Plaatselijk nieuws Burgerlijke stand Ingezonden stukken I WOENSDAG ATJGTTSTÜS TSTt Zeilwedstrijd. Capelle a.d. IJssel. De heer H. Mole naar Dz., behaalde op de Kralingsche Plas, bij de daar gehouden zeilwedstrij den, met zijn B. M. „Ideaal" een eersten prijs. Biljart-wedstrijd. Capelle a.d. IJssel. In „De Amstel- bron" aan de Roemer Visserstraat, had de 2e ronde plaats tusschen de biljart- vereeniglngen „De Amstelbron" en „Con cordia". De uitslag was als volgt: Amstelbron. Concordia. C. HclmstrijdL. Debets 4440 C. van RheeB. v. d. Lely 8890 K. NeefA. van Mameren 66—70 J. v. WijngaardenJ. v. d. Akker 5050 J. van MeederW. Overgaag 120—176 De stand is nu 152 voor en 24 tegen. Gouda op de wereldjamboree. Gouda. Qe Goudsche verkenners, die aan de wereldjamboree deelnemen, heb ben hun kamp, dat een gedeelte vormt van het district Rotterdam, op het land goed Woestduin nabij Vogelenzang. Het blijkt, dat de Gouwenaars kranig werk hebben geleverd, want ieder in dit subkamp weet direct te vertellen, waar Gouda op Woestduin ligt. De Gouwe naars hebben voor een typische kamp poort gezorgd. Deze is geheel versierd met Goudsche pijpen en twee Goudsche ka zen van steen, welke beschikbaar zijn ge steld door de Kon. Pijpen- en Aardewerk fabriek Goedewaagen. Het kamp bestaat uit vijf 8-pers. patroullleténten; in elke tent zijn maar zeven jongens onderge bracht. Voorts zijn er twee leiderstenten, twee voortrekkersshelters en een fourage- tent, alsmede vijf overdekte kampkeu kens. Bij het eerste kampvuur hébben de Gouwenaars een klompendans in origl- neele Volendamsche kleederdracht uitge voerd. De centrale kampleiding heeft be sloten, dat de Goudsche jongens met de ze klompendans ook voor de bultenland- sche gasten in het groote wereldtheater zullen optreden. Gouderak. Bij den landbouwer B. stierf een zijner beste schapen. Het cadaver is door de destructiebedrijven te Overschie ter vernietiging weggehaald. De leerlingen der hoogste klassen van de Bijzondere School maakten per autobus een reisje naar Utrecht en om geving. Veel heeft men gezien en geno ten en zeer voldaan kwamen de kinde ren "s avonds met hun leiders, het school- bestuur en onderwijzend personeel in het dorp terug. Een teleurstelling. Gouderak. Vele sportliefhebbers bega ven zich Zondagmiddag naar het voet balterrein, teneinde de aangekondigde wedstrijd Gouderak I—Waddinxveen I bij te wonen. Doordat Waddinxveen I zon der eenig bericht, verstek liet gaan, moest men weer teleurgesteld de terug tocht aanvaarden. Van Waddinxveen lijkt ons dit niet sportief. Gymnastiekavond. Goudcrak. De gymnastiekvereniging T.H.O.R. heeft Zaterdagavond een goed geslaagde propaganda-uitvoering te Moor drecht gegeven. Na een tocht door het dorp met medewerking der muzlekver- een. „Kunst na den Arbeid", volgde een défilé voor B. en W. van Moordrecht, waarna naar het terrein werd gemar cheerd. Hier werden uitstekende turn- demonstraties gegeven. Tenslotte heeft burgemeester Brandt een propaganda- rede gehouden. De uitvoering werd be sloten met verlichte standen. Er was veel belangstelling. Haastrecht. Zaterdagavond is een mo torrijder nabij de woning van de familie C. Lekkerkerker In het grint