Herinneringen aan Winnetou en Old Shatterhand kwamen bij vele bezoekers op, tijdens de demonstraties, welke Donderdag door de Amerikaansche padvinders in de Arena op het jamboree-terrein ge geven werden Een padvinder uit Jamaica als gewillig slachtoffer ven eenige aggres- sieve autogrammen-jaagsters op de Wereldjamboree te Vogelenzang Drie huwelijken, die de aandacht vragen. Boven: Willy Walden van de Bouwmeester revue trad te Amsterdam in het huwelijk met mej. R. Bos Joh. Buziau (rechts) fungeerde als getuige; midden: da oud-sprintkamploen Chris Berger na de huwelijks voltrekking met mej. C Meyer te Amsterdam; onder: de zwem- Iter Jople Selbach bij het verlaten van het stadhuis te Amsterdam, waar zij kt het huwelijk trad met den heer S. Koé De drukte van alledag, als de poorten der Wereldjamboree zijn opengesteld voor het publiek .Ze zijn niet zoo kwaad als ze er uit zien". Een tweetal snapshots van de ^Australische padvinders, die den be zoekers van de Wereldjamboree een voorstelling gaven, hoe het er in de Australische binnenlanden toegaat Kapt ter zee G. W. Stöve zal binnen kort afscheid nemen als directeur der Marinekrijgsschool te Den Haag om het commando over het eskader in Ned. Indiê pp zich te nemen Goedgemutste belangstelling voor de vela Interessante bezienswaardig heden op het terrain der Wereldjamboree te Vogelenzang De Indische padvinders boden Woensdagmiddag tijdens het vorstelijk bezoek aan de Wereldjamboree aan Z. IC H. Prins Barnhafd een voor hel Prinselijk jacht bestemden gedreven zilveren rookstel aan

Schoonhovensche Courant | 1937 | | pagina 10