0 SCHOONHOVENSCHE COURANT f Plaatselijk Nieuws I GLORIEUSE REIS. ■9.75 Uitslagen Gemeenteraadsverkiezingen ACHT BLADZIJDEN K. Visser W. en de 4 A. J. G. en Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Nieuwpoort muziekvereen. de haar P. pjel Prima Complet m. lusjes-garn. itel en japon de verzekering, xyn volgens de vastgestelde bepalingen tegen ongevallen verxekerd voor bedragen, gewaarborgd door de NIEUWE HAVBANK te Schiedam, van, -j QAA Gulden bij verlies 9(10 Gulden bij verlies Ififi Gulden bij verlies 4A Gulden bij verlies van een OVvJ van hand of voet, £i vv van een oog. IVV van een duim. Uv anderen vinger. Ammerstol. Zondagavond gaf de mu- xiekvereeniging „Excelsior” een concert in den tuin achter 't Gebouw. Onder lei ding van den directeur, den heer D. E. Hueting, werden de nummers goed uitge*- voerd. Vooral de beide nummers, waar mede op het concours te Hilversum de le prijs werd gewonnen, werden zeer goed gespeeld. Schouten Gz., die totdusver tot de V.B. behoorde, zal in den nieuwen raad voor „Gemeentebelang” zitting nemen JAARSVELD. 21 Juni. Uitgebracht 648 stemmen, waarvan 22 van onwaarde. Lijst 1 (Neutr. Arbeiders Partij): L. Blok 50. S. den Oudsten 3, W. den Uil 0. Totaal 53 stemmen. Lst 2 (S.D.A.P.): H .Verheul 69. Izaak Schenkel 6, G. van leperen 4, M. Dekke® 9. Totaal 88 stemmen. Lijst 3 (R.-K.): P. van den Akker 44„ Ant. van Dam 0. Totaal 44 stemmen. Lijst 4 (Staatk. Geref. Partij): P. Stig ler Hz. Ill, A. van Vliet 22, S. Hoogen- doorn 2, H. Werrie 4, W. A. van der Vliet 1. Totaal 140 stemmen. Lijst 5 (Christ.-Hist.): G. van Soolin- gen 65, W. Verhoef Sr. 2, P. Beijen 15 Totaal 82 stemmen. Lijst 6 (Anti-Rev.): A. H. S. Benschop 89, H. A. Brokking Sr. 52. J. den Braber de 7. Geldige 394 stemmen). Lijst 1 (R.-K.): Joh. Sluijs Os. 66J Joh. A. Sluijs Wz. 1, G. van Rossum 0,i A. J. Straver 3. Totaal 70 stemmen (int 1931: 80 stemmen). Lijst 2. Gemeentebelang: Adr. van der/ Mei 27, P. de Jong W«. 42, Joh. van Zol deren 11, A. de Jong Pz. 1, G. Brouwer/ 0. Totaal 81 stemmen (in 1931: 84 stem men). j Lijst 3, A.-R.: L. Hoogenboom 84, C. Rij-' neveld 24, T. J. de Heer 32, T. de Pater Pz. 12, A. van den Berg 2, C. van Zelde-' ren 9, J. Bassa 3, Jac. Kok Gz. 0. Totaal 166 stemmen (in 1931: 230 stemmen). Lijst 4. Lijst Den Besten: J. den Bester 93, P. 'Verstoep 1, C. Vink 0. Totaal 94 stemmen (in 1931: 0). Gekozen zijn: Lijst 1: Joh. Sluijs Cz.; lijst 2: P. de Jong Wz.; lijst 3: L. Hoogen boom, C. Rijneveld en T. J. de Heer; lijst, 4: J. den Besten en P. Verstoep. In den ieuwen raad keeren niet terug' de heeren T. de Pater (A.-R.), en A. van» der Mei. (Gemeentebelang). Als nieuwe leden doen hun intrede dei heeren P. de Jong* Wz. (Gemeentebelang), en P. Verstoep (S G P woerden. Totaal aantal geldige stemmen 3603 (ini 1931 3265), waarvan op Lib. 176; S.D.f A.P. 264 (262); Gemeentebelang 554 (525); A.-R. 417 (401); C.-H. 683 (734);' R.-K. 993 (961); Staatk. Geref. Partij 126 (0); Kath. Dein. 90 (0); Lijst J. Zon 220 (0); Lijst J. Fah ren horst 80 (0). De samenstelling van den gemeenteraad' is geworden: 0 Lib. (thans 1); 1 S.D.A.P. (1); 2 Gemeentebel. (2); 2 A.-R. (2); 3 G.-H. (3); 4 R.