 22817. f 200 No. 4090, 4811 7195. 15588, 16275, 17779. 19443, 23053. f 100 No. 1356 6306, 11119, 14804, 15394, 15714. 15957, 17977, 17980, 18492 21578 PRIJZEN VAN 70. 467' STAATSLOTERIJ. Vijfde Klasse. Veertiende Lijst. Trekking van 5 Februari. 1000 No. 16005. 13815. f 400 No. 9102, 12391. 17250, 18860. f 200 No. 5304 6226 8652, 9988. 100 No. 926, 362, 5062 9960, 11617, 11893, 12650 18821, 19550, 21037, 21426 21774, 23580, 23859. PRIJZEN VAN f 70. 26 2«68 6376 8893 11369 14192 17323 20085 96 3160 6377 8965 11579 14201 174-53 20106 107 3247 6421 9014 11593 14578 17473 20216 132 3405 6451 9037 11744 14612 17-540 20229 1.34 3476 6471 9080 11830 14774 17590 20327 223 3532 6616 9104 11867 14777 17616 20412 259 3599 6670 9230 12024 14807 17648 20512 274 3659 6704 9275 12144 1-5014 17667 90514 571 3712 6919 9376 12231 1-5041 17797 20551 9.302 12241 15047 17799 2058.5 9736 12253 1-5401 17808 7 lS 4018 7592 10636 12768 16274 18546 21633 284 4087 7803 10663 13076 16286 18617 21807 412 4221 7828 10684 13210 16305 186o4 21971 520 4301 7984 10747 13300 16.315 18659 22040 564 4379 8255 10774 13301 16330 loflQ0 00070 884 4-500 3264 10794 13335 16j |13 37.56 6827 9859 12308 15423 17968 20705 7128 10024 12312 1-5621 18034 20800 DE MOTORVAART IN DEN GRAAF STROOM. M. de Redacleurl Ik ging Vrijdagmorgen 6.45 uur den sluiswachter te AlbUsserdam kloppen om te schutten, wat ons voor zonsopgang 50 qpnt extra kost om ./net den motor de Graafstroom** in te varen De sluiswachter verzegelde den motor, dus moest de boot met vaarboomen voortbewogen worden Ik nam te Albiasserdam 2 zoons mede en wij waren met 3 man, dus samen 5 schip pers, Alle watermachines dra liden vol in de Graafstroom en dus stroomde 't hard. Wij gingen 's morgens om 7.30 uur van Alblasserdam; het regende den ganschen dag, zoodat de jongens doornat waren van het water, dat langs de bovenlast af droop met het duwen door de gangboor den. De handelaars'in veevoeder wacht ten allen op het voer en dus moest er door gevaren worden Wij waren 's avonds zes uur bij den Kerkweg te Brandwijk voor de losplaats. De jongens zouden bij mij thuis droge kleeren aantrekken en verdpr met de fiets naar huis gaan te Alblasser dam. doch er kwam juist een overdekte vrachtauto en zij reden direct mede. Zij zaten beiden afhter in de auto Te Oud- Alblas meest de chauffeur stoppen en kwam tot de ontdekking dat de beide jon gens van 23 jaar bewusteloos in de auto lagen met hun doornatte kleeren en door de koude bevingen. Zou nu van hooger hand niet inge grepen Kunnen worden bij het bestuur van de Nederwaard, dat er een einde komt aan dezen on houdbaren .3917 7028 70.37 io6i «m 717? iSifi iïwi iwnj ïsira »mi» 1136 4136 7283 1 0122 12380 15679 lffi" 21152 1145 4244 7351 10217 12955 15741 13307 21253 1263 44.59 7.526 1 026» 12960 15769 18329 21.7»! 