Plaatselijk nieuws 9 DERDE BLAD. NIEUWSBLAD VOOR ZUID-HOLLAND EN UTRECHT SetioonhoTensche Courant WOENSDAG 4 AUGUSTUS 1S3T Jubileum. Alblasscrdam. De onderwijzeres van de opent), lagere schooi 2, mej. A. T. v. d. Hoff, herdacht op 1 Augustus het feit, dat zij 25 jaar in dienst van het onderwijs was werkzaam geweest en tevens een gelijk aantal jaren aan de ze school verbonden was. De drankvergunning van de Al- blasserdamsche IJsclub is vervallen, doordat van het recht van overschrij ving geen gebruik is gemaakt. Thans zijn er in de gemeente 4 vergunningen (max. 4), een hotelvergunning, 6 verlo ven A (max. 10) en 4 verloven B. De gehouden inzameling voor de Nat. Reclasseering bracht f 30,25 op. Woningnood. Alblasserdam. Er begint hier een nU- pend gebrek te komen aan woningen. Vele werknemers hier werkzaam' op fa brieken kunnen zich daardoor hier niet vestigen. Daarbij komt nog dat 14 wo ningen afgebroken moeten worden in verband met de aanleg van de Rijksweg Voorts staan er nog verschillende wo ningen, die voor onbewoonbaarverkla ring in aanmerking komen.- Klachten over werkverschaffing. Alblasscrdam. Zooals men weet zijn op de landerijen van den heer Colder, die renarts, een aantal werklbozen in werk verschaffing aan de arbeid gezet. Het werk bestaat in het graven van slooten, waarvoor men hoofdzakelijk door klei- ert leemgrond graven moet, zoodat een en ander veel krachtsinspanning vereischt. Nu heeft de belooning van deze werk zaamheden reeds herhaaldelijk tot klach ten geleid. Sommige tewerkgesteiden kun nen zelfs niet aan f 10 per week toeko men, Conferenties hierover met den in specteur der werkverschaffing hebben reeds plaats gehad, maar het resultaat der besprekingen is nog niet bekend. De burgemeester van Meerkerk heeft reeds een bezoek aan .de werkverschaffing, waar een aantal ingezetenen van Meer kerk, Leerbroek en Nieuwland werken, gebracht, teneinde de toestand te kunnen opnemen. Het is mogelijk dat, als niet spoedig verbetering in de uitbetaling wordt gebracht, het gemeentebestuur van Meerkerk zelf stappen zal ondernemen ten einde de toestand voor de betrokken Ingezetenen dragelijker te maken. Duitsch L.O. Alblasserdam. De heer A. de Qruyter slaagde te Den Haag voor de acte Duitsch L.O. Geitenkeuring. Ameide. In het nummer van Woens dag j-L stond abusievelijk'vermeld, dat er Vrijdagavond jJL "n geitenkeuring zou plaats hebben. Deze keuring zal ech ter worden gehouden Vrijdag 6 Augus tus 's avonds om 7 uur bij den heer D. Veenviiet aan de Sluisdijk en gaat uit van de Geitenvereeniging „Een Doel Tevens hebben B. en W. aan deze vereeniging vergunning verleend tot 't houden van een verloting, waarvan de eerste prijs is een melkgevende geit, de tweede prijs een jong lam. Verder zijn er nog een aantal luxe prijzen. Oranjefeest. Ameide. In de Woensdagavond ge houden vergadering der Oranjevereenl- ging „Ameide-Tienhoven" is oa beslo ten om op 1 September feest te vieren. Het ligt in de bedoeling om te komen tot de samenstelling van 'n allegorische optocht. Verder zullen er op die dag verschillende volks- en kinderspelen worden gehouden. Duivensport, Ameide. Zaterdag hield de postdui- Venvereeniging „De Snelvlucht" met 22 Jonge duiven een wed- en tevens kas- vlucht vanaf Ciney (België), afstand 185,403 KM. De prijzen werden als volgt behaald: 1, 2, 3 en 4 Herm. Streefkerk; 5 en 8 J. v. Kekem; 6 M. v. Leer; 7 J. v. Mazijk. Gelost om 11.30 uur. Ie duif om 3.08.52; 8e om 4.27.22 uur. Concert. Ameide. De Chr. muziekvereen. „Cres eendo" gaf Zaterdagavond onder leiding van haar dir„ den heer Jac. J. Kleman uit Utrecht, 'n concert in de muziektent op de Dam. Een zeer groot aanbal be langstellenden was opgekomen om te luisteren naar de uitvoering van de nummers waarmede „Crescendo" Don derdag zal deelnemen aan het Natio nale Concours te Woudenberg in de superieure afd. fanfare. Het publiek was voldaan, hetgeen bleek uit het applaus. Na afloop werden nog een aantai bloe menmanden verloot. Vrijdag hebben de leerlingen der hoogste klassen van de o.L school onder leiding van het onderwijzend personeel per bus .hun jaarlljksch schoolreisje ge maakt. De reis ging naar Amsterdam en Alkmaar «f Omstreken. Voetbaluitslag. Ameide. Zondagmorgen speelden de Rohda junioren op het terrein aan de Broekseheweg een vriendschappelijke wedstrijd tegen de Arkel junioren, die met een 91 nederlaag naar huis wer den gezourifin. Oude rijwielmerken. Bleskcnsgraaf. De hecren J. en W. Aantjes stellen zich weer beschikbaar voor het in ontvangst nemen van oude rljwielbelastingmerken ten bate van het Steunfonds tot bestrijding van de T.B.C Giessendam. Ged. Staten hebben de gemeentebegrooting voor 't dienstjaar 1937 goedgekeurd. De heer A. v. Meeteren, 14 neemt oude rijwielplaatjes in ontvangst ten bate van het sanatorium „Zonnestraal". Brandweer. Giesscndam. De burgemeester heeft een brandweerkorps samengesteld, waar van het bestuur als volgt is samenge steld; Voorzitter en opperbrandmeester de heer A. van Bennekum; brandmees ters de heeren D. Muilwijk en J. Rit meester en onderbrandmeesters de hee ren J. M. van Tricht en J. van Dijk. De heêr van Tricht zal levens optreden als secretaris-penningmeester. Voetbaluitslag. Giessendam. U.N.O. speelde een wed strijd tegen een toerelftal uit Rotterdam bestaande uit spelers van Xerxes, S.V.V. en Neptunus en wist met 65 te winnen Daarmede werd UN.O. winnaar van 'n lauwerkrans. Geitenkeuring. Gicssen-Nieuwkerk. Op 11 September zal hier, evenals het vorige jaar, een geitenkeuring worden gehouden. Mulo. jGorinehem. L. L. Kouvelt behaalde te Dordrecht het mulo-diploma A. Concert Groot-Ammers. Zaterdagavond zal op het Burgemeester Fortuynplein een con cert worden gegeven door de accorde- orfvereeniging „Alte Kameraden" van Sliedrecht. Een tweede geval van mond- en klauwzeer Is reeds geconstateerd, thans onder het vee van den landbouwer Jon- geneel. De heer A. Spelt vond op zijn land een.ballonnetje met een kaartje eraan be vestigd, waaruit bleek dat het afkom stig was van een fabriek In België. Hij stuurde ballon en kaartje naar dit adres en ontving hiervoor als prijs een prachtige vulpenhouder. Groot-Ammers. Het dochtertje van den heer A. Alblas viel bij het spelen met haar knie in de scherpe punt van een hek, waardoor zij een ernstige wond bekwam, welke dokter A. Flohil heeft gehecht. Mulo. Hardinxveld. Te Dordrecht is B. G. Vlot geslaagd voor het Mulo-diploma A. Geitenfokkeurmg. Langerak. Vanwege de geitenfokver- eeniglng zal op het Kerkplein een geiten keuring worden gehouden. Bij eventueel ongunstig weer vindt deze plaats in de loods van den heer Van Leeuwen. Dijkbestrating. Langerak. De werkzaamheden aan de verbetering van de Lekdijk door het aan brengen van een klinkerbestrating vor deren zeer snel. Men ls met het werk reeds genaderd tot aan de Hooge Schuur zoodat verwacht kan Worden dat aan het einde van de maand Augustus ook deze gemeente van de stofplaag zal zijn ver lost. Bijz. Vrijw. Landstorm. Lcxmond. Gelijk bekend kan worden geacht, heeft dr. Siddré, ter gelegenheid van de schietwedstrijd van de Bijz. Vrijw. Landstorm te Hei- en Boeicop, in 1935, een zilveren wisselbeker geschon ken, waaraan de voorwaarde verbonden wertt dat deze als prijs moest dienen voor schietwedstrijden tusschen Lex- mond en Hel- en Boeicop. De beker moest dus door deze afdeelingen „ver schoten" worden. Vooraf dlene te wor den opgemerkt, dat zulk een beker het eigendom wordt van die afd., die hem driemaal achtereen of vijfmaal in to taal