-K. (4), Lijst J Zon 1 (0), Al» m Engeland iets van eenige betee- kenis gebeurt, zorgt het Engeische nieuws bureau Reuter er voor, dat niet slechts Engeland, maar de geheele wereld daar over uitvoerig wordt ingelicht ten minste als die gebeurtenis iets is dat En geland» eer en aanzien ten goede komt. Als een zoon van den koning in het hu welijk treedt, krijgen alle couranten over de geheele wereld dagen en wekenlang daarover de uitvoerigste mededeeüngen. Als de koning 25 jaar de kroon draagt, komt geen einde aan de berichten daar over. Het onbegrijpelijke daarvan is dat al die buitenlandsche bladen geduldig deze propaganda ten bate van Britannie opnemen en hun lezers vervelen met die uitgespannen beschrijvingen over feeste lijkheden, welke hen natuurlijk maar tot op zekere hoogte interesseer en. Wanneer in on» land een feit te ver melden is dat de wereld zou doen opzien van bewondering, dan hebben wij geen middelen om dat even nadrukkelijk be kend te maken. Reuter geeft dan wei iets daarover, maar zóó terloops en onvolle dig, dat de buitenlandsche bladen het niet als gewichtig erkennen en er geen ruimte aan geven. Wanneer bijvoorbeeld eens een Engeische duikboot de tocht zou gewaagd hebben, die onze K XVIII nu bijna vol bracht heeft, de ooren van alle dagblad lezers in alle landen zouden getuit heb ben over de lofzangen en de ophemeling van die koene Britsche zeelieden, die een dergeljjke stoute tocht waagden te onder nemen, waarmede zij wederom de supe rioriteit van het Engeische ras bewezen. Nu moeten zij het doen met een paar nuchtere mededeeüngen, waarvan het twijfelachtig i» of veel bladen die zullen opgenomen hebben en zoo zij dat al ge daan hebben, dan zullen de lezers niet er door vernomen hebben wat deze rei» be- teekent Den 14en November 1934 is die on derzeeboot vertrokken. Al die 222 dagen en nachten is de bemanning bijeen ge- Van den dijk. Haastrecht. Woensdagavond is de heer P. uit Schiedam, komende van Utrecht, op den Goudschen dijk nabij de woning van den landbouwer G. Vreeswijk mét zijn auto van den dijk gereden. De gara gehouder, de heer Van Vliet, haalde de auto op den dijk en sleepte de wagen naar de garage. De bestuurder beklom den hoogen dijk en kwam in het prikkel draad terecht, zoodat hij door dokter’ F. J. Hakkenberg verbonden moest worden. De politie maakte proces-verbaal op. De heer P. werd daarna per auto naar zijn won'ng vervoerd. Vrijdagmorgen is, door te ver uit wijken, de heer IV. uit Vlaardingen bij de wasscherij Van Leeuwen met zijn auto van den dijk gereden. De auto bleef in een haag hangen. Met een kraanwagen is de auto opgehaald en kon daarna zijn lasting 1934 Vtepaton’op 1 130,82,' het vervolgen. primihe? kohier straatbelasting 1935 op f 23.417,32 en het primitief kohier hon denbelasting 1935 op f 1308. Giessan-Nieuwkerk. Het 7-jarig doch tertje van den landbouwer v. H., die met haar vader in het land was, zat langs den slootkant met haar handen in het water te spelen, waarbij zij plotseling door een snoek gebeten werd. De kleine bekwam ’n leelijke verwonding. Mislukte spuifdemonstratie. Groot-Ammers. Donderdagavond werd de motor brandspuit beproefd. Nadat de slangen waren uitgelegd en alles gereed was, werd de motor aangezet. Toen deze eenige toeren gerdaaid had, bleef hij plot seling stilstaan.Bij onderzoek bleek dat een tandwiel was stukgegaan. De oefening werd afgelast. Groot-Ammers. Het rijksbureau voor Drinkwatervoorziening te ’s-Gravenhage heeft aan de firma Joh. Mourik en Co., aannemers alhier, opgedragen het leggen van het complex buizennet voor drink watervoorziening in de gemeenten Rumpt, Gellicum, Einspijk en Deil. De collecte voor den gewapenden dienst heeft in deze gemeente opgebraebt f 16,57. en Vrijdag. Prijs bij vo„.