op de weg in uitvoering geslipt en tegen de grond geslagen. De man raakte even het be wustzijn kwijt, maar nadat mej. L. hulp verleend had, kwam hij spoedig weer bij. Bij de fam. L. heeft de motorrijder ecni- ge oogenblikken vertoefd om van de schrik te bekomen. In de Ned. Herv. Kerk werd Zondag bij de godsdienstoefening door ds. W. de Voogd van der Straaten onder dank me degedeeld dat de vorige' Zondag een bankbiljet van f 10 was gecollecteerd v or de kerk. De Gouweruiters. Haastrecht. Zaterdagavond gaven de Gouweruiters uit Waddinxv.een een rui terfeest in „De Kleine Betuwe", dat veel belangstell'ng trok. Na het serierijden werd het ruiterspringen gedemonstreerd, waaruit een goede dressuur bleek. Het publiek getuigde vele malen van zijn te vredenheid. Zaterdagmiddag verzakte een zware vrachtauto met vee bij het Polsbroeksche gemaal naast de platen in het zand van de weg in uitvoering. Dit veroorzaakte stagnatie in het drukke verkeer. 'Aan beide zijden wachtte een lange file auto's tot de kolos weer in het rechte 6poor was gebracht. Krimpen a.d. Lek. Tot gewoon dienst plichtigen der lichting 1938 zijn voor deze gemeente aangewezen T. Brandwijk, Jac. v. d. Ent, Jac. Hekklng Azn., Jac. Ilekking Czn., M. de Jong, H. Klip, D. G. van Namen, Joh. Steenbergen, J. Ver- hoeff, C. van Vliet, W .Wepster, A. Ben schop en tot buitengewoon dienstplich tigen G. Alblas, H. Hoogendoorn, A. Koen P. v. Krimpen, J. v. Meijeren, P. d. Ouden en M. d. Toom. M.U.L.O. Krimpen a.d. Lek. De jongeheer A. Lie- dorp slaagde te Hillegersberg voor het M.U.L.O. diploma A. Bij den veehouder J. H. braken zes koeien los en kozen hun pad door de tuinderij van den heer C. B., welke hier door belangrijke schade leed, daar vele gewassen beschadigd en eenige broei- ramen vernield werden. Gevonden: een vulpenhouder, te bevr. bij P. de Hoop, Middelland; een' sok bij A. de Boom, Mand.makersstoep. De heer W. Sloof heeft in zijn vtsch- netten een exemplaar van de gevreesde zoogen. Chineesche wolhandkrab aange troffen. Tot hoofd der Gem. Bewaarschool is benoemd mej. C. L. Duyvetter te 's- Gravenhage. Verkooping. Krimpen a.d. Lek. In het Sociëteitsge bouw had de publieke verkooping plaats van de Kleine Zaag, welke de heer W. Borsje ingezet had voor f 4200. Kooper werd de heer P. Deelen te Lekkerkerk voor f 14.800. De heer C. J. Rombout slaagde te Rotterdam voor het kappersdiploma. De scriewedstrijden. Krimpen a.d. Lek. Begunstigd door goed weer vonden Zaterdag de wedstrijden plaats, uitgeschreven door Dilettant. Deelnemers waren Lekkerkerk, D.C.V., C. K.C. en Dilettant. Begonnen werd met de wedstrijd D.C. V. I—Dilettant I, onder leiding vart scheidsrechter Jaspers. Beide partijen^.wegen vrijwel tegen el kaar op. D.C.V.' opent de score met een tam schot, doch Dilettant weet vóór de rust nog gelijk te maken. Na de rust zijn beide partijtn in d» aanval, doch weten geen van Dei dén te scoren, zoodat met gelijke stand het einde aanbreekt en strafschoppen moeten besi'sscn. Dilettant plaatst alle drie de strafschoppen onbe rispelijk in het net, terwijl D.C.V. de eer ste al slecht neemt en keeper Van Krim pen de-bal kan bemachtigen. Zoodoende komt Dilettant in de