wint. Nu was er reeds tweemaal voor geschoten en belde keeren bleef de afdeeling Lexmond winnaar. Begrij pelijk is dat er voor de schietwedstrijd van Donderdag tusschen deze twee af deelingen meer dan gewone belangstel ling bestond. Het resultaat was zeer verheugend voor Lexmond, waarvan de schutters met een totaal aantal punten van 939 tegen 935, dus 4 punten meer, bezitter werden van de fraaie beker. Na afloop werd deze door den voorzitter der afdeeling te Hei- en Boeicop uitgereikt en met woorden van dank door den voor zltter der afd. Lexmond, den heer W. K. Haafkens, aanvaard. Bij deze gelegen heid was lt. Groenendijk als naar ge woonte aanwezig, benevens eenige com missie-leden. De bedoeling der afdee lingen is om weer een beker beschikbaar te stellen. Oranjefeest. lexmond. In de voormalige Raadka mer had Donderdagavond een ledenver gadering plaats van de Oranjevereeni- ging „Het Vaderland getrouwe". Onge veer 60 personen woonden deze verga dering bij. Nadat de voorzitter de ver gadering geopend had /en de notulen wa ren gelezen, deelde de voorzitter mede dat men thans bijeen gekomen was om te beslissen of er dit jaar met de ver jaardag van de Kon.ngin een Oranje feest zou worden gehouden. Daar nie mand hiertegen was deed de voorzitter mededeeüng van de plannen van het bestuur. De vaststelling en uitwerking daarvan berust, overeenkomstig het re glement bij de feestcommissie. De feest commissie-» wordt gevormd door het be stuur en minstens 15 personen, door de ledenvergadering te benoemen. Alvorens deze commissie te vormen werden de feestplannen nader onder de loupe ge nomen. Het bestuur had het voigende plan opgemaakt: V.m. Vaderlandsche liederen en koraal- muziek van de toren. Vervolgens op tocht en spelen der kinderen. Daarna stoelendans voor dames en heeren; n.m Ringrijden op het losse paard, ringrij- den met tilbury's en daarna de inha ling van Prins Willem van Oranje (Ko ning Willem 1) te Scheveningen. De prins komt van de overzijde van de Lek. De be doeling is om het eigenlijke inhalen en de daarna volgende optocht aan te van gen te 6.30 uur. Verscheidene leden merkten op, dat zij die melken moeten, niet tijdig kunnen aanwezig zijn, al thans niet om een rol te vervullen. Anderen meenden de oplossing te vin den door twee dagen feest te houden, waarbij sommigen de schoolkinderen uit de eigenlijke feestdag wilden houden en de optocht en spelen op de voorafgaan de of de volgende dag wilden houden. De voorzitter deelde mede, dat alle be zwaren reeds door het bestuur waren aangevoeld en overwogen, doch dat men vasthield aan slechts één feestdag. Ook de oplossing om de inhaling van den prins en de. optocht 's morgens te hou den kon geen genade vinden in de oo- gen van het bestuur. Nog zal een en ander nader worden overwogen, doch 't bestuur kon geen toezegging doen wel ke van het oorspronkelijke plan afweek ook t.o.v. van het bezwaar der melkers niet, aangezien geacht werd dat ieder een om half zeven, wanneer begonnen zal worden, van het melken terug kan zijn, terwijl het aantal deelnemers toch zoo beperkt is, dat niet iedereen een rol kan worden toegewezen. De samen stelling der commissie had daarna plaats. Er werd een voorstel van den heer Van der Grijn, gesteund door den heer Haafkens, aangenomen, waarbij T bestuur gemachtigd werd zelf de perso nen, die met het bestuur de commissie zullen vormen, aan te wijzen. Met het Wilhelmus werd deze bijeenkomst ge ëindigd. Ned. Fabrieksarbeidersbond. Meerkerk, Dezer dagen hield de afd. Meerkerk van de Ned. Fabrieksarbei- dersbond in de zaal van hotel Hof van Holland een vergadering. De voorzitter, de heer W. Hoeijenbos, opende de ver gadering, waarna de notulen werden vastgesteld. Hierna werd besloten op 12 October in