1355 4516 7355 10299 13040 16089 18366 21665 1.367 466.3 7^ 10381 1.3224 16277 1 84o4 21687 1542 4714 7969 1 0466 1.32.32 16313 1 8499 21834 1618 4*57 7977 1 0175 1 34.37 16334 1 85o3 21856 1636 5113 8172 10557 1 378.3 1 6351 18687 21973 1723 .5345 8248 10689 1 3844 1 6397 1873* 21979 17,82 -53-51 8293 1 08A.5 1 3933 1 6446 1 8814 22296 1°90 .5421 8421 10864 1 3939 16480 19011 22981 "079 .5492 8478 1 0926 1 3971 16520 19064 23241 "178 5682 8588 10978 1 3973 1 6597 182-56 23.326 2409 5731 8642 11047 13987 167.58 19404 23414 8501 5940 8730 11063 14001 16063 19-508 23639 2621 6050 9834 110»0 14030 16985 19584 £3641 2686 6248 8847 11114 14075 1 6<*91 19W) 2-3643 2864 6368 8678 11317 14165 17064 19966 NIETEN. 8371 11162 14092 17144 20784 64.50 18769 22077 4513 8334 1 082.5 13481 1&575 19144 22212 1239 4844 9399 10835 13007 18J2 19232 22233 1338 4805 3433 108S6 13763 18895 19299 22530 1,340 4(197 8658 10948 13948 16866 19644 22543 >259 5343 9562 11656 14-596 17393 20214 23197 "4$ §62 9631 11765 14678 17642 20281 2.3370 519.3 5921 971.5 1203-2 1 4685 17658 20446 23406 2495 8046 9719 12066 14690 17886 2.V561 23497 2525 6095 9 766 12121 14793 17687 20715 23n® 2642 811.3 995,5 1212.3 14957 17692 20S89 23522 2682 643-5 10069 12126 14975 17.03 21069 23666 2786 671.3 1 0(181 12207 15211 18044 21214 23884 oatX fi7A5 1 m39 122-52 lo233 1 S07o Zl/ow z-imn» 28.57 6?S 10302 1&88 1-5646 1«170 21323 23735 .V07 7163 10343 12392 15725 1*268 21327 23825 o-.fv4 7,330 10348 12456 1-5866 18287 2136o 23881 .3645 7444 10350 124*) 159.19 18869 21481 2-^94 6749 74-54 1 04*5 22538 16066 18402 21600 239/6 3025 7505 10542 8.5 3-5-55 5904 101 3562 f.926 119 3.574 5959 151 3595 5964 153 3647 5967 167 3717 5970 193 3769 6018 '208 3827 6024 209 3957 6037 285 3958 6043 288 .3967 6(186 289 3972 6115 302 3983 6152 351 4001 6176 39*2 4041 6210 469 4071 6243 481 4140 6250 494 4144 6257 506 4157 6278 633 4225 6.339 645 4242 6342 770 4322 6379 9036 12134 14870 18832 21792 11261 14095 17168 20828 8403 11280 14106 17203 20941 8426 11290 14120 17263 2096* 8468 11358 14139 17329 20978 8523 114.32 14189 17331 21013 8559 11453 14191 17347 21038 8574 11563 14210 17398 21049 8576 11572 14212 17452 21161 8577 11615 14214 17531 21164 8607 11801 14260 1757° 2122.3 8621 11870 11292 17647 21231 8623 11913 14354 17805 21.316 8667 11955 14395 17809 21383 8721 11960 14544 17833 21399 8815 11971 14570 178*> 2148.3 '8820 11976 14575 17892 21524 8869 11982 14586 18047 21599 8922 11992 14696 18084 21656 8958 12048 14715 18154 21678 8972 12070 14760 18216 21775v 14 2844 6314 10 2892 6371 58 2896 6-419 88 2925 6448 106 2977 6508 135 3019 6-515 218 3027 6.542 219 3029 6551 '2-57 3081 6632 266 3135 6712 269 3182 6720 332 3213 6722 336 3221 672-5 339 3344 6744 407 3361 6748 411 3378 6780 NIETEN» 9098 11820 15262 13664 21203 9153 11902 15264 18670 21212 9207 11969 15293 18693 21220 9211 11980 15300 18736 21233 9220 12004 15372 18746 21234 9270 12015 15379 18762 212o4 9291 12019 15441 18793 21356 9309 12090 15493 1893o 21376 9335 12155 15585 18959 21386 9448 12159 1.5675 18968 21392 9461 12187 15831 18978 21437 9473 12209 15840 19009 21443 9477 12219 15859 19037 21473 9484 12235 15867 19081 21477 9610 12279 15879 19101 21537 «7 3404 6?