Gen Assen Rechtszaken Sportnieuws 2000 ongeachi ^Burgerlijke Stand MAANDAG 7 OCTOBER W N ter 4de prijs; C. van Duuren Jr. 5de pr.; Kantongerecht Gouda tdd nx Bleis- en de te Capelin ad een had- Zftl „O.N.A. V" 4—2. van hij bij den voortduur de belangstelling wan erf hengelaarsvereenig'ng houdt de te in A J N. C wedstrijden NIE hier het Uwe nog aan en den dat de 4de"October 1935 voor hem en zjjp vrouw een onvergetelijke dag zal blijven en waar in 1 der inwoners vraagt De wedstrijden van Vrijdag. Bij de Vrijdag gehouden ABONME’8, die De burgemeester dankt. De burgemeester heeft een dankbetui ging tot de ingezetenen gericht van volgenden inhoud, waarin hij zegt. Reeuwijk. ..Klein maar daj Zondag een Het besluit heeft bij de Itt verwekt. Aloisi het feit, dat zonder nut gea hebbende partt Hij mankt d opzichte van li geering. In bevoegde innert men en tiemaat regelen moed en disci] gen. Verschijnt Ma» en Vrjjdag. Prü ling: voor Bet maanden f U Met verxekerin ITAL AANt Vandaag' vergad, zal een historischt Genève staat voor grijpende gevolgen alleen voor de be streeks bij het can trokken zijn, doch gendheden, die bij belang hebben en Volkenbond zelf. Na de commit ook de Commissie aanvaller aan ge we de Volkenbondsras ten dezer beide c daarmede eveneen klaar d. In een breedvo» ïtaliaansche afge zijn regeering geenerlei wijze gei de noodzakelijke scherming van d< genomen heeft op de omstandigheden Daartegenover vertegenwoordiger, hernieuwde oproe] der verwijl de dc andelijkheden tot i toepassing van ar dat Abessinie het van een Italiaans Daarna werd rapport van de cc gaan, waarin Ital gesteld. Alle leden stem zondering van dc geerde. Het rapport w meene stemmen i DE ASS De Volkenbond clusie voor aan van den Volkenl beden over de sa slissen. ■Waarschijnlijk coördinatie-comm gesteld uit afge* kenbondsleden. d den zijn tot sant commissie dpn s van de sancties te verwachten, d gelegd zullen wo is niet waarsch voorloopig met cieele en econoi volstaan. De commissie steld, zal gerech de sancties te bc lijk, dat ze» na vraagstuk, welke noodig zijn, va: weer rapport zi semblée. De Volkenbon er gaat op dez< verloren. Maar Genève reeds ec het reeds zoo i der volkeren te drukkelijk verze slissing uit te s gespraak zou 1 solini, vermocht raad te doen met de grootst is hij voortgegi recht. van der 2de prijs: C rya.. W. van den Hakkesteegt 5de Aanrijdingen. S lied recht Boven aan den Stationsweg had een aanrijding plaats tusschen twee wielrijders. Een der fietsen werd licht be- Wisten de volgende personen een prijs te behalen: Ringrijderij mot tilbury's: G. T2 Jn Trvrrrr Ozlz fohs meester een man des gebeds voor de gemeente. Ds. B. Bat el aan van Huizen sprak enkele woorden als vriend en wees op de verborgen zenuw van kracht ,die eenmaal Daniël staande hield. Moge *s Heeren kracht, aldus spr., in Uwe zwakheid wor den volbracht. De kinderen, voor het gemeentehuis op gesteld, zongen thans nog enkele liederen. Een druk bezochte receptie volgde, waar bij vele organisaties’ o.a. het burgerlijk armbestuur en de regelings commissie voor cjezen dag, alsmede verschillende particulieren van hun belangstelling de den blijken. De kinderen kortten den tijd door on der leiding hunner onderwijzers verschil lende spelletjes te doen en werden later door den burgemeester rijkelijk onthaald. In do namiddaguren werd een ring rijderij op rijwielen, en tegelijkertijd een met tilbury’s gehouden, terwijl de muziek er de juiste stemming inhield. Tot in de avonduren .toen nog eenige verlichting werd