„. ling: voor Schoonhoven maanden f 1.25; p. post Met verzekering 15 cents meer. wèest in een tot het uiterste bekrompen ruimte, zonder gelegenheid tot lichaams beweging, geschud door de golven, ge kweld door koude en hitte, verdoofd door de stampende machines, geplaagd door j het trillen. De eene wereldzee na de an dere werd overgestoken en door de radio konden zij hun bescheiden, eenvoud'ge mededeeüngen doen omtrent de breedte en hoogte waar zij zich bevonden en of alles wel was aan boord. Het zwaarste, het gevaarlijkste en het grootste traject was dat van Mauritius naar Australië. Vijf en dertig honderd zeemijlen moesten worden af gelegd, dat zijn 6482 K.M. lucht en water, een der eenzaamste zeewegen op aarde, geheel liggend buiten de route der stoomsche pen. Daar is voor eenige jaren het Deen- sche opleidingsschip vergaan, niemand weet hoe, ntemand weet waar. Geen spoor is er ooit van teruggevonden. Over die verlaten watervlakte moest het kleine, dappere scheepje drie weken lang zijn weg zoeken naar het verre Australië. De K XVIII heeft dat gedaan even rustig, zeker en feilloos als zijn andere tochten. Er komen in dien oceaan zware stormen voor uit het zuiden, er rollen geweldige golven die zoo’n echte notedop opwippen en neersmakken en een mankement aan de machines zou op dat traject een ze kere* ondergang beteekend hebben. Maar de duikboot heeft zijn reis met zijn be kwame leiding en bemanning volbracht en het kleine vaartuig is te Fremantle aan gekomen. Nu is de voorbeeldelooze reis bijna ten einde. Het stukje naar Soerabaja is slechts 1650 zeemijlen en dat is na de prestaties van de K XVIII een uitstapje. Tenm’nste voor deze zeelieden en voor deze in ons land gebouwde boot. Het is een daad waarop we niet slechts trotsch mogen zijn, maar moeten zijn, ook zonder de wereldroep die Reuter er aan zon gegeven hebben. stemmen; van onwaarde 268. Hiervan verkregen: Gap- VERDRONKEN. Berkenwoude. Vrijdagmiddag is de 33- jarige D. de Jong uit een schouw geval len en verdronken. Barkanwoude. De heer Jac. Slingerland te herbenoemd tot heemraad van den pol der Berkenwoude. Bergambacht De heer 0. J. D. Neven, aannemer, is failliet verklaard. Curator is mr. 0. G. W. Schrijver te Schoonho ven. Toelage pensioen oud-veldwachter. Capelle a.d. IJssel. De oud-veldwachter 0. J. Laman, genoot een duurtetoeslag op zijn pensioen, welke op verzoek van Ged. Staten in Maart 1934 ia ingetrok ken; 19 Dec. 1924 besloot de gemeente raad deze toelage opnieuw toe te kennen. B. en W. stellen thans, naar aanleiding van bezwaren van Ged. Staten, voor dit laatste raadsbesluit in te trekken. Capelle a.d. IJssel. De heer P. B. van Bohemen heeft zijn benoeming tot lid der commissie tot wering van schoolverzuim niet aangenomen. Als zoodanig wordt thans ter benoeming voorgedragen de heer G. M. Roozemond, hoofd van school Tot dusver bestond in onze gemeen te voor de gemeente-veldwachters de be paling, dat zij zonder financieel bezwaar de beschikking hadden over een gemeen- teijwoning, Ingevolge een besluit van den minister van binnenlandsche zaken moet hierin thans wijziging gebracht worden en een bedrag van f 125 per jaar voor „vrij wonen” op de wedde in mindering ge bracht worden. B. en W. stellen aan den gemeente raad voor; het suppletoir kohier straatbe- zetel (voorheen 1); de R.