Koning Farouk van voed, neemt bij ziji Do finish van de .Levant Stakes', welka als onderdeel van de rennen te Good wood werd gehouden, werd gewonnen door .Mlrza II' van den Aga Khan Lord Baden Powell, de Chief-Scout, die de Wereldjamboree zal bijwonen, arriveerde Donderdagmorgen te Hoek van Holland. Staatsraad J. J. Rambonnet (rpidden) stelt eenige padvinders-leiders aan Lord Baden Powell (links) voor De ontzetlende ramp van het K L M-vliegtuig .Flamingo*. Het wrak van het toestel op de plaats des onheils nabij Hal in België, waar het brandend neerstortte en waai vijftien per sonen den dood vondén Aan dan vooravond van de Wereldjamboree te Vogelenzang. - Een overzichtfoto van het uitgestrekte Jamboree-terrein der talrijke subkampen op Z. K. H. Prins Bern hard bracht Woensdag een be zoek aan de vier- daagsche atstands- marschen Te Wij- chen, waar de Pr ins het voorbijtrekken der groepen gade sloeg, heerschte groote drukte De voorzitter van het Londensche Brandweer Comité reikte In het nieuwe hoofdkwartier onderscheidingen en prijzen uit san die leden van het corps, die zich op eervolle wijze had den onderscheiden Hollandsehe klompen hebben de bijzondere belangstelling der buitenland- sche padvinders die deelnemen aan de Wereldjamboree te Vogelenzang Ten behoeve van de deelnemers aan de vierdaagsche alstandsmarschen is door bot korps pontonniers over de Maas bij Cuyk een pontonbrug geslagen. Do manschappen aaa dan arbeid Het vaatwerk van een vierpersoons-tent op het terrein der Wereldjamboree k tamelijk uitgebreid, getuige bovenstaand Interessant snapshot

Schoonhovensche Courant | 1937 | | pagina 10