aangebracht, heerschte er een gezellige toon, die bevorderd werd door het kalme weer, dat dezen dag ken merkte. VOETBAL DE WEDSTRIJDEN VAN GISTEREN. Drie overwinningen van de ,.Sportclub”-elfta||en. Een 71 overwinning op „Berg ambacht I”. Schoonhoven. De afgeloopen Zondag is wel een succesdag voor ..Sportclub" ge worden. want alle elftallen, die moesten aantreden, kwamen met een overwinning uit den strijd. De meeste aandacht trekt zeker wel de groote overwinning, die ..Sportclub II” wist te behalen op „Berg ambacht I". Met een nederlaag van 71 werd „Bergambacht I" naar huis ge stuurd, een uitslag, die er wel op wijst, dat onze stadgenooten verre in de meer derheid wajen. Het eerste kwartier ging de strijd gelijk op. en wist .Bergambacht” een behoorlijk tecenspel te leveren, maar daarna domineerden de Blauw-Witten over alle liniën, en nadat zij eenmaal de leiding hadden, volgden de doelpunten geleidelijk Eerst toen de stand 60 was. wist „Berg ambacht” een verdiend tegenpunt te maken wal haar zeker toekwam voor haar moe dig volhouden, maar wat spel betreft, kwam zij toch bij ..Sportclub" achter Do wedstrijd werd in uitstekende verstandhou ding gespeeld en was vooral voor de rust ’t aankijken waard, maar na de rust I droeg de wedstrijd een te eenzijdig karak Volledige uitspraken van 2 October. Pol. Verord. Gouda: C. van V. te Gou da f 1.50 subs. 1 w. t.; A. W. te Gouda f 1.50 subs. 1 d. h.; L. J. D. te Gouda f 1 subs. 1 d. h. Motor- en Rijwielreglement: C. van B» te Rotterdam f 20 subs. 4 d. h. Motor- en Rijwielwet: J. H. te Wadd1"» veen f 20 subs. 4 d. h.; H. H. te JZ?.O- wijk f 50 subs. 10 d. h.; G. K. E. te Hil versum f 10 subs. 2 d. h. schadigd Persoonlijke ongelukken den niet plaats. Een vrachtauto reed, doordat plotseling de stuurstang brak, tegen een woning in wijk D De auto en de woning werden be schadigd. Het 6-jarig dochtertje van den heer v D. werd aangereden door een wielrijd- ster. Het meisje werd aan het hoofd en beide beenen ernstig gewond. Zij is doo> dr. Z. ter behandeling naar hét zieken huis overgpbracht. Gevonden voorwerpen. Sliedrecht. Te bevragen bij K. Wieringa G 467 een vulpen. A. de Ruijter. Oranje straat 38 een bril; H. Verwoert. Polderstr 285a, Alblasserdam een rijwielbelasting merk in étui, M. van Geenen. B 248 twee dameshandschoenen; G. Kwakernaak A 29 een blauwe jongenspet; B. Versluis G 374 een ceintuur; J. van der Sluijs, Zuider- straat 9 een haarstrik; T. van der Waal, P. Rijsdijkstraat 57 een pakje inhouden- dc twee kraagjes; A Hoeflaak. Prins Hen drikstraat 46 een boodschappentasch met inhoud; G. Visser, Zuiderstraat 8, een blauwe alpino muts; A. van Houwelingen A 292 oen rijwielbelastingmerk: A. Bern- hart B 125 een rijwiel belastingmerk; C. Broerp C 356 een rijw. belastingmerk in etui; H. M. M. M. Visser. Stationsweg 101 een huissleutel; W Korporaal. Adm. de Ruijterstraat 68 een 'lameshandschoen; J Alblas B 547 twee sleuteltjes aan pen touwtje: H. P. de Groot, Julianastraat 78 epn voetbal. Als verloren is aangegeven: een renle- kaart; een bruine alpinomuts: een rijw- belastingmerk in etui ..een actetasch in houdende een portemonnaie en sleutels een dameshoed; een huissleutel: een grij ze alpinomuts; een grijze poes; een bruin ondervest; een zilveren broche en een gou den ring gemerkt G. P. Sliedrecht. Bij de gem. arbeidsbeurs waren de vorige week ingeschreven 1321 werkzoekenden. Nadien werden opnieuw ingeschreven 72 werkzoekenden, terwijl 53 personen werden afgevoerd, zoodat op heden waren ingeschreven 1340 werkzoe kenden. Op 3 October 1934 was dit aan tal 1284. Geboren: Heiman Ba Hele. z. van J. Eelkema en T. P v. Blanken. Antoon, z. van T. J. de Waal en M. A. v. d. Horst. Gouwiruiters boeken successen. Waddlnxveen. De landelijke rijvereeni- ging ..De Gouweruiters’’ heeft met succes deelgenomen aan hel concours-hippique te Nieuw-Vennep. De volgende prijzen werden behaald: Dressuurproef: 3de prijs handicapspringconcours: le prijs G. Eind hoven met Mascotte. 