ö? W» 1«J Mg JU» 9692 12362 15937 191Ö5 21-566 9732 12473 15945 19190 21641 9746 12.500 15954 19206 21666 684 42.50 6362 8975 12085 14805 18330 21790 688 478 3411 6810 488 3416 6821 498 3445 6825 504 3459 6826 618 3480 6832 654 3539 6834 H 3540 mm 9781 12541 16063 19221 2167J toestand SCHIPPER. Molenaars graif, 4 Febr 1635. 778 4367 6390 818 4429 6427 832 4443 6447 901 4452 6477 1013 4496 6486 1016 4532 6507 1030 4549 6545 1086 4.571 6558 1166 4004 (>501 1183 4614 6.566 1206 4620 6653 1307 4628 6662 1372 4646 6668 1404 46.54 6691 14.50 4664 6716 9083 12256 9202 9212 1 9266 9;188 1 4927 1 834.3 11803 [4950 1 >1*24 21831 118.36 15073 1 8448 >186.3 .8503 11*07 15077 1 .8525 21911 1.5087 1 [85:14 21976 18602 22049 15248 1 8611 22091 22115 lo263 18688 22158 1.3391 22202 26 Geitenfokvereeniging. Giessendam. In café Versteeg hield de gei tenfok vereen. haar jaarvergadering, onder voorzitterschap van den heer P. v. Houwelingen. Na voorlezing der notulen, welke ongewijzigd werden goedgekeurd, kwamen de jaarverslagen aan de orde. De vereeniging telt 106 leden. Het batig sal do bedroeg f 9181. Hierna volgde het jaarverslag der algemeene vergadering te Rotterdam. Thans werden als afgevaar digden benoemd de heeren T. r Zanten, A. Huizer en L. Hoeflaak. Het bestuurslid de heer P van Houwe lingen werd bij acclamatie herkozen Ve len gaven zich op voor de melkcontrole. Tenslolte volgde een gratis verloting. Tot bestuursleden der vereeniging van Gereformeerd Schoolonderwijs wer den herkozen de heeren J Baardman. T Huisman en A Kersbergen, die dpze her benoemingen hebben aangenomen Te Finsterwoide ontdekten buren van de 32-jar ge alleenwonende mej. A. Haken te Finsterwoide, dat haar kamer vol rook stond. De deur werd geforceerd en men vond het totaal verkoolde lijk van de oude vrouw. Vermoedelijk is zij boven een brandende stoof in slaap gevallen en zoo in brand geraakt. Dinsdagmiddag is de zeventienjarige knecht W. v. G. van de melkinrichting der firma v. d. Bremer te Soest met zijn fiets door een van de tegenovergestelde zijde naderende auto uit Amsterdam, waarin behalve de bestuurder nog twee personen gezeten waren, aangereden, niet het gevolg, dat de fietser 10 M. verderop den grond terecht kwam. Hij is bijna on middellijk overleden. De auto reed tegen een boom, waardoor de bestuurder eenige lichte verwondingen bekwam. Tijdens een storm, die aan de kust j der province More (Noorw.) woedde, heeft j de bemanning van het sowjetstoomschip j „Sacco" des nachts de 12 