-K. Partij 1 ze-t tel (voorheen 1); --- (voorheen 1). De verhouding rechts en 3 links; rechts. POLSBROEK. Uitgebracht 418 stemmen, van onwaar-^ stemmen 411 (in 1931:| uit een kuil aan den Breedeweg. De po- litie heeft de zaak nog in onderzoek. Zaterdagavond gaf „Kunst na Arbeid” 1 eerste concert in dit seizoen op den Dam. Mede doordat op verschillende 'plaatsen in de omgeving een concert gegeven werd, was de belangstelling thans niet zoo groot als we hier gewoon zijn. Niettemin wis ten enkele jonge dames, door speldjesver- koop ten bate der vereeniging nog een bedrag van f 28.65 bijeen te brengen. Noordeloos. Bij den agent der arbeids bemiddeling stonden deze week ais werk zoekenden ingeschreven: 1 opperman, 1 metselaar, 2 landarbeiders. Oudewater. De heer Ant Edelman ia failliet verklaard. Curator is mr. I. J. v. Doorninck. Polsbroekerdam. In verband met ons bericht van Woensdag, betreffende een begin van brand bij de wed. P. Verdouw moeten wij een kleine correctie aanbren gen. Deze binnenbrand heeft namelijk plaats gehad bij den heer P. Verdouw. Zlekenhufsverpleging. Waddinxvean. De werkzaamheden voor de vereeniging voor ziekenhuisverpleg’ng worden nog steeds met onverflauwden ijver voortgezet. De regeling van de ver vanging loopt ook zeer vlot. De heer J. van Ardenne, die wijkpenningmeester en commissaris was, is een paar weken ge leden overleden en het bestuur vond den heer A. Visser, die reeds een groote wijk heeft, bereid ook hei deel, van den heer Van Ardenne voorloop’g te behandelen. T. Koppenol (C.H.), niet is gecandideerd en door den heer J. Noll, me i van 19191931 zitting had. AMMERSTOL. 22 Juni. Uitgebracht 532 geldige stemmen, waar van verwierven: S.D.A.P.: 320 st. Gemeentebelang 133st. en lijst Van Harten 79 st. Gekozen zijtï: '4 S.D.A.P.: I. Hoeijen- bosch, P. de Leeuw den Bouter, D. de Bruin en G. de Bruin. 2 Gemeentebelang: J. Ooms. 1 Lijst Van Harten: G. van Harten. De S.D.A.J. verliest dus een zetel. CAPELLE A.D. IJSSEL Uitgebracht 3471 geldige 1 van onwaarde 268. Hiervan :z Lijst I (Vrijheidsbond): P. C. pellen 356, A. P. v. d. Hoog 21, A. L. Hardijzer 21, P. D. de Jong 11, P. D. de Kluijver 8, M. v. d. Adel Mz. 3 en J. v. d. Ruit 6 st. Totaal 426 st. Lijst II (Chr. Hist. Unie): Joh. Nel 297, P. Kalkman Gz. 16, P. van Adrig- hem Jz. 2, M. Schinkel 6, N. Aaldijk 3, Joh. Molenaar Jz. 5 en G. A. Struijk 2. Totaal 333 st. Lijst III (Gemeentebelang): J. Schou ten Gz. 261, L. de Bode 5 en M. ar. Lin- schoten 4 st. Totaal 270 stemmen. Lijst IV (A.R. Partij): P. G. W. Jon- gebreur 559, P. C. Streefkerk 26, G. van Vliet 5, W. Schouten 40, W. van Har ten 7, H. van Veen 7, W. Stam 3, G. Koedoot 4, K de Ruiter 0 en n Stam 1. Totaal 052 stemmen. Lijst V (S.D.A.P.): F. L. v. Vliet 1001, B. Blokland 65; mej. A. Leusink 23; H. Th. van Beek 4, H. Heuvelman 30, W. v. Ede 4; G. van Sbhaik 6, C. Commenie 4, H. J. Seip 0, T. Spek 1, A. Middeljans 1 en M. G. van Dijk 5. Totaal 1144 at. Lijst VI (Staatk. Geref Partij): A. H. van Os Jz. 525, C. Oosterwijk 44, A. v. d. Mazel 29. G. van Halem 10, B. Schou ten 16, W. G. de Bode 2, A. Alblas 1, S. Buijs 1 en J. van Buuren 18. Totaal 646 stemmen. Gekozen zijn: P. C. van Cappellen en A>P. v. d. Hoog (V.B.): J. Nell (C H J. Schouten Gz. (Gemeentebelang); P. C. W. Jongeberur, P. G. Streefkerk en G. van Vliet (A.