2e pryg A. v. *d. Breggen met Pirinska, 5e prijs J. Oudijk met Nora. De wisselbeker voor den best gpplaa'stcn ruiter werd toegekend aap den heer C. Eindhoven. Woningbouwvereniging. Waddlnxveen. Het bestuur van de wo ningbouwvereniging stelt opnieuw pogin gen in het werk om de huishuren van de woningen, die de vereeniging explo teert, nog meer te verlagen. Mocht dit plan sla gen. dan zouden daar de meeste huurders zeer mee gebaat zijn. Enkele huurders, die groote huurschuld hebben en daar door iedere verlaging der huren tegen houden. zijn in verband daarmede gedag vaard hun woning te verlaten. Op den hoek van den Kerkweg en de Dorpsstraat had een aanrijding plaats tusschen een wagen, bespannen met twee paarden en een personen-anto. Van de auto werd de voorbumper beschadi gd, ter wijl van den wagen het lemoen werd ver nield. Wadtfinxvesn. De landbouwers worden herinnerd aan de verplichting om in den bietencampagnetijd de bielenwagens enz. van slijkresten te ontdoen, alvorens ze op den openbaren weg mogen rijden. Burgemeester Troost ‘en Wethouder Herfst hebben bedankt resp. als voorzitter en lid van het plaatselijk crisiscomité. De bazar ten bate van de Christelijk» MULO.-school is een groot succes ge worden Het bezoek was buitengewoon druk. De netto-opbrengst zal f 1600 a f 1700 bedragen. De gemeente zal met verschillende polders een hoeveelheid bagger- en grond werk uitvoeren in werkverschaffing. Het ligt in de bedoeling daarbij een 30-lal werkloozen te werk te stellen. Waddinxvecn. De motor-rijder W van der 0. viel in den Zuidplaspolder door dat een hond den weg overstak en me zijn voorwiel in aanraking kwam Hij liep aan zijn gelaat een verwonding jp zijn motor werd zwaar beschadigd Aan den nieuwen verkeersweg aan der Henegouwerweg zijn zes'ien werk loozen aan het werk gesteld. Ook aan de Hollandsche Betonmaa'schoppij zijn <>en tiental werkkrachten geplaatst IJsselstein. Dinsdagavond werd hel echtpaar Raatgever er van in kennis ge- st«dd, dat de 22-jarlge zoon R. onder de gemeente Jutphaas door een auto was aangereden. Daarop Tsu de vader naar Jut phaas gegaan, waar zijn zoon reeds on der behandeling was genomen van een geneesheer. Hierbij Weck, dat hij ernstig bezeerd wan. De auto waarmede hij was aangereden, reed zonder naar het slacht offer om te zien, door. Zooals de politie van Jutphaas mededeelde, is de bestuur der bekend R. is later in den nacht door een passeerende vrachtauto naar ouderlijke woning overgebracht. Woningbouwvereniging. Zevenhuizen. Vrijdagavond werd openbare vergadering gehouden in het Hof van Holland, om te komen tot oprichting van een woningbouwvereniging. De heer J. Spronkers van Hillegersberg was over gekomen om het doel en streven daarvan uiteen te zetten. Voor een goed bezetle zaal hield de spreker zijn lezing, waarna na afloop een dertigtal personen zich als lid opgaven. Een voorloopig bestuur werd gekozen. Zevenhuizen. De landbouwers zijn weer begonnen met het hooien van su:kerbie- ten. Velen laten hun bieten per auto ver voeren naar de fabriek te Puttershoek. Ham IsIp prijs; B. de Jong Sluijs Johszn. 