5* Schoonhoven j Gemengd nieuws Plaatselijk nieuws f Li.o.s. WEERBERICHT. WOENSDAG 4 «TGÜSTÜS I9ST OP ZOJEK NAAR VERMIST VLIEGTUIG- NEW YORK, 4 Aug. Twee oorlogsschepen en 20 vliegtuigen gaan voort met het af zoeken van de kuststrook waar het wrak van het watervliegtuig Qantamaria werd waargenomen. Men hoopt namelijk de elf passagiers nog in leven te kunnen aan treffen. DE VERONGELUKTE VLIEGBOOT BEREIKT. Geen spoor van bemanning ot passagiers. NEW YORK, 4 Aug. De beide torpedo jagers die naar de verongelukte passa giersvliegtuig zoeken hebben het toestel gisteravond op 20 mijl van Colon be reikt. Zij vonden twefe postzakken en 'n rubberreddingboot, doch geen spoor van de passagiers en de bemanning. Men moet derhalve aannemen, dat de 11 pas sagiers en de drie leden der bemanning om het leven zijn gekomen. Het opspo ringswerk wordt nog voortgezet. .i GEMEENTERAAD. Maandagmiddag 2 uur komt de raad In openbare vergadering bijeen. De agen da luidt: L Voorstel van B. en W. om goed te vinden, dat de gemeente Lan- gerak toetreedt tot het schoolartsendis trict jjiek en IJssel"; 2. Schrijven van Gedeputeerde Staten omtrent de gemeen te-begrooting dienst 1937; 3. Veertarie- yen; 4. Verder voorkomende zaken. De chr. gymnastiekvereen. „L.I.O.S." heeft in haar jongste ledenvergadering het bestuur uitgebreid. Dit is samenge steld als volgt: le voorzitter C. Wls- meijer; 2e voorzitter J. Korevaar; le secretaris W. Monna; 2e secretaresse mej. R. v. d. Haar; le penningmeester Adr. van Beusekom; 2e penningmees- teresse mej. R. Broekhuizen; Commis saris M. Oïree. Besloten werd tot aansluiting bij het W.C.G.V. en C.K.B. en tot oprichting van een reciteer afdeeling en van een reis fonds. In de 12-tal commissie, afd. korfbal werden gekozen de dames W. Jansen, R. Broekhuizen en de heer J. Korevaar. Het lid P. Dubbeldem heeft met gunstig resultaat de Vierdaagsche Afstandsmarschon meegemaakt. BOTERMARKT. Gp de hedenmorgen gehouden Boter markt bedroeg de aanvoer 30 Prij zen: Goéboter f 0.75, Weiboter f J3.7Ü, bei de per half K.G. TH® VEILING] Waaggebouw: \A an voer/ 4200 eieren. Prijzen: Kippeneibren^X 3.20f 3.80, eendeleren f 235, beide per 100 stuks. Loptkerstraat; Prijzen: f 3.35f 3.85 per 100 stuks. DE JAMBOREE. tVérvolg), Bij de Konnigin. Het Indisch contingent en de contin genten Curacao en Saba van de Wereld jamboree gaan op 10 Augustus per auto bus naar Het Loo, waar zij door de ko ningin worden ontvangen en waar hun op het Paleis een lunch zal worden aan geboden. Deze contingenten zullen voor de koningin het Indische gedeelte opvoe ren van de groote demonstratie, welke Vrijdag gegeven wordt. Een frisch bad. De gemeentelijke bad-inrichtlng Zui- derbad te Zandvoort kreeg bezoek van 6000 padvinders. Geruimen tijd hebben de jongens zich hier vermaakt. Zooals te begrijpen is. geniet het bad zeer de belangstelling van de jamboree-deelne mers, maar Dinsdag werd een record aantal bezoekers bereikt. De volgende jamboree. Lord Barnard, de leider der 200 Dur ham verkenners, heeft Raby Castle aan geboden als plaats voor de volgende jam boree. BERUCHT GANGSTER AAN GEHOUDEN. Overal gezocht. Te Karlsbad heeft de Tsjechoslowaak- aehe politie een van de bekendste Ame- rlkaansche gangsters, Zlpko, die zijn in trek had genomen in een hotel, gear resteerd. Zipko verbleef te Karlsbad