de groote zaal van het Hof van Holland een kunstavond te houden waarbij de „Jonge Spelers" een mooi programma zullen opvoeren. Toegang hebben de leden met hun gezinnen van de afdeelingen te Hoornaar, Hoog-Blok- land, Noordeloos en Meerkerk, alsmede ook andere belangstellenden. Besloten werd nog een algemeene ledenvergade ring te houden, en waarvoor uit te noo- digen de districtsbestuurder, de heer uit Dordrecht, die dan zal spreken In verband met de klachten van de wertt- loozen, tewerkgesteld bij de werkver schaffing op de landerijen van den heer Colder te Alblasserdam. Ziekenkas. Meerkerk. In de zaal van den heer M. Schakel had een zeer druk bezochte ver gadering plaats van de Ziekenkas Sa menwerking. Van de 160 leden waren er 97 ter vergadering. De voorzitter, de heer Joh. Boon, opende de vergadering. De notulen werden onveranderd vastge steld. Tot boden en hulpboden werden respectievelijk benoemd mej. L. Brou wer en G. J. van Veen. De rekening van den penningmeester, den heer J. W. Maaijen over het eerste halfjaar 1937 werd goedgekeurd. Op 1 Januari 1937 was op de spaarbank belegd f 1432,44. In kas was f 94,01 en aan diverse posten kwam f 8.34 in kas. Het bestuur heeft een reglementswijziging voorgesteld. Ver schillende voorstellen werden aangeno men, doch tot algeheele overeenstem ming kwam men niet. Een definitief be sluit werd aangehouden tot de volgende vergadering. Onder voorzitterschap van den heer C. Speljer heeft de 'voetbalclub M.V V. In café Hof van Hólland haar alge meene ledenvergadering gehouden. De notulen werden goedgekeurd. Van het bestuur van „Stormvogels" uit Vuren was een verzoek ontvangen of M.V.V. mede wenschte te spelen In de neder laag series. Aldus werd besloten. Beslo ten werd om een trainer aan te stellen. De heer C. Aanen te Gomichem zal hiervoor worden uitgenoodigd. Uit de rekening van den penningmeester bleek dat in kas was een bedrag van f 62,85. Hierna werd het bestuur samenge steld als volgt: P. Beukens, voorzitter; F. Brokking, secretaris; J. Bor, penning meester: leden C. Speljer. A. Versluis, W. den Braven en J. den Braven. Hier op volgt sluiting. De heer C. J. Boogerd slaagde voor het diploma krankzinnigen-verpleger. In verband met het vertrek van den heer Bos, voorzitter der Gerefor meerde Jongelingsvercen. is het bestuur der vereeniging thans als volgt samen gesteld: Voorzitter J. Boogert; secreta ris A. van der Leun; penningmeester J. Versteeg; J. Zwart, bibliothecaris; D. JcJhgkiijd, algemeen adjunct. Meerkerk. De gemengde zangver. „Ad- vendo" 'zal op 18 Sept. deelnemen aan het festival te Kedichem. De muziekvereeniging „Euphonia" hoopt in de maand Augustus tot stijving der kas een openluchtbazar te organi- s'eeren. Concert. Meerkerk. De gemengde zangver. „Ad- vendo" alhier, de gem. zangver. „Vol Moed" te Hoornaar en de muziekvereeni ging „Volharding" uit Noordeloos zullen in de maand Augustus een concert geven in de tuin van hotel „Brughuis". De collecte voor het Tehuis voor Blinden te Wolfheze heeft hier f 39,15 opgebracht. Meerkerk. Donderdag maakten de leer lingen van de hoogste klassen der o.l. school onder geleide van het personeel hun jaarlljksch schoolreisje. De tocht werd gemaakt met twee autobussen, 's Morgens ging de reis over de nieuwe brug te Vianen, over Utrecht en Gouda naar Den Haag en Scheveningen, het doel der reis. In deResidentie werd een bezoek gebracht aan het Koninklijk pa leis, het Panorama en de Bijenkorf. Daarna gfng het gezelschap naar Sche veningen, waar de zee de groote attrac tie was. Aan het strand hebben de kin deren zich dan ook kostelijk vermaakt. Het heeft hun den ganschen dag aan niets ontbroken. Ook het weer hield zich goed. Men arriveerde omstreeks kwart over tien weer in de gemeente. Brandje. Nieuwland. Door onbekende oorzaak brak brand uit op de zolder by de heer J. Zijdervela. Eenige matrassen verbrand den, terwijl enkele dekens en gordijnen geschroeid werden. Met emmers water kon erger worden voorkomen, zoodat de hulp van de brandspuit niet behoefde te worden ingeroepen. 