Telegrammen iemengd Nieuws. Plaatselijk Nieuws Marktberichten Zwitsers eeren onze dooden De stoffelijke resten de/ slachtoffers lig gen nu in de kleine, sobere kapel van het dorpje San Giacomo Met groote piëteit heeft de bevolking zich over de lijken ont fermd. Ze werden Zaterdagavond overge bracht naar de kapel en een geestelijke uit Bellinzona gaf den dooden zijn zegen. Eerst legde men de stoffelijke resten tan de slachtoffers, in doeken gehuld, voor 't altaar Tegen middernacht werden ze in eenvoudige kisten gelegd, versierd met een kruis. Naast elkaar staan er nu in het kerkje dertien kisten: versche den- netakken liggen op het ruwe hout. Vele menschen kwamen gisteren uit de omgeving naar de kapel; zij brachten bloemen en kransen mede, die zij nu met droef gebaar op en rondom de kisten leg den. In den loop van den Zondag hoopten tóch deze bloemen tot hooge stapels op, zoo groot is het meeleven der bevolking. Velen hebben Zondag een bezoek ge bracht aan de plaats, waar de „Gaai" is neergestort. Te voet, per auto, ja zelfs per touringcar is men naar het plateau ge reisd, om het wrak van de Nederlandse he machine te zien. De autoriteiten hadden zorg gedragen voor een afzetting, zoodat niemand het toestel dicht kon benaderen. De begrafenis De begrafenisonderneming „Innemée" le 's-Gravenhage heeft van de K.L.M. op dracht gekregen de noodige maatregelen te treffen woor het vervoer van de lijken van de slachtoffers van de „Gaai". In verband hiermede is een der direc teuren der onderneming Zaterdagavond trein naar Zwitserland vertrokken, de maatregelen te nemen, welke noo- dig zijn. Deskundigen naar Zwitserland Voorts zijn de heeren Van der Heyde, Inspecteur voor de luchtvaart, en dr. van der Maas, van den rijks studiedienst voor de luchtvaart, nog Zaterdagavond naar Zwitserland vertrokken om op de plaats der ramp een onderzoek in te stellen. De Rietvink komt thuis Bij allen weemoed die de jongste onge lukken reeds hadden verwekt, beerschte er Zaterdagmiddag een opgewekte stem ming op Schiphol. Een stemming van dankbaarheid, want de vele aanwezigen wachtten op de thuiskomst van de Riet vink, die immers de menschen van de verbrande „Maraboe", ondanks den ernst van dat ongeluk, allen ongedeerd thuis zou brengen ■- De berichten omtrent Parmentiers prach tige vlucht fleurde de gezichten op en men wachtte tevreden. Toen kwam plotseling de vreeselijke tij- dinar uit Zwitserland. Een beambte kwam den heer Plesman, die in de tjokvolle wachtkamer van het restaurant zat, waar schuwen, en fluisterend ging weldra van mond tot mond: de Gaai verongelukt; 13 dooden Met een slag daalde de belangstelling voor de Rietvink en toen het toestel pre cies ora half vijf daalde, was er nauwe lijks een oogenblik van blij weerzien tue- schen de inzittenden, die van de nieuwe ramp nog onkundig waren en de wachten de vrouwen en familieleden. Toen over- heerschte ook hier vooral onder de be manning weer de droefheid oveT het nieu we verlies. Maatregelen bij de K.L.M. Van heden a* neemt de Lufthansa den geheelen dienst AmsterdamFrankfurt— Milaan yoorjoppig over. Dit aanbod ging uit van de "Duitsebe maatschappij en werd gedaan kort nadat het ongeluk bekend geworden was. De directie van de K L M. ging op dit voorstel in, omdat het geheel strookte met haar gevoelen, dat, na alle ongevallen, welke in zoo'n kort tijdsbestek gebeurd zijn, er alleszins reden ia tot bezinning. Verder bad - behalve de reeds ver melde wijzigingen in de verschillende luchtlijnen, de directie der K.L.M. in een Vrijdagmiddag gehouden bespreking i de afdeelingsleiders, reeds besloten, met ingang van heden nog enkele veranderin gen in den dienst