on der den naam Mansfield en werd ge zocht door de politie te New York, Chi cago, Londen, Berlijn, Weenen en Bue nos Aires. Men vond op hem een bedrag vat. ongeveer 1 mlllloen twee honderd duizend Fransche franc. Tsjechoslowakije zal Zipko uitleveren aan Oostenrijk. Zip ko zal te Weenen wegens moord moeten terechtstaan. NEDERLANDER VERMIST. In de Harz verongelukt? Een postbode uit Edam, die met een Itelsgezelschap ln een touringcar 'n reis naar Pul tech land maakte en sinds eenl- ge dagen wordt vermist, is wqarschijn- dijk in de Harz. verongelukt. Een red dingsbrigade uit een der dorpen in den Harz heeft ln het gebergte langen tijd, tevergeefs, naa'r den vermiste gezocht. Omtrent het lot van den man is nog niets bekend. EEN QESERTEUK UIT DE WERELD OORLOG. Zich 20 jaar schuil gehouden. De Pranschman Delcourt had na twee jaar aan het front in Frankrijk gevoch ten te hebben, eengie verwondingen op- geloopen, en was voor zijn .verlof bij zijn moeder teruggekeerd. Na de verlofstijd overschreden te hebben, durfde hij ech ter niet meer terug te keeren, en zoo ls 21 jaar in het dorp Mouy van het Oise- departement bij de oude verstopt ge weest. Na haar dood is hij uit zijn schuil hoek te voorschijn gekomeh. Toen hij zich bij de gendarmerie meldde, vernam hij, dat dengenen, die zich ln deze om standigheden aan desertie schuldig heb ben 'gemaakt, al lang de straf kwijt ge scholden is. WATERVLIEGTUIG VERGAAN. Veertien personen omgekomen. In de Carablsche Zee ls een water vliegtuig van de Pahamerican Airways, dat de dienst onderhield lpngs Amerika's Westkust, vergaan. Het vliegtuig was op weg van Guayaquil (Ecuador) naar Cris tobal Panama en had elf passagiers en drie leden van de bemanning aan boord. Toen het toestel niet te Cristobal was aangekomen, werd last gegeven naspo ringen te verrichten. Drie watervliegtui gen en een transportvliegtuig gingen met 64 Amerikaansche leger- en vlootvlleg- tuigen op zoek. Ook oorlogsschepen na men aan het opsporingswerk deel. Na lang zoeken heeft men op dertig mijl ten Noord-Oosten van Cristobal een gedeelte van het verongelukte toestel bo ven zee zien uitsteken. Van de Inzitten den werd geen spoor meer gevonden. Wegdek. Alblasserdam. In werkverschaffing wordt een gedeelte van de dijk te Kin derdijk van een nieuw wegdek voorzien. B. en W. zijn voornemens aan beide kan ten trottoirs te maken, waarvoor men hoopt dat de eigenaars van panden hun volle medewerking zullen verleenen. De eerste patiënten. Alblasserdam. Op 2 Augustus zijn de eerste patiënten vanwege de TB.C. ver- eeniglng ondergebracht in de barakken van het ziekenhuis. Als verzorgster is aan gesteld mej. Nellie den Boer.' Geslaagd. Alblasserdam. Mej. A. C. T Hoen slaag de te Den Haag voop het examen han denarbeid. Duivensport. Alblasserdam. De duivenvereenlging De Postduif hield een wedvlucht van Ciney, afstand 176 KM. In concours waren 127 vogels. Losgelaten 11.30 uur. Aankomst eerste duif, 2.51.22 uur. Aankomst laatste duif, 3.22.51 uur. Uitslagen: Chr, Streef kerk 1 en 31; J. Wolters 2; Gebr. Steenis 3, 8, 12, 21 en 27 Gebr. Dijk; 4, 5, 16 en 24; W. v. d. Rhee 6, 9 en 13; A. van Dam 7; Van WingerdenStout 10, Gebr. Stout 11, W. Ruiter 14, 22 en 23; A. Veen 15 en 25; Fr. Bakker 17, Gebr. Rtkxoort 18, 19, 20, 26 en 32; Gebr. den Boef 28; Gebr. de Heer 29; en A H. Recourt 30. Uitslag wedvlucht van de duivenvereeniging „De Snelpost" van Nijmegen, afstand 84 KM, D. Smit 1 en 5; J. Verkerk 2; M .Vogèl 3; A. Veth 4, A. v. d. Rhee 6, C. v. 