3de prijs;. Heuvel 4de prijs; J. E— prijs. Rn geleken op rijwielen: Jan Zijderlaaji ietc prijs: Joh. Schouten J.Wzn. 2de pr.; B. de dong W-zn, 3de prijs, mej. G. Stig- MISHANDELING. De Rotterdamsche Rechtbank deed uit spraak in de zaak tegen C. E., 60 jaar, te Krimpen a.d. Lek. die den architect C. W. Verhoéff, leider van de werkver schaffing, omdat hij hem niet wilde toe staan, met twee scheepjes steenen aan te voeren, mishandeld had door hem in het gelaat te slaan en hem veroordeeld tót 3 maanden gevangenisstraf voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar. DIEFSTAL Voorts wees de rechtbank voit^fs tegen A. H„ meubelmakersknecht te Gapelle a.d. IJssel. wegens diefstal van een hoe veelheid lood van het erf van de Chemische Fabrieken aldaar, en veroordeelde hem tot een maand gevangenisstraf. ter door ’t groote overwicht van „Sport club”. Het derde elftal wist tijdens zijn 2en wedstrijd te winnen, thans van „O.N.A. 5” en wtel met 42. In dezen wedstrijd zag het er niet naar uit, dat de derde elf tallens zouden winnen, want met de rust hadden de Gouwenaars nog de leiding met 01, en tot vijf minuten voor het einde was de uitslag nog onzeker, want toen was de stand nog 22. In de res- teerende minuten wisten de beide binnen- spelers van „Sportclub” elk nog een doel punt te maken. „Sportclub IV” speelde haar eerste uit wedstrijd en wel te Bergambacht tegen ..Bergambacht II”. Met 52 won het vierde elftal en elke voorhoede-speler van de Blauw-Witten maakte hier een doel punt. Over de wedstrijden nog het volgende: „Sportclub 11"—Bergambacht I” 7—1. Het was de middenvoor van „Bergam bacht”, die in dezen doelpuntenrijken wedstrijd den bal aan het rollen bracht, die evenwel dadelijk werd overgenomen door de ..Sportclub"-voorhoede, maar de aanval leverde reeds een hoekschop op, die evenwel werd weggewerkt. Al dadelijk zat er tempo in het spel, maar het spel- beeld gaf al direct te zien, dat ..Sport club” het spel beter beheerschte dan ..Bergambacht". Het doel van „Bergam bacht" beleefde eenige uiterst gevaarlijke momenten, maar nadat de linksbuiten van „Sportclub" eenmaal hard tegen de boven lat had geschoten, deed de rechtsbinnen van „Bergambacht" hem dit kort daar op na. door uit een goede kans tegen den staander te schieten. Maar meer en meer verplaatste het spel zich naar de helft van „Bergambacht” en het was voor ieder duidelijk, dat doelpunten niet konden uit blijven. Dp wedstrijd was dan ook 21 mi nuten oud, toen de linksbinnen van „Sportclub" aan zijn elftal de leiding gaf (0—1). Ook na dit doelpunt bleef de ,,Sportclub”-aanval zeer gevaarlijk, en daar kwam nog bij, dat de doelverdediger van „Bergambacht” zijn zenuwen niet al te meester was. want van een slecht weg werken kwam de bal in het bezit van den middenvoor van „Sportclub”, en het twee de doelpunt was er (20). Een kleine op leving van „Bergambacht” volgde, waar bij bleek, dat Bergambacht” haar opstel ling had gewijzigd. Lang duurden de aan vallen echter niet, al moest de „SpoH- club'-doelvtrdediger zijn talenten nog too- nen, door een vinnig schot te stoppen van den linksbuiten. Tenslotte bracht een goe de voorzet van den „Sportclub— linksbui ten den bal bij den linksbintMm. die ’t 3e doelpunt daarop inschoot (30). Zoo bleef de stand tot aan de rust. De twee de helft begon sensationeel, want bij den aftrap nam de „Sportchib"-voorhoede den bal mede, en met ’n kalm rollertje maak te de middenvoor er al direct 4—0 van. Veel fraais is er in de tweede helft niet meer te zien gegeven. Onze