eindstrijd. Hierna spelen C.K.C. en Lekkerkerk te gen elkaar. Hier is Lekkerkerk onbetwist de sterkste en weet dit voor de rust al in 2 goals uit te drukken. C.K.C. slaagt er tegen het einde in tegen te scoren, zoodat Lekkerkerk met een 2i over winning in de eindstrijd tegen Dilettant komt. Om de 3e od 4e plaats strijden nu D.C.V. en C.K.Gd en deze strijd gaat te gen verwachting gelijk op. C.K.C. speelt veel pittiger dab in de eerste wedstrijd en al gaat de dist met blanke stand in, na de rust iapC.K.C. overwegend sterker en weet ^itffcok met een goed doelpunt uit te drukken, zoodat met L-0 voor C.K.C. het einde komt. In de nu volgen de eindstrijd komen Dilettant en Lekker kerk tegen elkaar te staan. Dilettant is aanvankelijk in de meerderheid en ver schillende schoten en kopballen gaan naast of over het Lekkerkerk-doel heen. Eindelijk gelukt het Goedhart met een fraaie kopbal te scoren. Na de rust is het een strijd van gelijk opgaande kan sen. De vermoeidheid doet zich bij vele spelers gelden, zoodat het spelpeil zien- deroogen zakt. Toch zet Lekkerkerk een kwartier voor het einde nog een fel of fensief in, dat tenslotte nog de gelijk maker oplevert (11). Doordat niet meer gescoord wordt, moeten ook hier de straf schoppen beslissen. Na tweemaal drie strafschoppen is de stand nog gelijk, doch bij de daaropvolgende strafschop pen wint Dilettant. De voorzitter ging hierna over tot de prijsuitreiking. Hij dankte de elftallen voor hun faire en sportieve wedstrijden en de scheidsrechters, de heeren Jaspers en Steenbergen voor hun uitstekende leiding. Dilettant werd voor dit jaar hou der van de groote wisselbeker, Lekker kerk ontving de 2de prijs, ook een mooie beker, terwijl C.K.C. en D.C.V. resp. de 3e en 4e prijs ontingen, n.l. een bekertje en een plaquette. Voorts dankte de voor zitter het talrijke publiek voor de groote opkomst. Krimpen a.d. IJssel. Zaterdagavond gaf de muziekvereen. „Concordia" een concert in de Noorderstraat. De muziek nummers, welke ten gehoore werden ge bracht, vielen bij het talrijk opgekomen publiek zeer in den smaak. Voor het M.U.L.O.-diploma A slaag den dezer dagen J. van Wijk uit Ouder kerk a.d. IJssel, N. van Staveren, uit Ca pelle a.d. IJssel en S. Nlemantsverdrlet te Rotterdam,^leerlingen van de Ul.O.- school alhier. Evenals vorig jaar slaag den wederom alle candldaten van deze school. De heer J. H. Klein, onderwijzer aan de O.L. School I is in gelijke betrek king benoemd te Rheden. De inschrijving voor de dienstplicht lichting 1939, zal plaats hebben op Maan dag 10 October 1937 des v.m. van 10— 10.30 uur ten gemeentehuize. De P.V. „Vriendschap", aangesloten bij de Nieuwe Rotterdamsche Postdul- venbond hield een wedvlucht van Dax, 100 K.M. Van de in concours zijnde dui ven kwam er één duif. van den heer Heuvelman weer behouden op het hok terug. Deze duif kreeg den éérsten prijs; de overige' prijzen werden niét verdiend. Capelle a.d. IJssel. Mej. L. Sparreboom alhier, werd op haar rijwiel te Rotter dam aan de Linker Rottekade, door een motorfiets aangereden, waardqor zij viel en haar linkerbeen brak. Opname in het gemeente-giekenhuis aan den Coolsingel was nbodzakelijk. Raadsbesluiten. Lekkerkerk. In