man van de equipage van een Noorsch s a. van 1000 ton gered. De loods van het Noorsche sch'p is verdronken. In de provincie Qatania (Sicilië), heeft ia den nacht va* Zondag op Maan- 9462 126»---- 9490 12713 1.5422 18729 22204 9549 12764 15457 18768 22232 4671 6719 9.560 12779 15531 18800 222.50 1464 4692 6738 9606 1279.5 15538 18817 22302 1531 4749 6711 9616 1 2796 15575 18857 22304 §8 4780 6795 9666 12821 15581 18930 22306 1600 4791 6«03 9747 12900 15682 18964 22312 1630 4794 6816 9768 12917 15704 19005 22313 1672 4813 6829 9770 12919 15724 19060 22333 1679 4816 6879 9808 12958 lo7ol 1906i 22337 1680 4818 6916 9809 12959 1734 4873 6985 9*87 129.2 17.58 4878 7019 1765 4882 7640 1807 4906 7068 1822 4966 7084 1840 5001 7124 1887 5011 7131 1921 5024 7136 1989 5025 714.5 2097 6030 7180 2110 5031 7313 2169 5038 7332 2224 5085 7346 2287 5104 7360 2411 5146 7435 2492 5162 7458 2516 5181 7529 2542 5233 7602 2567 5236 7782 2.568 5276 7807 2585 5290 7835 2651 5296 7847 2699 5301 7851 •2710 5302 2815 f 5336 9948 1.5832 1! Dl 18 22449 9977 15970 11 Dl 19 22457 1001C i; 1239 0223 22480 10°2< 1 i; 1242 0*226 22529 1299 16009 11 D264 22541 1008! i i: 1302 16029 1 935.3 22552 0897 22590 1356 i 16070 1 9477 22619 16080 1 9551 22629 1015/ i ij 1.301 10097 1 9552 22637 3:176 1158 i 16184 1 9.586 22783 1021)7 i 16225 1 1)621 22794 10211 li 9653 22820 10251 i; 3528 1 16294 1 9695 22831 1026( 1 li 3532 10345 1 9726 22867 10381 l li i 16380 1 9822 22890 1039< i: 35051 i 16413.1 9884 22925 104.31 i: 3611 16445 1 9929 229.3.3 361 fi 1 16511 20031) 22995 ]()44< 5 li 36211 I 16572 '2065.3 '23138 1047! 16599 2 0082 23173 1051 3641 1660.3 201*20 '23218 16516 i; 3656 1 16600 20144 23224 t 1.30*7 1 10623 20177 23225 16519 i: 16677 201*9 232.55 2923 5393 8030 10590 13720 16003 20505 23277 298,5 .5409 8051 10615 13723 16738 20410 23390 $28 .5431 8076 10658 13752 16744 20461 23404 3120 5401 8087 10667 137-56 16793 20488 23448 8125 5500 8118 10714 13798 16816 20498 23532 3129 .5507 813." 10724 13796 16839 20545 23o48 32.54 5564 8143 10766 13848 16*69 20588 23588 .3266 5590 8171 10852 13888 16958 20604 23097 :"75 5608 8210 108.57 13898 16965 20626 23.18 299 5620 8235 10944 13912 10986 20641 2380* 1349 5649 82-50 1094.5 13932 17080 2064.3 23881 3372 5737 8259 11035 13960 17095 20648 23950 3417 .5817 8279 11076 13980 17119 20699 23960 UK 5.830 8290 11093 14064 17126 20770 Ö96< 3520 5689 8303 11107 14629 17139 20.73 230< .1547 5897 8324 11154 1407.3 In de vorige lijft «tond: 16006 m. a löOitó; 13619 m. a 13679. 