-R.), F. L. van Vliet, B. Blokland, mej. A. Leusink en H. Th. v. Beek (S D.A.P.) en A H. van Os Jr. C. Oosterwijk (S.G.P.). De oude samenstelling van den raad Was: 4 S.D.A.P., 3 V.B., 3 A.R., 2 S.G P. en 1 G.H. De nieuwe samenstelling is: 4 S.D.A.P., 3 A.R., 2 V.B., 2 SGP., 1 G. H. en 1 Gemeentebelang. In den niepwen raad komen niet te rug de heeren A. L. Hardijzer (V.B.), die niet herkozen is en van 1923 af deel van den Raad heeft uitgemaakt; de heer die door zijn partij vervangen wordt die voor Jde G.H. De heer J. IBM. AVHT BLADZyOEWMAANDAG 24 JUNI 193557, JAARPAN». NIEUWSBLAD VOOR ZUID HOLLAND EN UTRECHT J Telef. 20. Tel.-Adrea: Vannooten. 8. W. N, VAN NOOTEN, SCHOONHOVEN, HAVEN 25. Postrekening 13763 L IBONNE’B, die rich aan onae administratie opgeren voor <1AAA füJden by levenslange Gulden bij ^VVV ongeschiktheid. VVV overlijden. 25, J. F. de Gier 38, N. Schmieman Hz. 6, H. de Deken 4, J. van Dam 1, Jac., Kroeftum 0, A. de Bruijn2, J. van den Berg 2. Totaal 219 stemmen. Gekozen zijn: S.D.A.P.: H. Verheul; Staatk. Geref. Partij: P. Stigter Hz. (aftr.) en A. van Vliet; Ghrist.-Hist: G. van Soo- lingen (aftr.); Anti-Rev.: A. H. S. Ben schop (aftr.), H. A. Brokking (aftr.), J. F., de Gier (aftr.). De raad was tot nu toe samengegleldtj 0 Neutr. Arb. Partij, 0 S.D.A.P., 0 R.-K.J 1 Staatk. Geref. Partij; 1 Ghrist.-Hist^ 4 Anti-Rev., 1 Vrijheidsbond. MOERCAPELLE. 21 Juni. Uitgebracht 349 geldige stemmen (aan tal kiezers 357), van onwaarde 8. Lijst 1 A.R. Partij 124 st., Lijst 2 S.D A.P. en Neutr. Arb. Partij 48 st, Lijst 3 Vrijheidsbond 102 at, Lijst 4 Staatk. Geref. Partij 75 st. Gekozen zijn Zegwaard en F. Paul (A.R.), C. Brouwer en Aalb. Hertog (V.B.), M. van der Spek en A. Hertog (S.G.P.) rige zitting 1 zetel; J. de Knegt (S.D.A. P.) en Neutr. Arb. Partij. De raad was tof nu toe samengesteld uit 3 A.R., 1 Vrijheidsh-, 1 Staatk. Geref. en 2 S.D.A P. MOORDRECHT. Bij de verkiezing voor den gemeente raad op Vrijdag 21 Juni waren uitge bracht 1325 stemmen, van onwaarde 35J Uitgebracht waren op de Vrijh.-Bond 392 stemmen; op de Anti-Rev. Partij 390 stemmen; op de Staatk. Geref. Partij 92, stemmen; op de R.-K. Partij 146 stemmen en op de S.D.A.P. 270 stemmen. De Vrijheidsbond behaalde 2 zetel»' (voorheen 2); de Ant.-Rev. Partij 2 zetels,) voorheen 2; de Staatk, Geref. Partij geert) -K- Fariij 1 ze-f S.D.A.P. 2 zetel» van den raad was 4l en is nu 4 links en SI Advertentiën: 1-6 regels 1.80 elke regel meer 0.20; derde plaatsing halven prys. - Adver tentiën worden gratis ge plaatst in „De Go r cu mer”. Tusschen twee auto’s. Haastrecht. Bij de Waaiersluis in be- neden-Haastrecht werd mej. M. Steehou wer bij het passeeren van twee auto’s zoodanig in het nauw gebracht dat zij kwam te vallen.'Zij bezeerde een hand en is door den desbetreffenden autobestuurder naar dokter Hakkenberg Vervoerd om te worden verbonden. De bestuurder stelde zich garant voor de onkosten. Gemeenteraad. Hoornaar. De gemeenteraad vergadert Dinsdagmorgen 25 Juni om 11 uur. De agenda luidt: Ingekomen stukken. Vast stelling kohier hondenbelasting 1935. Be noeming commissie van onderzoek. Reke ning burg, armbestuur ’34. Vaststelling wedde ambtenaar belast met de steunre geling. Wijziging begrooting 1934 en ’35. Hoornaar. Bij den agent der arbeids bemiddeling stonden deze week als werk zoekenden ingeschreven: 1 timmerman, 2 fabrieksarbeider», 1 landarbeider. Jaarsveld. Omtrent de wachtgeldrege ling van den eervol ontslagen gemeente veldwachter, den heer G. Kool, waartoe de raad Donderdag in geheime zitting be sloot, is in openbare vergadering later be paald, dat deze geheel komt ten laste der gemeente, volgens het rijkswachtgeld re- gelingsbesluiL Langorak. De politie heeft tegen H. proces-verbaal opgemaakt wegens over treding der Visscherijwet en tevens' gens diefstal van een vischfuik. In verband met het feit, dat in het bijzonder musschen en spreeuwen veel schade toebrengen in de kersenboomgaar den, heeft de burgemeester op verzoek van verschillende eigenaren aan. dertien per sonen echietvergunningen verleend. Veenmollen. Lekkerkerk. In onze gemeente komen op sommige plaatsen in groen ten tuinen verbazend veel veenmollen voor, welke in secten onder de geteelde groenten groote schade kunnen aanrichten. De beste ma nier om ze te vangen is een ingegraven bloempot, het gaatje dicht gemaakt en de bovenrand juist onder den beganen grond. Als ze ’s avonds boven komen, vallen ze er in en kunnen er niet uit. Lekkerkerk. Op de veiling beliep de aanvoer 7000 eieren, die vlug van de hand gingen voor f2.302.50 per 100 stuks. Kaas 1516 ct., boter 5760 ct., ra barber 1l1/» ct. Duizendschoon 221/» ct. per kluit. Nieuwe electriciteifstarieven. Lopik. De P.U.E.M. heeft met ingang van 1 Juli de tarieven van den electri- schen stroom als volgt vastgesteld: Licht- tarief 22 cent, kleinkrachttarief 11 cent, nachtstroomtarief iVt cent per K.W.U.. Deze tarieven waren oorspronkelijk 23, 12 en 2 cent. Het nachtstroomtarief be treft alleen de gebruikers *an heetwater- installaties, terwijl het vastrechttarief, dat voor 1 Juli 1935 is vasgesteld, wordt ver laagd met 10 pCt. Ook de kosten der straatverlichting zijn belangrijk verlaagd. Eenzelfde verlaging geldt voor de ge meente Jaarsveld. Korf raadsverslag. Lopik. Zaterdag kwam de gemeenteraad in openbare zitting bijeen onder voorzit terschap van burgemeester Oldenhof. De begrooting 1934 werd gewijzigd en alzoo opnieuw vastgesteld. Mededeeling werd gedaan inzake de korting van 7 pCt. op de jaarwedde van den gemeente-veldwach ter en van het salaris van den keurings- veearts, dat van f 1200 is verlaagd tot f 1150. Goedgekeurd werd het besluit om trent de heffing van 75 opcenten op de gemeente fondsbelasting. De commissie van overleg inzake de gemeente-begroo- ting steld voor, de aanslagen in de hon denbelasting te verhoogen van f 1 tot f 2.50 en van f 3 tot f 5. Het vergunnings recht werd vastgesteld op f 12 ÓO per f 50 huurwaarde. De rekening van den vleesch- keuringsdienst sloot met een nadeelig saldo van f 278.17 en het salaris van den gemeentp-veldwachter werd vastgesteld op f 1269 (2/8 der totale jaarwedde; 1/3 ten lantp van Willige-Langerak). Een voorstel uit de vergadering tot invoering der Zondagssluiting werd- in handen van B. en W. gesteld. Diefstal van aardappelen. Moercapefle. Dezer dagen heeft men geconstateerd dat onbekenden zich schul dig hadden gemaakt aan diefstal van aardappelen ten nadeele van dea heer H. Verschijnt Maandag, Woensdag en Vrijdag. Prijs bij vooruitbeta- 1.50 ng: voor Schooi taanden f 1.25;

Schoonhovensche Courant | 1935 | | pagina 1