de Vrijdag gehouden raadsvergadering werden een aantal in gekomen stukken voor kennisgeving aan genomen. De gemeenterekening over 1936 werd aangeboden, waarna de vaststelling van de verordening op het schoolgeld volgde, de wijziging van de gemeenschap pelijke regeling-Inzake de L. O. wet 1920 en de vaststelling der rekening van de Schoolartsendienst 1936. Verder had nog plaats de vaststelling van het primitief kohier der rioolbelasting over 1937 en de wijziging van de gemeenschappelijke re geling van de vleeschkeuringsdienst. Een crediet van f 950 werd toegestaan Voor herstel van het rioolgemaal. Besloten werd nog over te gaan tot de verkoop van de woning Kerkweg 209 en de huur prijs der woningen, welke nog niet ver kocht zijn, te bepalen op I 4 per week. Het voorstel van B. en W., om de aan bieding van de Onderlinge Brandwaar borg Mij., die de rente van de geldleening groot f 8000 van 5 pCt. op 4'/» pCt. wil terugbrengen, te aanvaarden, werd z. h. st. aangenomen. Men zal pogen ook voor de andere lee ningen een renteverlaging toegepast te krijgen. Na nog een wijziging der gemeente be grooting 1937, kwam de voorzitter met een uitvoerige uiteenzetting betreffende het uitbreidingsplan der gemeente, waar bij hij het. gedrag van de heeren Berger en Dc Neef in deze kwestie zeer afkeur de. Bij deze gelegenheid liep de heer De Neef een proces-verbaal op. Beproeving nieuwe motorspuit. Lekkerkerk. De nieuwe motorspuit, vervaardigd bij de firma Bikkers Si Zn. te Rotterdam (welke ook de andere 2 geleverd heeft) is Vrijdagavond aan gekomen. Tegen den avond is op het terrein tegenover de woning van den heer L. Broerc de nieuwe spuit gepro beerd. Het geheel ziet er keurig uit en de behandeling is eenvoudig. In keer korte tijd draalde de motor aan en wierp een flinke straal een eind de Lek in tot pl.m. 1/3 van de breedte van de rivier. Toen de tromp verticaal geplaatst werd gmg de straal ver de hoogte in. Een tweede slang werd aangezet. Een groote hoeveelheid water werd omhoog gespoten. Er werd tenslotte met 4 stra len gespoten en de hoeveelheid water oveijgrof aller verwachting. Er zijn zes verschillende trompen. De grootste is 32 m.M. en de anderen resp. 25-22-20-18 en 16. De op het dorp gestatlonneerde motorspuit werd ook in werking ge steld. Ook zij toonde, dat ze nog goed voor haar taak berekend is. Een oogen- blik werd met 8 slangen water gegeven. Om te zien, hoe de nieuwe spuit zich hield, als het water hoog moest wor den opgezogen, werden de machines ge plaatst op het steiger van de firma Broere, boven de kom. Ook hierbij vol deed de spuit heel goed, zoodat de spuit door de gemeente is aanvaard. Burgemeester met verlof. Lopik. De burgemeester der gemeen ten Lopik, Jaarsveld en WUlige-Lange- rak ls van 5 Augustus tot en met 27 Augustus wegens vacantle afwezig. Oranjevereeniging. Lopik, Jaarsveld en Willige-Langerak. De begin dezes jaars opgerichte oranje vereeniging zal den naam dragen „Oranje Nassau". Deze week wordt, zulks in verband met de verspreiding van de oproeping daartoe, een aanvang ge maakt met de inzameling van geld en het aanwerven van begunstigers ten einde op bescheiden voet het bloemen corso te laten