979.5 12567 16106 19231 21674 9811 12568 16130 19269 21725 720 3566 6918 9875 12595 16272 19271 21734 839 3619 6956 9933 12596 16.3o.5-19327 21739 888 3625 6960 9967 12601 16426 19452 217o4 897 3653 6975 10013 126:18 16501 19465 21759 962 3660 6979 10017 12653 16566 19532 21811 967 3672 7059 10021 12736 16617 19.564 21812 1021 3675 7065 10029 12827 16647 19569 21857 1023 3709 7097 10078 12870 16692 19619 21915 1035 3781 7164 10121 12923 16700 19652 21985 1042 3789 72.34 10180 13022 16729 19697 21991 1050 3793 7281 10222 13033 16730 19698 22027 1167 3854 7342 10244 13082 16733 19758 22045 1194 886.5 7392 10261 13228 16736 19788 22080 1198 3900 7393 10282 13262 16802 19876 22156 1238 4049*7408 10366 13373 16647 19891 22206 1283 4142 7492 10373 18385 16848 19893 22240 1302 4145 7.504 10389 13451 16904 19909 222:1 1313 4147 7.530 10395 13452 16912 19913 22334 1314 4194 7.538 10424 13495 16981 19915 22372 1319 4285 7556 10500 13499 16999 20011 22396 1.3.53 4391 7.586 10511 13-542 17020 20040 22476 1374 4427 7589 105.56 135.50 17038 20051 22504 1487 4449 7017 10577 18594 17043 20069 22.505 1491 4479 7765 10.583 13607 1708-5 20063 22651 1522 4482 7779 10586 13013 17194 20080 22667 156 4 1191 7*21) 19590 13015 17237 20140 22671 1660 4.54 7 7833 106-57 13620 17246 20162 22728 1662 4551 78.50 10672 13762 17274 20171 22731 1668 4570 7868 10680 13770 17326 20190 22758 1724 4589 7889 10098 13786 17351 20193 22760 1732 46.58 7899 10738 1.3875 17390 20234 22770 1856 46«6 7951 10767 13886 17392 20243 22798 1869 47$? 7987 10777 13902 17447 20260 22810 1871 4721 8068 10795 1.3941 17.5-52 90287 22821 .1912 4742 805)2 10833 1397.5 17554 20289 22835 1971 47.56 8111 10834 14061 17.566 20350 22899 2018 4760 81-58 10855 14138 17.583 20365 22975 2022 4765 8197 10873 14294 17606 20385 23015 2038 4792 8226 10*81 14404 176*5 20441 23018 2063 4799 8231 10940 14439 17671 20482 23064 2106 4819 82.32 10956 144-56 17676 20517 2.3118 2142 4829 8285 10980 14471 17685 20586 23163 2149 4946 .*309 11016 14472 17698 20603 23188 2218 49-50 8326 11036 14489 17709 20652 23191 2233 4960 8350 11657 1449.3 17742 20683 232-31 2246 5066 8351 11659 14-522 17844 20706 23243 2307 .5068 8352 11061 14-537 17.845 20714 23364 2315 5110 8:397 11086 14647 17874 20719 23415 2.331 5122 8429 1109.5 1465.3 17953 20798 23483 2342 5157 8116 11096 14667 17992 20806 23437 2426 5231 84 55 11150 14683 18077 20812 23523 2428 5487 8474 11263 14701 18125 20*4O 23582 2458 5.508 8.53* 11206 14764 1*144 20848 23607 2465 5531 8506 112*8 14868 18215 '20885 23627 •2487 5095 8657 11.345 14879 18242 20893 23671 2.540 577 1 8666 11.3*4 14887 182.53 20953 23675 2565 5837 8692 11431 14925 18209 20979 23082 2603 5851 8709 11438 149.31 1*301 21022 23693 '2633 58.58 872.3 11492 14946 18310 '21027 23703 2648 6012 8773 11.506 15040 183-57 21078 23744 •2098 6129 8797 11575 1-5070 1836,3 21085 23755 2712 619* 8872 11589 15091 1848-2 21119 23«'24 27.33 6265 894* 11645 15108 18521 21141 23936 2781 6233 8974 11657 15113 18537 21142 23949 '2792 6253 8987 11674 15121 18542 21190 23966 2817 0262 9651 11682 151.5* 18564 21199 23996 2828 6307 9096 11768 15177

Schoonhovensche Courant | 1935 | | pagina 4