President Lebrun heeft te Montfaueon het aldaar opgerichte monument ter eere van de Amerlkaansche soldaten officieel onthuld. Een over zicht tijdens de plechtigheid Een jeugdige amazone vertoonde deze week op het concours hippique te Chertsay (Eng.) interessante staaltjes van ruiterkunst. De fraaie viervoeter maakt op bevel van zijn meesteres een hoogstand Het tweede gedeelte van de overspanning der nieuwe brug over de Oude Maas bij Dordiecnt is Dinsdag op de pijiers geplaatst Een overzicht van het werk Een bloemenhulde bij de installatie van mr W A. J. Visser als burgemeester van Soest, die Dinsdag met zijn echtgenoote feestelijk in zijn nieuwe ge meente werd ingehaald Een boerenwagen vol Hongaarsche vroolijkheicf. Een interessante detail-foto van de demonstraties, die Dinsdag door de Hongaarsche^padvinders in de Arena op het jamboree-terrein gegeven werden Varschillanda interessante typen waren er onder de vliegtuig modellen, waarmede tal van deelnemers uitkwamen in de internationale wedstrijden, welke deze week te West Drayton in Middlesex (Engwarden gehouden - h-W: Een tweetal aardige foto's Hongaarsche padvinders ia van de demonstraties, die Dinsdagmiddag door de de Arena op het jamboree-terrein te Vogelenzang gegeven werden Aartshertog Otto van Habsburg bracht Dinsdag,' strikt incognito een bezoek aan de Wareldjamboree ta Vogelen zang, waar hij door eenige hootd- verkenners werd rondgeleid Z K. H Prins Chichibu van Japan ver laat met zijn echtgenoote het Vredes paleis te Den Haag. waar Hij Dinsdag een bezoek bracht

Schoonhovensche Courant | 1937 | | pagina 8