doorgaan. Verkooping. Ouderkerk a.d. IJssel. Bij de Zaterdag gehouden openbare verkooping van het heerenhuis C 60, laatstelijk bewoond door wijlen oud-burgemeester Jac. van Waning, en dat op 31 dezer was inge zet door P. Kool voor f 3800 werd eige naar de heer P. Goudriaan alhier voor f 4100. Het huis Kerkweg C 72 dat daarna werd geveild, kwam niet hoog genoeg en werd door de eigenaars aangehou den. Dit perceel was ingezet door T. Pols op f 2550. Ook de twee perceelen Kerkweg, die resp. voor f 70 en f 50 werden ingezet door de heeren T. Pols en K.Vonk- Noordegraaf, zijn door de eigenaars aan gehouden. Afwezigheid burgemeester. Ouderkerk a.d. IJssel De burgemeester zal t.m. 18 Augustus met vacantle af wezig zijn. Gedurende zijn afwezigheid zal als loco-burgemeester optreden wet houder i, de Jong Cz. Duivenvlucht. Ouderkerk a.d. IJssel. De postduiven- vereeniging ..De Snelpost" hield Zater dag een wedvlucht met Jonge duiven vanuit Clney (België), afstand 186 KM. Deelname 69 duiven. Gelost 11.30 uur. Aankomst eerste duif 3.03.25 uuf; laat ste duif 3.31.19 uur. De prijzen werden behaald als volgt: 1, 5, 8 en, 11 J. Mourik, Krimpen a.d. IJssel; 2 K. Schippers, idem; 3, 13 en 16 Van der Ham Mourik. Idem; 9 en 14 K. Jansen, Idem; 6 G.' Vis; 7 en' 12 J. Opschoor; 9, 10 en 17 G. van Duyven- dijk 15 W. van Capelle, Krimpen a.d. IJssel. Voor zoover geen woonplaats, vermeld, prijswinnaars alhier. De burgemeester terug. Reeuwijk. De burgemeester is van zijn verlof teruggekeerd en heeft zijn ambts bezigheden hervat. Zindelijke veehouder. Reeuwijk. Aan den veehouder W. N. v. Leeuwen is vanwege de Crisis-Zuivel- Centrale het diploma voor zindelijkheid der stallen voor cousumptie-melklevering uitgereikt. De heer Van Leeuwen ontving 'hierbij tevens de onderscheiding vande hoogste premie. De heer Van Leeuwen is de eenige veehouder in deze gemeente, aan wien dit diploma is uitgereikt. In de vacature van den heer M. Schoonderwoerd werd, overeenkomstig het bestuursvoorstel, tot voorzitter van de voetbalvereeniging „R.V.C,* gekozen de heer L. W. J. Boegheim. Ih verband met de uitbreiding van het bestuur was tot candldaat gesteld de he%r P. Kuljf, die eveneens werd gekozen. Buurtvereeniging Middelburg. Reeuwijk. De buurtvereeniging in de afd. Middelburg hield haar jaarvergade ring. Na opening door den voorzitter, den heer J. van Roon, werden de jaarversla gen van den secretaris en den penning meester behandeld. Er was een batig sal do. Tot leden van de commissie voor het nazien der rekening werden benoemd de heeren M. Schoonderwoerd en L. G. Ver- weij. Vervolgens werd erover gesproken om ook de buurtschap Randenburg bij Middelburg aan te sluiten. Na eenige be spreking besloot de vergadering in prin cipe tot aansluiting. De aftredende be stuursleden, de heeren G. Kraan, P. H. van Leeuwen en Jac. Sloof werden her kozen. In de vacature van den heer A. de Jong werd benoemd de heer H. v. d. Meulen uit de afd. Randenburg. De voor zitter deed vervolgens eenige mededeelin- gen omtrent de plannen .voor het a.s. Koninginnefeest, dat gehouden zal wor den op 27 Augustus. Het programma enz. werd nader besproken. WiUige-Langcrak. Van de Vcreeniging „Het