aan te brengen. Van den dienst op Brussel, welke tot nn toe vijf maal per dag werd gevlogen, komt er één te vervallen. Hetzelfde is het geval met den dienst op Londen, welke ook vijfmaal per dag werd gevlogen. Voor het overige blijven de diensten op het Europeesche net ongewijzigd De ver binding met HullLiverpool zal derhalve "blijven bestaan.. Op Maandag 29 dezer zal nog een klei ne wijziging in het binnenlandsch verkeer worden gebracht Van dien datum af zul- namelijk de Douglas-machines vervan gen worden door Fokkers, teneinde de Amerikaansche toestellen vrij te krijgen voor het andere snelvervoer. HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ. Trekking van hedan DEN HAAG, 52'"Juli. Heden werden de tolgende prijzen uitgeloot; 20.000; 173tö. I1500; 183#. 18495. f 1000: 519, 15787, 18804, 2Ö513. 400: 578, 6756. 14311. 200; 1995, 6662, 6955, 14075, 14686. 'f{ 100c 6381, 6397, 6861. 8504, 9775, 7717, 16045. HET ITALIAANSCH-ABESSINISCH CONFLICT. Oorlog wil Mussolini. ROME, 22 Juli. Gisteren hadden de FrartSche en de Britsche ambassadeurs te Rome wederom een onderhoud met Mussolini, die van meening was, dat door de jongst» redevoeringen van den Negus de deur voor vreedzame besprekingen was gesloten. De beide ambassadeurs drongen er echter op aan dat Mussolini althans zou meedeelen wat zijn plannen waren. Reeds heeft de duce voorbereidingen ge troffen voor nieuwe transporten naar Oost-Afrika. In totaal hebben de militaire expedities in O.-Afrika, Italië tot het be gin van Juli ongeveer 200 milliard lire gekost Spanning in Engeland. LONDEN, 22 Juli. Het Britsche ka binet zal zich vandaag in een buitenge wone zitting opnieuw bezig houden met de Abessinische kwestie. Naar verluidt zijn de ministers zich bewust van de noodzakelijkheid van een spoedige duide lijke en onmiskenbare verklaring van de houding van Groot-Britianfe. In politieke kringen zou men van meoning zijn dat aitètel van de bijeenkomst van den vol kenbondsraad slechts ertoe zou leiden dat men de korte spanne tijds die nog voor het behoud van den vrede beschikbaar is zou laten voorbijgaan. Hoe ernstig de diplomatieke spanning wordt „geoordeeld, blijkt uit het bericht, dat de ambtenaren van het ministerie voor buitenlandgche zaken, grootendeels hun in Augustus vast gestelde vacanties hebben uitgesteld. In het Hoogerhuis zal morgen een discussiè •ver Abessinie worden gehouden. Steun bij Engeland gezocht. LONDEN, 22 Juli De Daily Express Jneldt, dat de nieuwe Abessinische ge zant te Londen in een onderhoud heeft verklaard: „Ik ben naar Londen geko men om een leening van 2 millioen pond aterling voor Abessinie op te nemen. Wij hebben het geld bitter noodig, niet slechts voor een oorlog, doch ook om de rijke boderaschaiten van ons land te kunnen on tg urnen." Voorts heeft de gezant twee opdrachten, n.L de Britsche regeering er toe te brengen de zaak van Abessinie te steunen en zijn invloed te gebruiken, dat de volkenbond maatregelen zou treffen, bijv, sluiting Tan het Suezkanaal. Verder wilde hij ernaar streven, dat de Britsche regeering het uitvoerverbod van wapenen opheft. Op de vraag of Abessinie op een spoedige oorlog was voorbereid, antwoord de de gezant dat Abessinie reeds groote hoeveelheden munitie had opgeslagen en verder in het bezit was van-? machinege weren, veldgeschut van groote draag wijdte, alsmede luchtafweergeschut. Het eenige gevaar voor Abessinie dreigde uit de lucht doch de vijand zou geen doel treffen. Het* gebruik van gifgassen wordt door de Abessiniërs beschouwd als de laagste vorm van barbaarschheid BETOOG ING VOOR DUITSCHE AM BASSADE. LONDEN, 22 Juli. Zaterdagavond ver scheen een groep van ongeveer 