'f De landbouwer de H. voncf een zij ner koeien verdronken in een sloot. Het destructiebedrijf heeft het cadaver weg gehaald. Een afscheid. Nieuw - Lekkerland. Vrijdag heeft de heer H. Arends, hoofd van de school met den Bijbel, afscheid als zoodanig genomen, wegens zijn vertrek naar Viaardingen. 's Middags werden de schoolkinderen onthaald. Zij boden hem bij monde van een der leerlingen een fraai rookstel aan. 's Avonds werd afscheid genomen van ouders, personeel, oud-leerlingen en ve le andere belangstellenden. Onder de aanwezigen waren het voltallig school bestuur, B. en W„ de beide predikanten der gemeente en de inspecteur van het christelijk nationaal onderwijs, de heer van Duyvendijk van Dordrecht. De voor zitter van het schoolbestuur, de heer Joh. Damsteegt, opende, na het zingen van Ps. 119:5, gebed en schriftlezing, de vergadering met een kort welkomst woord. Hij stelde aan de orde, om voor de pauze het afscheid van den heer Arends te doen plaats hebben, en na de pauze de installatie van het nieuwe hoofd. De eerste spreker was de heerE. J. Bakker, nieuw benoemd hoofd, en on derwijzer aan de school, die, namens 't personeel den heer A. dank bracht voor de prettige samenwerking, gedurende de Ö'/i jaar, dat hij aan de school ver bonden was geweest. Hij bood hem als blijk van-waardeering, namens zijn col lega's en het schoolbestuur een serie studieboeken aan. Verder voerden het woord de burgemeester, namens het ge meentebestuur, ds. H. van Heijst, na mens de kerkeraad van de Gereformeer de kerk, ds. Joh. van Dorssen, namens de kerkeraad der Ned. Herv. kerk en tenslotte de heer van Duyv.endijk. De heer Arends heeft den sprekers dank gebracht en woorden van afscheid tot de aanwezigen gericht, waarna hem, op verzoek van den voorzitter, werd toe gezongen Ps. 121:4. In de pauze werden ververschingen rondgediend. Na de pau ze heeft de heer Arends met een harte lijke toespraak het nieuwe hoofd, den heer Bakker, geïnstalleerd, waarbij hij o m. wees op het verschil tusschen hoofd en onderwijzer van bijstand, en óp de eischen, waaraan het hoofd der school moet voldoen. Op zijn verzoek zongen de aanwezigen den heer Bakker toe Ps. 134:3. Vervolgens spraken de bur gemeester, namens de gemeente, de heer v. d. Welle als vriend en namens het personeel, de heer C. Stam. namens de ouders, en ds. Bakker uit Andel, broe der van het nieuwe hoofd. De heer B. zegde voor een en ander dank. Nadat de voorzitter een slotwoord had gespro ken, heeft de heer C. Stam. na het zin gen van Ps. 25:4 de bijeenkomst met dankzegging beëindigd. Nieuw-Lekkerland. De 14-jarige ijzer werker H. d. G„ werkzaam op de scheeps werf „Nedinon", kreeg tijdens zijn werk de slinger van een ponsmachine tegen het hóófd, waardoor hij een ernstige verwonding bekwam. Dokter A. v. Waas bergen heeft geneeskundige hulp ver leend. Voetbaluitslag. Nieuw-Lckkcrland. Zaterdagmiddag ging Excelsior (comb.) op bezoek bij P.V.V. 2 te Papendrecht. Uitslag 2I voor Excelsior. Geitenkeuringen. Nicuwpoort, in de jongste ledenverga dering van de geltenfokvereeniging „Nieuw Leven" werd besloten voor de op 7 Augustus te houden keuring twee me dailles en zes geldprijzen beschikbaar te stellen. Tevens werd besloten deel te hemen aan de op 26 Augustus te Gouda te houden geitenkeuring. Parkeerverbod. Nieuwpoort. Ingevolge de verordening Verkeer en Vervoer en het besluit van B. en W, tot invoering van een parkeerver- bod voor motorrijtuigen, rijwielen