HoogeeLand" is hier een plaatselijk Comité gevormd, bestaande uit de dames: A. Rijneveld Hd., correspondente; Klaz. Schep Jac.d„ penningmeesterasse; A. Kooiman, G. Rijneveld Ld. De dames zul len trachten leden voor de vereeniging te winnen. waar de Vijf Gemeenten het geld voor 3 3/4 pCt. leenen, zoodat rente, afschrij ving, bediening en verdere kosten slechts een bedrag vorderen van pl.m. f 7.000, waarvoor het benoodigde water, zijnde ongeveer 200.000 vierk. M. in de distri butiebuis wordt gebracht. Men kan wel trachten iets belachelijk te-'rtiaken door onjuiste getallen te noe men of te combineeren, maar het feit dat aan De Vijf Gemeenten het water gereinigd in' den toren ongeveer de helft kost van hetgeen wij aan Gouda of aan Schoonhoven moesten betalen, is nu een maal niet weg te redeneeren. Het ligt niet in onze bedoeling het ge- heele stuk van 'Dr. van Rietschoten op v den voet te volgen, maar even willen wij nog aanstippen, dat de door hem aanga- geven werktuigen ter verzekering van eej« behoorlijke distributie voor deze water» leiding niet de gewenschte en de meest aangewezene was. Wij zijn niet ,yan plan om op verder geschrijf te dezer zake van wie(n) ook in te gaan, maar verklaren ons gaarne bereid, wanneer het Bestuur der stich ting ons daartoe machtigt, alle ge wenschte inlichtingen te geven! Alleen nog dit; met het verstrekken van enkele flnancieele gegevens, hébben wij niet bedoeld een naburige waterlei ding-directie'onaangenaam te zijn, doch alleen om duidelijk te maken, dat het goed gezien was, om voor De Vijf Ge meenten een eigen waterwinplaats t« maken. Met dank voor de plaatsruimte, STUURMAN ZOON, Waddinxveen. DE WATERLEIDING DE VIJF GEMEENTEN. Waddinxveen, 3 Aug. 1937. M.I Gaarne zagen wij onderstaand als ant woord op het ingezondene van Dr. van Rietschoten, in Uw eerstvolgend nummer opgenomen. Toen wU het ingezonden stuk van Dr. van Rietschoten, bétreffende de Drink waterleiding De Vijf Gemeenten, voor komende in Uw nummer van 27 Juli j.l„ gelezen hadden, dachten wij; één van de drie: onkunde, misleiding of ijverzucht. Gaarne wilden wij geen daarvan bij Dr. van Rietschoten veronderstellen, doch er is geen andere keus. Wanneer toch de cijfers bij de opening genoemd, Dr. van Rietschoten twijfel gaven, dan zouden zoowel het Bestuur als wij deze op verzoek hebben toege licht. Zeer zeker ls een groot bedrag noodig geweest om de nog geen 9000 Inwoners tellende bevolking van De Vijf Gemeen ten, waarvoor een hoofdbuizennet werd gevorderd van bijna 77.000 M., met meer dan 2000 dienst- en binnenleidingen, een gratis aansluiting te bezorgen en noch tans zorg te dragen, dat niet te hooge tarieven zouden moeten worden berekend. Wanneer nu het water van Gouda of van Gouda en Schoonhoven tesamen was betrokken en Dr. van Rietschoten weet het wel, kan het althans weten dan zouden De Vijf Gemeenten toch dezelfde kosten voor het buizennet hebben gehad, of- juister gezegd, nog f 12000 meer, wegens de grootere lengte die dan noodig zou geweest zijn. Bovendien zouden De Vijf Gemeenten het benoodigde water dan nog tegen Th ets. per kub. M. van Gouda hebben moe ten koopen. Wat nu de kosten van een eigen win- plaats