190 per sonen plotseling voor het gebouw der Duitsche ambassade. De politie had ech ter van te Voren inlichtingen gekregen en was taet voldoende manschappen om te kunnen voorkomen dat de beloogers zich voor .feet gebouw konden opstellen. Een der beloogers zag echter kans bij de ambassade aan te bellen en overhandigde een brief aan den bediende met het ver zoek deze ter hand te willen stellen aan den ambassadeur Toen de menigte begon te roepen „Laat Thalmann vrij" werd zij door de politie verspreid waarbij een man en een vrouw werden aangehouden. DE KERKSTRIJD IN DUITSCHLAND. Protest van de belijdeniskerk BERLIJN, 22 Juli. De belijdeniskerk heeft een protest doen toekomen aan den minister van binnenlandsche zaken Frick naar aanleiding van het feit. dat een ka pel der belijdeniskerk te Trebbin door na tionaal socialisten is vernield. De pro testanten, aldus wordt in htet protest ge zegd, worden daardoor in dezelfde situa tie gebracht als ontstaan is door de ver scherpte actie togen de Joden, en tegen het politieke katholicisme. Het protest „gjng vergezeld vah foto's die een beeld "geven van vernieling in de kapel. Ver der wordt om politiebescherihing ge vraagd. ROEIBOOT OMGESLAGEN. Elf personen verdronken. ALLEXSTEIN, 22 Juli. Gisteravond heeft op de Darenkemersee, een der vele meertjes van het 0.-Pruisische meeren- gebied, een noodlottig ongeluk plaats ge had. Een roeiboot, die op primitieve wijze als veerboot dienst deed tusschen Darenkem m het ontspanningsoord op het Hert ha eiland in het meer, keerde zeer overladen met 21 personen van het ei land naar Darenkem terug. Midden op het meer l ep de boot vol en sloeg om. Van de 21 personen zijn er 11 verdron ken. De rest kon worden gered. Tot nog- toe konden slechts twee liiken worden geborgen. DE SPERWER TE RANGOON OPGE HOUDEN. RANGOON, 22 Juli. De Sperwer ie gisteren op de uitreis te Rangoon aange komen en in verband met ongunstige weersomstandigheden daar gebleven. Ook heden is het toestel nog niet doorgevlo gen. DE ZOON VAN CHAMBERLAIN GE VANGEN. En weer vrijgelaten. JERUZALEM, 22 Juli. Luitenant Chamberlain, de oudste zoon van den vroegeren Britse hen minister, die toen hjj bij vergissing de grens van de Heds- jas overschreed door Wajabieten gevan gen werd genomen, is in den loop van Zondag weer vrijgelaten, doordat Brit sche aütöritéften stappen hadden gedaan bij Ibn Saoed den koning van Saoedie- Arabie. HOTELBRAND IN DE VER. STATEN. Vijf dooden. SEATTLE. 22 Juli. Uit Aberdeen in tn staat Washington wordt gemeld, dat iondagochtend een brand uitbrak in het 'elmonte hotel, die spoedig een reusacb- tlgen omvang aannam en het heele ho tel in de asch legde. Vijf gasten, die niet tijdig het gebouw konden verlaten, kwa men in de vlammen om. PRAUW OMGESLAGEN. Negen dooden. IENPASAR (Java), 22 Juli. Een praaw met 24 personen is op de reede omgeslagen. Drie mannen, drie vrouwen en drie kinderen zijn verdronken. ERNSTIGE AANRIJDINGEN. Een doode; drie zwaargewonden Te Roermond heeft Zaterdagavond op den Maastrichtsehen weg een ernstige autobotsing plaats gehad. Een auto die op weg was naar DuSseldorp en twee dames vervoerde, werd, doordat de wagen plot seling slipte, door den juist passeerenden auto van notaris Snellen uit Utrecht in de flank aangereden. De dochter, de notaris, en diens echtgenoote alsmede een logé imen met den Schrik vrij. De dames de bestuurder van de andere auto wer den zwaar gewond naar het ziekenhuis te Roermond overgebracht. Beide wagens werden zwaar beschadigd weggesleept. Te Baarn is Zondagavond de 76-jarige R. van Tiffelen bij het oversteken van den weg gegiepen door een auto uit de net ting Amersfoort, bestuurd