stadgenooten speelden een gewonnen wedstrijd. Hoeveel kansen de Sportclub"-voorhoede niet be nut heeft, is niet te zeggen, en voor al, toen de stand tot 60 was opgevoerd, waarbij zelfs de rechtsmidden wist te doelpunten, was er van strijd geen sprake meer. Het spel werd slordiger en tempo ontbrak heelemaal. Gelukkig bracht het te genpunt van ..Bergambacht” er een oogen- blik wat leven in. maar de „Sporlclub"- rechtsbinnen maakte er spoedig 71 van en dp resteerende tijd leverde niets bij zonders op. Topn dan ook het eindsignaal kwam, had ..Sportclub" dezen wedstrijd met 71 gewonnen. „Sportclub III”- regentschap dezer plaats U geen buiten gewone zorgen zal behoeven le baien. Gij vindt hier een arbeidsveld, dat niet ver waarloosd is, maar waaraan tot heden de noodige zorg is besteed. Evenwel het ambt van burgemeester brengt hooge verantwoordelijkheid en on afwijsbare verplichtingen met zich, vooral in dezen tijd, nu de zorgen vele zijn. Wethouder Rijneveld heeft daar reeds ©p gewezen, de belastingdruk, die door het opvoeren van hel opcentenpercentage over de geheele linie, al zwaarder wordt is ook voor velen in onze gemeente een bron van groote zorg. Op dit terrein 1 g- gen moeilijkheden, die veel van Uwe werkkracht zullen vragen. Gij zult erva ren, da glans van hel ambt naar buiten is mooi; de getrouwe vervulling der aan U toevertrouwde belangen vaak moeilijk. Moge het Uw voorrecht zijn als hoofd van dit gemeentebestuur U geroepen te welen door den Heere zalven, en Ge bij Hem de kracht en wijsheid, de voorlichting en lei ding zoeken, d e U noodig zijn om onze gene ente te Besturen als een goed regent in de vreeze Gods. Moge daar veel ge beds zijn in Uw hart, dat de Heere zij Uw Leidsman en Uw Behoeder en Zijn Woord Uw beste Gids en Raadsman. Dat ge met Uwe echtgenoote Zult gaan gevoelen als wonende in midden van Uw volk, om zoo frissdie krachten te mogen geven alle dingen, die Uwe belangstelling toewijding zullen vragen. Uw rijke schat van ervaring en van menschenkennis kome U in Uw ambtelij ke loopbaan ten goede. Gij komt tot ons als een man van A R. beginselen, wij vertrouwen, dat dit be ginsel niet zal zijn het ornament eener ui terlijke levensopenbai ing alleen maar de diep doorvoelde en bezonken overtuiging Uws harten, die zich belichaamt in Uw optreden naar buiten. Naarmate do Ge zagsdrager weet zijn gezag van God ontleenen, naar die mate zal hij zich trouwe geven aan de hem opgedragen le venstaak. Worde het in de uitkomst apenbaar dat Gö hier door God gesteld zijl als de rechte man op de rechte plaats en mogen de goede wénschen van dezen dag hun vervulling erlangen in een gezegende pe riode in ons gemeentelijk leven, waarin arm en rijk, onder alle levensomstandig heden met eerbied en vertrouwen tot U, als onzen burgervader mogen opzien. Vervolgens sprak de gemeente-secreta- ris, de heer C. P. van Beusekom, namens de ambtenaren en gaf daarbij de verzekering, dat de burgemeester onge twijfeld op een goede verstandhouding zou kunnen rekonen, omdat de burgemeester zelf ambtenaar is geweest. Spr. eindigde met den wensch, dat God bij den voort duur hem de kracht mocht geven in hel belang der gemeente werkzaam te zijn. Na alle sprekers voor hun waardeeren- de woorden dank te hebben gezegd, sloot de burgemeester hierna de vergadering met dankgebed. Thans werd de eerewijn rondgediend, waarbij nog het woord werd gevoerd door Ds. T. van de Hee, Jïed Herv. predikant namens den kerkeraad. Spr. zo dp, dat deze dag een goede dag voor Polsbroek is en hoopte, dat