betreft, zijn deze voor grooter ter rein, bronnen, toren en installatie nog geen f 90.000, van welk bedrag men de genoemde f 12.000 mag aftrekken. Ieder zal bet toch duidelijk zijn, dat, BLESKENSGRAAB. Juli. Geboren: Cornells Jan, z. van M. acn Dunnen en M. W. v. d. Wulp. Adrians Cornelia, d. van A. C. Baan Hofman en D. van der Plas. Willem, z. van M. P. Smit en K. Huuksloot. Getrouwd; D. van der Hek, 31 j„ en T. Buscher, 22 j. Overleden: A. C. Baan Hofman, 1 o. CAPELLE a.d. IJSSEL. Augustus. Geboren; Teunls, z.,van P. Krljgsm» en J. den Houdijker. Johanna, (L van C. de Groot en T. v. d. Schenk. Ondertrouwd: L. van Dodewaaro, 19 J-i en b. D.'van den Berg, 13 J. Getrouwd; C. Teeuwen, 30 j„ en E. A Koppenol, 32 J. A. den Besten, 27 j, en M. van Kooij, 25 Overleden: J. de Groot, 2 J. GIESSEN-NIEUWKERK. Augustus. Geboren: Aantje, d. van L. Slob en M. de Groot. Karei Johannes, z. van J. A Vreem en A. G. Wierschchowski. Teu nls Marinus, z. van J.. Muis en C. de Ruiter. Overleden: G. Vonk, 74 J-, echtgen. van M. de Bruin. •KRIMPEN a.d. IJSSEL. Angustup. Geboren: Leendert, z. van B. van Rijs wijk en J. Ligthart. Hulbert, z. van K. Twigt en P. Schouten. Anna, d. van H. van Empel en A. van Veldhoven. Getrouwd: K. Kaat, 23 j, en A. van Dam, 23 j OTTOLAND. Juli. Geboren: Adriaan, z. van C. Bons en M. Stuij. Getrouwd: J. C?» van Kleef, 27 J„ e® H. Kooiman, 29 j. Overleden: A. den Besten, 72 J. OUD-ALBLAS. Juli. Geboren: Gijsbert Johannes, z. van H. den Hartog en C. de Ble. Annigje, d. van L. van den Hartog en A. van der Koppel. Overleden: A. Kortleve, 86 J„ weduw naar van N Haan. C. Slob, 67 j-, we duwnaar van A. Eijkelenboom. PEURSUM. .Augustus. Getrouwd: J. den Toom, 30 j, en d Leeuwis, 22 j. (won. te Giessendam). M. V. d. Bosch, 35 j„ en B. de Haan, 32 j. SLIEDRECHT. Augustus., Geboren: Arie, z. van A. van Wijn gaarden en J. Boer. - Adriaan, z. van H. Koorevaar en G. Mes. Jacob, z. van J. v. d. Steen en S. Kok. Willem, z. van J. M. van Stnthuye en J. van 't Hot Stijntje Macheltje, d. van J. de Groot en KI. Groenewegen. Huibërt, z. van C. P. Kraaijeveld en A. Maas. Apolo- nia, d. van H. de Jager en P. M. Bakker. Anna, d. van G. Veldhuizen en C. A. van Wijngaarden. Ondertrouwd; B. van Genderen, 20 en T. v. d. Vlies, 19 J. A. Visser, 27 J„ en J. B. van Ballegooijen, 25 j.f— R. de Groot, 26 J., en P. van Houwellngen, 21 j. P. Mostert, 24 J„ en A. van Heteren, i9 j. Getrouwd: H. Teeuw, 24 j., en J. Boo gaard, 21 j. J. Bakker, 27 j„ en A. P. van Hoek, 27 j. A. Hes, 33 j., en M. H.artog, 25 j. G .de Rover, 34 J„ en A. Weggers, 29 j. Overleden: S. H. de Lint. 69 j„ echtge- noote van J. A. v. d. Sluis. W. Vet, 55' J., echtgenoote van A. van Dijk. STREEFKERK. Juli. Geboren: Adrian us, z. vaó J. Mole naar en C. B. de Vos. Geertruida Maria, d. van H. den Boer en J. Meer kerk. Lambertus, z. van A. T. Ro- mijn en T. van der Ham. Teunis, z. van D. Blom en G. Muilwijk. Jan Cornells, z. van C. Verhoelf en J. Vert heij. Getrouwd: A. C. jtozendaal, 28 jen Overleden: G. Zwijnenburg, 9 m. K. Streef, 30 j. WIJNGAARDEN. Augustus. Ondertrouwd: W. van Beuzekom, 27 j. (te Giessendam), en C. Kwakemaak, 25 j.

Schoonhovensche Courant | 1937 | | pagina 10