door den heer K Hit Amsterdam. De verwondingen. d:e hij opgeloopen had, waren zoo ernstig, dat hij tien minuten latir overleed MISDADIGER NAAR ONS LAND overgebracht. Drie meorden op z'n geweten Het mailschip „Stuyvesant" van de Non. Ned. Stoomboot Mij., dat uit West- Indië te Amsterdam is aangekomen, had een onvrijwillige passagier aan boord, 'n halfbloed van Fransche nationaliteit, voor wien bij aankomst aan de Surinamekade een celwagen gereed stond, in afwach ting van zijn transport naar Leeuwarden voor het ondergaan van een vonnis, waar bij hij tot levenslange gevangenisstraf is veroordeeld. De man heeft niet minder dan drie moorden óp zijn geweten. De eerste pleeg- 'de hij in Frankrijk, als gevolg waarvan hij naar Cayenne werd verbannen. Na daar vier jaren te hebben doorge bracht, wist hij, na een opzichter te heb ben vermoord, naar Surinaamsch grond gebied te ontsnappen. Een derde moord daar gepleegd, bracht hem in aanraking met den Nederlandschen rechter, die hem tot levenslange gevangenisstraf veroor deelde. Voor het ondergaan van dit von nis was hij naar ons land overgebracht. PRAKTIJKEN UIT DEN WAPEN HANDEL. Een half millioen dollar aan ge schenken. De „Herald Tribune" publiceert een verslag van het verhoor van den wapen handelaar Joseph Silverman voor de mi litaire commissie yan het Huis van Afge vaardigden der Ver. Staten, waaruit blijkt dat Silverman in weinige jaren een half millioen dollar aan geschenken aan offi cieren heeft besteed, teneinde zich alle wapenleveranties aan Bolivia te andere Zuid-Amerikaansche staten te verschaf fen. Onlangs wilde hij ook aan Abessynië lo ve ren I Door een rijkelijk schénken van wiskey wist Silverman zich nog een contract met het Amerikaansche departement van oor log te verschaffpn in den nacht vóórdat Roosevelt zijn ambt aanvaardde. Rookloos kruit Voorts heeft rn het Huis van Afgevaar digden Fisch, die afgevaardigd is door den staat New York. een onderzoek ge vraagd naar do bedrijvigheid van een ma rine-officier, die, in opdracht van een maatschappij, welke rookloos kruit fabri ceert, invloed zou hebben geoefend op le den van het Congres,, toen het wetsont werp aanhangig was over de regeerings- controle op de vervaardiging van en den handel in oorlogstuig Volgens Fisch was het aan de actie van dezen zée-officier te wijten geweest, dat het bewuste wetsont werp tenslotte vete worpen was. HONGERMARSCH van werk. LOOZEN. Loonsverhooging geëischt Te Pretoria, de hoofdstad van Zuid- Afrika, zijn na eéfi voettocht van 36 mijl uit Johannesburg ongeveer 400 werkloo- zen aangekomen, die onder leiding van het parlementslid majoor Frank Roberts wil den protesteeren tegen de „hongerloonen" in de staatswérkverschaifingen en eei minimumloon eischten van tien shilling per dag. Majoor Roberts zei den werkloozen. dat zij maar moesten zien in het regeerings- paleis nachtverblijf te vinden, met het ge volg, dat de mannen het regeeringsgebouw binnendrongen. De meesten waren over vermoeid en hadden pijnlijke voeten. En kelen waren zelfc de kamer van minister Stuttaford binnengedrongen en hadden zich daar ter ruste gelégd, fien politie macht van 60 man werd georganiseerd om het regeeringsgebouw te ontruimen. De werkloozen weigerden het gebouw te verlaten, doch hun verzet was lijdelijk, zoodat velen hunner naar buiten werden gedragen. Er werden hun nachtverblijven aangeboden, die zij weigerden, evenals een aanbod van den minister van arbeid, om hen per trein naar Johannesburg terug te brengen. De minister vah arbeid Fourie. die momenteel niet te Pretoria vertoeft, heeft telegrafisch medegedeeld, dat van verhooging der werkverschaffingsloonen geen sprake