J. DE ARI Buit „r 2000 ungesehij ter Het hotel Iglerhof te Igls, waar H. K de Koningin thans verblijf houdt Ook West-lndiè vierde op luisterrijke wijze het huwelijk van H. K. H Prln.es Juliana en Z. K. H. Prins Bernhard. Ver schillende openbare gebouwen te Paramaribo waren feestelijk versierd De vraag, ons do de machine den arb kwade” is. kan nie beantwoord worden een der beide aand ten kwade’’ te kiezt volgen van de uitvi te ingewikkeld en De economie ken jen, die de machir verlaging der prijz productie; terugga arbeid, maar past beider, dan zal mei len voor hem lang zijn. Het is duidelijk de prijzen der goei ling geldt ook voor minste als de mac digt die hij gebru kant maakt of dia hem van geen bete dus geen schadeloi minderde werkgele de machine goede] heeft, dan nog is er voor ontvangt, Als een vrouw vrot het breien van kou hebben bij de dalii na de uitvinding De machine hee ductie doen toenei werklieden. In En; uitvinding van de werklieden in de een milljpen. De ti de lagere prijzen, er maar een begr het product. Het zout bijvoorbeeld, i den prijs niet toe Verschijnt: Maa en Vrijdag Pnjt I ling: voor Scho iaanden J Met ver ekenn NEDERLANDE COMMISSARIS De vertegenwot Polen, en Engelai overeenstemming g benoeming van eei den Volkenbond te De Nederlandscl Graaff zal nu worden benoemd. De heer De Grai marinestaf op het sfe. OE BIJEENKOM! fi ABONNE’S, die su Maandag heeft maakt, dat, (zooa was vermeld, ind den vierden ver jat bewind komen var me. te 13 uur de men( dus om 12.20 Rijkskanselier H verklaring afleggen zal de gelegenheid rede door de radi Het kabinet zal Hitler zal te 20 ut wonen. DE REGEEf He Zooals te verwa raai Oegaki bij «ijj van een nieuwe J zeer groote moeilij De chef van de Kanin, de aftrede log, Teraoetsji, en militair onderwijs gemeenschappelijke waarin zij medede weigeren, een van ter van oorlog voc neraal Oegaki een Teraoetsji heeft persoonlijk medege< leiders geweigerd 1 te werken bij de net. Oegaki heeft da hij de onderhandel staken. In weling van oordeel, dat de den beschouwd Oegaki, dat zijn po

Schoonhovensche Courant | 1937 | | pagina 5