't Hoen 7. Uitslag vlucht Waalwijk afstand 24 KM. J. Verkerk 1, M. Vogei 2, A. Veth 3 en A. v. d. Rhee 4. Concert. AmmersloL Zondagavond werd ln de tuin achter 't Gebouw door de Arbei ders Muziekvereenlglng „Excelsior" een concert gegeven, dat ln alle opzichten goed geslaagd genoemd mag worden. Ammerstol. Bij den gemeente-veld wachter zijn inlichtingen te bekomen om trent de volgende gevonden voorwerpen: een witte dameshalsketting; een bruin lederen jongenssportriem; een bruin le deren damesportemonnale met inhoud; een oliedekkleed; een groote bruine da mesbont; een damesai mbandeen paar dameshandschoeneneen damescelntuur en een geruite heerenpet. Aan den heer A. Verschoor is ver gunning verleend tot het bouwen van een woonhuis aan de Capellelaan. Bij den landbouwer H. T. Kulk aan de Lekdijk, is een postduif komen aan vliegen, genummerd 3 L. 7289. Visscherij. Ammerstol. In de polder was de vangst óp paling tamelijk; zeelt werd goed ge vangen. De prijzen waren voor paling 35 Binnm, 8 straathoeken Is stil staan met auto's en andere voertuigen «o* genwoordig verbodeol 40 cent per pond; mlddelstoort 3035 cent per pond; dunne aal 1520 cent per pond; bliek vanaf 6 tot 10 cent per pond; zeelt 48 cent per pond. Voetbal voor de schooljeugd. Ammerstol. De Ammerstolsche Sport- vereeniging heeft het aardige idee gehad voetbalwedstrijden te organiseeren voör de leerlingen van de O. L. Scholen te Ammerstol, Bergambacht en Schoonho ven. Zaterdag isvde eerste wedstrijd ge speeld tusschen Ammerstol en Bergam bacht. Het ls een genoegen, de jongens met de bal te zien zwoegen en ploeteren en te constateeran met welk een ontzag zij luisteten naar de beslissingen van den scheidsrechter en hoe zij trachten, diens raadgevingen en wenken qp te vol gen. Hedenmiddag speelt Bergambacht in Schoonhoven an Zaterdagmiddag 3 uur komt Ammerstol in Bergambacht uit. Duivensport. Groot-Ammers. De postduivenver- eeniglng „Lucht Expres" Groot-Ammcrs- Streefkerk, hield een wedvlucht met jon ge duiven vanaf Ctney. Afstand 182,450 KM. De duiven werden losgelaten om 11 uur. Aankomst eerste ,duif S .uur 4 min. 30 sec. De uitslag is: 1, 5, 6 en 12 F. Stout; 2 en 4 A. J. Wedage; 3 C. de Bruin; 7 en 10 K. du Bois; 8 E. v. d. Ree; 9 R. Hendrikse; en 11 J. Donkersloot. De opbrengst van de collecte die gehouden is ten bate van de stichting Steunfonds voor T.B.C. patiënten in Ne derland bedraagt f 34.74. In verband met het door B. en W. vastgestelde, besluit betreffende het par keerverbod in de Kerkstraat, zijn nieu we borden geplaatst, terwijl de maxi mum snelheid ln de bebouwde kom is verhoogd Van 20 tot 25 KM. per uur. B. en W. hebben vergunning ver leend aan het Leger des Hells om op 20 September ln deze gemeente een collec te te houden. De Geitenfokver. „Vooruit" Groot- AmmersStreefkerk zal Zaterdagmor gen een geitenkeuring houden op het terrein „Liesveld" te Gelkenes. Aanbesteding Rusthnis. Gowda. Voor het rusthuis „Huize" Juli ana", aan de Koninginneweg, ls aanbe steed het aanleggen der centrale ver warming en warmwatervoorziening met levering van installatie^. Ingeschreven werd als volgt: Geveke Sc Co. te Amsterdam (uitgebreid prbject) f 23839; A. van Duin te Gouda f 21415; M. W. G. M. van Loon te Gouda f20776; Wolter en Dros te Amersfoort f 20154; F. W. Braat te Delft f 19180; Groeneveld A Co. te Amsterdam f 18860; Technisch Bureau WeumJan te Gouda f 17880; Huygen en Wessel te Rotterdam f 16834; fa. van Elden A Zn. te Amsterdam f 15895. Aan de firma van Elden Sc Zn. is het werk opgedragen. Afgesloten verkeersweg. Hoenkoop. De afdeeling Wegen en Ver keer van den B.B.N. deelt mede, dat het gedeelte onder Hoenkóop van de provin ciale weg De Meem—OudewaterZuid- Hollandsche grens met ingang van 3 Augustus gedurende de duur der aan de weg uit te voeren verbeteringswer'ken voor alle verkeer rijwielen uitgezon derd afgesloten is. Duivensport. Krimpen a.d. Lek, De postduivenvereen. „De Reisduif" hield een wedvlucht van Eindhoven. Deelname 166 duiven.Aan komst eerste duif 10.48.45 uur, laatste duif 13.15.0 uur. Uitslag: 1, 5, 18, 20 en 29 C. v. d. Linden; 2, 8 en 16 J. Brand; 3, 17, 19, 22, 31, 33 en 34 A. van Meijeren; 4, 10, 11, 21 en 39 J. H. Roelofs; 6, 15 en 37 M. Weatbroek; 7, 22 en 24 A. Nobel; 9 P. v. d. Berg; 12 en 30 J. Romijn; 13, 32 ?n 40 K Stout; 14 en 41 L. Meewenhoek; 25 C. Rodenburg; 26, 35 en 36 H. Ponsen; 27 J. Nugt; 28 en 38 K. Kooiman. Vrijdag inkorven voor Maastricht, afstand 145 KM. Tarnuitvoering. Lekkerkerk. De turnvereeniging JK. D. O.", directeur de heer Kok van Krimpen a.d. Lek, heeft op het daatvoor afgestane terrein van de firma J. Broere Sc Zn. een uitvoering gegeven, die begunstig door prachtig zomerweer, vooral des avonds veel pubUek heeft getrokken. De verschil lende wedstrijden onder de jeugdafdee- Ungen werden met aandacht gevolgd. De uitslagen zijn ais volgt: Meisjes afd. A: lé pr. Nellie van Tricht; 2e P. van Limborgh; 3e Adri Bouwman, en 4e Gretha de Bruin. Jongens afd. Aj. late pr. C. Boojr; 2e pr. P. de Roo; 3e pr. G. Verwaal. Meisjes B: le pr. Oorrie Hoogenboezem 3e pr. NelMe Slijk; 3e pr. Ina Slijk. Jongens B: le pr. J. ^emhard; 2e pr. H. J. van Limborbg; 3e pr. J. Schilt, 4e pr. J. de Jager. Meisjes Cl le pr. ,T. Jongeneei. 3e pr. B. Raber, 3e pr. Jean* de Qruijtar, 4e pr. A. van Gelder, 5e pr. R. Both. Jongens C: le pr. G. Boar, 3e pr. R. de Jong, 3e pw. J. v. d. Linden. 4e pr. J. van Zwiensn. In de menctawedfltrijd werd de le prijs verdiend door „KD.O." te Krimpen a.d. #SSli Jfe 3* 9- Sparta Ie Knny#m a.d. Lek. Het avond-gedeelte, waaraan ook DO. S. van Schoonhoven heeft meegewerkt, hebben ook zeer velen bijgewoond. De muziekvereeniglng „Juliana" ver leende haar medewerking. - Nieuwe Molen. Lekkerkerk. Velen Van de trouwe be zoekers - van het plantsoen met ^vijver achter de Konigtn Wilhelmlnaschoól zal het aangenaam aandoen te weten, dat de voorbereidende werkzaamheden voor hef plaatsen van een nieuwe molen een aanvang hebben genomen. Deze molen zal grootdr zijn dan de vorige, en voor zien worden van een compleet bema- linfjsapparaat. Waarschijnlijk zal de molen op eenigszins feestelijke wijze( ln i-werking worden gesteld. v Fruit verpachting. - Lopik. Bij de Dinsdag gehouden ffutt- verpachting. apMde Uitweg, ten over staan van notaris H. C. Kooi alhier, wer den prijzen besteed van 3 tot 5 gulden per H.L., naar gelang soort en kwaliteit. Moercapelle. Gevonden *n linnen veld- flesch. Te bevragen bij H. de