kan zijn, aangezien deze zijn vastgesteld in de laatste parlementszitting. De werkloozen verklaren in Pretoria te zullen blijven, tot minister Fourie is terug gekeerd. MAANDAG 22 JULI 1*1 WEERBERICHT. Naar waarneming in den morgen van 22 Juli. Gemeenteraad. Giessendam. Als opvolger van den heer D. de Rooij, die bij loting met zijn broeder den heer B. de Rooij, niet als raadslid herkozen is verklaard, komt vol gens de Staatkundig Gereformeerde lijst de heer J. Kazen aan de beurt. Men is thans bezig om wederom voor de ouden van dagen uit Giessendam en Hardinxveld een autotocht te organi- seeren. Het ligt in de bedoeling op Woens dag 31 Juli met vier autobussen een reis je te maken naar 's-Hertogenbosch en omgeving. Giessendam. Mej. S. C. Middag slaag de aan de Industrieschool voor meisjes te Dordrecht voor het eindexamen cos- tuumnaaister. Het chr. dameskoor „Sursum Cor- da" behaalde op het te Naaldwijk gehou den concours in de tweede afdeeling een len prijs met 321 punten. Gemeenteraad. Groof-Ammers. De leden van den ge meenteraad zijn pgeroepen voor een open bare vergadering op Dinsdag 23 Juli des voormiddags 11 uur (zomertijd). De te be handelen onderwerpen zijn: 1 Ingekomen stukken. 2 Onderzoek geloofsbrieven raads leden. 3 Reclame's hondenbelasting. 4 Schrijven P. van Rees inzake autobus dienst Groot-AmmersSliedrecht v.v 5. Benoeming ambtenaar van den burgerlij ken stand. Aanbeveling: 1 H. Vlug, 2 J. G. Broer: 6 Voorloopige vaststelling van de gemeenterekening 1934. 7 Vaststelling vergoeding ingevolge art. 86 L. O. Wet 1920. 8 Vaststelling vergoeding ingevolge art. 101 L. 0. Wet 1920. Begrafenis A. J. Voorspuij. Groot-Ammers. Op do algemeene be graafplaats werd het stoffelijk overschot van den heer A. J. Voorspuij, oud-wethou der aan de aarde toevertrouwd. Aan de groeve werden woorden van troost gee sproken door ds. H. van Ameide. Verder sprak de heer G. B. Fortuijn. oud-burge meester, die den overledene dankte voor al het goede dat deze in 't belang van de gemeente heeft verricht. De oudste zoon dankte voor de eer, aan zijn vader bewe zen. De werkzaamheden, die reeds gerui- men tijd door werkloozen aan de haven verricht werden, zijn afgeloopen, waar door de werklieden nu weer zijn aange wezen op het burgerlijk armbestuur, tot het ontvangen van steun. Lex mond. Bij den agent der arbeidsbe middeling staan slechts twee werkloozen ingeschreven. Bij het zwemmen in de Haven heeft de 14-jarige H. Stravers zich zoodanig aan een schoeiïng verwond, dat genees kundige hulp moest worden ingeroepen. S. had een diepe beenwond bekomen, die dr. Siddré gehecht heeft Do Chr. Zangvereeniging Hosanna neemt op 31 Juli deel aan het te Zeist te houden concours voor chr. zangvereeni- gingen en hoopt daar uit te komen in de 3e afd gemengde koren. De wijzer zonder pijlpunt geeft den stand van den vorigan dag aan. Verwachting tot Dinsdagavond: Afnemende Nogrd-Wes lelijke tot Zuid- Westelijke wind; aanvankelijk helder tot licht bewolkt; later toenemende bewolking; weinig of geen regen; later warmer. Waterstand: Schoonhoven hoog water 11.10 uur, 130M. Vreeswijk boog water 1130 uur, 1.79 M. Keulen stdnd 2.05 M., val 0.05 M. Luchttemperatuur; De temperatuur bedroeg hedenmiddag 12 uur in de schaduw: 69 graden Fahrenheit, Maandag 22 Juli; Op 10.18, onder 0.45. Nieuwe Maan: Dinsdag 30 Juli. Voor de wegens benoeming van den heer Amelink te Utrecht, alhier aan de chr. school vrijkomende betrekking „van kweekeling met akte hebben zich 20 solli citanten aangemeld. Het bestuur heeft hieruit een vijftal samengesteld. Meerkerk. Het departement van water staat heeft onlangs aanbesteed het ver nieuwen van boordvoorzieningen