de burge- -x._ -Bijn Beide partijen gaven in de eerste helft al bijzonder slecht voetbal te zien, waar van de Gouwenaars nog het minst slecht. In het veld waren de partijen aan elkan der gewaagd en de enkele aanvallen wer den nog besloten met een slecht schot. „O.N.A.” kwam op etn gelukkige wijze aan d» leiding, toeft de linksbinnen na een mis sen van de ,.Sportclub"-verdediging, maar voor het intrappen had (01). Zoo bleef de stand tot aan de rust. De rust scheen vooral de ,Sportclub”-spelers goed ge daan te hebben, want hun spel was nu veel beter. Langzamerhand werd „O.N.A.” dan ook teruggedrongen en de „Sportclub"- aanval roerde zich geducht. Hbt was de rechtsbuiten, die met een geweldig hard schot geluk maakte (11) en kort daarop wist de linksbuiten uit een hoekschop er 21 van te maken. „O.N.A.” begon daar op het spel te verplaatsen en het duurde niet lang, of de gelijkmaker was er (22). Tot 5 minuten voor het einde was het weer de rechtsbuiten van „Sportclub”, die aan zijn club de leiding gaf (32) en vlak voor hot einde doelpuntte de linksbuiten van „Sportclub" nogmaals. Alzoo eindigde dezp wedstrijd nog met een onverwachte 42 overwinning, een uitslag, die de verhouding niet weergeeft. „Bergambacht 11”—Sportclub IV” 2—5. Nadat het spel aanvankelijk gelijk was opgegaan, wist „Bergambacht" de leiding te nemen (1—0). Daarna nam „Sport club" eenlg overwicht en nadat dé stand eerst gelijk 11 was gemaakt, werd, voor de rust inging, de leiding genomen met 13. Ook na do rust was het ..Bergam bacht” weer, die het eerst doelpuntte (32). maar hot bleef er bij, en daar de Spórtclub"-voorhoede de kunst van doel- 1 punten maken beter verstond, won zij ten- 1 slotte m*t 25. volking: als zoodanig kunnen wij U do t_. geruststellende verzekering geven, dat het i W. de Jong Wzn. 6e pr. TPaonfcrh.m rtarnr -nlaiilc TT traan hiiilnn- Om te bakken. De ipper” te Gouda, jubileum-concours in Breevaart alhier. Gevonden: Een ceintuur, te bevragen bij L. van Roon, Welh Ven eweg H 161; een taschje, inhoudende e'-n psalmboek, te bevragen bij den rijksveldwachter N. v. Arkel. Het bestuur van den polder Sluip wijk hoeft aanbesteed de leverjng van grint. De volgende aanbiedingen waren binnengekomen: Gehr. van Nieuwpoort, Gouda, f 2.49 per kub. M.; A. Dessing, Gouda, f 2,95 per icub. M.; J. van Es, Reeuwijk, f 3 per kub. M. De levering is aan de Gebr. van Nieuwpoort opgedra gen. De heer Oostorwijk heeft bedankt als voorzitter der afd. Reeuwijk van „Volksonderwijs’. Bij de arbeidsbemiddeling stonden deze week ingeschreven. 209 werkzoeken den tegen 202 in de vorige week. Niet meer voor niets. Reeuwijk. Voorheen werden de aanslui tingen aan het electrische net vanaf den kabel tot aan het perceel gratis gemaakt. In den verfolge moet echter voor elke nieuwe aansluiting, welke binnen een af stand van 10 vierk. M. lot stand kan worden gebracht, f 10 betaald worden, terwijl voor een grooteren afstand de kos ten goheel voor rekening van den aan vrager komen. Niet sterk genoeg. Reeuwij'k. De Vrijwillige Brandweer al hier hield met de moforspuit een oefening teneinde de nieuw aangeschafte weegbrug te kunnen beproeven. Eerst passeerden eenige personenauto's, welke vlot over de brug reden. Maar toen kwam een groote tractor met aanhangwagen voorbij, welke ongeveer 15 ton zwaar was Deze reed de nieuwe brug aan spanen De brandweer- raad was hierna eenstemmig van oordeel, dat de brug niet eterk genoeg was, zoodat deze thans door een sterkere moet wor den vervangen. Bazar CrMcendo. Sliedrecht B. en