Graaf, Noordeinde. Nieuwerkerk a.d. IJssel. Op de stort plaats van zand voor de nieuwe weg on der de gemeente Moordrecht, heeft een- autobotsing plaats gehad. Een zandauto bestuurd door den chauffeur W. van D. stond boven aan de stortplaats. Een tweede zandauto, bestuurd door T. Z., uit Moercapelle, reed achteruit het stort op, meenende dat er geen auto meer op stond. In volle vaart botsten beide wa gens op elkander. Persoonlijke ongeluk ken deden zich niet voor. De materieele schade was aanzienlijk. Nieuwerkerk a.d. IJssel. Dinsdagmid dag werd de brandweer gealarmeerd voor een brandje aan de Onderleg. Toen de spuit arriveerde, bleek dat de brand intusschen door omwonenden was ge- bluscht. Door stoken in een Schuurtje van den heer Karreman, was de brand ontstaan. Duivenvlucht. Nieuwerkerk a.d. UsseL Zondag hield de postduivenvereen. ,43e Reisduif' een wedvlucht vanaf Eindhoven. Afstand 85 K M. Losgelaten 8.45; aankomst eerste duif 11.14.53; aankomst laatste duif 1.43.27. De prijzen werden als volgt be haald: 1 en, 9 i. van Leunen; 2 J. Heu velman; 3, 4, 15, 18, 24, 25, 30 en 32 E. D. van Vliet; 5, 16 en 17 A. de Groot; 6,10 en 27 J. Ames; 7, 12 ën 28 J. van Herk; 8, 13, 23 en 26 B. Rademaker; II, 19, 20 en 29 C. A. de Koning; 14 H. Kleibeuker; 21 en 35 Gebr. Compeer; 22 L van Rijs wijk; 31 J. A. Kauffeld; 33-N. de Man. Bazar. Nieuwerkerk a.d. IJssel. In de zaal van den heer Boerop zal op 18, 19, 20 en 21 Augustus een bazar worden gehouden, georganiseerd door de Harmonievereenl- ging „Door Kunst Verkregen". Geduren de de bazardagen zullen muziek- en zangconcerten worden gegeven. O.m. zal medewerking worden verleend door de gem. zangvereeniging „Perseverance", 't chr. fanfare corps „Kunst en Vriend schap", de muziekvereen. „Concordia" te Waddinxveen e.a. Gemeenteraad. Nienw-LckkerlancL Een openbare ver gadering van de gemeenteraad ls belegd op Vrijdag 6 Augustus, des voormiddags om half elf. De punten ter behandeling zijn: 1. Mededeelingen en ingekomen stukken; 2. Aanbieding gemeente-reke ning 1936; 3. Begrootingswijzigingen. M.U.L.Q. Verwachting tot Donderdagavond: Zwakke tot matige veranderlijke wind; gedeeltelijk bewolkt; weinig of geen re gen, iets warmer. JNaar waarneming ln den morgen van 4 Augustus. i Het dunne pijltje geeft de stand van de vorige dag aan. Waterstand:: Schoonhoven hg. water 4.20 uur, 1,1,7 M. Keulen stand 1.91 M., val 0.02 M, Maastricht stand 40.53 M„ val 042 M, Luchttemperatuur De temperatuur bedroeg hedenmiddag .12 uur in de schaduw: 66 graden Fahrenheit. Woensdag 4 Augustus: Op 1.49, on der 7.13. Eerste Kwartier Zaterdag 14 Augustus. Wielrijders, licht epl 4 Augustus 9.15 uur. NIeuw-Lekkerland. Vaii-de Mulo-school te Kinderdijk, hoofd de heer G. Golver- dlngen, zijn voor hét mulo-diploma A geslaagd: H. J. EJ A. Voorsluijs en K. Rouw, beiden te. Kinderdijk, M. de jong te Krimpen a.d. Lek, M. v. d. Berg teAlblasserdam, A. Blokland te Ridder kerk, J. de Kluijver en P. Pols te Nleuw- Lekkerland. Nienw-Lekkerland. De heeren J. P. van Vliet, "H. Timmer en .Boer hebben ont slag genomen als bestuursleden van de Oranjevereeniging „Wilhelmina". Concert. Nieuw-Lekkerland. Zaterdagavond zal de muziekvereeniging „Apollo" een con cert geven op een terrein aan de Middel weg. Wegdek voltooid. Ouderkerk a.d. IJssel. Het asphaltdek op de IJsseldijk