op meer dan 2 wielen en rij- of voertuigen op de Westhoogstraat, Oosthoogstraat en de Westbinnenhaven, anders dan tot het onmiddellijk uit- of inlaten of uit- of in stappen van personen of het onmiddellijk laden of lossen van goederen, zijn thans de vereischte borden geplaatst of aange bracht. De max. snelheid is verhoogd van 20 tot 25 K.M. terwijl het verkeer uit de 'richting Goudriaan voorrang zal hebben boven dat uit tegengestelde richting ten aanzien van de plaats waar bij de muur tjes de Westbinnenhaven overgaat In de Nieuwpoortscheweg. Bovendien is de Oostbuitenhaven gesloten verklaard voor motorrijtuigen op meer clan 2 wielen voor het verkeer van Noord naar Zuid op grond van het feit dat de toestand van deze haven zoodanig is dat het vervoer van zware lasten gevaren kaï^npleveren. Melkcrscurs^H Ottoland. De afdeeli™ „Alblasser- waard" van de Christelijke Boeren- en Tuindersbond heeft deze zomer een cur sus gegeven in het melken, waarvan da voormelker, de heer B. Bikker te Hoor naar, de leider was. De cindles werd, evenals de andere lessen, gegeven op het bedrijf van den heer J. Aantjes. De leer lingen, aan wie een diploma werd uitge reikt, waren mej. J. de Groot en de hee ren J. Aantjes, J. C. Aantjes, J. Bons, T. J. Bos, A. D. de Jong, A. Maat en J. W. Muilwijk. De heer ir. Huisman, rljkszui- velconsulent te Gouda, reikte de diplo mat uit en drong er bij de cursieten'Sterk op aan, dat zij ook in de practljk zouden blijven melken, zooals ze het op de cur sus hadden geleerd, daar zuiver gewon nen melk een vereischte ls. Verder voer de het woord de voorzitter, de heer J. Aantjes, die dank bracht aan hen, die hadden medegewerkt om deze cursus zoo goed te doen slagen. De voórmelker B. Bikker en de heer Huisman, brachten dank aan den heer Aantjes, die op zoo welwillende en gulle wijze zijn bedrijf en huis had beschikbaar gesteld. De heeren Streefland en Stuart en het hoofd der Landbouwschool, riepen inzonderheid de medewerking van den heer Huisman In, teneinde een volgend jaar wederom een cursus te kunnen organiseeren. Werkverschaffing. Oud-Alblas. De inspecteur van werk verschaffing heeft de gemeente Oud- Alblas aangewezen om de werkloozen te zenden naar de werkverschaffing aan de dijk aan de overkant van Sliedrecht, alwaar een inpoldering zal plaats heb ben, welk werk wordt uitgevoerd door de Heide Maatsch. Er bestaan hier plannen om een weegbrug aan te leggen, waarvoor als plaats is aangezocht het terrein voor de woning van den heer D. Houweling. Gevonden: Een reiszak, terug te bekomen bij A. Sprong. De brug bij Dordrecht. Sliedrecht. Vrijdagmiddag te onge veer 4 uur passeerde onze gemeente 'I tweede deel der overspanning, welke be stemd is voor de brug bij Dordt. Het gevaarte was geladen op 4 bakken en kon zeer goed de brug bij Baanhoek passeeren. De werkloosheid. Sliedrecht. Bij de gem. arbeidsbeurs waren de vorige week 837 werkzoekenden Ingeschreven. Daarna werden opnieuw ingeschreven 49 werkzoekenden, terwijl 32 personen werden afgevoerd, zoodat thans 854 werkzoekenden zijn ingeschre ven. Op 27 Juli 1936 was het aantal 1171. De heer P. Visser is zonder examen toegelaten tot het le studiejaar van de afd. Chemische Techniek en Physlsch» Techniek aan de M. T. S. te Dordrecht. Concert. Sliedrecht. De harmonievereen. „Slie drecht" zal Donderdagavond van 810 uur op het Dr. Langeveldplein een con» eert geven. Hoofdacte. Sliedrecht. De heer D. Lissenburg slaag de te Rotterdam voor de hoofdacte. De Laagste. Sliedrecht. De fa. A. Voiker Lzn. N.V. was voor f 643.000 laagste inschrljfstei voor het verruimen van twee vakken van het Noordzeekanaal met bijkomende wer ken in verband met de verbetering van het NoordzeekanaaL

Schoonhovensche Courant | 1937 | | pagina 9