langs 't Merwedekanaal Dit werk vormt een on derdeel van de werken, welke ten laste van het Werkfonds 1934 worden uitge voerd. Hierbij is bepaald dat de gemeenten, waarin het werk geschiedt percentsgewijze werkloozen zullen leveren. Hierdoor zijn van de gemeente Meerkerk 4 van de ge meente Leerbroek 1 en van de gemeente Nieuwland 2 werkloozen te werk gesteld. Daar het werk nog maar kort is aange vangen zullen we hopen dat er nog meer werkloozen te werk zullen worden ge steld. Niet veel animo. Nieuwland. Naar de vacante betrekking van hoofd der O. L. School alhier, hebben tot npg toe 3 hoofden-wachtgelders gesol liciteerd. Noordeloos. De gem. zangvereeniging „Excelsior", directeur de heer Jac. Kaas- schieter te Schoonhoven behaalde Don derdag op het concours te Naaldwijk in de afd. uitmuntendheid met 247 punten een 3en prijs. PAARDEN EN VEE. GORINGHEM, 22 Juli. Veemarkt. Aan voer 59 runderen, 4 kalveren, 4 varkens, 26$ landvarkens, 425 biggen. Prijzen: zware kalfkoeien f 130170, melkkoeien f 90120, kalfvaarzen f 100 130, nuchtere fokkalveren f 710, idem voor export f 25, drachtige varkens f 30 70, natte zeugen f 2640, landvarkens f 1222, biggen f 1016. Handel matig. ROTTERDAM, 22 Juli. Veemarkt. Aan voer in totaal 2073, waarvan 712 vette rundefen, 385 vett ekalveren, 506 schapen en lammeren, 468 varkens, 2 nuchtere kal veren. Prijzen per K.G.: Vette koeien le kwal. tot 49, 2e kwal. tot 45, 3e kwal. 30-34; vette ossen le kwal. t:t 45, 2e kwal. tot 42, 3e kwal. 3235; vette kalveren le kwal. tot 70, 2e kwal tot 60. 3e kwal. 35—40, varkens (levend gewicht) le kwal. tot 36, 2e kwal. tot 35, 3e kwal. tot 34; schapen le kwal. tot 35, 2e kwal. tot 31, 3e kwal. tot 28: lamineren le kwal. tot 36, 2e kwal. tot 32; 3e kwal. tot 28. Prijzen per stuk: Schapen le kwal. f 16, 2e kwal. f 11, 3e kwal. f 8; lammeren le kwal. f 10, 2e kwal. f 8, 3e kwal. f 6. Overzicht: Vette koeien en ossen aanvoer ruimer, handel lui; prijzen als Dinsdag; vette kalveren aanvoer korter, handel traag, prijzen onveranderd; schapen en lammeren aanvoer minder, handel matig, prijzen als vorige week; varkens aanvoer ruimer, handel billijk, prijzen iets hooger. AARDAPPELEN. GROENTEN EN FRUIT ROTTERDAM, 22 Juli. Aardappelen» Eigenheimers f 4.50KI. Eigenheimer® f 3.504; Westlandsche nieuwe ronde zand f 6 508, id. kleine nieuwe f 3.50— 4, id. nieuwe f 4.50—5.50, GelderachE blauwpitters f 6.50—7, Geldersche( ronde f 5.506. Met tamelijken aanvoer, kalm^ vraag. De nieuwe burgemeester van Teteringen bij Breda, de heer v. d. Meulen, die Zaterdag in zijn functie geïnstalleerd is, tijder» zijn eer«t»rede tot de ^ooljeugd De .Rietvink" met aan boord de be manningen passagiers van het te Bushir verbrande vliegtuig .Maraboe" arri veerde Zaterdag op Schiphol Acht dar slochtoffeis van da vliegtulgcatzstroph. nabij San Bnrnardlno Bovenst. rij v.Ur.i da baar an mevr. Pbllipi uit Tilburg, marconlit Aatjes an da radacteur Jos van Langen Onderste ril v.l.n.r.1 de stewardes me|. Hermanidas, piloot.Van dar Feyst, mecjnleien Focke en de heer Hoogstn uit Dordrecht Het tragisch einde van de .Gaei" in het dal nabij San Bernardino Da plaats waar da Douglas machine neerstortte. Van het toestel is niet meer over dan een chaos van verwrongen metaal Het vendelzwaaien op oud-den Bosch vormde een onderdeel van de1 groote festiviteiten welke Zondag in de jublleerende stad zijn gehouden H. K. H. Prinses Juliana heeft Zaterdag de wedstrijden van de Kaag- week bijgewoond Voor de kantoren van de K.L M. verdrongen zich Zaterdag na het bekend werden van het ontzet tend ongeluk met de .Gaai" vele belangstellenden

Schoonhovensche Courant | 1935 | | pagina 2