in deze gemeente is thans voltooid. Maandagavond zijn de werklieden hiermee gereed gekomen. Het grint verbindt zich nu niet zoo spoedig met de teerlaag als bij de eerste bewer king, omdat het weer de laatste weken niet zonnig is. Maar ongetwijfeld is het een door alle weggebruikers hoog ge waardeerde verbetering. - Komen aanvliegen: een postduif met de volgende aanwijzingen op den ring: „V.V.B. R'dam N. 37.4973". Inlich tingen bij G. de Jong A 65. Berkenwoude. De collecte ten bate van de Vereen, tot Werkverschaffing aan hulpbehoevende Minden heeft hier f 27.96 opgebracht. Door hond aangevallen. Gadewater. Het 5-jarig dochtertje van den heer Bode weid, toen ze de hout handel van den heer Verheul passeerde door een groote St. Bemardhond aan gevallen. Het kind werd in het gezicht gebeten, en wel zoo ernstig, dat de ter de wond heeft moeten hechten. Diploma. Oudewater. Mej. M. Hoefs behi Antwerpen het diploma B voor/ spel. Tegen den chauffeur M. de B. proces-verbaal opgemaakt wegens het niet tijdig inleveren van zijn verhulsbjl- jet. De aandacht der bevolking wordt er op gevestigd, dat bij een verhuizing, bin nen 5 dagen het verhulsbiljet moet wor den aangevraagd ter gemeente-secreta rie van de oude woonplaats. Bij het niet voldoen hieraan ls, zoowel de betrokke ne, als bet hoofd van het gezin straf, baar. Geslaagd. Sliedreeht. De heer W. de Groot slaag de te Rotterdam voor de hoofdakte. M.U.L.O.-diploma. Sliedreeht. Voor het Mulo-diploma A slaagden M. Brons en E. Wit. Raadslid bedankt Sliedreeht. De heer G. K. Stam (S.D. A.P.) heeft bedankt als lid van de ge meenteraad. Als zijn opvolger komt oj de lijst voor de heer K. Vlot. Om de zilveren baL Stolwijk. Zondag is het tournooi om de zilveren bal te Stolwijt-^jjpiündigd. De eindstrijd ging tusschen oïj.A. 3 en Moordrecht 2. Met de rust wis de stand nog dubbel blank, hoewel be£te elftallen zich goed weerden. Een kwartier voor het einde nam O.NA. uit een strafschop de leiding. Hoewel Moordrecht danig haar best deed, mocht het niet gelukken gelijk te maken. Daarentegen maakte O NUL nogmaals een doelpunt, zpodat de eind stand 20 voor O.N.A. was. Hierdoor is O.N.A. nu definitief eigenaar van de Zil veren Bal geworden. Aan Moordrecht 2 viel de 2e prijs een zilveren lauwertak ten deel. Om de 3e en 4e prijs speelden O.N.A. 6 en Gouderak 2, welke wedstrijd O.N.A. met 31 won. Na afloop heeft de voorzitter, de heet Verdoom, met een toepasselijk woord de prijzen aan de aanvoerders uitgereikt. Tienhoven. De mandenmaker C. JL Grijn knipte zich bij het afknippen van teen in zijn duim, waarmee bijna de top van de duim was gemoeid. De hulp van dokter Donker moest worden Inge» roepen. De oude rijwielplaatjes. Willige-Langerak,. Gebruikte rijwiel- belastingplaatjes kunnen worden Afge geven bij mejuffr. M. Driesen—van Baa- ren, die zorgt voor doorzending ten bat* van de TJB.C.-bestrijding. Dc Tiendweg wordt geteerd. Willige-Langerak. Het teren van de Tiendweg heeft het gemeentebestuui met groote activiteit aangepakt. Het werk wordt in eigen beheer uitgevoerd, zoodat dit aan vele arbeiders ten goede komt. Deze week zal het werk gereed komen, en zullen de bewoners van de stenpiaag bevrijd zijn. Wijngaarden. De extra Julimaand col lecte in de Ned. Herv. Kerk bracht f 14.35 op

Schoonhovensche Courant | 1937 | | pagina 2