W. hebben de har- mon evereeniging „Crescendo”, directeur de heer A. Haanstra, vergunning -verleend voor hef houden van een bazar op 27, 28, 29 en 30 November ten bate van het fonds „Vernieuwing Instrumenten”. Hiervoor hpbhpn B. en W. twee doorloopende schoollokalen van school IV naast de ar beidsbeurs beschikbaar gesteld. Politieberichten. Sliedrecht. H. deed aangifte van dief stal van een rijwielbelastingmerk; L. van diefstal van een fiets; v. A. gaf kennis te zijn gebeten door een hond van A.; K. deed aangifte van vermissing van 60 bos sen hout en van vernieling, gepleegd in zijn woonark. Motor- en Rijwielwet: H. H. te Bleis» wijk f 10 subs. 2 d. h. Motor- en Rijwielbeschikking: H. H. te Bleiswijk f 2 subs. 1 d. h.; H. H. te Bleis- wijk f 10 subs. 2 d. h. Wet evenredige vrachtverdeeling: W. J. de K. te Hansweert f 30 subs. 6 d. h.; G. D. H. te Werkendam, schuldig zonder toe passing van straf: M. K., zonder bekende woon- of verblijfplaats en J. B. le Har- dinxveld, ieder f 30 subs. 6 d. h. Art. 424 Wetb. van Strafrecht: J. P. A. te Gouda f 5 subs 2 d. h„ verbeurd v»r» klaring mes. Art. 44il Wetb. van Strafrecht: Mr. A. V. de L. te 's-Gravenhage en F. J. van S, te Wassenaar, ieder f 3 subs. 1 d. h. Visscherijwet: J. J. V. te Rotterdam f 2.50 subs. 1 d. h J. J. B. te Rotterdam f 3 subs. 1 d. h., teruggave van het iöbe» slag genomen vischtuig Motor- en Rijwielreglement: A Z te Gouda f 1.60 subs. 1 d h.; J. N. te Gou da. H. D. V. te Rotterdam. G. M. te Loos- duinen en L. M van A. te Rotterdam, ieder f 1 subs. 1 d. h.; A.'K te Zeist, A. V. te Rotterdam en W. y. d. B. te Gouda, ieder f 2 subs. 1 d. h. Pol. Verord. Schoonhoven: J. L. v. d, B. te Vreeswijk f 2 subs. 1 d h. Pol. Verord. Stolwijk: J. P. L. te Gou da f 5 subs. 2 d h.; idem idem. Motor- en Rijvyielreglement: G E. te Gouda f 3 subs. 1 d h. Verord. bedelarij Bergambacht: S. K. H. te Gouda f 1 subs. 1 d. h. Arbeidswet: D. V. te Rietveld 7 maal f 2.50 subs. 7 maal 1 d. h.; idem 6 maal f 1 subs. 6 maal 1 d h. Spoorwpgregl.: T. K. IJsspI f 5 subs. 1 d. h. Pol Verord. Waddinxveen: B. H. te Reeuwijk f 4 subs 2 d. h. Ukwpt: A. B te Gouda f 0.50 suhe. 1 d. h., verbeurd verklaring gewicht. KRIMPEN a.d. IJSSEL. September. Geboren: Jan Johannes, z. van J. Groe nendijk en L. van Zwienen. Teunis, x. van M. van der Blom en H. Terlouw. Jannigje Maria, d. van J. Kalkman en G J. Snoeij. Grietje, d van W. Knoop en A. van Rijswijk. Pieter, z. van A. Slui en A. M. Mes. Cornelia, z. van C. van Duin en W. J. de Groot. Gerritje, d. van E. Maat en K. Kreuk. Lena, d. van St. Geneugelijk en T. Boom. Adrianus, z. van B. LiglhaH en A. van Rijswijk. -Tan Pieter, z. van H. Braanker en C. den I Ouden. Aaltje, d. van M. van Zwienen en B. van Wingerden. Getrouwd: A. van der Velden, 26 j. (te Krimpen ad. Lek), en J. Verduin, 24 j J. F. Wesselo. 20 j en M. van Dam 19 j. M. Jongebreur, 27 j. (te Gapelle a.d. IJssel), en G. Goudriaan, 27 j. Overleden: C. Boudesteijn. 45 j„ echt genoot van M. Slooff. H. Zondervan 73 j„ weduwnaar van E. Kok. K. J. Boon, 57 j., weduwe van G. de Vries. N. Spek. 51 j., echtgenoote van H. Kool mees. REEUWIJK. September. Geboren: Cornelia Geertruida, d. W C. Verlaan en J G de Wit. Overleden: N. Verbeek. 89 j. Schiehbe. 30 j„ echtgenoote van 'Overdam. I SCHOONHOVEN. September Geboren: Adrianos Johannes Maria, z. van A. C. A. Deerenberg en A. G. M Raateland. Maria, d. van A. Meijer en A. E. van der Hek. Overleden: P Klip, 78 j. OUDEWATER. Sept. .Geboren: Herman Bartelp,

Schoonhovensche Courant | 1935 | | pagina 6